Kudy, kudy cestička....?

Moderátor: Petr Panaš

Kudy, kudy cestička....?

Příspěvekod kočka » 22 říj 2014 08:49

Také jste si všimli jedné, podle mého názoru, nedořešené věci? Naproti přechodům z Daliborovy ul. vedle schodů k bazénu a do parku je cesta, která se stáčí k "červenému kostelu". To znamená, že maminka s kočárkem, cyklista nebo osoba nezvládající chůzi do schodů půjde asi třicet metrů vlevo, aby se prudce otočila doprava a mohla dojít zpět k vyústění schodů. Přitom stačilo asi pět metrů chodníku hned na začátku. Ta zkratka tam byla i dříve, vyježděná v hlíně hojným používáním. Již teď se mnozí snaží jí obnovit, o čemž svědčí stopy v čerstvě zaseté trávě. Snad by stálo za to, se nad tím zamyslet a usnadnit mnohým cestu do Jiráskových sadů.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Kudy, kudy cestička....?

Příspěvekod Llukas007 » 22 říj 2014 13:25

Ve zničených Jiráskových sadech bude zanedlouho vyšlapáno daleko více cestiček. Jelikož po jejich devastaci chybí mnoho cestiček na které byli lidé zvyklí. Ten kdo je za nynější stav zodpovědný patří do vězení!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kudy, kudy cestička....?

Příspěvekod arxarx » 22 říj 2014 18:53

Tak snad někdo kompetentní si to přečte nebo někdo ze zastupitelů přes park již chodí a měl by zareagovat. Ale z vlastní zkušenosti , kdy jsem na podobné věci upozorňoval v jiném případě , mi bylo odpovězeno, že to je tak zprojektováno, že to bude stát další peníze apod. Takže zase nic.
arxarx
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 říj 2014 16:19

Re: Kudy, kudy cestička....?

Příspěvekod Llukas007 » 22 říj 2014 18:58

Projektanta bych v tomto případě postavil před soud!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kudy, kudy cestička....?

Příspěvekod Pátková » 22 říj 2014 19:08

Každý dobrý projektant (jak jsem kdysi četla v tomto fóru) napřed nechá lidi vyšlapat cestičky a teprve potom projektuje. A tady cestičky vyšlapané byly. Stačilo je respektovat!
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37


Zpět na Jiráskovy sady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron