ODS

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 19 zář 2014 11:21

Adsone,
bohužel nemohu s Vámi zcela souhlasit, nicméně akce KONTO PRO BUDOUCNOST se zatím jeví jako velice úspěšná, takže si myslím, že brzy bude po problému. Já osobně zatím hodnotím tuto situaci jako za 3. Že dluhy z minulých kampaní vznikly, nebo že ODSka zaznamenala propad a tudíž vznikl velký finanční výpadek ..... to je všechno pravda. Na druhou stranu je také pravda, že se k tomu nejenom vedení, ale i členská základna postavila čelem, takže pevně věřím, že se tento problém stane v hodně blízké době minulostí. Navíc došlo k zásadnímu stmelení „kolektivu“, což je samozřejmě také pozitivní signál. Přeji příjemný den
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 19 zář 2014 11:50

Můžete se tedy více rozepsat v čem se mnou nesouhlasíte?

Považuji za velký (samozřejmě nejen) morální průšvih nezaplatit za zaměstnance zdrav. a soc. pojištění, které jste již jednou zaměstnancům strhli, mám za to, že to býval kdysi i trestný čin, pokud se mýlím, tak mne opravte!

Pane Mareši, chápu, že musíte mluvit pozitivně, máme před volbami, jde vám o korýtka (nemám na mysli konkrétně vás, ale stranu), ale máme tady taky morální aspekt věci a ten je prostě u pol. strany hlásící se k pravici, naprosto průserový, takže méně nabubřelých proklamací a více pokory.

Mám za to, že vám opozice bude slušet, je to prospěšné pro všechny, kteří ztratili soudnost.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod simi » 19 zář 2014 18:52

to se nám to tady rozjelo, a vyvádění peněz je závažná věc a člena ODS a kandidáta Jana Šímu určitě vyloučit z ODS. Radek Šíma :idea:
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 19 zář 2014 21:47

Llukas007 píše:Tak to gratuluju předem! JYrka Paroubků volby za pivo zadara vyhrál! Voliči jsou totiž ovce. Stačí sliby a cokoliv zadara!!! A řekněte někdo že ne?!


Možná nějaké volby vyhrál. Ale kdyby to bylo jenom o pivu zadara, tak je dál premiérem. A kde je mu dnes konec :!: Možná voliči ovce jsou, ale ne všichni (a to je dobře). Zbývající také jen do určité míry. Potom se to pověstné ucho utrhne a ani pivo nepomůže. A to je dobře :!:
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 20 zář 2014 08:27

Adsone,
možná obráceně, nejdříve řeknu, s čím s Vámi souhlasím. Například i já považuji za velký průšvih nezaplatit za zaměstnance zdrav. a soc. pojištění, nicméně pevně věřím novému vedení ODSky, že tento problém ve velice krátké době vyřeší.
Rozhodně však nesouhlasím s tím, že jako celek to neřeší. V tom se právě hluboce mýlíte. Celá ODSka je na nohou a snaží se pomoc. Možná to z ní až divně, ale tento „průšvih“ naopak tu naši neoptimisticky naladěnou základnu stmelil a znovu „nakopl“. Jestli to v jednotlivých regionech bude stačit, to těžko říct, ale pro budoucnost je to určitě dobrý signál.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Achab » 22 zář 2014 08:03

chtel bych se zeptat na vasi kandidatku pani Soldatkovou. pokud vim je jeji manzel starosta Kamyku a proto tam musi bydlet. jeho manzelka s nim nebydly ? nejde me o to jake bydliste ma napsane v obcance ale kde skutecne zije. na Kamyku nebo v Litomericich ?
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 22 zář 2014 10:01

tak o kampani současného starosty Chlupáče mezi důchodci už jsem se doslechl i z důvěryhodných zdrojů. že když nevyhraje ODS, nebudou domovy důchodců... snad prý z jediného ho vyhnali. byl bych rád, kdyby to nebyla pravda!
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 22 zář 2014 12:01

vodomerka píše:tak o kampani současného starosty Chlupáče mezi důchodci už jsem se doslechl i z důvěryhodných zdrojů. že když nevyhraje ODS, nebudou domovy důchodců... snad prý z jediného ho vyhnali. byl bych rád, kdyby to nebyla pravda!


Filipe,
to že to napíše anonym je věc jedna, ale ty jako oficiální kandidát SZ, bys měl být schopen informaci doložit.
Nebo ti to řekl „důvěryhodný“ zdroj, který však si nepřeje být jmenován. :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 zář 2014 12:06

Pane Mareši a jak dokládáte svá obvinění vy? :) Kázat vodu a pít víno se tomu říka...
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 22 zář 2014 12:57

Vyjádření Karla Krejzy:

Pro pana Lišku,
Vážený pane, považuji za normální podat pomocnou ruku pokud jsem slušně požádán. Pravda, jednoduší je udělat z žadatele blbce. Možné je i to, že stálým opakováním zcela zřejmých věcí lidem, kteří je pochopit nechtějí, může člověk zhloupnout. Osobně se však snažím o svou duševní i fyzickou schránku pečovat ( na rozdíl od mnoha jiných) . Je to sice už pěkných pár let, kdy jsem modeloval metodou Monte Carlo srážky částic pro budoucí experiment Atlas na LHC ve výzkumném ústavu jaderné fyziky v CERNu. Přihlašovací procedura do jejich výpočetního centra byla poněkud složitější, ale vždy klapla. Tam jsem totiž byl chtěný. A protože to, že se nemohu přihlásit ani já, ani např . pracovníci Diecezní charity, je jistě náhoda a chyba vašeho automatu, tak ho uveďte do funkčního stavu. Pak je možné získat alespoň nějaké pravdivé informace od skutečných lidí proti lžím a pomluvám šířených ANOnymně. Mě už teď postačí komunikovat prostřednictvím kolegy.
S přáním krásného dne pro všechny slušné lidi Karel Krejza


P.S. Já osobně už k tomuto tématu nemám co říct. Jaromír Mareš
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 22 zář 2014 13:35

Vždyť to píšu pořád, kluci z ODS si z nás dělaj legraci, skoro se mi chce napsat prdel (omlouvám se za expresivnější výrazivo, ale na páně Marešův, respektive Krejzův elaborát, se nedá jinak zareagovat).

P.S. Po přečtení řádek o CERNu se mi vybavil Miloš Kopecký ve filmu Pane, vy jste vdova a jeho nesmrtelná hláška - Abych z Vás neudělal nezaměstnaného, VY VĚDÁTORE ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 zář 2014 13:58

Tak už naposled malá rekapitulace.

1. Napřed mě pan Mareš veřejně napadl, že zde úmyslně znemožňuji registraci několika pracovníkům úřadu a ODS - což ani není technicky možné, registrace chodí automaticky.
2. Z několika se nakonec vyklubali dva.
3. Ukázalo se, že jsou zde registrovaní. Jeden z těch dvou se dokonce po čase i přihlásil.
4. Druhý ze dvou, pan KK, přes svého mluvčího pana Mareše nakonec vzkáže, že neví heslo, které si sám zadal.
5. Hned u přihlašovacího políčka je odkaz na "Zapoměl jsem heslo" - i poté co je ukázán obrázek je tento odkaz vytrvale ignorován
6. Pan KK přes svého mluvčího vzkazuje, že prý jsem byl slušně požádán a nechci mu podat pomocnou ruku - takže pan KK si myslí, že někoho lživě obvinit je slušné požádání.
7. Registraci samozřejmě běžně dělá několik lidí týdně. Za celou dobu se to nepovedlo několika lidem, kdy jim registrační mail spadl třeba do spamu, nebo dali svůj špatný mail - pro tyto případy tam je tlačítko "poslat znovu registrační mail". Případně mě i někdo osobně kontaktoval a vždy se to ihned vyřešilo. Kupodivu to nikdo nedělal přes svého mluvčího stylem lživého obvinění.
8. Pan KK opět přes svého mluvčího napíše uražený text, kdy má pocit, že z něj dělám blbce a nechci mu podat pomocnou ruku - aniž by vůbec zkusil se přihlásit (i neplatný pokus by byl totiž zaznamenán)

Takže: já opravdu nemůžu jít k panu KK a držet mu ruku aby na klávesnici vyťukal své přihlašovací jméno a heslo a pokud si nepamatuje heslo aby klikl na tlačítko že si ho nepamatuje a nechal si vygenerovat nové. Co je na tom proboha více k nepochopení??? On se sem prostě přihlásit nechce (já ho rozhodně nenutím) a tak si vymýšlí totální kraviny proč to nejde (je zajímavé, že ta druhá osoba si kraviny nevymýšlí a přihlásila se - možná by mu mohla tedy ukázat jak na to, když spolu sdílejí domácnost pokud se nepletu). Ano asi je skutečně pravda, že když budu někomu neustále opakovat zjevnou věc (to jak se má přihlásit, přesto, že to je na hlavní stránce napsané, i přesto, že to skutečně zatím zvládl každý kdo chtěl), tak asi zhloupne.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod SHAKER » 22 zář 2014 16:52

Dobry den,
reaguji na prispevek cloveka ktery vystupuje pod nick LITELOT .
Jsem jednatelem a majitelem firmy MIST BARS sro provozujici Shaker bar v KD Litomerice, Mirek Stejskal.
V zari 2010 jsem oslovil pani reditelku KD, zda-li je mozno pronajmout prostory, ktere lezely ladem nekolik let po predchozich dvou najemcich, kteri odesli s dluhem 250000,- a 750000,- za najemne a energie.
Tato castka nakonec byla bohuzel zaplacena pravdepodobne z mestskych penez, tedy penez danovych poplatniku.Nevim, zda-li ji pak nejakym zpusobem veritele vymohli zpet.
Prihlasil jsem se do vyberoveho rizeni, ktere bylo vyveseno na MU, v zaveru jsem byl jediny zajemce, pravdepodobne z duvodu vysokych investic do prostor.
Do pronajatych prostor jsem INVESTOVAL k dnesnimu datu cca 1.600.000,-, nemam jediny dluh na najmu a ani nikde jinde. Co se tyce najemni smlouvy, jelikoz je bar v mestskych prostorach a informace je verejna, je samozrejme dostupna a k nahlednuti na patricnem urade.

Ano, pan Krejza, pro me Karel je muj dlouholety kamarad a pritel. Hodne mi pomohl, kdyz jsem bydlel legalne v USA( tam jsem si na Shaker i vydelal) a moje prvni ;) manzelka tenkrat prisla s tim ze se chce rozvest. Uplne se mi sesypal zivot, 6000km od domova a Karel byl jeden z mala mojich pratel se kterymi jsem travil cas na Skype a na telefonu.
Je vyborny manager a financnik, proto taky mate v Litomericich celkem dost investoru a dotaci...na vsechno! Uvarit umi jen lososa se zeleninou.
Tak i diky nemu jsem prisel na to, ze v Cechach se uspech neodpousti.....

Co dodat k BLUE PARTY..... nic, je to moje akce spojena s predvolebnim programem ODS. Cely rok stalym zakaznikum davame drinky na repre ucet, ktery byl minuly rok 45000,- je to slusnost, kdyz si nekoho vazite. Nevidim jediny duvod, proc by nemohl svemu kamaradovi pomoct usporadat party..... udelal by to kazdy, nebo ne?

Politika neni asi jednoducha, je to jak podnikani..... nikomu se nezavdecite a porad se najde nekdo kdo bude krast,podvadet. Myslim, ze Krejza je clovek na spravnem miste.
Pamatuje Bartu a VV, to byl boom.... a kde je dnes.....? Vychechtanej, ale mosty se musi dat nove......Standa Gross CSSD, nepreju mu to, ale polknul peknej balik, nechtel bych byt dnes v jeho kuzi..... Babis, libi se mi, protoze rekne co si mysli... - proste KOUPIL VSECHNY!!!atd......

S pozdravem Mirek Stejskal
P.S. Dorazte 26.9. ziva kapela, moderator a dj Josef Melen - zpival Ne petku ne, jidlo od Zatisi Group a spousta jineho....

http://www.shakerbar.cz
SHAKER
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 zář 2014 15:34

Re: ODS

Příspěvekod ronyk » 22 zář 2014 16:59

No vida i pan Shaker se dokázal registrovat. :D
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ODS

Příspěvekod Achab » 24 zář 2014 11:36

Achab píše:chtel bych se zeptat na vasi kandidatku pani Soldatkovou. pokud vim je jeji manzel starosta Kamyku a proto tam musi bydlet. jeho manzelka s nim nebydly ? nejde me o to jake bydliste ma napsane v obcance ale kde skutecne zije. na Kamyku nebo v Litomericich ?


zatim zadna odpoved. opet chyba systemu ? :D
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 24 zář 2014 12:11

Ne, na oprávněné argumenty, které smrdí průserem, se zde přeci neodpovídá. Pan Mareš tu je totiž od toho aby vytvářel pozitivní dojem a všichni, kdo tahají ven potenciání průšvihy jsou negativisté a fuj s nimi. Pokud to je s paní Soldatkovou opravdu tak (a více zdrojů říká, že ano) pak celkem nechápu to, že na její místo nedali nikoho jiného, když jak tu pan Mareš říkal, kandidátů mají dost a o místa na kandidátce se skoro prali.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 zář 2014 20:45

Podzimní komunální volby jinak

editováno adminem: Všechny obrázky sloučeny do jednoho příspěvku. Uživatele Jaromír Mareš varuji před tapetováním. Tedy vkládáním více příspěvků hned za sebou - vše jde dát do jednoho. Neodpovídá to netiketě a je to neslušné.


1080919_WEB_B_SV_WEB_litom_190914_Volby-ODS_Bru_800x600px_iv.jpg
titulka_press9-up.jpg
komix_ODS_press.0001.jpg
komix_ODS_press.0002.jpg
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 24 zář 2014 21:18

A čeká nás ještě pokračování :roll:
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 zář 2014 21:24

Petr Panaš píše:A čeká nás ještě pokračování :roll:


Nazdar Petře,
samozřejmě, ale až zítra. :)

P.S. A navíc, od zítra i ve Vašich schránkách. :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 24 zář 2014 21:48

Fajn, ale nechme žirafáka žirafákem a pojďme k věcem podstatným. ODS má uvedeno na svém webu následující :

Zásady transparentního výběru zhotovitelů investičních akcí, dodavatelů materiálu a služeb
- k tomuto účelu byla uvedena v platnost interní směrnice MěÚ, která nyní tento požadavek a princip transparentnosti naplňuje

Celé znění zde http://www.ods-litomerice.cz/content/fi ... witterfeed

Tak já se tedy zeptám a když se prezentujete jako strana prosazující transparentnost, určitě nebude problém odpovědět. V rozpočtu města na r. 2014 v kapitole 02020 je uvedena částka 1.300.000 Kč na úklidové práce, stěhování, skartace. Ponechám teď stranou stěhování a skartace a zeptám se pouze na úklidové práce.

1) Kolik činí cena za tyto služby v roce 2014 ?
2) Kolik činí v součtu za poslední 3 roky ?
3) Bylo vypsáno výběrové řízení a pokud ano, zda podle interní směrnice či zákona o veřejných zakázkách ?

Předem děkuji za odpověď a jak říkám. Strana, která se oficiálně prezentuje jako transparentní nemůže mít s odpovědí žádný problém.
P.S. Věřím, že dalším dílem žirafáka budeme obšťastněni až po odpovědi ;)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků