ODS

Re: ODS

Příspěvekod Missorka » 23 srp 2014 09:23

Adson z Melku píše:To jsem nikterak neměl v úmyslu ...

Jsem dosti stár, abych věděl, že fanatika nemá smysl o ničem přesvědčovat ...

Pěkný den ...

Apropos, řešíme tu, v tomto případě, nepodstatnou kravinu, nebo volovinu, vyberte, co co je Vám milejší ...


Pípovinu :-) (jak říkají moje děti :-))
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: ODS

Příspěvekod Adson z Melku » 23 srp 2014 09:25

OK, na tom se shodneme ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 23 srp 2014 20:24

Vážení přátelé,
abychom Vám usnadnili internetovou komunikaci nebo psaní příspěvků na tomto fóru, můžete využít na celém Mírovém náměstí v Litoměřicích naše WiFi připojení ZDARMA. Poznávací znamení - Žirafák. Přeji bezstarostné surfování :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Ondra » 23 srp 2014 20:46

Dobrá nabídka. Nicméně, přemýšleli jste u vás také nad tím, že volby si ODS zaplatí z peněz nás občanů, z akcí, které ve městě probíhají. Myslíte si, že je to lidé nevědí? Myslíte si, že modrá smršť je schopna zakrýt dlouhá léta zlodějin, lží a podrazů na nás? Já doufám, že to tak nebude.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 srp 2014 18:15

Ondra píše:Dobrá nabídka. Nicméně, přemýšleli jste u vás také nad tím, že volby si ODS zaplatí z peněz nás občanů, z akcí, které ve městě probíhají. Myslíte si, že je to lidé nevědí? Myslíte si, že modrá smršť je schopna zakrýt dlouhá léta zlodějin, lží a podrazů na nás? Já doufám, že to tak nebude.


Zdravím,
můžu Vás Ondro ubezpečit, že žádné peníze na kampaň nepřišly z kapes nás občanů. Naše kampaň je pozitivní a utrácet moc nemusíme, protože jak se změnilo město za poslední roky, je vidět i bez billboardů. Pokud byste však chtěl na kampaň přeci jenom přispět, určitě nebudeme proti. :)
Na zbytek reagovat nebudu, bojovat proti drbům je totiž zbytečná ztráta energie.
Přeji krásný nedělní večer
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 srp 2014 21:49

Vážení přátelé,
již několikrát zde toto fórum bylo přirovnáno k jakési hospodě. My si také uvědomujeme, že v ČR většinou všechno začíná a občas i bohužel zároveň končí u „piva“, ale jelikož preferujeme spíše setkání u piva reálného než virtuálního, připravili jsme pro Vás takový malý dárek pro povzbuzení mysli (2. strana). Strana první je určena spíše k zamyšlení, nejlépe před pivem prvním. :)

https://www.facebook.com/pages/ODS-Lito ... 022?ref=hl

P.S. Berme život trochu s nadhledem. :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Pivrnec » 24 srp 2014 22:04

Jaromír Mareš píše:
Ondra píše:Dobrá nabídka. Nicméně, přemýšleli jste u vás také nad tím, že volby si ODS zaplatí z peněz nás občanů, z akcí, které ve městě probíhají. Myslíte si, že je to lidé nevědí? Myslíte si, že modrá smršť je schopna zakrýt dlouhá léta zlodějin, lží a podrazů na nás? Já doufám, že to tak nebude.


Zdravím,
můžu Vás Ondro ubezpečit, že žádné peníze na kampaň nepřišly z kapes nás občanů. Naše kampaň je pozitivní a utrácet moc nemusíme, protože jak se změnilo město za poslední roky, je vidět i bez billboardů. Pokud byste však chtěl na kampaň přeci jenom přispět, určitě nebudeme proti. :)
Na zbytek reagovat nebudu, bojovat proti drbům je totiž zbytečná ztráta energie.
Přeji krásný nedělní večer


A z čehopak je financován např. Radniční zpravodaj? Ten není nic, než propaganda ODS!!!!!!!!!!!!!!
Jistě u piva by bylo více legrace, ale tohle legrace není a jde o to, teď před volbami, si nalít čistého vína.
Pivrnec
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 črc 2012 13:08

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 srp 2014 22:31

Dobrý večer,
s Vaším tvrzením rozhodně nemohu souhlasit. Mám zrovna před sebou poslední vydání a nepřipadá mi, že by to byl časopis typu QLIQ (sorry Tomáši :) ). Radniční zpravodaj má přeci informovat o tom, co se děje v Litoměřicích a samozřejmě na radnici, což dle mého názoru plní a celkem vyváženě. Ale pokud Vám připadá, že tam vidíte až moc zástupců litoměřické ODSky, možná je to jen důkaz toho, jak jsou naši zastupitelé dlouhodobě aktivní. Berte to jako můj názor na věc, samozřejmě určitě není nezaujatý. Přeji příjemný večer

P.S. Rádi to s Vámi probereme u toho piva. :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 25 srp 2014 00:08

Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Filda » 25 srp 2014 07:09

Zajímavý článek. Určitě by to chtělo podobný pohled i na další subjekty, které jdou do následujících voleb. Běžnému čtenáři jako jsem já to pomůže udělat si obrázek i o věcech, za které se politické subjekty stydí a nepřipouští si je.
Filda
 
Příspěvky: 30
Registrován: 20 srp 2014 15:47

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 srp 2014 07:33

Pane Mareši,free wifi je super. Spousta zejména mladších to ráda využije. Prozradíte nám kde je přístupový bod?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod simi » 25 srp 2014 07:58

článek pana Pešouta není nic nového, stříká z každé :roll: ho slova pětikoruna a za větu stovka. Opravdu potřebuje novinář ovlivňovat voliče. No prostě si to někdo platí a ten kdo chce další pohled na další politiky , tak to jenom přiživuje.
Musím vám všem napsat, že sestavení kandidátky probíhalo demokraticky, všichni tupě nesouhlasili a nakonec proběhlo hlasování nadpolovičních členů a také ne se stoprocentním výsledkem. Tomu se ale říká demokracie, ti co prohrájí nějaké hlasování neodchází k opozici, prostě jen prohráli, a příště zase mohou vyhrát. Tak to je a snad ještě dlouho bude. Stopku v politice vystaví až voliči ve volbách , na kandidátce je 27 jmen a jak starých matadorů, tak i nováčků a ODS bude ráda, když někoho znich volič zvolí a bude to jeho svobodná volby. A novinář Pešout po volbách usedne a ze šuplíku buď vytáhne dnes již napsaný článek, já jsem vám to říkal a nebo volby byli ovlivněny, zmanipulovány , podplaceny. Tak uvidíme , na který článek dojde.
Pešot je třída, za takové články musel opustit deník a protože ho již nikde nechtěli, píše si na netu sám a jednu ruku nataženou, kdo mu do ní co dá a nesměruje ho. Jen tak dál.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS

Příspěvekod rajnoha » 25 srp 2014 08:47

A jiný pohled na to co píše Šimi: Pešout musel odejít z deníku proto, že jeho články byly nepohodlné radnici, a jak známo, město a nemocnice jsou největšími předplatiteli deníku a pokud by s tím radnice přestala, deník to může zabalit.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 srp 2014 12:30

Vladislav Liška píše:Pane Mareši,free wifi je super. Spousta zejména mladších to ráda využije. Prozradíte nám kde je přístupový bod?


Zdravím Vás,
tuto službu provozujeme ve spolupráci s firmou LTnet.cz. Kde mají přístupové body bohužel přesně nevím, ale zatím se nám zdá, že pokrytí náměstí jako docela slušné.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: ODS

Příspěvekod simi » 25 srp 2014 12:46

Opravdu si někdo myslí, že radnice a nemocnice zaplatí odběrem tisku provoz novin? Najivni. Pesout si dělal co chtěl, psal si na objednávku a šéfredaktor a deník ho vyhodil. A pokračuje ve stejném duchu dál.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 srp 2014 13:00

Takže jsem si to zjistil. Přístupový bod je na kostele.

Zajímavé, ten bod tam ještě před cca 14 dny určitě nebyl a co vím, tak město tam nechtělo bod nikomu povolovat a skutečně žádný tam nebyl krom bodu ke kameře a plašítka ptáků, krásně to je vidět z kalichu. A k tomu se váže i jeden zajímavý dokument.

http://radnice.litomerice.cz/dokument-1185954.html

Je to zveřejnění záměru pronájmu ochozu kostelní věže k provozování telekomunikační technologie, tedy přípojného bodu. Záměr byl zveřejněn 22.8. a lidé mají 15 dní na vzesení námitek.

Chápu to tedy správně, že ještě není odsouhlasen záměr pronájmu, ale ten bod už tam je (asi tedy v rozporu s nějakými pravidly?) a ODS z něj přes LTNET poskytuje internet zdarma?

Třeba v tom není nic špatného, proto se napřed ptám a žádám o vysvětlení.

Bydlím naproti, mám tam i svoji domácí síť, takže velmi dobře vím jaký tam je provoz, protože ve městě je to dost zarušené a často se musí měnit kanály nebo to celé přenastavovat - s tím se potýká více lidí v okolí.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ODS

Příspěvekod MarTyn » 25 srp 2014 13:21

Pane Liško, tak to tady chodí poměrně často. Zveřejňovat to předem by byl risk, že se do toho snad někdo další přihlási :roll:
MarTyn
 
Příspěvky: 36
Registrován: 18 pro 2013 18:58

Re: ODS

Příspěvekod Birner Pavel » 25 srp 2014 13:45

Bude to asi zakázka malého rozsahu, která se nebude soutěžit otevřeným výběrovým řízením. Naše TESLA by se teoreticky mohla této zakázky účastnit(telekomunikační body apod. jsou naším předmětem činnosti), ale s ohledem na mou kandidaturu a předejití případného budoucího střetu zájmů, se účastnit nebudeme. Když ale budou zveřejneny podmínky, určitě dokážu posoudit přiměřenost vítězné cenové nabídky.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 25 srp 2014 13:52

Zde se bude jednat pouze o povinnost zveřejnit nájem nemovitosi podle zákona o obcích. Tudíž nejde o oficiální soutěž o cenu nebo smluvní podmínky.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Birner Pavel » 25 srp 2014 13:57

Takže se zde nejdená o telekomunikační technologii? Tu bude mít v majetku stále nájemce a bude poskytovat službu.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron