Kandidátka Věcí veřejných

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Stanislav Hylán » 27 zář 2010 21:32

Nejsem fanouškem Radka Johna, abych nebyl špatně pochopen... Ale tyto info jsem na mail dostal už před několika týdny a nejsem si jist, jestli se nejedná o falzum. Kdysi se říkalo: nemůžete přeci věřit všemu, co p.Štrougal řekne v televizi, dneska je to tak, že nemůžeme věřit všemu, co se nám objeví v mailové schránce.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Ropovod » 27 zář 2010 22:14

Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod dotik » 28 zář 2010 07:44

Komunisti si dělali co chtěli, vedli si na kohokoliv cokoliv...a předpokládám, že to nebyli žádní pitomci, takže i věděli, že dřív nebo později přijde pád a nějakou tu pětiletku si dokázali naplánovat dopředu, kdy budou potřeba na někoho něco vytáhnout...v demokracii...

Mně osobně víc vadí, že stále čekám na vyjádření tiskové mluvčí k systému jejich hlasování...jestli fakt stačí 6%, aby bylo hlasování úspěšné...takže třeba o vládě a koalici se nemuselo hlasovat...protože ať by to dopadlo jakkoliv, tak by to stejně ODSce a TOPce podepsali...a pak by akorát paní tisková mluvčí na dotazy neodpověděla :) Jediné, co se mi z ní podařilo vymáčknout byla smska, že se jí vrátil email zpět (to ráno mi přišlo asi 14 mailů cca.). Na další emaily (včetně centrum.cz) už nic neposlala...no čas má do pátku...
dotik
 

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Ropovod » 28 zář 2010 10:49

Stejně trapnou výmluvu použila
Aneta Hradecká
zákaznické centrum U:fon
když jsem u nich reklamoval "funkčnost" jejich služeb. V první větě oznámila, že se jim mail nezobrazil, ale v druhé už věděla, že obsahuje požadavek, a ať to zkusím poslat na reklamace. Ovšem odtamtuď mi už neodepsal nikdo.
Pošlete paní "MLUVČÍ" sms, ať tedy odpověď zveřejní kdekoliv na WEBu, nebo vám to pošle express poštou :lol:
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod rajnoha » 01 říj 2010 09:22

Cituji z radnice.litomerice.cz

Odvahu usednout před veřejností a prezentovat názory a myšlenky strany, kterou zastupuji, projevili zástupci šesti stran: ČSSD, ODS, KDU-ČSL, Strany zelených, KSČM a TOP 09. Zástupci Věcí veřejných v čele s Jaroslavem Tvrdíkem se do poslední chvíle rozmýšleli. Nakonec však od své účasti ustoupili. Neobjeví se tak ani v následujících diskusních večerech. Tedy 6. října, kdy se bude v domě kultury debatovat opět od 18 hodin o cestovním ruchu, školství a kultuře, a 11. října, kdy má být na programu téma asi nejkontroverznější, a to územní rozvoj a doprava.


Pokud tomu dobře rozumím, tak lídr kandidátky pan Tvrdík, který tu každého zval do své kanceláře k diskuzi nad cestovním ruchem, místostarosta pro cestovní ruch, ředitel Labské paroplavební, odmíta o své práci hovořit s občany (obhajovat své výsledky) a přesto znovu kandiduje a vrabci na střeše nejen úřadu si cvrlikají jak se třese na to být starostou? Moc pěkná vizitka. Doufám, že - slovy pana Nováka, jeho kamaráda, voliči tohoto grázla vyženou z radnice.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr » 01 říj 2010 15:34

To je neskutečná arogance! Zatímco kandidáti jiných stran využívají každé příležitosti k vlastní prezentaci, Věci veřejné se otevřené diskuze bojí! :shock: Co na to asi ústředí? Jestli se takoví ignoranti dostanou na radnici, tak asi nic nechápu! Třeba mi to pan John vysvětlí ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod dotik » 01 říj 2010 16:10

Myslím, že mají svých starostí dost...ale už aspoň chápu některé praktiky této strany u nás v Litoměřicích...

http://zpravy.idnes.cz/bartova-abl-speh ... domaci_vel
dotik
 

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 02 říj 2010 13:25

Tak John asi nemůže zkoumat každou buňku v každém městě. Napsal sem ale mail leadrovi ústeckého kraje, tak uvidíme. A co se týče ABL a sledování paní Šofrové, tak je to zatim jen k smíchu ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 02 říj 2010 17:07

psal jsem take e mail a s popisem a odkazy na zdejší forum,a toto je odpověď po 14 dnech:

Dobrý den,

pokud máte nějaké konkrétní věci, které byste rád projednal, sjednám Vám
schůzku s tajemníkem a zároveň poslancem za Ústecký kraj.

S pozdravem Povolná Tereza, asistentka pana poslance Kádnera.

Tak by se toho mohlo možná využít.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 02 říj 2010 20:45

Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Milan » 02 říj 2010 21:17

Možná, subforme, by bylo dobré, kdybyste to dotáhnul do konce sám. Vy jste tam psal, tak si zkuste sjednat schůzku a dozvědět se, jaká je strategie VV při komunálních volbách v našem městě.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod dotik » 02 říj 2010 21:26

Strategie je celkem jasná :) naštvat každého a toho, kdo zbyde, pořádně nasr...t. No ale mladí fotbalisté už chodí domů a říkají, že budou mít vyhřívané hřiště...ale musí prý doma říct, aby rodiče volili Veřejně :) Takže nějaký ten marketing vymyšlený mají...jen je škoda, že k tomu zneužívají malé fotbalisty...
dotik
 

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 03 říj 2010 09:53

zkusím to, uvidíme, jestli vůbec budou ochotni nějakou schůzku realizovat. Určitě zde dám vědět jak to dopadlo....... Vhledem k tomu, že 14 dní trvalo, než odpověděli.......... tak snad si do voleb najdou čas...... ;)
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Achab » 03 říj 2010 11:00

Na plakatech vsechno udelali a zaridili bez nich ve měste nebylo vlasten nic ale obhajit to pred verejnosti ? http://www.litomericko24.cz/new/clanek.php?id=17928 :roll:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 03 říj 2010 20:21

Tak možná, když nebude touha se sejít, by nebylo marný dát echo třeba idnesu a nebo teď vysílají ty OVM, kde můžete snad nahrát, co Vás trápí a poslat přes youtube. Pak záleží na tom, jestli si Vás vyberou (myslím). Ale tak třeba by někoho zajímalo vysvětlení véčkařů ohledně nelegálního použití znaku města atp.

Jinak s panem Kádnerem sem jednou mluvil po telefonu a přišel mi, že je vstřícnej. Tak snad nebudou problémy.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 říj 2010 20:52

Pro tyto účely vřele doporučuji MF Dnes a konkrétně redaktory :
Kopecký - MF Dnes Praha - 602 278 370
nebo
Janoušek - MF Dnes Ústí - 775 314 280
a věřte že se toho velice rádi ujmou ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 říj 2010 16:11

Dneska sem narazil na tento plakát. Tak nevím, jestli se nám Véčkaři snaží ukázat, jaké dopravní prostředky tady po jejich zvolení budou jezdit, anebo je to snad jejich nová informační kancelář? :)

Obrázek
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 06 říj 2010 16:45

jimi brown herrer píše:Dneska sem narazil na tento plakát. Tak nevím, jestli se nám Véčkaři snaží ukázat, jaké dopravní prostředky tady po jejich zvolení budou jezdit, anebo je to snad jejich nová informační kancelář? :)

Obrázek

Pokud popustím trochu fantazii a odmyslím si od vagonu podvozek, tak vidím nějakou šedivou zeď se zamřížovanými okny, že by už???? :P :P :P :P
Oni ti tajtrdlíci nedokáží diskutovat, natož něco změnit...
Prostě tři okna, tři postavy, no co to ve mně evokuje...... ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 06 říj 2010 16:52

Ale to mi vůbec nedošlo :D :D :D
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 08 říj 2010 15:33

A máme tu pokračování. Mohli bysme vyhlásit soutěž o nejlepší titulek. Můj je: Nesaháte nám ani po kotníky! :D
Btw - mnohem účelněji vynaložené finanční prostředky na kampaň.
Obrázek
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron