ODS

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 zář 2014 08:49

Pochopil jsem z toho komiksu správně, že modrá žirafa si k nám z Afriky přijela vybrat nového náčelníka svého kmene a že nakonec si vybrala Chlupáče a že si ho tedy odveze s sebou a tím zachrání Litoměřice? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 zář 2014 09:39

ŠKOLSTVÍ: INVESTICE DO ŠKOL A DĚTÍ SE VYPLATÍ
Přílohy
inzerce Ltm.denik web školství příloha.jpg
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 25 zář 2014 12:01

ŠKOLSTVÍ: INVESTICE DO ŠKOL A DĚTÍ SE VYPLATÍ p.Krejzovi.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 zář 2014 13:15

Podzimní komunální volby jinak: pokračování
Přílohy
strana 3.jpg
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 zář 2014 14:55

Vážení přátelé,
dnes proběhl v Litoměřickém deníku ON-LINE rozhovor s Karlem Krejzou.

Více na:

http://litomericky.denik.cz/online-rozh ... rejza.html
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod rajnoha » 25 zář 2014 15:51

A všimli jste si někdo, že by občané měli možnost v litoměřickém deníku pokládat otázky do toho rozhovoru? :) Čtu to denně, a ta možnost tam nebyla. To je ale náhodička. Stejně tak pod tím není umožněna diskuze. Pro zajímavost doporučuji shlédnout facebookový profil místní ODS a komentáře občanů - v drtivé většině jsou naprosto negativní a sprosté. To je odraz reality a ne tento rádoby rozhovor.

V jedné otázce pan Krejza oslovuje tazatele příjmením, které ovšem vůbec nikde žádné není. A to zcela pomíjím odpovědi. Takže ODS jede dál ve svých podvodech a podvůdcích jen aby se udržela u Koryta - protože pokud ne, tak mají velké problémy sehnat nějaké zaměstnání. Být panem Urbánkem tak podám trestní oznámení, minimálně za to, že o něm pan Krejza tvrdí, že pobírá sociální dávky. A to jsem bývalý volič ODS a to i v Litoměřicích. Co ODS předvádí v kampani je skutečně smutné :-(
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod MarTyn » 25 zář 2014 15:51

Tak jsem si přečetl rozhovor s panem Krejzou a zaujal mě skutečně. Socka Urbánek dostal co proto, hokejisti zjistili, že bez ODS už zřejmě 1.liga hokeje nebude, a příděl dostali i patrioti, kteří mohou být nyní hrdí na své město, které pod vedením ODS jako jediné v republice získalo povolení k hloubení pětikilometrového vrtu. Možná mi tam chyběla informace, že jsme také jediní v republice, kteří se rozhodli jít do 2,5mld. investice i s rizikem, že to celé vůbec nevyjde a naše město zbankrotuje.....

No nic, pro mě z toho plynou dva závěry . Pan Urbánek je skutečným oponentem současné radnice a Litoměřický deník je věrným slouhou mocných.

PS: Babiš mi leze krkem, ale po 12letech vlády kamarádů z ODS, mi jiná možnost než volit ANO event. SZ nezbývá.

Martin
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ODS

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 zář 2014 20:58

Forma online rozhovoru připomíná spíše "píárko", většina seriozních zpravodajských serverů uvádí minimálně nick/jméno a čas odeslání dotazu...nikoli čas odpovědi :)
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: ODS

Příspěvekod lupus » 25 zář 2014 21:11

Pane Mareši, vidím, že tu jste jakýmsi hromosvodem. Dovoluji si tedy konstatovat, případně se i zeptat. CCR je příspěvkovou organizací města. Za čí peníze bylo vyrobeno těch pět panelů, které krášlí jižní podloubí?
Modrá grafika ,logo ODS, pánové Krejza, Chlupáč, Lončák, Saša Vondra ...v akci. To je propaganda ODS, která patří před sekretariát ODS a ne před turistické centrum. Všechno zde prezentované dokázala " společně "
ODS. Připomíná mi to období vlády jedné strany, kdy nám bylo vnucováno, že bez nich to nejde, že pouze oni jsou strůjci blaha všeho lidu. /Ještě dotaz:Kým jsou placeny zaměstnankyně CCR za manipulaci s tímto
materiálem? / Zdravím.
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 zář 2014 09:15

lupus píše:Pane Mareši, vidím, že tu jste jakýmsi hromosvodem. Dovoluji si tedy konstatovat, případně se i zeptat. CCR je příspěvkovou organizací města. Za čí peníze bylo vyrobeno těch pět panelů, které krášlí jižní podloubí?
Modrá grafika ,logo ODS, pánové Krejza, Chlupáč, Lončák, Saša Vondra ...v akci. To je propaganda ODS, která patří před sekretariát ODS a ne před turistické centrum. Všechno zde prezentované dokázala " společně "
ODS. Připomíná mi to období vlády jedné strany, kdy nám bylo vnucováno, že bez nich to nejde, že pouze oni jsou strůjci blaha všeho lidu. /Ještě dotaz:Kým jsou placeny zaměstnankyně CCR za manipulaci s tímto
materiálem? / Zdravím.


Zdravím Vás,
díky za Váš příspěvek, je vidět, že panely jsou vidět. :)
Jinak výroba panelů byla placena samozřejmě litoměřickou ODSkou a umístění máme schválené na základě ohlášení předvolební akce. Já osobně to jako propagandu nevnímám, ale jako prezentaci našich úspěšných projektů rozhodně ano. Což je v tomto předvolebním čase celkem normální. Děvčata z CCR placená nejsou, pokud vím, na základě prosby nám s panely manipulují mimo pracovní dobu, za což jim moc děkuji.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod rajnoha » 26 zář 2014 09:24

Já bych jen dodal, že ředitelkou CCR je paní Matulová, jinak kandidátka za ODS, takže proč to děvčata dělají je celkem jasné. Asi to nebude proto, že se jim chce.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 zář 2014 09:32

rajnoha píše:A všimli jste si někdo, že by občané měli možnost v litoměřickém deníku pokládat otázky do toho rozhovoru? :) Čtu to denně, a ta možnost tam nebyla. To je ale náhodička. Stejně tak pod tím není umožněna diskuze. Pro zajímavost doporučuji shlédnout facebookový profil místní ODS a komentáře občanů - v drtivé většině jsou naprosto negativní a sprosté. To je odraz reality a ne tento rádoby rozhovor.

V jedné otázce pan Krejza oslovuje tazatele příjmením, které ovšem vůbec nikde žádné není. A to zcela pomíjím odpovědi. Takže ODS jede dál ve svých podvodech a podvůdcích jen aby se udržela u Koryta - protože pokud ne, tak mají velké problémy sehnat nějaké zaměstnání. Být panem Urbánkem tak podám trestní oznámení, minimálně za to, že o něm pan Krejza tvrdí, že pobírá sociální dávky. A to jsem bývalý volič ODS a to i v Litoměřicích. Co ODS předvádí v kampani je skutečně smutné :-(


Pane Rajnoho,
bohužel musím konstatovat, že se mýlíte. Ta možnost samozřejmě byla, upoutávka na tento rozhovor několikrát v deníku vyšla, a dokonce na titulní straně. Pro jistotu Vás upozorňuji na možnost dát nějaké otázky Ladislavu Chlupáčovi, který bude mít také ON-LINE rozhovor. Inzerát vyšel poprvé dnes a opět na titulní straně.

S Vaším hodnocením facebookovského profilu litoměřické ODSky jste opět úplně vedle. Na počet přátel a zhlédnutých příspěvků jsme na tom velice dobře. Možná se lépe podívejte, jak to vypadá pod články našich deníků, pak možná (ale spíše ne) ve Vašem hodnocení nebudete tak negativní. Přeji příjemný a nikým nerušený pátek
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 zář 2014 10:31

Tak ja jsem asi taky slepy, pokud to je online rozhovor, tak predpokladam moznost pokladani online otazek tak jako v jinych mediich. Pane Maresi, muzete mi rposim ukazat, kde na titulni strane litomericky.denik.cz je ta anonce na online rozhovor? At se koukam jak se koukam, tak je tam nahore jen reklama na ODS v malem obdelnicku a hned vedle v obdelnicku pan jak si zakryva usi a napis XINDL :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod rajnoha » 26 zář 2014 11:00

Pane Mareši, víte co to je ONLINE rozhovor? Někde jste o sobě psal, že jste odborník na IT. Koukněte se jak probíhají ONLINE rozhovory v jiných médiích (třeba těch vámi zmiňovaných denících), ááááno?

A teď trocha matematiky. Za poslední měsíc je na vašem FB profilu 45 příspěvků. Z toho je 20 fotka a profil vašcih kandidátů. Součet celkových liků je 271. Velké množství liků jste si dali sami, nebo jiní z ODS odjidnud a rodinní příslušníci (proč ne). Více než třetinu všech liků máte dohromady vy a pan starosta. Na jeden post připadá tedy průměrně 6 liků. Pokud bych počítal medián, je to daleko méně.

Teď se podíváme na počet komentářů: celkem 41 (vynechal jsem komentáře, kdy si něco komentujete sami). Ze 41 příspěvků je 25 vyloženě negativních (i sprostých). 4 jsou neutrální. A 12 jsou pozitivní (a byl jsem velmi benevolentní při počítání). Negativní komentáře tedy dvakrát převyšují pozitivní komentáře. Pokud vám přijde, že jste na tom dobře, tak nezbývá než pogratulovat ke ztrátě soudnosti. Asi podobná situace jak před parlamentními volbami u vaší strany...

Ta vaše reklama vedle Xindla, je opravdu vtipná, kouzlo nechtěného, ale pobavilo :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod Milan » 26 zář 2014 12:14

Chtěl jsem se zeptat přímo na redakci Deníku, jak je to s on-line rozhovory. Bohužel v kontaktech mají dvě emailové adresy - 'redakce.litomericky@denik.cz'; 'sekretariat.litomericky@denik.cz'. Odpověď ze serveru na adresu sekretariat ... byla addresses had permanent fatal errors a na druhou adresu redakce ... byla serverem zaslána zpráva Delivery to the following recipients failed. Tak zkusím asi zavolat.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 26 zář 2014 12:43

Zajímalo by mě, zda se jednalo o placený PR článek (tedy on-line rozhovor) nebo jestli budou osloveni i zástupci dalších kandidujících subjektů. Pokud to placené není a propagování budou jenom politici ODS, tak se jedná o skutečnou nevyváženost novin. Já doufám, že tomu tak není.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Milan » 26 zář 2014 12:54

Tak je to takto:
"on-line rozhovor s panem Chlupáčem je až příští týden ve čtvrtek 2.10. od 10 do 11 hodin. V tuto dobu bude pan starosta odpovídat. Otázky mu budete moci pokládat od středy 1.10. od 20 hodin".
Tolik odpověď z redakce Deníku.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 zář 2014 13:41

ODS tam má inzerát. Pokud se LTM deník chová ke všem inzerentům stejně, pak je to placené. Častou praxí v médiích bývá to, že součástí reklamy jsou i neoznačené promo články. Jak je to v tomto případě nevím. Jen je skutečně podivné, že pod článkem není diskuze. Na rozhovor nebyla žádná reklama (koukám na ty stránky denně). Pokud to u KK bylo stejně a skutečně se noc před rozhovorem objevila nějaká možnost na vkládání otázek, tak mě zase dost překvapuje, kde se za jedinou noc nasbíralo tolik otázek, protože se stačí podívat kolik lidí jim jinak diskutuje pod články (dokola 2-3 lidi, ale většinou vůbec nikdo a většinou se jedná o negativní komentáře).

Po městě se běžně povídá o tom, že deník je radnici zavázán kvůli odběrům pro město a nemocnici a za to také nepíše nic negativního. Šéfredaktorku místního deníku prý dříve dělala Eva Břeňová - současná tisková mluvčí města, nebo jak se přesně její funkce jmenuje. Také bývalá asistentka nebo tisková mluvčí Alexandra Vondry, člena místní ODS a bývalého ministra.


Ale třeba je to opravdu v pořádku a jen jsou v novinách špatní marketéři, kteří prostě nepotřebují významné online rozhovory dávat vědět lidem dopředu na svém webu a nejde jim o počty přístupů a v životě nevidělai jak se online rozhovory dělají všude jinde.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod MarTyn » 26 zář 2014 13:49

využijme tedy příležitosti a 1.10 od 20:00:01 posílejme do LD dotazy, které zde paralelně uveřejňujme. Druhý den bude jasno.
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 zář 2014 17:30

rajnoha píše:Pane Mareši, víte co to je ONLINE rozhovor? Někde jste o sobě psal, že jste odborník na IT. Koukněte se jak probíhají ONLINE rozhovory v jiných médiích (třeba těch vámi zmiňovaných denících), ááááno?

A teď trocha matematiky. Za poslední měsíc je na vašem FB profilu 45 příspěvků. Z toho je 20 fotka a profil vašcih kandidátů. Součet celkových liků je 271. Velké množství liků jste si dali sami, nebo jiní z ODS odjidnud a rodinní příslušníci (proč ne). Více než třetinu všech liků máte dohromady vy a pan starosta. Na jeden post připadá tedy průměrně 6 liků. Pokud bych počítal medián, je to daleko méně.

Teď se podíváme na počet komentářů: celkem 41 (vynechal jsem komentáře, kdy si něco komentujete sami). Ze 41 příspěvků je 25 vyloženě negativních (i sprostých). 4 jsou neutrální. A 12 jsou pozitivní (a byl jsem velmi benevolentní při počítání). Negativní komentáře tedy dvakrát převyšují pozitivní komentáře. Pokud vám přijde, že jste na tom dobře, tak nezbývá než pogratulovat ke ztrátě soudnosti. Asi podobná situace jak před parlamentními volbami u vaší strany...

Ta vaše reklama vedle Xindla, je opravdu vtipná, kouzlo nechtěného, ale pobavilo :)


Vážený pane Rajnoho,
v první řadě bych Vám rád poděkoval za čas, který věnujete analýze naší prezentaci na internetu. Pokud Vás toto trápí, je vidět, že se v Litoměřicích opravdu dobře žije.

Ač je mi to líto, opět s Vámi nemohu souhlasit, už jenom to, že jsem nikdy o sobě neříkal, že jsem IT odborník, ale pouze IT gramotný, což nemusí být vždy totéž. :)
Co se týče ostatního, opět z Vaší strany zaznívají velké nepřesnosti. Vůbec Vás nepodezřívám, že záměrně. Do přílohy jsem Vám dal úvodní stranu deníku s inzerátem, který jste přehlédl. Zaměřte se prosím na jeho název. A dále na to, jak tento rozhovor probíhá. Myslím, že definice On-line je tedy v naprostém pořádku.

Výsledky Vašeho matematického rozboru kontrolovat nebudu, jen snad, že na Facebooku se like počítá za souhlas, takže jestli těch pár negativních ohlasů berete za „v drtivé většině jsou naprosto negativní a sprosté“, máme na celou záležitost opravdu rozdílný pohled a nemá to cenu dále řešit.
Přeji Vám nikým nerušený večer
Přílohy
inzerát-up.jpg
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků

cron