ODS

Re: ODS

Příspěvekod rajnoha » 03 říj 2014 06:33

Tak tu máme další napojení ODS na Deník. Komiks kreslil pan Bruzl. Hádejte, kde dělá paní Bruzlová? Ano, šéfka inzerce litoměřického deníku. Náhoda? :) Tak nějak to zapadá do skládačky, že? :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod babča » 03 říj 2014 08:17

Jj. Bruzlovi to vzali z gruntu. :-) Jeden kreslí pro ODS, druhý kandiduje za Volbu pro Litoměřice a mamka to jistí v Severočeském deníku. Teď tu sedím nad tou listinou a říkám si "Bože, koho já budu volit?" Litoměřice jsou malé město a na některých kandidátkách jsou lidé, že nad tím zůstává rozum stát. Všem, vám i nám, přeji šťastnou volbu. Sama moc nevěřím, že se něco změní k lepšímu, protože jak se říká: "Kdyby volby něco mohly změnit, dávno by je už zakázali."
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 03 říj 2014 09:27

Ruka ruku myje. Opět v režii ODS dovedeno k dokonalosti v hranicích okresu litoměřického. Krédem je obsadit pozice a ovlivňovat. Co byste jiného čekali od DL s šéfem Z. Z Lovosic ODS infiltrovala své kádry do Litoměřic a věří opět ve své vítězství.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 03 říj 2014 10:35

Místostarosta Krejza: Nemám se za co stydět

Včera proběhl on-line rozhovor starosty Litoměřic Ladislava Chlupáče se čtenáři Litoměřického deníku. V něm zodpověděl naprostou většinu dotazů, kromě tendenčních otázek lídra hnutí ANO, které se navíc z větší míry týkaly mé osoby. Mně paradoxně minulý týden při on-line rozhovoru položeny nebyly, ačkoliv jsem byl připraven je zodpovědět. Nemám se zač stydět, a proto na ně reaguji alespoň touto cestou.

1. Jak je možné, že místostarosta Krejza rozhoduje o milionech pro občanské sdružení, které má 7 členů a jehož je sám členem?

„Opět téma úspěšného hokejového klubu. Tento spolek má téměř 200 členů. Výbor je sedmičlenný. Udělení dotace doporučuje 14členná sportovní komise, jíž nejsem členem. Konečné slovo má 27členné zastupitelstvo města. Takže jako po několikáté: opět mylné informace, záměrně šířené lídrem litoměřického hnutí ANO.

2. Co říkáte na působení p. Krejzy v investičních společnostech ČNIS a Egretta, které v 90. letech znehodnotily úspory mnoha lidem? (zkráceno)

„Vracíme se téměř čtvrt století zpět. S nápadem na založení fondů přišel můj spolužák z gymnázia. Jako jeden z prvních jsem do něj vložil peníze, které jsem dostal od babičky. Bylo mi 22 let a studoval jsem na univerzitě. Nadšeně jsem tuto myšlenku svobodného podnikání podporoval. Po několika týdnech mě nadšení přešlo a se zakladateli jsem se rozešel ve zlém. Nikdy jsem nebyl ve vedení, ani v orgánech ČNIS a neměl jsem z nich žádný majetkový prospěch.
Naproti tomu Egretta byl můj nápad. Tato velice úspěšná firma nabídla drobným akcionářům zobchodovaní jejich akcií a byla členem Pražské burzy cenných papírů. Na tehdejší dobu nabídla nadstandardní služby 300 tisícům klientům na 60 pobočkách v republice. Každý z nich svoje peníze dostal a byl spokojen.“
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 03 říj 2014 10:52

To není schopen pan Krejza přihlášení? A stále musí využívat hlásné trouby? Zapomněl nám ovšem sdělit začátky své kariéry s Petrem Sisákem.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 říj 2014 12:16

Tak Vám Jirko mockrát děkuju :) Teď se tu zase dozvíme jaký jsem zákeřňák a lhář a že panu Krejzovi nechci podat pomocnou ruku aby se tu mohl přihlásit a jak nemá heslo a mám to já rozbitý a on se nutně potřebuje vyjádřit k nějakým věcem, ale já mu to naschvál neumožňuju a podobné hlášky :)

pardon za OT :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 03 říj 2014 14:50

To jste ale liška podšitá :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 03 říj 2014 17:26

Tak jsem z toho Krejzova podnikání jelen. Navštívil jsem v počátcích ČNISu jejich základnu nad pivnici. Z blaboleni blbek o ekonomice jsem byl zmaten. Až studentik Péťa Sisák papouškujic otcovy nesmysly /Csc/ mi otevřel oči a rychle jsem prchnul. Ale moji známí investovali a byl první zisk tuším 30%. Kdo si to vybral neprohloupil. Kdo zaváhal ostrouhal. A jestli pan Krejza neměl aspoň tu třetinu zisku jako otec zakladatel, tak tomu už nerozumím vůbec. A peníze babičky tím pádem vyhodil oknem.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 03 říj 2014 18:30

Může někdo ze zodpovědných říct, proč jsme se, ač nejzdravější ze Zdravých měst, odmítli zúčastnit?
Je to tedy pravděpodobně otázka na pana starostu, pány místostarosty, případně pana Hermanna, jako šéfa Zdravých Litoměřic.

(výňatek z dnešní elektronické verze MfDnes). pokud někdo kupuje, mohl by sem dát článek celý ;)
Přílohy
MfD_Litoměřice.jpg
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod jiri.rudolf » 03 říj 2014 18:53

Třeba obava z toho, že by nebyla medaijle a dajli mi nebo nedali mi medajli může být stresující. Ono vždy poznání, že zase nejsem tak dobrej může pro některé být nestravitelné. :D :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ODS

Příspěvekod MarTyn » 04 říj 2014 07:12

Zaujal mě přívlastek - "tendenční", který dala Eva Břeňová (jako Chlupáč) a Krejza otázkám pana Urbánka. Nevíte někdo co to znamená a co je na tom špatného ? Myslím, že pan Urbánek položil dotazy celkem 3 a odpovědi od Krejzy se dostalo pouze na 2. Ta 3 otázka asi byla tendenční úplně nejvíc......Otázky ostatních tazatelů bych z většiny označil za servilní, což je přívlastek který chápu dobře.
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ODS

Příspěvekod Petr Urbánek » 04 říj 2014 08:06

Vážený MarTyne,

děkuji za Váš komentář, ale dovolil bych si Vás drobně opravit. Pan Krejza odpověděl pouze na jeden můj dotaz a to ještě ne zcela pravdivě, protože ve své odpovědi opomněl některé důležité okolnosti, které zde již někdo následně zmiňoval.

Můj druhý dotaz se týkal opakovaného porušování zákona o obcích některými zastupiteli, kteří nedeklarují svůj střet zájmů před příslušným hlasováním na jednání zastupitelstva a dokonce jsou v některých případech i předkladateli příslušného návrhu u nějž jsou ve střetu zájmů. Pan Krejza neodpověděl na tento můj konkrétní dotaz, ale vyjádřil se pouze k jednomu z příkladů kdy takto flagrantně porušil zákon. Je pravdou, že se pokusil toto prezentovat jako odpověď na můj dotaz a z Vašeho komentáře usuzuji, že se mu tento jeho klasický trik podařil. Pro zájemce níže připojuji citaci § 83 odst.2 zákona o obcích :
"Člen zastupitelstva obce, u něhož skutečnosti nasvědčují, že by jeho podíl na projednávání a rozhodování určité záležitosti v orgánech obce mohl znamenat výhodu nebo škodu pro něj samotného nebo osobu blízkou, pro fyzickou nebo právnickou osobu, kterou zastupuje na základě zákona nebo plné moci (střet zájmů), je povinen sdělit tuto skutečnost před zahájením jednání orgánu obce, který má danou záležitost projednávat".
Je nepochybné, že jako člen výboru sdružení, kterému Město přiděluje opakovaně vysoké dotace, je při hlasování o těchto dotacích ve střetu zájmů, nikdy jej však v souladu se zákonem o obcích před hlasováním nedeklaroval. Abych byl vůči němu fér, musím zde zmínit, že není jediným zastupitelem, který toto ustanovení porušuje, bohužel je takovéto porušování zákona v Litoměřickém zastupitelstvu zcela běžným jevem (za posledních 9 měsíců jsem nezaznamenal ani jedno takovéto sdělení na veřejném jednání zastupitelstva a nic takového není uvedeno ani ve veřejných zápisech z těchto jednání).

Proč se ani starosta ani místostarosta nevyjádřili k mému třetímu dotazu ohledně Zahrady Čech je zcela zřejmé. Nemají totiž na tuto zcela konkrétní otázku žádnou dobrou odpověď a nejde ji dost dobře okecat jako se tomu stalo u obecnějšího dotazu Petra Panaše. Zdá se, že z "neznámých" důvodů nemají někteří členové vedení města zájem vymáhat plnění některých uzavřených smluv či dokonce tyto smlouvy byly již od samého počátku uzavřeny tak, aby nešlo v budoucnu vymáhat závazky jež soukromý dodavatel/partner předložil ve své nabídce s níž vyhrál výběrové řízení. Pokud by byl tento dojem správný, v obou dvou případech by se mohlo jednat o porušování povinností při správě cizího majetku.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 04 říj 2014 08:40

A sazba je až 8 let.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod lupus » 05 říj 2014 21:23

Lito-Partner o.s.? 17.2.2014 byla v Litoměřickém deníku zpráva o záměrech tohoto sdružení. 28.března si v této věci klade otázky "rajnoha". Vypadá to, že na odpověď o úspěšnosti tohoto o.s. si počkáme až do vydání výroční zprávy.
Z fotek na FCB to vypadá, že kontakty byly navázány. Možná i na proklamované neoficiální úrovni. Třeba je pan starosta Fuldy členem tamního klubu sběratelů brouků. Takže spolupráce měst se rozbíhá...
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: ODS

Příspěvekod babča » 06 říj 2014 17:53

Kam se soudnost schovala? Dnes jsem našla ve schránce leták "modré celebrity" našeho fóra s č. 18. Co této soukromé propagaci asi říkají jeho soukmenovci?
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 06 říj 2014 18:10

Tak to máte pravdu. Soudnost zemřela na úbytě. Předesílám, že nejsem žádnej krasavec a nikoho nesoudím podle vzhledu, ale co je moc, to je moc. Opravdu tento "konzervativní" politik málem způsobil dopravní nehodu, protože jsem se toho nehorázného zjevu na kruháči dosti vylekal.

P.S. spolehlivá antireklama pro ODS.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Tomas.Marny » 06 říj 2014 18:30

Tak dnes jsem si taktéž málem cvrnknul když jsem zhlédnul to monstrum uvázané za zábradlí na kruháči, no to je děs, přesná reklama na odesácký nadstandart.
Dříve to byla strana s modrým ptákem, pták jim chcípnul, tak pořídili o něco větší zvíře, modrou žírafu, no proč né když může být klidně fialová kráva že a až jim po volbách chcípne i modrá žírafa, tak už si mohou vycapit jako logo modrého Šímu, je snad ještě větší než ta žírafa:-)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: ODS

Příspěvekod simi » 06 říj 2014 18:56

děkuji všem. Už jen 138 hodin
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS

Příspěvekod lupus » 06 říj 2014 19:22

Dárek pro kandidáta č.18 za jeho neutuchající snahu podkopávat poslední zbytky důvěry v "žirafí tým".

Je ale to pořádná fuška, pochopit co dala nám tahleta snůška.
Co napadlo to modrého ptáka, vysedět tak zbarveného žirafáka?
Neleze mi to do hlavy, matou se tady pohlaví!
Dlouho-li budu se tím brodit? Není to nějakej hermafrodit?
Ač je to lidi k nevíře, politické je to zvíře!
Nade vším veliký má nadhled.Co mu však chybí? Psychiatři říkají tomu náhled.
Divoké sny se kopytům zdají. O tom, že bída, zmar a rozvrat naše město čekají.
Náčelník Veliký věští jen katastrofy.Prý stát zůstanem, jak kmen Pygmejů bez zdroje ropy.
Počkám si na další ŽIRAFA /-ÁK/ NEWS, třeba ta potvora bude ještě růst.
Žel, brzy prý odletí ten vzácný host, a to i s tím ptákem nám pro radost.
Bylo ho už dost, dost, dost.....
lupus
 
Příspěvky: 238
Registrován: 03 dub 2011 18:39

Re: ODS

Příspěvekod simi » 06 říj 2014 19:50

super, to nejlepší co tu kdy bylo.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron