Koho volit ?

Komu fandíte? Koho budete volit? Koho určitě volit nebudete?

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 06 kvě 2012 08:20

Milan píše:Nemohu si pomoci, nějak mi hnutí PRO KRAJ připomíná VV. Možná se mýlím, ale všechna ta prohlášení, předsevzetí, ... Škoda, Babiš nekandiduje, jsem i nadále bezradný.


Sent from my iPad using Tapatalk
V l w


VV vtrhly do politiky jako banda většinou mladých, naprosto nezkušených lidí, kde je to neskutečně semlelo. Věřily bezvýhradně svému jedinému božskému guru a na to dojely. Myslím, že tak naivně už žádná nová strana v parlamentu vystupovat nebude. Hnutí Pro kraj není celorepublikové, ale jen pro náš kraj. To je ten důvod, proč jim dávám naději - nebudou řízeni z nějakého pražského stranického sekretariátu...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Kaktus » 07 kvě 2012 07:25

HNUTÍ PRO kraj je jen pokus o udržení se v politice zhrzených politických cestovatelů a odpadlíků. Z krátké historie víme, že všichni tito rádoby zachránci prosazují pouze své vlastní zájmy. Pokud je mají mezi sebou stejné tak nějakým způsobem fungují.Při změně zájmu některých rádoby straníků se tito zoufalci rozpadají. Je to všechno fraška.
Až některá strana řekne , že už má nahrabáno dost to znamená, že miliardáři a multimilionáři odevzdají státu 10% z majetku, který si nakradli nebo získali pochybnými praktikami. Zruší senát nebo senátor bude funkce reprezentativní bez finanční podpory a nejlépe ještě v polovičním složení. Poslanecká sněmovna bude rovněž polovoční a tím i jejich nicnedělající úřednický moloch. Zrušení ve státních a polostátních podnicích různé zbytečné dozorčí rady a správní rady. Pokud chtějí fungovat tak zadarmo. Zeštíhlení městských rad a zastupitelů. Ve většině případů polovina z nich vůbec neví co se na jednání projednává, protože jsou na tato jednání nepřipraveni nebo projednávaným bodům vůbec nerozumí. Viz. zastupitelstvo Litoměřic.
Tyto vlády přivedly do beznaděje střední generaci, která se sametovou revolucí vyrůstala. Připravují podhoubí pro různé pochybné živly typu bývalého Sládka. Vize budoucnosti je hrůzná, příkladem je nový kandidát do senátu pan Mezian. Další poslušný, který bude hýkat ja mu přikáží a ne co chce občan. Ztratil jsem víru ve funkčnost tohoto státu, když strany jsou schopny se spojit s každým kdo je udrží u koryta a je jedno jestli jsou modří, oranžoví nebo rudí :shock: :x
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr Panaš » 07 kvě 2012 10:20

S Kaktusem nesouhlasím (asi logicky, když se v hnutí PRO kraj angažuji). Pouze jsem chtěl říci, že se nejedná o žádné zhrzenené politické cestovatele a odpadlíky. Jedná se lidi, kteří pokud se v politice dříve angažovali, nyní mají svá občanská povolání a nejsou závislí na tom, zda ve volbách uspějí nebo ne. Skutečně zatím neznám v hnutí PRO kraj nikoho, kdo by byl finančně a existenčně motivován na výsledku voleb. Což se nedá říci o jiných stranách. Pokud se budeme bavit o Litoměřicích, tak například já jsem v první politické straně v životě (SZ) a Zdeněk Bárta taky rozhodně není žádný politický cestovatel a odpadlík. Podobně bych mohl pokračovat u jiných okresů, ale kandidátka ještě není sestavená a odsouhlasená, tak nechci uvádět někoho, kdo třeba potom ani nebude reálně figurovat. Nicméně si myslím, že nejhorší je nevolit. Každý bude mít na výběr určitě z dostatečného množství stran a bude vidět, jací lidé kandidují. Pak už nezbývá, než popřát při volbě šťastnou ruku, ať se může další 4 roky co nejméně nadávat. ;)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 07 kvě 2012 12:28

Slova od kaktuse píchají, až to bolí!... Je to stále totéž - zrušte nebo zmenšete parlamenty a zastupitelstva, seberte jim peníze, oni si nakradou dost, nejde jim o voliče, jsou to jen korytáři a cestovatelé, atp. Když slyším, nebo čtu takové věty od mnoha lidí, říkám si, proč to nejdou do té politiky zachránit, vždyť si myslí, že jsou mnohem slušnější a méně hamižní... Asi řeknete, slušný člověk mezi takovou sebranku nepůjde. To je pak začarovaný kruh. Bojíte se Sládkovců a jiných radikálů, přitom předem zavrhujete kandidáty nového hnutí, aniž byste je znal. Mějme na paměti, že politická elita je zrcadlem naší společnosti. Jinak to nebude, ti lidé jsou naše svědomí, ty jsme si dobrovolně vybrali. Tak to u voleb zkusme vylepšit! ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 07 kvě 2012 21:59

Nevím, jestli to mudrování kolem toho koho volit, nenahradit hozením prázdné obálky do volební urny ;) Nevím, jak vy, ale já jinou možnost nevidím...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 08 kvě 2012 07:48

Stanislav Hylán píše:Nevím, jestli to mudrování kolem toho koho volit, nenahradit hozením prázdné obálky do volební urny ;) Nevím, jak vy, ale já jinou možnost nevidím...

Asi máte rád procházky do volebních místností. Jaký je rozdíl mezi prázdnou obálkou a zůstat doma? Jedině, že si vás komise odškrtne jako "uvědomělého občana", který váží cestu k urně... ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod winie » 08 kvě 2012 19:20

kaktus: a co ti kteri to bohatstvi nabyli legalne? jak k tomu prijdou. verte ze jsou mezi temi, ktere by jste takto potrestal. Tyhle reci ze ty nahore se maj dobre a my dole se chodime past mi prijdou typickym koloritem ceskych volicu a ta strana ktera tohle populisticky pouzije, tak vetsinou dostane hlasy techto ...... (nevymyslel sem jak to rict, aniz bych nekoho neurazil)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 08 kvě 2012 21:47

Pro Petra: Svou nevůli z chování politiků mohu samozřejmě vyjádřit tím, že budu bojkotovat volby jako takové, ale můžu to taky vyjádřit i tím, že k volbám půjdu a jelikož NEMÁM KOHO VOLIT, tak tam hodím prázdnou obálku ;) . Jasný signál politikům. Na uvědomělého občana jsme si hráli před rokem 1989 a těch pár kroků do volební místnosti mně nezabije ;) Spousta lidí je z minulých voleb zklamaná z chování zvolených politiků (je to div, ale jsou to většinou voliči pravice a VV). Volili změnu, přemluvili bábu s dědkem a stojí to stejně za ... Ta naděje zmizela brzy po volbách, kdy se válcovala sněmovna, kdy na demokratickou diskusi nebyl čas, kdy se přijímal jeden zprzněný zákon za druhým. A to i přesto, že to mj. kritizovala odborná veřejnost. Dnes někteří přiznávají, že ani netušili, co v té rychlosti schvalovali... Takže je dost lidí, kteří už s volbami končí a než sedět laxně doma, je lepší jim ukázat, že k volbám ANO, ale nemám KOHO.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 09 kvě 2012 07:26

Pane Hyláne, snažím se vám porozumět, ale přesto - váš hlas bude pouze zaregistrován jako neplatný s těmi, které někdo špatně vyplnil apod. Nejsem odborník na volby, ale vy si myslíte, že se ti politici dovědí, kolik bylo prázných obálek = nemám koho volit? To raději vhodím lístek s lidmi, kterým alespoň trochu důvěřuji a ty zakroužkuji.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod koudelkova » 09 kvě 2012 21:40

Milý pane Panaši,vašimi příspěvky jste mne donutil abych se zaregistroval do tohoto fora protože si myslím,že platí Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky.Před minulými volbami jsem bedlivě sledovala ostatně jako většina Litoměřic vaší internetovou a plakátovou bitvu s panem Novákem z NPB a dobrovolně se přiznám,že jeho tvrzení pro mne byla tak neuvěřitelná,že jsem nakonec u voleb volila právě Zelené.Bohužel již po pár měsících jsem si doslova a do písmene vynadala do starých krav,protože jsem už dlouho takhle nenaletěla.To co provádí Zelení v čele s Červínem a vámi na radnici,pro to nemám slov.Zlodějna,lumpárna a zase zlodějna.To jak jste ukradli Výstaviště to byla absolutní koruna.Omlouvám se tímto panu Novákovi - evidentně věděl o čem píše,jen většina obyčejných lidí nevěřila,že by to mohla s vámi být opravdu taková katastrofa.Na závěr jedno doporučení - Vy už nikdy nikomu nic nedoporučujte jelikož se mi z toho dělá mdlo.
Marie Koudelková

P.s. Nechci s vámi diskutovat - pro mne jste ztratil veškerý kredit - chtěla jsem jen vyjádřit svůj názor a varovat ostatní před opakováním nedávných chyb.
koudelkova
 
Příspěvky: 4
Registrován: 09 kvě 2012 21:20

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Ropovod » 10 kvě 2012 03:11

Jééééžišmarjááááá, zas ten novák !!! Zastřelte někdo toho psychopata, ať je od toho bi-onanisty pokoj. )))
Jak je vidět, tak vexl s pračkama bude pěkná nuda...
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Koho volit ?

Příspěvekod kočka » 10 kvě 2012 05:04

koudelkova píše:Milý pane Panaši,vašimi příspěvky jste mne donutil abych se zaregistroval do tohoto fora protože si myslím.....
Marie Koudelková
P.s. Nechci s vámi diskutovat - pro mne jste ztratil veškerý kredit - chtěla jsem jen vyjádřit svůj názor a varovat ostatní před opakováním nedávných chyb.

Milá Koudelková, když už jste se zaregistrovala pod ženským nickem, ctěte toto i v textu. Na omluvu Vám je rozhořčení nad "ohavnými" činy pana Panaše. Vaše Kočka.
P.S. I Love you :?
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Kaktus » 10 kvě 2012 06:07

Pro winie : když se kácí les stane se, že se porazí i zdravý strom.
Pro PP a P : to že nejsou zhrzení politici říkali ve VV, TOP 09, ODA atd. a historie ukázala, že mezi nimi se najde malé procento slušných, kteří se nechají nalákat na hezká slova, ale výsledek nám ukazuje historie těchto rádoby slušných stran.
Ano moje slova píchají a bolí, ale pokud tu bude vládnou tato banda nic se nezmění. Asi bychom měli vyvolat referendum o změně názvu republiky na Český absurdistám a hlavní město by se mělo jmenovat Kocourkov.
Možná potřebujeme zase být pod křídly Němců, abychom si uvědomili za 300 let, že můžeme vybudovat novou rebubliku v čele s novým Masarykem, ale to jsou jenom samé možná. Ale to, že by se měl zeštíhlit o 50% vládní aparát je potřebné.
Když to přirovnám demagogicky k New Yorku ten má taky 10 mil. obyvatel a neřídí ho takový brutální aparát darmožroutů. :x
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Veselý » 10 kvě 2012 12:09

koudelkova píše:Milý pane Panaši,vašimi příspěvky jste mne donutil abych se zaregistroval do tohoto fora protože si myslím,že platí Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky.Před minulými volbami jsem bedlivě sledovala ostatně jako většina Litoměřic vaší internetovou a plakátovou bitvu s panem Novákem z NPB a dobrovolně se přiznám,že jeho tvrzení pro mne byla tak neuvěřitelná,že jsem nakonec u voleb volila právě Zelené.Bohužel již po pár měsících jsem si doslova a do písmene vynadala do starých krav,protože jsem už dlouho takhle nenaletěla.To co provádí Zelení v čele s Červínem a vámi na radnici,pro to nemám slov.Zlodějna,lumpárna a zase zlodějna.To jak jste ukradli Výstaviště to byla absolutní koruna.Omlouvám se tímto panu Novákovi - evidentně věděl o čem píše,jen většina obyčejných lidí nevěřila,že by to mohla s vámi být opravdu taková katastrofa.Na závěr jedno doporučení - Vy už nikdy nikomu nic nedoporučujte jelikož se mi z toho dělá mdlo.
Marie Koudelková

P.s. Nechci s vámi diskutovat - pro mne jste ztratil veškerý kredit - chtěla jsem jen vyjádřit svůj názor a varovat ostatní před opakováním nedávných chyb.


No paní Koudelková / pane Koudelko, při čtení Vašeho příspěvku jsem se fakt pobavil a upřímně zasmál. Tak kdo vlastně jste, žena nebo muž? Tento článek zase smrdí "Novákem".....
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Saxana69 » 10 kvě 2012 14:38

Já bych se upřímně vykaslala na to zda je Koudelková nebo Koudelka ale ten obsah sedí jak zadek na hrnci.Projděte si tohle forum od voleb a Červín a Zelení jsou x krát zmiňováni s mnoha zlodějnami.Jestli všechno psal Novák to se mi nezdá - osobně znám některé pisatele a tak bych z vším nehledala někoho nastrčeného.Prostě už lidem ty zlodělny hýbou žlučí.Ale kdŽ jsme u těch nastrčenců tak mám takový nepříjemně jistý pocit že pan Panaš a Petr jsouce minimalne siamskými dvojčaty.
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 10 kvě 2012 16:05

Saxana69 píše:Já bych se upřímně vykaslala na to zda je Koudelková nebo Koudelka ale ten obsah sedí jak zadek na hrnci.Projděte si tohle forum od voleb a Červín a Zelení jsou x krát zmiňováni s mnoha zlodějnami.Jestli všechno psal Novák to se mi nezdá - osobně znám některé pisatele a tak bych z vším nehledala někoho nastrčeného.Prostě už lidem ty zlodělny hýbou žlučí.Ale kdŽ jsme u těch nastrčenců tak mám takový nepříjemně jistý pocit že pan Panaš a Petr jsouce minimalne siamskými dvojčaty.


Ano, ano! Petr je opravdu Panaš. Sice se osobně neznáme, ale i mezi řádky lze rozeznat člověka slušného od hulváta. Určitě i mezi Zelenými nejsou jen zloději. Nebo snad podle vás, protože jsou v Česku Zelení zloději, tak jsou automaticky všichni Češi zloději? :roll: Tyhle konspirační hovadiny kdyby nebyly myšleny vážně, tak jsou k smíchu...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr Panaš » 10 kvě 2012 16:09

Pro Saxanu : Od začátku tu vystupuji pod svým plným jménem a nemám potřebu psát ještě jako Petr. Ostatní je váš názor na který máte na tomto fóru právo. Mějte se pěkně, Petr Panaš.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod rajnoha » 10 kvě 2012 16:59

A jeje, Novák se nám reinkarnoval a hned dvakrát :-) Proboha, Nováku, naučte se aspoň dělat za interpunkcí mezeru. :-) Zelené jsem nevolil a díky VČ ani nebudu dokud tam bude. Nicméně PRO KRAJ vypadá zajímavě. Sice účelově, ale jsou tam zatím skandály nedotčená jména, a u leckoho i poměrně důvěryhodná. Je to pelmel, a vzhledem ke složení bych neřekl, že je spojuje touha po korýtku, jako snad touha něco dělat skutečně pro kraj, který si to po všech těch šmejdech už opravdu zaslouží.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Saxana69 » 10 kvě 2012 17:44

Hmm, tak tohle mi uplne stačí.Řekla bych že siamska dvojčata se dělí na srostlá a oddělená.Toto je jasně varanta A. Nemyslím to ale nijak zle,koneckonců si nakonec každý udělá obrázek sám.
Někdo mi to vymazal tak to sem píši nanovo - snad to nikoho neurazilo, to bych nerada.
 
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Koho volit ?

Příspěvekod zuzu » 11 kvě 2012 07:31

Kaktus píše:Pro winie : když se kácí les stane se, že se porazí i zdravý strom.
Pro PP a P : to že nejsou zhrzení politici říkali ve VV, TOP 09, ODA atd. a historie ukázala, že mezi nimi se najde malé procento slušných, kteří se nechají nalákat na hezká slova, ale výsledek nám ukazuje historie těchto rádoby slušných stran.
Ano moje slova píchají a bolí, ale pokud tu bude vládnou tato banda nic se nezmění. Asi bychom měli vyvolat referendum o změně názvu republiky na Český absurdistám a hlavní město by se mělo jmenovat Kocourkov.
Možná potřebujeme zase být pod křídly Němců, abychom si uvědomili za 300 let, že můžeme vybudovat novou rebubliku v čele s novým Masarykem, ale to jsou jenom samé možná. Ale to, že by se měl zeštíhlit o 50% vládní aparát je potřebné.
Když to přirovnám demagogicky k New Yorku ten má taky 10 mil. obyvatel a neřídí ho takový brutální aparát darmožroutů. :x

Asi bychom měli vyvolat referendum o změně názvu republiky na Český absurdistám a hlavní město by se mělo jmenovat Kocourkov.
KOCOURKOV - Litoměřice ???
Debata o ničem !
zuzu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 bře 2012 16:27

PředchozíDalší

Zpět na Krajské volby 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků