ODS

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 16 kvě 2014 09:15

ANO by mělo jit s dobou a zviditelnit se zde, případně zveřejnit své kloudne www stránky a ne ten paskvil. Taky bych privital vyjádření milionáře Urbánka k exekuci Kapucínského kláštera. Do voleb už není moc času.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 16 kvě 2014 10:00

Tak ten grafický paskvil ANO mi přistál ve schránce. Co je to za formát? Mišmaš. Autor asi miluje rebusy. Ale obsah je super vynikající. Škoda té formy.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO

Příspěvekod rajnoha » 16 kvě 2014 10:14

Jednoznačně souhlasím. Ten paskvil, který tvoří pan Sarnovský je hrozný, pravopisné chyby, chybějící konce článků - třeba u pana Sarnovského, který to zrovna tvoří, grafické chyby, nefunkčnost enginu někde. Hrůza.
Naproti tomu někteří lidé v ANO mi přijdou dobří, ale jiní mě totálně odrazují, co vím, tak třeba ani nežijí v Litoměřicích. Témata mají jen kritická, převážně vybraná odsud z fóra, z fóra zdravého města. Bez návrhů řešení, což mi přijde dost populistické. Nicméně všichni začínají, tak se to třeba zlepší. Bohužel to spolu se Zelenými (pokud tam nebudou mít Červíny) jsou asi jediné volitelné strany zde.
Co mi přijde jako totální nesmysl tak prosazování zákazu botiček. Super, zakážeme botičky a lidi na to rádi uslyší. To už pak tedy můžeme dát rovnou všude parkování zdarma a je vymalováno. Proč ne. Lidi v centru se vzteknou :) Aspoň uvidí jak to máme s parkováním my na sídlištích. Na to voliči uslyší :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 16 kvě 2014 13:07

Třeba by se tím někteří lidé v ODS Litměřice mohli inspirovat. http://www.severoceskydenik.cz/politika ... oudra.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Petr » 16 kvě 2014 13:35

Honza píše:Třeba by se tím někteří lidé v ODS Litměřice mohli inspirovat. http://www.severoceskydenik.cz/politika ... oudra.html


A nejen v ODS! Jenže kolik najdete ještě v politice M(m)oudrých?....
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ODS

Příspěvekod Petr Urbánek » 16 kvě 2014 14:44

Jirka píše:ANO by mělo jit s dobou a zviditelnit se zde, případně zveřejnit své kloudne www stránky a ne ten paskvil. Taky bych privital vyjádření milionáře Urbánka k exekuci Kapucínského kláštera. Do voleb už není moc času.


Vážený pane Jirko ...........,

děkuji za Vaše doporučení, aby se hnutí ANO zviditelnilo na Litoměřickém fóru i za Váš zájem konkrétně o moji osobu.

Musím se přiznat, že preferuji osobní komunikaci před anonymními příspěvky. Proto také hnutí ANO začíná pořádat setkání se spoluobčany v rámci projektu Hyde Park ANO. První setkání se uskuteční v zahradě kapucínského kláštera (Kapucínské náměstí 206/3) v sobotu 24.5. od 9 hod. a další, spojené s oslavou dne dětí, bude následovat v sobotu 7.6. Rád se s Vámi při této příležitosti osobně setkám a bude mi potěšením si poslechnout Vaše názory na dění v Litoměřicích či zodpovědět jakékoli další Vaše dotazy.

Váš komentář ohledně mojí exekuce jste zveřejnil na tomto fóru a proto Vám zde na něj také odpovím. Zápis o zahájení exekuce v katastru nemovitostí u mnou spoluvlastněných nemovitostí není exekutorským zástavním právem omezujícím volné nakládání s nemovitostí, ale pouze informací, že na mně a moji manželku, s níž máme společné jmění manželů, někdo podal návrh na exekuci, bez ohledu na to zda byl tento návrh oprávněný či nikoli.
V tomto konkrétním případě šlo o šikanózní návrh podaný v rozporu s dobrými mravy na exekuci částky 9.194,- Kč, která však byla ve skutečnosti uhrazena ještě před podáním návrhu na nařízení exekuce u příslušného soudu. Soudní exekutor také po našem prokázání úhrady ihned zastavil exekuci této částky, ale následně na nás vymáhá uhrazení nákladů exekuce ve výši 7.109,- Kč. Proti úhradě nákladů exekuce, která byla dle našeho názoru zahájena neoprávněně, jsme podali k příslušnému soudu námitky a u soudního exekutora jsme do konečného rozhodnutí soudu o našich námitkách složili zálohu ve výši požadovaných nákladů exekuce. Nikomu tedy nedlužíme ani jednu jedinou korunu, ale zápis o zahájení exekuce bude v katastru nemovitostí uveřejněn až do doby než soud pravomocně rozhodne o našich námitkách, což při rychlosti našeho soudnictví může trvat ještě hodně dlouho.
Tato osobní zkušenost pro mně byla velice poučná. Dříve jsem příliš nechápal časté výhrady lidí vůči tzv. exekutorské mafii. Zastával jsem totiž názor, že dluhy se mají platit a kdo své závazky neplní, tak by neměl být překvapen jejich právním vymáháním. Až vlastní zkušenost mi otevřela oči a pomohla mi uvědomit si skutečný stav věci. Nyní jsem lépe schopen a připraven bojovat za příslušné změny legislativy, které by ochránily slušné občany před podobnou zlovůlí.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ODS

Příspěvekod winie » 16 kvě 2014 15:52

Pane Urbánek, o vaší exekuci nic nevím, ale zareaguji na první část příspěvku. To že preferujete osobní kontakt je sice fajn, ale za tohle se současné osazenstvo radnice schovává taky, když je mu vyčítán nedostatek komunikace. Povzneste se nad určitou "anonymitu" a komunikujte veřejně on-line. Rozhodně vám to neuškodí. Běžní občané si spíš najdou chvilku si prohlídnout fórum, než jít na zasedání zastupitelstva.

Ke grafické podobě "ANO magazínu". Taky jsem na to koukal jako z jara a hledal sem pokračování článku, ale pak mi došlo, že se defakto jedná pouze o vytištěný qliq a stránky jdou tedy po sobe dle oddílu jak jsou v těch novinách :lol: Zasmál sem se a trošku politoval ANO, protože si myslím že velká část čtenářů to vzteky hodila do koše :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 19 kvě 2014 22:46

Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Petr Panaš » 19 kvě 2014 23:11

V článku nesouhlasím s následujícím tvrzením : "Místo toho, aby město tlačilo na společnost Zahrada Čech s.r.o., aby začala plnit slib (stavba multifunkční haly), i díky kterému zvítězila v tendru na provozovatele výstaviště, ..." Společnost Zahrada Čech s.r.o. zvítězila s tím, že postaví celoročně provozovaný pavilon s prodejem zahradnického (nebo obdobného) sortimenetu, který bude využíván k výstavnictví po dobu tradičních výstav. Multifunkční sportovní hala se z toho vyklubala až následně a zcela v rozporu původním podnikatelským záměrem. Navíc z toho nakonec vzešlo, že by halu mělo stavět Město a ne Zahrada Čech s.r.o. Myslím si, že by se kompetentní zástupci města měli podívat do původních podkladů, které by měly být stále platné a trvat na jejich naplnění. A nejedná se zdaleka pouze o pavilon - multifunkční halu.
Ale zpět ke gymnáziu. Zda by došlo ke kompletnímu převodu pozemků a budovy gymnázia bezúplatně na město je otázka. Nebo může chtít kraj něco na oplátku. Už v minulosti měl například zájem o budovu muzea na náměstí. Ta patří městu a kraj platí nájemné (byť nekomerční). Ale budovu už jednou chtěl a neuspěl. Teď by to pro něho byla dobrá vyjednávací pozice.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: ODS

Příspěvekod Jirka » 20 kvě 2014 07:50

Opět typický Pesoutuv článek. Minule jsem ho prechvalil. Měl by pan Pesout obejít všechny litoměřické školy, podívat se na jejich sportovní zařízení a pak blabolit. Podle mne je jediná kloudna "sportovni hala" v ZŠ U stadionu. Jinak tělocvičen jsem napocital ve městě 10.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ODS

Příspěvekod litelot » 27 kvě 2014 16:15

Labutí píseň ODSky v Litoměřicích:
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 40527.html

a dobře to nevypadá ani s další tradiční stranou v Litoměřicích KDU ČSL. U ČSSD se mohla již nyní projevit roztříštěnost
na Lexovce a Mezianovce. Místní SZ se snaží, zatím ale marně. Osobně si myslím, že je to předobraz komunálních voleb,
kdy ještě může získat volební úspěch i některé z místní sdružení.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 11 čer 2014 09:18

Pouhé předvolební téma, nebo se dočkáme překvapení? Lobbuje Krejza? http://www.litomericko.severoceskydenik ... drzel.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Honza » 27 črc 2014 21:05

Tohle je z Mostu, ale platí to i na Litoměřice. http://www.severoceskydenik.cz/politika ... cechu.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ODS

Příspěvekod Litomericko24.cz » 27 črc 2014 22:49

Severočeši.cz v Litoměřicích se s každým, kdo o tuto dohodu měl zájem dohodli, že se nebude dělat negativní kampaň, ale naopak se budeme snažit lidem ukázat, co ve městě chceme zlepšit - pokud na to budeme mít politický vliv.

Dohoda je s:
Strana zelených
ODS
-------
ANO - ale popřeli to (že jsme vlastně nikdy o ničem nejednali a pouze jsme klábosili u piva) - první oficiální setkání bude v pondělí v 19:00, zápis předpokládám bude zveřejněn (já osobně jsem s ANO politicky skončil a dalších setkání (ani u piva) se již účastnit nebudu)
-------
Neřečená dohoda (nebo "klábosení u piva, ale pro nás rozhodně zavazující") a mnohaleté osobní vztahy kandidátů:
ČSSD
TOP09
Volba pro Litoměřice
Svobodní - Radek Zelycz - krajský místopředseda Svobodných
Soukromníci
-------
KSČM, STAN a případně další kandidátky se nezvali...

Krátce a jasně - od Severočechů.cz v Litoměřicích se negativní kampaně nemusí nikdo obávat...naopak - trpělivě budeme vysvětlovat naše cíle : http://severocesi-litomerice.cz/priority/ a odpovídat známým i neznámým lidem na jejich dotazy...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2014 05:26

kdo že se to dohodl se SZ? Severočeši.cz nebo Severočeši Litoměřice? Vy to tu pořád prohazujete jak karty v balíčku. negativní kampaň - i tady na fóru?
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Litomericko24.cz » 28 črc 2014 06:26

Vzhledem k tomu, ze Filip Horak Vodomerka je take clenem SZ a zrejme take kandidat za SZ, dohoda Petra Panase byla smerovana i na neho. Samozrejme muzeme okamzite vsechny dohody ukoncit. A ja s tim nemam vubec problem - prisel za nami vas lidr Petr Panas a vyvolal jednani - tak se zeptejte jeho s kym jednal a zda ma stale zajem dohodu dodrzovat. A napiste sem laskave jeho odpoved. Pripadne muze i sam za sebe reagovat.

A pro poradek odpoved (sice je to jak u blaznu, protoze jsem vam to psal nekolikrat)- jsem clenem Severocesi.cz a v Litomericich kandiduji na 10.miste jako clen sdruzeni politickeho hnuti a nezavislych kandidatu Severocesi Litomerice.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2014 06:38

Litomericko24.cz píše:Vzhledem k tomu, ze Filip Horak Vodomerka je take clenem SZ a zrejme take kandidat za SZ, dohoda Petra Panase byla smerovana i na neho. Samozrejme muzeme okamzite vsechny dohody ukoncit. A ja s tim nemam vubec problem - prisel za nami vas lidr Petr Panas a vyvolal jednani - tak se zeptejte jeho s kym jednal a zda ma stale zajem dohodu dodrzovat. A napiste sem laskave jeho odpoved. Pripadne muze i sam za sebe reagovat.

A pro poradek odpoved (sice je to jak u blaznu, protoze jsem vam to psal nekolikrat)- jsem clenem Severocesi.cz a v Litomericich kandiduji na 10.miste jako clen sdruzeni politickeho hnuti a nezavislych kandidatu Severocesi Litomerice.


já se ptám právě proto, jestli tady píšete jako Jan Dostál, podnikatel nebo jako Jan Dostál, kandidát - pokud jako kandidát, tak zrovna moc neutrální nejste. nebo od kdy platí příměří? že by starší příspěvky neplatily...
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod vodomerka » 28 črc 2014 07:23

navíc jsem si nikde nevšiml, že bych se slovíčkem opřel do Severočechů.cz (až se sám divím). krásné ráno ;)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ODS

Příspěvekod Litomericko24.cz » 28 črc 2014 07:44

Vodomerka - 24.6. Prisel vsem Severocechum na mail report z jednani naseho lidra s Petrem Panasem. V ten den tedy padla dohoda.

Pozadal bych tedy Petra Panase o potvrzeni teto dohody take zde. Jak ve vztahu k hnuti Severocesi.cz - protoze 4 lide z hnuti kandiduji za Severocesi Litomerice, tak i vuci sdruzeni Severocesi Litomerice.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: ODS

Příspěvekod Litomericko24.cz » 28 črc 2014 08:13

Vodomerka - toto prislo mailem od Petra Panase 9.7.

"Jedním z výsledků jednání, krom vzájemného poznání, bylo i konstatování, že ani jedna ze stran nemá žádný zájem na ostrém vymezovaní se vůči sobě v rámci předvolební kampaně. Což neznamená, že nebudeme prezentovat své pohledy na různé věci, kde jsou rozdílné názory. Pocit ze setkání mám pozitivní a věřím, že Zelení povedou se Severočechy férovou politickou soutěž, která bude zakončena v první polovině října výsledkem komunálních voleb. "

Chapu, ze mate jiny nazor na fungovani televize a Radnicniho zpravodaje a ja vam odpovidal dostatecne vcetne ekonomiky fungovani soukrome firmy - prave s ohledem na to, ze byt male procento, ale presto - cast penez jde z mesta Litomerice.

Ostatni necham na vas - ale ujasnete si v SZ postup - opakuji - vy jste oslovili nas...
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron