Koho volit?

Komu fandíte? Koho budete volit? Koho určitě volit nebudete?

Koho volit?

Příspěvekod Llukas007 » 30 zář 2012 19:07

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 20928.html

Já mám jasno! Nebudu volit nikoho, kdo chce otrávit mě i moje děti a kdo si do funkcí jak chce dosazuje své soukmenovce, viz. kauza GJJ
Sockomouši u mě zkrátka zase neuspějí. Saša u mě má po minulém volebním období taky útrum! A pochybné novátorské osůbky si ještě dobře proklepnu!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Koho volit?

Příspěvekod Petr » 01 říj 2012 08:04

Premiér "nenáviděné" vlády chodí bez ochranky a prezidenta obehnaného ochrankou, který mu vetuje zákony, postřelí vyšinutej komunista, díky jehož soukmenovcům se Klaus na ten Hrad dostal. A tyhle komunisti vedou ve volebních preferencích! Ale proč ne, lidé asi chtějí zase tuhou cenzuru sdělovacích prostředků, aby mohli číst jen o samých úspěších komunistické vlády a pracujícího lidu... :twisted:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit?

Příspěvekod Petr Panaš » 04 říj 2012 05:57

Třeba některým dosud nerozhodnutým voličům může napomoci web Vyměňte politiky : http://www.vymentepolitiky.cz/krajske-v ... tecky.html
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit?

Příspěvekod Kaktus » 04 říj 2012 07:13

V současné době není v této zemi žádná strana nebo politické uskupení, které by bylo schopno tuto morálně a materiálně zdevastovanou zemi vyvést z krize. Volba kohokoli se rovná sebevraždě. Zbývá otázka koho požádat zvenčí, aby v této zemi udělal pořádek a naučil nás znovu slušnosti, poctivosti a pracovitosti. Omlouvám se těm, kterých se to netýká.
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Koho volit?

Příspěvekod Petr » 04 říj 2012 12:17

Kaktus píše:V současné době není v této zemi žádná strana nebo politické uskupení, které by bylo schopno tuto morálně a materiálně zdevastovanou zemi vyvést z krize. Volba kohokoli se rovná sebevraždě. Zbývá otázka koho požádat zvenčí, aby v této zemi udělal pořádek a naučil nás znovu slušnosti, poctivosti a pracovitosti. Omlouvám se těm, kterých se to netýká.


Mohl byste určit období, kdy zdobila tuto zemi slušnost, poctivost a pracovitost? A kdo by nás to měl naučit?... ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit?

Příspěvekod Kaktus » 04 říj 2012 13:44

Řekl bych kterékoli období před 2. sv. válkou. Samozřejmě vždy a v každé době byli nepoctivci, lenoši a hulváti buď ve větší či menší míře. Asi dle mého mínění nejlepší období bylo někde při vzniku republiky a pár let po válce kdy se dávala země dohromady. Potom se naučili krást všichni, ale nikomu nic nechybělo. V současném období drobný hyenismus přerostl ve všežravost bez skrupulí úzké skupiny lidí této země, kteří přivedli 2/3 národa na hranici bídy nebo chcete-li na hranici přežívání. A kdo by nás měl učit bohužel nevím. Kdybych to věděl tak se budu angažovat v politice, ale nevím to. :(
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Koho volit?

Příspěvekod Petr » 04 říj 2012 16:34

Za 1. republiky byly sociální rozdíly mezi lidmi ještě větší. Šířila se hospodářská krize a komunisti založili i u nás stranu, aby po vzoru ruských bolševiků postupně udusili zbytky toho dobrého. Například noblesu a taktnost, kterou se prezentovala inteligence a elita národa. Dnes se za atentát považuje útok plastovými kuličkami, tehdy ministr životem zaplatil, atd... Každá doba má svoje klady, zápory a nároky, já bych přesto neměnil. Lidé, které potkávám, jsou pořád ještě vesměs slušní a vstřícní...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45


Zpět na Krajské volby 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron