ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jaroslav Marek TOP09 » 11 čer 2014 12:06

Těší mě, že na tom našem malém hřišti potkávám někoho stejného jména, byť to může přinášet i mnohá nedorozumění. Potvrzuji tedy, že se s panem Jaroslavem Markem ani neznám, ale věřím tomu, že to napravíme. Potvrzuji, že nepřevlékám a do voleb jdu pod stejným dresem TOP09. Jako litoměřičák pak přeji úspěch těm stranám, hnutím či uskupením, které to myslí vážně a pro dobro města. Házet kameny je příliš lehké. Jsem přesvědčen, že jakákoli příslušnost neopravňuje k osobnímu napadání a byl bych rád, kdyby to zůstalo. Přeji tedy svému jmenovci panu Jaroslavu Markovi hodně úspěchů a nám všem fér jednání. Jaroslav Marek TOP09
Jaroslav Marek TOP09
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 čer 2014 11:53

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 12 čer 2014 08:57

Radnice zhodnocuje majetek města. Dneska ráno koukám, že tuny železa ze zlikvidovanych sportovišť v kasárnách u Kauflandu kamsi mizí. Doufám, že se typy statisíce objeví v účetnictví města. Lehce nabyl, lehce pozbyl. Případně Po nás potopa.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jimi brown herrer » 12 čer 2014 10:56

Nevím, jestli tuny, ale to hřiště po vojácích se opravuje (ne z peněz města).
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 19 čer 2014 12:03

Vážení spoluobčané,

rád bych Vás tímto pozval na veřejné projednávání programových tezí hnutí ANO Litoměřice, které se koná v sobotu 21.6. od 9 hodin v našem Hyde Parku v zahradě kapucínského kláštera u Besedy.

Pro Vaše děti zde budou při této příležitosti k dispozici skákací hrad, další sportovní či zábavné aktivity a pro všechny drobné občerstvení.

Petr Urbánek

Obrázek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 21 čer 2014 09:38

Jak to chodí v ANO v Chomutově a Mostě. A co Litoměřice? http://www.severoceskydenik.cz/politika ... sibry.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod marga » 23 čer 2014 10:57

QLiQ - Ano - Litoměřicko24.
Jaké jsou vazby?
marga
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21 čer 2014 05:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod kočka » 23 čer 2014 11:22

marga píše:QLiQ - Ano - Litoměřicko24.
Jaké jsou vazby?

Každý průměrně inteligentní čtenář si udělá úsudek sám. Jen víc takových Qliq a Litoměřicko 24. Informace mají dobré, bývají často citovány, a co vím, nikdo je zatím nezažaloval.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod rajnoha » 25 čer 2014 10:53

marga píše:QLiQ - Ano - Litoměřicko24.
Jaké jsou vazby?


Vzaby jsou jasné, dovolím si trochu nepodložených spekulací vycházejících z drbů co se po městě povídá (kde je pravda, netuším).
Jistý pan S. nemá moc práce, obchod jeho ženy také přímo nevzkvétá. Nu což, zkusíme udělat nějaký místní časopis, stačí brát témata zde z fóra a chodit na zastupka a poslouchat reptající občany. Do toho se hodí trošku módy (ať má žena také nějaký přínos) a inzerenti se jen pohrnou. Název clik a jemu podobné je obsazen, tak se nebudeme zatěžovat češtinou a dáme tam kvélikvé, však lidi jsou blbci a budeme vypadat světově. Dohodneme se s panem D. aby do svých novin přidal jako přílohu celý kvélikvé. Jelikož pan D. žije snad jen z městských a jiných veřejných zakázek, tak si nemůže moc dovolit někoho kritizovat, pokud to nenapíše on a ještě to je vlastně v jiném časopise jakože, tak je to pohoda a je z obliga, pan S. zase získá čtenáře a s nimi snad i ty inzerenty. Jenže, inzerenti se nehrnou. Co s tím? Ha blíží se volby, takže nastupuje plán B. Ke komu se vrtneme? Logicky by to mohla být strana pana S.Jenže tam je tolik divných lidí a hádají se mezi sebou, že to by spíš než výtah na radnici byl uhlák do sklepa a to ne ne ne. Kdo je v kurzu? no jasně, Ano! Dohoda je na světě. Aby to nevypadalo úplně blbě, tak pan S. dostává jakože nevolitelné místo (ovšem víme jak se na radnici dostali pánové Ch. a T. takže v pohodě, ono se to taky nějak udělá). V tu chvíli se z kvélikvé stává nástěnka s profily Anoistů a celá idea časopisu ustupuje pryč. Pro mě osobně je to škoda a zklamání. Veškeré články zpětně tak dostaly punc chladného kalkulu a vychcánkovství - nalákat lidi a pak se bohulibě prohlásit mesiášem. Jojo, politická etika je totálně v prdeli, ale to nevadí, protože lidi k volbám nechodí, tak stačí pár a ono to klapne.

Tím nechci říct, že v Ano nejsou u nás dobří lidé. Jsou, ale to i v jiných stranách. Bude to chtít důkladně kroužkovat.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 25 čer 2014 13:44

Mafiánské praktiky v Litoměřicích? http://www.litomericko.severoceskydenik ... z-ano.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Missorka » 25 čer 2014 18:22

Honza píše:Mafiánské praktiky v Litoměřicích? http://www.litomericko.severoceskydenik ... z-ano.html


Honzo, můžu se zeptat, jak vaše osoba souvisí s vámi neustále odkazovaným webem? Děkuji.
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod marga » 25 čer 2014 18:33

To lecos vysvětluje.
Pan D. není placen jen z reklam?


Lídr Urbánek se vyjádřil ke škále tématům.
Jak se ANO, respektive vy, pan Urbánku, stavíte k projektu Zdravá města?
( nevím, jak si vysvětlit zvláštní chování některých, např. pana H. a paní V., ale o tom jindy)
marga
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21 čer 2014 05:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 26 čer 2014 08:39

marga píše:To lecos vysvětluje.
Pan D. není placen jen z reklam?


Lídr Urbánek se vyjádřil ke škále tématům.
Jak se ANO, respektive vy, pan Urbánku, stavíte k projektu Zdravá města?
( nevím, jak si vysvětlit zvláštní chování některých, např. pana H. a paní V., ale o tom jindy)


Dobrý den paní Marga,

v hnutí ANO jsme k tomuto projektu nezaujímali žádné speciální stanovisko a ani já jsem se tímto projektem dosud nikdy podrobněji nezabýval. Proto se mohu vyjádřit pouze na základě mých zatím jen velice omezených osobních zkušeností a pocitů jako občan Litoměřic a ne jako politik, který by měl zaujímat veřejná stanoviska pouze pokud je s příslušným tématem dostatečně obeznámen.

Obecně považuji tento projekt za velice přínosný. Pořádání kulatých stolů a diskusních fór může napomoci tolik potřebnému dialogu mezi vedením radnice a občany města. Zdá se, že i další pořádané akce se setkávají se zájmem a pozitivní odezvou našich spoluobčanů. Já jsem se osobně se svojí rodinou nedávno zúčastnil akce nazvané DUN DUN kde jsme si společně s mými dětmi s chutí zahráli na djembe (africké bubínky). V Litoměřicích není dostatek různých příležitostí pro zábavu dětí a proto je pro ně každá takováto akce velice příjemným zpestřením.

Jinou otázkou je jak se vedení města staví k výsledkům pořádaných kulatých stolů a diskusních fór a jestli bere zpětnou vazbu od občanů vážně či je pořádá jen proto, aby si mohli udělat čárku, že byl úkol splněn a o akci napsat do Radničního zpravodaje. Musím se přiznat, že jsem byl na posledním veřejném jednání zastupitelstva města doslova šokován odpověďmi starosty Ladislava Chlupáče a místostarosty Karla Krejzy na dotaz jednoho z návštěvníků ohledně opatření, která město hodlá přijmout na základě výsledků ankety Desatero problémů Litoměřic. Dotaz mířil konkrétně na zákaz hazardu, jelikož toto téma zvítězilo jako největší problém dle názoru občanů jak na dubnovém diskusním fóru s počtem 49 hlasů tak v následné ověřovací anketě s počtem 121 hlasů. Pan starosta odpověděl, že dokud nebude mít na stole návrh řešení od někoho jiného, tak se sám tímto tématem nebude vůbec zabývat a místostarosta Krejza dokonce dodal, že pro tento problém hlasovalo "pouze" 121 občanů města, což je pro něj bezvýznamný počet, aby na tento požadavek občanů jakkoli reagoval. Protože všechna ostatní témata získala ještě menší počet hlasů občanů než "pouhých" 121, nebude se pravděpodobně výsledky této ankety vedení města vůbec zabývat a nebo si z nich vybere pouze to co se jim hodí a to bude realizovat se slovy, že to občané chtějí. V takovém případě mi absolutně uniká smysl pořádání veřejného diskusního fóra a následné ankety, které jistě stály nemalé finanční prostředky a velké úsilí mnoha pracovníků městského úřadu. Na vysvětlenou raději předem dodávám, že nejsem podporovatelem požadovaného zákazu hazardu, ale navrhuji pouze jeho větší regulaci, takže jsem v tomto konkrétním zmiňovaném tématu poměrně nestranným pozorovatelem.

Ve Vašem dotazu mi není zcela jasné co myslíte zvláštním chováním pana H. a paní V. Sice si za Vaše zkratky dokáži doplnit příslušná jména, ale o jejich "zvláštním chování" mi bohužel není nic známo. Pravděpodobně je budete muset čtenářům (či minimálně mně) více přiblížit.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 27 čer 2014 10:54

Popularita a vysoké volební preference hnutí ANO na celostátní úrovni s sebou samozřejmě nesou riziko, že jej někteří mohou považovat za rychlovýtah k moci a snažit se z těchto důvodů do rozjetého vlaku naskočit. http://www.litomericko.severoceskydenik ... banek.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod wind » 29 čer 2014 19:14

Vůbec bych si nebyl tak jist, že se z jednoho subjektu, v tomto případě ANO může poskládat celá řada odborníků pro řízení města. Bude muset vzniknout široká koalice, která by mohla vytvořit tým, ale to asi není žádná novinka. ODS je už téměř odepsaná, ČSSD se odepisuje. Letošní volby určitě nebudou o modré a oranžové smršti, budou snad konečně o rozumu lidí. Myslím, že si zasloužíme vládnutí rozumných lidí a nikoliv kmotrů a kmotříčků.
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vodomerka » 30 čer 2014 07:41

Petr Urbánek píše:
marga píše:To lecos vysvětluje.
Pan D. není placen jen z reklam?


Lídr Urbánek se vyjádřil ke škále tématům.
Jak se ANO, respektive vy, pan Urbánku, stavíte k projektu Zdravá města?
( nevím, jak si vysvětlit zvláštní chování některých, např. pana H. a paní V., ale o tom jindy)


Dobrý den paní Marga,

v hnutí ANO jsme k tomuto projektu nezaujímali žádné speciální stanovisko a ani já jsem se tímto projektem dosud nikdy podrobněji nezabýval. Proto se mohu vyjádřit pouze na základě mých zatím jen velice omezených osobních zkušeností a pocitů jako občan Litoměřic a ne jako politik, který by měl zaujímat veřejná stanoviska pouze pokud je s příslušným tématem dostatečně obeznámen.

Obecně považuji tento projekt za velice přínosný. Pořádání kulatých stolů a diskusních fór může napomoci tolik potřebnému dialogu mezi vedením radnice a občany města. Zdá se, že i další pořádané akce se setkávají se zájmem a pozitivní odezvou našich spoluobčanů. Já jsem se osobně se svojí rodinou nedávno zúčastnil akce nazvané DUN DUN kde jsme si společně s mými dětmi s chutí zahráli na djembe (africké bubínky). V Litoměřicích není dostatek různých příležitostí pro zábavu dětí a proto je pro ně každá takováto akce velice příjemným zpestřením.

Jinou otázkou je jak se vedení města staví k výsledkům pořádaných kulatých stolů a diskusních fór a jestli bere zpětnou vazbu od občanů vážně či je pořádá jen proto, aby si mohli udělat čárku, že byl úkol splněn a o akci napsat do Radničního zpravodaje. Musím se přiznat, že jsem byl na posledním veřejném jednání zastupitelstva města doslova šokován odpověďmi starosty Ladislava Chlupáče a místostarosty Karla Krejzy na dotaz jednoho z návštěvníků ohledně opatření, která město hodlá přijmout na základě výsledků ankety Desatero problémů Litoměřic. Dotaz mířil konkrétně na zákaz hazardu, jelikož toto téma zvítězilo jako největší problém dle názoru občanů jak na dubnovém diskusním fóru s počtem 49 hlasů tak v následné ověřovací anketě s počtem 121 hlasů. Pan starosta odpověděl, že dokud nebude mít na stole návrh řešení od někoho jiného, tak se sám tímto tématem nebude vůbec zabývat a místostarosta Krejza dokonce dodal, že pro tento problém hlasovalo "pouze" 121 občanů města, což je pro něj bezvýznamný počet, aby na tento požadavek občanů jakkoli reagoval. Protože všechna ostatní témata získala ještě menší počet hlasů občanů než "pouhých" 121, nebude se pravděpodobně výsledky této ankety vedení města vůbec zabývat a nebo si z nich vybere pouze to co se jim hodí a to bude realizovat se slovy, že to občané chtějí. V takovém případě mi absolutně uniká smysl pořádání veřejného diskusního fóra a následné ankety, které jistě stály nemalé finanční prostředky a velké úsilí mnoha pracovníků městského úřadu. Na vysvětlenou raději předem dodávám, že nejsem podporovatelem požadovaného zákazu hazardu, ale navrhuji pouze jeho větší regulaci, takže jsem v tomto konkrétním zmiňovaném tématu poměrně nestranným pozorovatelem.

Ve Vašem dotazu mi není zcela jasné co myslíte zvláštním chováním pana H. a paní V. Sice si za Vaše zkratky dokáži doplnit příslušná jména, ale o jejich "zvláštním chování" mi bohužel není nic známo. Pravděpodobně je budete muset čtenářům (či minimálně mně) více přiblížit.

Petr Urbánek



Ano, toto je doufám, už jenom vrchol místního mafiánského ledovce, který snad už nebude mít dlouhého trvání. Kdyby projekt Zdravého města nestál ani korunu, je mi to skoro jedno, ale takhle je to výsměch občanům za jejich peníze... - jimi volenými zástupci!
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 08 črc 2014 08:26

Pro zájemce připojuji odkaz na plnění městského rozpočtu za 1.pololetí roku 2014.

http://radnice.litomerice.cz/archiv/854 ... 6_2014.pdf

Z dokumentu je zřejmé, že v průběhu letošního roku došlo v rozpočtu města k navýšení plánovaných výdajů z 367 na 517 mil.Kč (SR - schválený rozpočet, UR - upravený rozpočet), tzn. navýšení výdajů o naprosto hrozivých 41% !!!

Naštěstí se navýšily i příjmy (hlavně díky různým dotacím) z 377 na 444 mil.Kč, takže saldo výdajů a příjmů (t.j. ztráta, deficit, schodek či jakkoli jinak toto chcete nazvat) se zvýšilo "pouze" o 83 mil.Kč, t.j. o 19% celkových upravených příjmů rozpočtu.

Město má na bankovních účtech stále ještě cca 140 mil.Kč, ale po úhradě všech svých závazků z již uzavřených smluv nezbude z této peněžní zásoby téměř nic. Toto společně s již schváleným bankovním úvěrem pro Městskou nemocnici, jež je příspěvkovou organizací města, nevěstí do budoucna nic dobrého.

Každý nechť si udělá svůj vlastní názor zda by si dovolil takto hospodařit se svým vlastním rodinným rozpočtem.
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 črc 2014 10:19

A čemu se divíte pane Urbánku, blíží se podzimní volby, tak je potřeba ještě řádně rozdojit kozla a urvat co se dá, protože je všem jasné, že ke korytům se už SNAD nedostanou.
Ale oni již začali přeskupovat síly a již se poohlížejí do kterých stran nalézt aby se opět přisáli k penězovodu. Stačí se jen dívat kolem sebe a zjistíte jak velice často si špitá Dostál se Szántem...
Jen jsem zvědav, zda vítězové voleb najdou odvahu a začnou padat trestní oznámení na ty do nebe volající zlodějiny.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Adson z Melku » 09 črc 2014 12:10

Děkuji panu Urbánkovi za jeho informace, jen doufám a moc si přeji, aby po letech vlád spolčení ODS+ČSSD + pár ochotných a všeho schopných nastoupili uvážliví správci městských věcí. Moc prosím pane Urbánku a Vy další, kteří s velkou pravděpodobností vystřídáte výše uvedené, nesklouzněte k jejich praktikám a nenechte se zkorumpovat možnostmi a mocí mocných.

P.S. Pane Dostále, tohle by ale měla být Vaše práce, informovat nás i o těchto věcech na radnici ne pouze o tom jak starosta zasadil stromeček a místostarosta přivítal nové občánky ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Litomericko24.cz » 09 črc 2014 12:33

Adson - http://www.mkcr.cz/ zaregistrujte si periodicky tisk a mate vyborny podnikatelsky zamer. Myslim, ze inzerenti cekaji na nejaky novy typ tiskoviny...ja pak zkrachuju, prestanu vydavat noviny, ukoncim fungovani Litomericka24.cz a facebooku Litomericko24.cz, protoze me nahradi nekdo lepsi. Neni na tom prece nic sloziteho.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vodomerka » 09 črc 2014 13:01

Litomericko24.cz píše:Adson - http://www.mkcr.cz/ zaregistrujte si periodicky tisk a mate vyborny podnikatelsky zamer. Myslim, ze inzerenti cekaji na nejaky novy typ tiskoviny...ja pak zkrachuju, prestanu vydavat noviny, ukoncim fungovani Litomericka24.cz a facebooku Litomericko24.cz, protoze me nahradi nekdo lepsi. Neni na tom prece nic sloziteho.


problém je v tom, že vy neberete vaše periodika jako noviny/poslání novináře, ale čistě jako podnikatelský záměr. s tím pak souvisí servilita, pochopitelně.
a divíte se, že ten váš Blesk24 přestávají brát lidi vážně?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron