Koho volit ?

Komu fandíte? Koho budete volit? Koho určitě volit nebudete?

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 led 2012 09:56

Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Milan » 30 led 2012 12:38

Hm, my také žádali - bylo zamítnuto. Nyní jsem žádal znova - uvidíme. Pokud bude zamítnuto, požádám znova. Asi to ale nestihneme, protože předpokládám, že po volbách bude tento podivuhodný penězovod zrušen :-(.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Koho volit ?

Příspěvekod winie » 30 led 2012 22:15

Milane neblaznete, prece se prasatka nevzdaji korytka :lol: nedelam si iluze ze se slozeni vedeni kraje zmeni, tudiz i tento sranda fond bude fungovat dal
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 02 úno 2012 17:00

Podle posledního průzkumu má v kraji ČSSD hnedle 30% a druhá ODS něco přes 15% voličů. Mohou si z nás dělat dobrý den, vykrádat třeba i hroby... a přesto je našinec bude volit. Podle sebe soudím tebe - tak to asi bude. Bohužel, zase se asi moje tušení vyplní... :twisted:
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr Panaš » 02 úno 2012 20:44

Třeba nevyplní, uvidíme na podzim. Na průzkumy je ještě relativně brzo a k uvážení je, jak respondenti rozlišovali krajské a národní problémy a jak vůbec byla otázka položena atd. V jednotlivých městech a obcích dopadají na komunální úrovni volby úplně jinak a nekorespondují s preferencemi celostátními. To by nyní museli být téměř všichni starostové z ČSSD, což zdaleko nejsou. A třeba se tento trend projeví i do kraje. A navíc mohou vstoupit do hry naprosto nikým nepředvídatelné okolnosti. Např. "křížkování" - dávání preferenčních hlasů lidem na konci kandidátek. S tím žádný politolog, sociolog ani nikdo jiný nepočítal a jak to panečku zamíchalo kartama a co politiků, kteří to měli "ložené" se nakonec do sněmovny nedostalo. Hlavní je, aby šlo co nejvíc lidí k volbám a hlavně u toho přemýšleli :!:
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod winie » 03 úno 2012 14:13

ona hlavne ta vypovidaci schopnost pruzkumu je miziva. vetsinou maji velmi maly statisticky vzorek. 1000 lidi opravdu nezobrazi realnou predstavu o tom, jak bude hlasovat 3000000 volicu.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 03 úno 2012 15:10

winie píše:ona hlavne ta vypovidaci schopnost pruzkumu je miziva. vetsinou maji velmi maly statisticky vzorek. 1000 lidi opravdu nezobrazi realnou predstavu o tom, jak bude hlasovat 3000000 volicu.


V našem kraji 3 miliony voličů :o , to snad v celé republice....
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod winie » 03 úno 2012 18:50

samozrejme v cele CR ;) asi jsem to trosku spatne napsal.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr Panaš » 09 úno 2012 21:28

Petr píše:Proč nejdou Zelení do voleb s vlastní kandidátkou? V našem kraji jsem to bral jako samozřejmost a jaksi povinnost. Kde jinde než u nás? Škoda...

S vlastní kandidátkou nejdou, ale s vlastnimi kandidáty v uskupení PROkraj ano. Je to model, který se osvědčil a určitě má větší šanci na úspěch oproti pouze vlastní kandidátce.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... ?id=731992
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 10 úno 2012 08:00

Petr Panaš píše:
Petr píše:Proč nejdou Zelení do voleb s vlastní kandidátkou? V našem kraji jsem to bral jako samozřejmost a jaksi povinnost. Kde jinde než u nás? Škoda...

S vlastní kandidátkou nejdou, ale s vlastnimi kandidáty v uskupení PROkraj ano. Je to model, který se osvědčil a určitě má větší šanci na úspěch oproti pouze vlastní kandidátce.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... ?id=731992


Moji podporu určitě mít budou a myslím, že je to dobrá alternativa pro lidi, kteří už mají dost koalice ČSSD - ODS! Snad už každý prozřel, jak a pro koho taková účelová koalice funguje...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr Panaš » 11 bře 2012 19:23

Kandidátka ČSSD sestavena. Jaká bude přesně se nepíše, ale první pětka už známa : http://mostecky.denik.cz/zpravy_region/ ... 120311.htm
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr Panaš » 15 bře 2012 21:15

Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 17 bře 2012 07:39

PŘESTALA MĚ ZAJÍMAT SPOLEČNOST, VE KTERÉ ŽIJI
Patříval jsem mezi lidi, kteří se rádi baví, kterým není smích cizí. Dokonce jsem po „sametové revoluci“ věřil v lepší budoucnost země, do které jsem se ze zahraničí v roce 1994 vrátil. Věřil jsem klukům a holkám, kteří se po roce 1989 postavili do čela této země, kterou pak postupně a systematicky rozkrádali, rozprodávali, tunelovali a jinak devastovali. Věřil jsem v opravdovou demokracii, ve fungující systém. Věřil jsem v stát, který bude vždy a za všech okolností bránit práva svých občanů. Věřil jsem ve zdravotnictví a soudnictví. Věřil jsem všem slibům úlisných a slizkých politiků, kteří nikdy nepracovali pro blaho svého voliče, jak se nakonec vždy potvrdilo.
Česko se od roku 1989 stalo ABSURDISTÁNEM bez pravidel a rozumných zákonů. Zemí, kde se neměří všem stejným metrem. Místem na planetě, kde se děti rodí jako dlužníci jen proto, že si několik vyčůraných politiků postavilo mnohamilionové, luxusní vily jak v Česku, tak v zahraničí. Jen proto, že si pěchují vlastní konta, protože každý z nich ví, že špičkovým politikem nebude napořád.
O této zemi jsem ztratil veškeré iluze a je mi to nesmírně líto. Líto proto, jelikož jsem ji nesmírně miloval a býval hrdý na to, že jsem Čech. Dnes, kdy čítávám zahraniční tisk, kdy diskutuji se svými zahraničními přáteli o životě v České republice, se jen stydím a nenacházím slova vysvětlení.
Je smutné, že už dnes nepociťuji to příjemné šimrání v podbříšku, když slyším hrát českou hymnu, nebo když poslouchám novoroční projev prezidenta republiky. Je smutné, že musím být nedobrovolným svědkem toho, jak se řítíme do nekonečné propasti zadluženosti, za kterou obyčejný občan nenese absolutně žádnou odpovědnost. Je smutné, jak se vrcholoví politici bezostyšně vysmívají svému voliči, kterému vděčí za své křeslo. Je smutné, že kolem sebe vidím hlubokou nespokojenost a stále rostoucí vztek. Jako řešení se dostaví utáhnutí opasku, zase jen pro obyčejného člověka, který už tak musí počítat každou korunu, aby uživil svoji rodinu. Gesto, kdy si páni poslanci odhlasují snížení platů o tři tisícovky, je opět neslýchaným výsměchem všem poctivým občanům. Při měsíčních příjmech, dietách, odměnách, či prémiích se jedná skutečně o částku zanedbatelnou až směšnou.
Prohnilý a zkorumpovaný státní aparát vůbec nezajímá, jak občané v této zemi opravdu žijí. Nikoho nezajímá, že exekutor zabavuje kvůli pokutám v MHD celé domy, které pak pod cenou prodává ve zmanipulovaných dražbách. Nikoho to nezajímá, poněvadž se to všechno děje za tichého souhlasu právě tohoto státu. Všech těch mocipánů, kteří z toho všeho profitují.
Je smutné, že se český občan se vším smířil a rezignoval, že zase drží „hubu“ a krok, jak tomu bylo za komunistického režimu.
Je smutné, že je nás, co se nebojíme si tu „hubu“ otevřít, žalostně málo. Zlo je opět v přesile a mně nezbývá než říct sám za sebe, že opovrhuji českými politiky a zdejší politikou vůbec. Opovrhuji zkorumpovaným soudnictvím, zákony a celým prohnilým, státním aparátem. Přestala mě zajímat společnost, ve které žiji.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod worwan » 18 bře 2012 11:49

c. Opovrhuji zkorumpovaným soudnictvím, zákony a celým prohnilým, státním aparátem. Přestala mě zajímat společnost, ve které žiji.
souhlasím a také opovrhuji zákony, začnu tímto: Zákon o provozu na pozemních komunikacích a na důkaz svého odporu a revolty budu ignorovat zejména §18,§ 22
a mnoho dalších. Anarchie je to pravé. jste můj člověk.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 18 bře 2012 15:39

Pokuste se prosím ještě jednou, v klidu a pomalu přečíst můj článek...
Každý občan má právo na názor, nemusíte mít nutně stejný.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Koho volit ?

Příspěvekod winie » 04 kvě 2012 22:11

Tak volby do krajů se nám blíží, uz vite koho volit? Nechate se zlakat chytrou kampaní pro hloupé lidi od CSSD? pripadne si po dvaceti letech hodlate vratit tresne za ucho? Eventualne touzite dostat do popredi pany kmotry s modrym ptakem? Sam jsem pri myslenkach na volby ponekud rozpacitý. Zatim se mi jako nejlepsi varianta jevi asi TOP09. I kdyz si moc velke iluze o zmene nedelam :(
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Koho volit ?

Příspěvekod elixdragon » 04 kvě 2012 23:53

Já mám jasno volím dělnickou stranu sociální spravedlnosti. www.dsss.cz
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Koho volit ?

Příspěvekod Milan » 05 kvě 2012 07:14

winie píše:Zatim se mi jako nejlepsi varianta jevi asi TOP09. I kdyz si moc velke iluze o zmene nedelam :(

Winie, pokud v TOP budou lidé šířici názory typu "Senioři málo peněz zvládnou, vyrůstali za války", tak nevím, koho mohou oslovit. Možná zaměstnance pohřebních služeb, protože nyní musí následovat debata o povinné eutanázii v prvních pěti letech důchodu. Důchodci se budou moci demokraticky rozhodnout, kdy proceduru v průběhu oněch let podstoupí.



Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Koho volit ?

Příspěvekod Petr » 05 kvě 2012 10:16

Já to vidím na hnutí PRO kraj. Nejsou závislí na "velké" politice a vznikli pro náš kraj... Snad budou taky pro něj pracovat a ne ho zavážet kaly z Ostravy, jako ti současní...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Koho volit ?

Příspěvekod Milan » 05 kvě 2012 20:42

Nemohu si pomoci, nějak mi hnutí PRO KRAJ připomíná VV. Možná se mýlím, ale všechna ta prohlášení, předsevzetí, ... Škoda, Babiš nekandiduje, jsem i nadále bezradný.


Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Krajské volby 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků