"Odvážnej chlap"

Komu fandíte? Koho budete volit? Koho určitě volit nebudete?

"Odvážnej chlap"

Příspěvekod Llukas007 » 31 srp 2012 21:26

Dnes mě docela pobavil bilboard na budově bývalého Kovobelu naproti Tyršově mostu hlásající velkým názvem: "Odvážnej chlap". Leč pod tímto nápisem se nalézá podobizna pana Vondry. Nejdřív jsem to bral jako špatný vtip. Ale pak jsem si řekl, že tento člověk má opravdu odvahu znovu kandidovat v tomto regionu! Jako jeho bývalý volič přeji jemu hodně odvahy! Všem ostatním i mě nějakého lepšího senátora!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod litoweb » 31 srp 2012 22:21

Saša jede 8-)
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Petr » 01 zář 2012 10:56

Jít do toho po šesti letech znovu potřebuje skutečně odvahu... Jenže když vidím ty jeho protikandidáty, tak se mu nedivím a dávám velké šance. Jako ministr měl v poslední době ohromné možnosti pracovat na svém znovuzvolení. To nikdo z jeho protikandidátů mít nebude. Tam prostě nikoho, kdo by měl nějaký zásadní vliv na zvelebování Litoměřicka a Slánska, nevidím. Nebo snad doktor Mezian, hokejista Šlégr, právník Přikryl, nemluvě o Jarolímovi, v senátu budou pro naše město užitečnější? Sám nevím jak se rozhodnu, ale rád si přečtu i jiné názory. ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod kočka » 01 zář 2012 11:36

Je to trochu mimo, ale nedá mi to. Tak jako je Vondra "Nebojsa". Tak Mezianovo motto by mohlo být: "Já je napravím", Šléglovo: "Společně jim dáme gól" a Přikrylovo: "Já jim zazpívám" nebo " Já ještě včera nosil blázna šat". (To pro ty, co ho pamatují z Luny). Jen ten Jarolím to bude mít těžké.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Stanislav Hylán » 01 zář 2012 15:02

To kočka: dlouho jsem se tak nenasmál. Taky pamatuju pěvce z Luny.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Achab » 02 zář 2012 22:19

Vondra je odvaznej chlap kdyz do toho jde znovu :lol: Zejmena pokud se podivam na jeho ucast neucast v senatu u hlasovani. Chybel jenom pri 914 hlasovani z 1326 celkovych za toto volebni obdobi. To je tedy vykon. http://www.senat.cz/zpravodajstvi/stati ... 5&obdobi=8
Doporucuji i clanek a pripadne dalsi statistiky http://derer.blog.respekt.ihned.cz/c1-5 ... teji-znovu
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 zář 2012 10:08

Vůbec netuším, jak Vondra pro kraj pracuje, nevím jak jeho práci ohodnotit. Ovšem jeho pouze 31% účast při hlasování v senátu mi dává najevo, že se asi moc nepřetrhne. V podstatě se snaží říct, že senát je stejně zbytečnej, ale korýtko se mu hodí.

Zajímavý je i fakt z tohoto blogu: http://liborroucek.blog.idnes.cz/c/2847 ... ondry.html
Ve stručnosti tam je sděleno, že odvážnej chlap, kterej po kraji promítá zdarma film Okresní přebor jako svojí agitku, ani neměl dost odvahy se zeptat režiséra, zda s tím souhlasí. On totiž nesouhlasí a dost se proti tomu ohradil. Autorskej zákon třeba mluví jinak, případně to produkce prostě prodala a Vondra je v právu, ale odvážnej chlap se, dle mého, projevuje jinak.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Petr » 03 zář 2012 17:05

Upřímně, kdybych se dostal do senátu, tak se budu hlavně snažit udělat něco užitečného pro svůj obvod. Vysedávat v senátu je ztráta času. Jediné čeho se dosáhne, jsou zbytečná hlasování většinou natruc parlamentu, která nic neřeší. Už ani toho prezidenta nemohou zvolit. Kdyby absolvoval 100% hlasování, tak ho oranžoví stejně přejedou. Prostě ztráta času. Takže dobré místečko pro zajímavé známosti. V tomhle si Vondra nevedl špatně...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Llukas007 » 03 zář 2012 19:46

Tak socánek Rouček mě asi taky neukecá, abych volil socky kvůli pivku za 2 kačky. Saša má útrum ikdyž uznávám, že třeba nějaký prašule do regionu dotáhl, ale asi stejně jen kvůli možným provizím. On a jeho "Pí..Ár" managerka jsou už jinde než obyčení lidé. Trochu něco jako "nadčlověci". Obyčené lidi potřebují jen před volbami jako voliče! brrrr
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Petr Panaš » 03 zář 2012 20:07

Je s podivem, když si člověk uvědomí, že asi nezná triviální věc. To se stalo právě mě, když jsem si přečetl příspěvek Petra. Jak může senátor (nebo poslanec) něco udělat pro svůj obvod. Nevím ! Pokud bych měl nějak charakterizovat "pracovní náplň" senátora, tak je zákonodárce. Studuje připravované zákony (alespoň doufám), navrhuje jejich změny a schvaluje je. Zřejmě může interpelovat členy vlády (což já nemohu a když ho požádám, tak to za mne udělá - nebo neudělá - nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím). Pokud je členem výboru, zabývá se určenou oblastí, ale asi opět z hlediska legislativy, běžné provozní věci přeci řeší ministerstva. Proto jsem byl i překvapen předvolební pohlednicí (či co to bylo), kde se mě senátor Vondra ptal, co bych si přál. Byla tam tuším opěrné zeď v Úštěku, dostavba autobusového nádraží a další investiční akce, které jsem zapoměl. A jsem opět na začátku. Jak je může senátor zařídit (prosadit). Zajde za mninistrem financí a řekne, udělej uměnu rozpočtu a dej nám peníze tady na to ? Asi těžko. Většina věcí se řeší přes dotace. A ty přece posuzují (nebo mají) nezávislí hodnotitelé a vyhrává projekt s největším počtem bodů a ne ten, který chce senátor. Tak tedy vážně nevím, co vlastně dělá senátor nebo poslanec pro svůj obvod, co vlastně může, co zařídí z titulu funkce a co díky lobbingu. Nikdy jsem žádnou poslaneckou / senátorskou kancelář nenavštívil a zatím nic nechtěl. Docela by mě zajímalo, co tedy lze udělat pro svůj okrsek, kolik lidí ročně přijde do placené kanceláře. Máte nějakou osobní zkušenost ? Vážně mě to zajímá. Ideálně, kdyby odpovědeli ti nejpovolanější.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Stanislav Hylán » 03 zář 2012 21:29

Jak pracují naši volení zástupci předvedl před parlamentní dovolenou neznámý senátor za ODS (pravděpodobně expert před finance, proč by ho tam jinak zvali :) ) v pořadu Události, komentáře s tématem zvýšení DPH. Na dotazy většinou odpovídal ve stylu "promiňte, tomu až tak nerozumím, ale věřím Mirkovi Kalouskovi, budu hlasovat pro zvýšení". Protiargumenty snášel redaktor, ekonom z NERV, snad i Kubera, ale zmíněný senátor prostě nic nenastudoval pouze "věřil Mirkovi Kalouskovi". Tzn.čeká pouze na stranickou direktivu a podle toho zvedá ruku. Tak to asi ve většině chodí v Parlamentu ČR. Omlouvám se, jméno senátora si nepamatuji, opravdu do svého excelentního vystoupení ve zmíněném pořadu nikdy ničím neoslnil. Alespoň tedy mne...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Petr » 04 zář 2012 07:16

Ano, poslanec a senátor by měl tvořit a zlepšovat legislativu, přicházet s novými návrhy z podnětu svých voličů, hlasovat vždy dle vlastního přesvědčení apod. Také jsem nikdy nebyl v kanceláři poslance či senátora. Myslíte, že ministr vlády, místopředseda strany, šéf nadace, senátor a kdoví co ještě v jedné osobě, má čas věnovat se naplno práci senátora? Co teď dělá? Den co den jezdí po kraji a shání voliče, nebo sedí ve své kanceláři a odbavuje zástupy občanů s jejich podněty na změnu legislativy? Moc dobře ví, že takový "příkladný" senátor bude svým voličům k ničemu, zbytku národa bude neznámý a v televizních debatách bude vystupovat, jak popisuje pan Hylán... "věřím Mirku Kalouskovi". Na té pohlednici Saša nabízel mj. i dobudování dálnice :lol: ! Není to sranda? Už měla stát před jeho vstupem do senátu před šesti lety! To ho nezajímala? Teď by snad domluvil Studničkovi? Je to k smíchu. Tady se jen manipuluje s důvěrou lidí a vyhazují miliony korun za letáky, plných nesmyslů, končících v koši... Takže to dopadne klasicky: kdo volí ODS dá Vondru, ČSSD Meziana, TOP 09 Berkovce, veverky Jarolíma atd. O osobnost vůbec nepůjde ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod whitedogshit » 04 zář 2012 10:09

whitedogshit
 
Příspěvky: 21
Registrován: 19 zář 2010 10:35

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod babča » 04 zář 2012 16:07

Už je to tady! Tak co? Jestlipak si do basy vezme s sebou taky Éévu?
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Pivrnec » 05 zář 2012 22:24

Visí to všude. Je to příznačná karikatura. :lol:
Pivrnec
 
Příspěvky: 37
Registrován: 25 črc 2012 13:08

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod litomericak » 07 říj 2012 20:48

A jak jsou odvážní radní - jeho kamarádi z lytoměryc?

Tak jsem čekal, že se někdo z mocipánů ohradí k otevřenému dopisu p. Prokopce a - NIC !!! Tak přemýšlím, zda máme na radnici radní či pštrosy. Zatím ty hlavy z písku nevytáhli :D Tak se také přidám se svou troškou do mlýna. Mám dotaz na pány radní, resp. na pana Krejzu. Jak je to pane místostarosto - KANDIDUJÍCÍ DO KRAJSKÉHO ZASTUPITELSTVA ZA ODS mám informace o tom, že jste si minulý měsíc v Ústí nad Labem v redakci Deníku koupil loajalitu (pro nezainteresovaného čitatele - to, že nebudou otiskovat pro vás a nejen pro vás nepříjemné články typu "Prokopec", "výběrové řízení na MěN, stadion, hrad atd.)tím, že jste za peníze MěN Litoměřice zakoupil předplatné právě tohoto deníku. Prozraďte sám čtenářům, kolik to stálo MěN v Litoměřicích a o kolik byli tímto v podstatě okradeni pacienti, potažmo daňový poplatníci? A co na tokovéto plýtvání finančními prostředky říká vaše kamarádka - ředitelka MěN Litoměřice Pánová? Děkuji za odpověď a hlavně hlavu vzhůru a ne do písku, jak napovídá odvážný chlap! Váš Litoměřičák.
litomericak
 
Příspěvky: 10
Registrován: 07 říj 2012 20:22

Re: "Odvážnej chlap"

Příspěvekod Petr Panaš » 12 říj 2012 13:57

Nevěděl jsem, do jakého vlákna zařadit, ale protože se tam vyskytuje i předvolební reklama pana Vondry, tak jsme zvolil toto. Je to celkem vtipné, ale stojí i za popřemýšlení : http://www.zitcesko.cz/2012/10/11/vime- ... ni-kampane
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58


Zpět na Krajské volby 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron