Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Josef Mayer » 10 srp 2014 20:23

Llukas007 - Já jsem jen zvědav jak začnou po koumálních volbách hrabat nynější "čestní a neúplatní", leč na funkci se těšící nováčci. Třeba překvapí... Jistě budou pracovat jen pro blaho svých spoluobčanů, už se těším.

Pokud by se to týkalo mě, tak si tím můžete být jist. Nepotřebuji nic z toho, co patří ostatním občanům. Nejsem žádným nováčkem v oblasti operativního i strategického řízení. Pro mnohé by to bylo asi velkým překvapením, že to najednou jde tak, jak to má jít, pokud se k tomu dobrovolně připojí i ostatní zvolení zástupci. Tam už si však tak jistý být nemohu, neboť každý koná za sebe. Nebojte se však, umím je na to dost důrazně upozornit!
Josef Mayer
 
Příspěvky: 37
Registrován: 07 srp 2014 21:16

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Llukas007 » 10 srp 2014 20:40

Chválit se umíte. To se musí nechat!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Josef Mayer » 10 srp 2014 20:45

To není chválení, je to konstatování!
Josef Mayer
 
Příspěvky: 37
Registrován: 07 srp 2014 21:16

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod simi » 11 srp 2014 07:37

zdravím pana Mayera, chci se zeptat, kolik to stálo, posílat děti ve věku 12 a 13 let s archy, co podpis tak desetikoruna a premie za 100 podpisů 100,-Kč. Píšete o neúplatných, ale vy uplácíte děti hned na začátku volební kampaně. Kolik dostanou voliči za křížky od vašeho združení, již je stanovena cena? :?: Radek Šíma
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Petr Panaš » 11 srp 2014 08:30

Pro Simiho.S brigádou na sběr podpisů pro registraci uskupení nezávislých kandidátů absolutně problém nevidím. Pokud kandidáti nestíhali sběr zajistit a najmuli si brigádníky, tak proč ne. Třeba Sportu a Zdraví se to nepovedlo a muselo se registrovat pod hlavičkou pol. strany (STAN). Navíc děti této věkové kategorie ani nejsou voliči ;) . Tím, že jste toho jako ODS ušetřeni, tak si možná neuvědomujete, že sebrat potřebný počet podpisů je docela fuška. A podpis pod registrační arch se nerovná v žádném případě volební hlas. Peníze za budoucí hlasy od Volby pro Litoměřice bych jim nepodsouval. Teď děláte přesně to samé, co kritizujete u jiných přispěvatelů fóru (např. při komentování u "neověřených informací" vůči politikům ODS).
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod simi » 11 srp 2014 11:12

Já ty deti znám, a jako normální me to nepřijde. A když nesehnali podpisy při registraci, jak to bude vypadat v den voleb? A už jsem se lekl, že jste se odstěhoval, tak dlouho jste neagitoval. Asi dovolena, co? Ale už jste z dovolene, tak to jsem hned klidnější.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Josef Mayer » 11 srp 2014 13:27

Simi, já Vás neznám a Vy určitě neznáte "ty děti", ale přesto Vám rád odpovím. Nebyly to děti, byli to mladí mužové z týmu U17, bylo jim vysvětleno vše potřebné. Zaplatit někomu za pomoc není nic zvláštního, ale používat výrazy o uplácení z Vaší strany už zvláštní je!
Josef Mayer
 
Příspěvky: 37
Registrován: 07 srp 2014 21:16

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod vodomerka » 11 srp 2014 13:50

pane Šímo, tak s těma uplácenýma dětma to snad nebude tak hrozný, ne? Dětský den, nakonec odložený, byl, samozřejmě, ODS ;).

Obrázek
Přílohy
DD_ODS.jpg
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Jaromír Mareš » 11 srp 2014 14:21

Upřímně, nechtěl jsem do této části debaty vůbec zasahovat, ale Filipe resp. Vodoměrko, to je „sakra“ rozdíl. Dostat odměnu za účast u dětských atrakcí anebo za sbírání podpisů pro politické hnutí! Navíc ta zpráva byla určená pro mé přátelé na Facebooku, a kromě tebe ji zatím nikdo nezneužil v politické diskuzi.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod vodomerka » 11 srp 2014 14:31

já si to nemyslím. není to žádná zakázaná agitace ve školách. vaše atrakce byly taky modré, ne apolitické.
proto upozorňuju na tento dvojí metr (myslím, že vhodný maximálně tak k pátému pivu).
příspěvek máš uvedený jako Veřejný (takový ten globus za "Litoměřice"), tzn. viditelný a sdílitelný všem. promiň, jestli máš pocit, že jsem toho "zneužil". podle mne jsem pouze "poukázal".
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod simi » 11 srp 2014 15:29

Nechme toho co je normální a co už ne. Každý má stejne svoji pravdu. Proste tahat deti do agitace me osobne vadi a uvidíme u voleb. Ty nás rozsoudi , kdo dělal lépe.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod wind » 11 srp 2014 15:45

Doufám, že vy toho uvidíte hodně málo pane Šímo, po tom všem, co jste zde prováděli posledních 12 let :-(
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod simi » 11 srp 2014 16:17

No jak jsem psal. Rozhodnou voliči a je to tak dobře. A jak pisete,voliči nás již dvanáct let chtěli, tudíž se to minimálne osum let dělalo dobře a lidi to tak chtěli. A pro pana Mayera,Litoměřice nejsou tak velike abych vás neznal a neslyšel o vás. A asi vás prekvapim, basketbal děláte dobře a pouze pisi o tom, jak jste získali podpisi. A ještě jeden postřeh,i u ODS se vědělo, že podpis nemůžete sehnat a bylo verejne řečeno, že kdo vam chce z ODS podpis dát,ať tak učiní a na listinách je najdete.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Josef Mayer » 11 srp 2014 16:36

Děkuji Vám za poklonu. Ano, mám tam i podpis Ládi Chlupáče, na tom není nic špatného. Podpis na petici není politickou záležitostí, je to vyjádření souhlasu k tomu, abychom se mohli účastnit voleb. Myslím si, že je nevyšší čas vystoupit z této diskuse, kde se objevuje starostovo jméno úplně v jiných souvislostech a případně ji nasměřovat do jiného odstavce.
Josef Mayer
 
Příspěvky: 37
Registrován: 07 srp 2014 21:16

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Sadil » 11 srp 2014 16:40

Z osobní zkušenosti mohu s naprosto čistým svědomí potvrdit, že chování na které si stěžuje Hasič je pro starostu Chlupáče naprosto typické. Jen musím trochu upřesnit pány z ANO. Pan Chlupáč se takto nechová účelově před volbami, on se tak chová po celé volební období. Domovy důchodců, stříhání pásek a především pohřby, to je jeho parketa. Za oblbování důchodců je označení šmejd vševystihující. Pro dokreslení toho co je pan Chlupáč schopen či ochoten udělat připomenu jeho další dvě typický chlupáčovský šmejdoviny.

Pohřeb malíře Grima
Když měl pan Grim pohřeb, tak se náš úlysný starosta spolu s Vondrou nacpali v kostele do první řady. Ve finále pak seděla manželka v první řadě a nejbližší pozůstalí jako děti a vnoučata až v řadě druhé. Smuteční hosté sice nechápavě kroutili hlavou ale Chlupáč s Vondrou to pojali jako šanci se zviditelnit a neuráčili se své zadky přesunout až za rodinu.

Litoměřický Hospic
Dalším příkladem šmejdství v podání starosty Chlupáče je jeho vztah k místnímu hospicu. Vyfotit se u příležitosti otevření hospice to je jeho parketa. Přestože se o místní hospic nijak nezasloužil a jeho projekt dlouho spíš brzdil. Nedělal to však o své vůli ale bylo mu to ekonomickým expertem místní ODS nařízeno. Hospic je dle Chlupáče konkurencí LDN a tak je potřeba se k němu chovat. Když nakonec přeci jen vznikl, tak se u otevření nechat vyfotit a …..Opakované prosby a žádosti vedení hospice o příspěvek na provoz byly odkládány a odkládány a odkládány a odkládány až do času před nějaké volby. Pak se opět zjevuje starosta Chlupáč s Vondrou po boku a s velkou mediální kampaní předají jedny volby 80 tisíc a druhé 160 tisíc. Ze sbírky na benefičním koncertu :-) v blízkosti tzv Hradu. Toho Hradu kde jeden lustr stál víc než výnos z této sbírky.

Je mi jasné, že se teď na mne vrhne pan Mareš a bude tu tvrdit, jak starostu špiním a podobně..
Než si přečtete od pana Mareše jeden jediný řádeček, přečtěte si prosím tento odkaz a pak chvilku přemýšlejte.
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/ekonomi ... itici.html

Možná by o volební kampani starosty Chlupáče mohlo vzniknou pokračování tohoto veselého videa. http://www.youtube.com/watch?v=EJykYovtbfA

Přimlouvám se u neznámého tvůrce o další díl. Když bych byla možnost, klidně i finančně podpořím natáčení.
Sadil
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 čer 2013 12:38

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod simi » 11 srp 2014 18:31

no špína se nám pěkně rozjíždí, jen tak dál pánové. Co se ještě aktuálně dozvíme? Kdo si přisadí. Musím uznat, že to umíte načasovat. Pohřeb p. Grima a prodej budovy VZP vše aktuální. Dva roky to musel někdo nosit v sobě , ale teď je ten správný čas si ulevit. Je mi Vás líto až uvidíte výsledek voleb, preferenčních volebních hlasů starosty. :mrgreen:
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Jaromír Mareš » 12 srp 2014 08:47

Radku resp. simi, je zcela zbytečné reagovat na přezdívkové hrdiny typu Sadil, Hasič apod. Snad jen, že děkuji za reklamu. Až budeme dělat námi připravované Koncerty na Hradbách, každý k nám najde cestu. :) Jinak reakci Radiožurnálu, na tento vymyšlený případ (jako jediný se k nám přijeli osobně podívat), již min. po třetí sem dávat nebudu. Přeji příjemný den
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Birner Pavel » 17 srp 2014 09:06

Dobrý den,
Pro p.Mareše - SZ.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod simi » 17 srp 2014 09:34

Pane Birner co je SZ - strana Zelených?
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta Chlupáč patří mezi tzv. ŠMEJDY

Příspěvekod Petr Panaš » 17 srp 2014 16:12

Pan Birner napsal Jaromíru Marešovi soukromou zprávu (SZ), neboť se doslechl, že po volbách chce přestoupit do SZ (Strany zelených). Ale je to tajný a nikdo krom čtenářů tohoto fóra se to nesmí dozvědět, tak je to soukromý :lol:
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron