ODS

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2014 09:42

pořád nerozumím vašim argumentům - vůči čemu vlastně? hoďte mi sem nějaký příspěvek, kde JÁ kritizuju Severočechy.cz - a já vám pak na oplátku udělám to samé s vašimi příspěvky.
a stále mícháte Severočeši.cz a Severočeši Litoměřice.cz nebo jak to je. nedivte se, že se v těch škatulatech neorientuji. vždyť vy tu vystupujete už jako minimálně 4 subjekty - Jan Dostál, Litoměřicko24, Severočeši.cz a Severočeši Litoměřice (snad jsem nějakou identitu nevynechal) :)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2014 09:43

a omlouvám se čtenářům vlákna o ODS, že poněkud uhnulo... :)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 08 srp 2014 08:32

Vážení přátelé,
ani čas letních prázdnin nezastavil aktivity, které avizují blížící se čas komunálních voleb. Někdy je však s podivem, co si někteří spoluobčané vymyslí, a ještě s větším, že na to vůbec někdo reaguje a tím se snaží získat „politické“ body. Je pochopitelné, že Ladislav Chlupáč, jako lídr kandidátky litoměřické ODSky, musí čelit velkému náporu ze strany politické konkurence a některým lidem, kteří mu prostě nepřejí. Byla by zde však na místě určitá slušnost a korektní vyjadřování, o které mnozí mluví a kterou se „rádoby“ zaštiťují! Na to, abychom zjistili, že se v Litoměřicích dobře žije, žádné růžové brýle nejsou potřeba, to je prostě fakt, který se bohužel některým subjektům nehodí „do krámu“, a tak se „snaží a snaží a snaží ....“ Litoměřická ODSka se k tomuto způsobu vedení kampaně určitě nepřipojí. Máme dlouhodobě stabilní členskou základnu, dokážeme dělat kvalitní komunální politiku a jsme schopni úspěšně vést i takové kolosy, jakým je i např. městská nemocnice. Nic populisticky neslibujeme a výsledky naší práce, ať si každý občan vyhodnotí sám. Ve velice blízké době Vám postupně představíme náš kompletní program pro nadcházející čtyři roky. Program, který se bude opírat o reálná data a možnosti, které se dají v rámci města realizovat, žádné nesplnitelné sliby. Přeji krásný a pohodový den
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod litelot » 08 srp 2014 09:06

Pane Mareši stabilní základna ODS je nesmysl. Spousta členů od Vás utíká a není divu. Váš zachránce strany, profesor Fiala toho zatím moc neukázal 6 až 7% je skutečná katastrofa a o moc lepší to nebude ani v Litoměřicích. Jako má Praha svoje kmotry, tak Litoměřice mají svého Krejzu, který místní ODSku potopil.
Nepomůže nic, jenom úplná změna politiky, lidí ve straně a sebereflexe, které nejste schopni. Zuofalé předvolební strašení důchodců starostou hovoří za vše :!:
Jen tak dále pane Mareši :lol:
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 10 srp 2014 13:11

litelot píše:Pane Mareši stabilní základna ODS je nesmysl. Spousta členů od Vás utíká a není divu. Váš zachránce strany, profesor Fiala toho zatím moc neukázal 6 až 7% je skutečná katastrofa a o moc lepší to nebude ani v Litoměřicích. Jako má Praha svoje kmotry, tak Litoměřice mají svého Krejzu, který místní ODSku potopil.
Nepomůže nic, jenom úplná změna politiky, lidí ve straně a sebereflexe, které nejste schopni. Zuofalé předvolební strašení důchodců starostou hovoří za vše :!:
Jen tak dále pane Mareši :lol:


Litelote, s Vaším hodnocením nemůžu bohužel souhlasit. Ohledně informace o stabilní základně jsem měl sice na mysli naši litoměřickou ODSku, ale ani na celorepublikové úrovni není situace vůbec tragická. K dnešnímu dni máme něco přes 18 tis. členů, což beru, v této době, jako poměrně velký úspěch. Vaše hodnocení práce týmu prof. Fialy, dle mého názoru, je zcela předčasné. Jako zástupce opoziční parlamentní strany si naopak vede docela dobře a teprve čas ukáže, zda si ODSka znovu zaslouží své místo „na slunci“. Přeji pěknou a nerušenou neděli
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod wind » 21 srp 2014 14:25

Pane Mareši, čekám na Vaše překvapení, jak jste avizoval, s kandidátkou Vaší strany ODS. Zatím je ticho po pěšině, jen lehký vánek zvěstuje, že cosi není u Vás vpořádku.
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 21 srp 2014 21:06

wind píše:Pane Mareši, čekám na Vaše překvapení, jak jste avizoval, s kandidátkou Vaší strany ODS. Zatím je ticho po pěšině, jen lehký vánek zvěstuje, že cosi není u Vás vpořádku.


Dobrý večer, je mi upřímně líto, že díky našemu vyčkávání máte pocit, že " lehký vánek zvěstuje, že cosi není u Vás v pořádku.". Věřte, že tomu tak není, vše je naprosto jasné. Jedničkou na kandidátce litoměřické ODSky je samozřejmě současný starosta Ladislav Chlupáč. Zbytek kandidátky Vám velice brzy představíme. Jinak je info pro Vás .... já jsem 4 :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod wind » 21 srp 2014 21:42

Děkuji za info. Já vím, že Vy jste č. 4, ale měl jste být č. 2, které patří panu Krejzovi, tedy tomu panu Krejzovi, který vám vůbec nedělá dobrou reklamu. To, že je na č. 2, svědčí tak trochu o provozní šerosleposti a hluchotě ODS v Litoměřicích!
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 21 srp 2014 23:17

wind píše:Děkuji za info. Já vím, že Vy jste č. 4, ale měl jste být č. 2, které patří panu Krejzovi, tedy tomu panu Krejzovi, který vám vůbec nedělá dobrou reklamu. To, že je na č. 2, svědčí tak trochu o provozní šerosleposti a hluchotě ODS v Litoměřicích!


Dík za Váš názor, ale tak trochu s tím nesouhlasím. Karel Krejza odvedl pro město velký kus práce. Jeho manažerský přístup je naprosto v pořádku a z hlediska jeho několikaletého působení osobně hodnotím jeho výsledky velice kladně. Paradoxem je snad jen to, že toto mé tvrzení daleko více potvrzují turisti a návštěvníci, než někteří občané Litoměřic. Ale s tím asi nic neuděláme. Jinak závěrem děkuji za podporu.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Tomas.Marny » 21 srp 2014 23:32

Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 22 srp 2014 05:45

Tak nějak bych řekl, že pan Krejza bezesporu udělal pro město dost, ale daleko více pro sebe, jeho zájem o práci pro město kopíroval i práci se svým osobním prospěchem i když nebyl třeba z počátku motivován peněžním prospěchem, ale v závěru se mu to vždy vyplatilo. A jeho osobní jednání jsem si ověřil v praxi, pocit nadřazenosti jen z něj čišel. Přiznám se ,byl jsem od počátku volič ODS, ale osoby typu pana Krejzy mě odradily a znechutily.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 22 srp 2014 07:10

Bingo pane Ronyku, podepisuji každé slovo, napsal bych to naprosto stejně, včetně posledního souvětí.

Pokud si ODS nechala p. Krejzu takhle vysoko, pak jen potvrdila, že buď ztratila pud sebezáchovy nebo si z nás dělá prachobyčejně "prču".

P.S. NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE!!!
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Missorka » 22 srp 2014 07:12

Adson z Melku píše:Bingo pane Ronyku, podepisuji každé slovo, napsal bych to naprosto stejně, včetně posledního souvětí.

Pokud si ODS nechala p. Krejzu takhle vysoko, pak jen potvrdila, že buď ztratila pud sebezáchovy nebo si z nás dělá prachobyčejně "prču".

P.S. NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE!!!


No, tak je nevolte, ne? Já to nechápu, máme demokracii, volič rozhoduje, pokud je pro vás ODS nevolitelná, dobře jí tak, pro mě taky. Ale na kandidátku si můžou dát koho chtějí - volič zhodnotí...
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 22 srp 2014 07:17

Missorka píše:
Adson z Melku píše:Bingo pane Ronyku, podepisuji každé slovo, napsal bych to naprosto stejně, včetně posledního souvětí.

Pokud si ODS nechala p. Krejzu takhle vysoko, pak jen potvrdila, že buď ztratila pud sebezáchovy nebo si z nás dělá prachobyčejně "prču".

P.S. NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE!!!


No, tak je nevolte, ne? Já to nechápu, máme demokracii, volič rozhoduje, pokud je pro vás ODS nevolitelná, dobře jí tak, pro mě taky. Ale na kandidátku si můžou dát koho chtějí - volič zhodnotí...


Dobrý den,

nějak jsem nepochopil smysl Vašeho příspěvku. Toto je diskuzní fórum, zaslal jsem tedy příspěvek do diskuze. Diskutuji o personální politice ODS. Je něco z toho špatně?
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Missorka » 22 srp 2014 14:53

Adson z Melku píše:
Missorka píše:
Adson z Melku píše:Bingo pane Ronyku, podepisuji každé slovo, napsal bych to naprosto stejně, včetně posledního souvětí.

Pokud si ODS nechala p. Krejzu takhle vysoko, pak jen potvrdila, že buď ztratila pud sebezáchovy nebo si z nás dělá prachobyčejně "prču".

P.S. NEDĚKUJEM, VYPADNĚTE!!!


No, tak je nevolte, ne? Já to nechápu, máme demokracii, volič rozhoduje, pokud je pro vás ODS nevolitelná, dobře jí tak, pro mě taky. Ale na kandidátku si můžou dát koho chtějí - volič zhodnotí...


Dobrý den,

nějak jsem nepochopil smysl Vašeho příspěvku. Toto je diskuzní fórum, zaslal jsem tedy příspěvek do diskuze. Diskutuji o personální politice ODS. Je něco z toho špatně?


To P.S. vám přijde diskusní?
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 22 srp 2014 16:14

Vážení přátelé,

níže předkládáme naší oficiální kandidátní listinu pro volby do zastupitelstva města Litoměřice, konané ve dnech 10. a 11. října 2014.

http://www.ods-litomerice.cz/content/od ... ni-listina
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod simi » 23 srp 2014 06:17

Kdo bude ve hře. Stránky 25 až 38.
http://radnice.litomerice.cz/archiv/854 ... istiny.pdf
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 23 srp 2014 09:14

pro Missorka - Víte co je P.S.? Víte, tak proč se ptáte?

Ještě speciálně pro Vás dovysvětlím - Neděkujem, vypadněte! byla akce Davida Kollera a kapely Lucie. Mám za to, že se současnému obsazení radnice za ODS nesluší ani poděkovat obligátním Děkujeme - odejděte, proto NEDĚKUJEM - VYPADNĚTE.

Jak píšu, to už není příspěvek do diskuze, to je pouze podotek ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Missorka » 23 srp 2014 09:16

Adson z Melku píše:pro Missorka - Víte co je P.S.? Víte, tak proč se ptáte?

Ještě speciálně pro Vás dovysvětlím - Neděkujem, vypadněte! byla akce Davida Kollera a kapely Lucie. Mám za to, že se současnému obsazení radnice za ODS nesluší ani poděkovat obligátním Děkujeme - odejděte, proto NEDĚKUJEM - VYPADNĚTE.

Jak píšu, to už není příspěvek do diskuze, to je pouze podotek ...


Děkuji za vysvětlení, nic co bych nevěděla. Na mém názoru vás podotek nic nemění.
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 23 srp 2014 09:21

To jsem nikterak neměl v úmyslu ...

Jsem dosti stár, abych věděl, že fanatika nemá smysl o ničem přesvědčovat ...

Pěkný den ...

Apropos, řešíme tu, v tomto případě, nepodstatnou kravinu, nebo volovinu, vyberte, co co je Vám milejší ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron