Kandidátka Věcí veřejných

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 říj 2010 17:32

rajnoha píše:Tak pan Novák už sundal veškeré nápisy i zrušil stránky. Místo toho vyvěsil podporu Kecy Veřejné. Sundání prý nebylo na popud policie, ale výměnou za slib živnostníků, nebo-li strany VV, že za reklamu a sundání těch nesmyslů mu v případě volebního úspěchu povolí plastová okna - která už prý má nakoupena. Pokud je tohle pravda, tak už pak nezbývá než jen nevěřícně kroutit hlavou. Než toto na radnici tak snad raději i komunisty. Mimochodem všimli jste si jak se pan Tvrdík na předvolebních letácích nechal zvětšit?

No já nevím, ale dostala se ke mně informace, že je již vše domluvené a že ten prezident čehokoliv se má stát starostou, pokud ano, pokud to tak je a stane se tak, nebude mít klidné spaní, protože žaloby budou na něj jen pršet!
Říkám, jak jsem koupil tak prodávám, ale v našem městě není nic nemožné.....
Ale počkejme a pak se uvidí, mimochodem, jedna žaloba se již tvoří..... To jen okrajem... ;)
A co se týče Nováka, tak ten mě opravdu velice, velice překvapil, pokud to tak je, nemá u mně cenu zlámané grešle.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Milan » 10 říj 2010 21:17

Moc by mě zajímalo, jestli kandidáti podepisovali etický kodex politika, který by měl platit i pro komunální politiky. Kodex je zde https://www.veciverejne.cz/eticky-kodex-zastupce-vv.html. Myslíte si, že ho mohli podepsat všichni kandidáti s čistým svědomím?
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod marcela » 10 říj 2010 21:44

určitě NE! Hlavně pan Hofman ,Tvrdík ,Chovaneček a Bania.A plno dalších tzv.nezávislý. Za koho kopou?
marcela
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 srp 2010 18:50

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 říj 2010 21:50

Souhlas, za koho vůbec kopou? Ono je to celkem prosté, za nikoho, jen jako psí víno se obmotají a vytočí až na výsluní a tam budou sát a sát nektar z městské kasy, nic víc, o nic jiného tu přece nejde a kodex????? Co to je??? Tady ve městě? V tomto státě???
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod marcela » 10 říj 2010 22:22

ono je to totiž hrozně falešný to nezávislý,jdou na pravo ,na levo nebo do středu? Ne pouze za sebe ,hlavně aby oni se měli 4roky dobře.Nic víc! Pár lidí na kandidátce znám a přesně to tomu odpovídá.Volič by si měl uvědomit ,že tohle nejsou VV.Tohle je režie pana Hofmana ,Tvrdíka aby se o sebe postarali.Celé se to dělalo na rychlo před odevzdáním kandidátek.Snad ani nemaj buňku VV a patří pod Lovosice v půlce srpna ještě neměli.Nechápu proč v jiné straně např ODS ,SZ atd.jsou kandidáti členy strany.Vím ,že to neni nutnost,ale je to důvěryhodné. To co mají VV se nikde nevidí.To nejsou VV ,pouze se 27 lidí schovalo za jejich logo a úspěch v parlamentních volbách.Na letáku je záměrně povolání a strana nečitelná,protože by to bylo hned jasné ,že člen VVje jen jeden.!!!! Proč se nemenují strana nezávislých s podporou člena VV????????????????
marcela
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 srp 2010 18:50

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 11 říj 2010 15:25

tak krajský VV maj stranky na facebooku http://www.facebook.com/pages/Ustecke-V ... 6439627569 litoměřické také, ale na nich bohužel nikdo neni. Lovosice fungujou http://www.vv-lovosice.cz/ .
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 11 říj 2010 16:29

marcela píše:ono je to totiž hrozně falešný to nezávislý,jdou na pravo ,na levo nebo do středu? Ne pouze za sebe ,hlavně aby oni se měli 4roky dobře.Nic víc! Pár lidí na kandidátce znám a přesně to tomu odpovídá.Volič by si měl uvědomit ,že tohle nejsou VV.Tohle je režie pana Hofmana ,Tvrdíka aby se o sebe postarali.Celé se to dělalo na rychlo před odevzdáním kandidátek.Snad ani nemaj buňku VV a patří pod Lovosice v půlce srpna ještě neměli.Nechápu proč v jiné straně např ODS ,SZ atd.jsou kandidáti členy strany.Vím ,že to neni nutnost,ale je to důvěryhodné. To co mají VV se nikde nevidí.To nejsou VV ,pouze se 27 lidí schovalo za jejich logo a úspěch v parlamentních volbách.Na letáku je záměrně povolání a strana nečitelná,protože by to bylo hned jasné ,že člen VVje jen jeden.!!!! Proč se nemenují strana nezávislých s podporou člena VV????????????????


Naprostý souhlas. ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 12 říj 2010 09:00

stranky VV v Litoměřicích http://www.litomerice-veciverejne.cz/
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 12 říj 2010 13:47

http://www.litomerice-veciverejne.cz/ :arrow: ''Proto strana Věci veřejné zdůrazňuje, že to nebyla ona, která porušila podmínky pro použití městského znaku ale bylo to Sdružení živnostníků.'' Takže to porušilo Sdružení živnostníků. A kdo z nich? Váš leader pan Tvrdík? Já fakt bleju. Ani interpunkci nemáte dobře.

>subform: Ten program stojí za to.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 12 říj 2010 14:26

To jo, stojí za to :lol: Timur a jeho parta...... takhle snad nelhali ani komunisti :lol:
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 12 říj 2010 16:25

SOS centrum aneb jak udělat další tunel. ( Íčko fakt nestačí?)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 12 říj 2010 23:42

Oficiální moto pana Tvrdíka z jejich stránek. No coment :oops:

Motto:

Tady jsem se narodil, tady žiji, tady to mám rád, tady chci pro blaho města pracovat.Litoměřice je městem, kde chci strávit zbytek svého života. Každodenní výkony jsou cihly, z kterých ho chci budovat.
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 říj 2010 05:48

Vcetne tech chyb? No postes koste.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 13 říj 2010 08:19

Každodenní výkony jsou cihly, z kterých ho chci budovat. A nakonec si z nich postavím i barák....... :lol:
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod babča » 13 říj 2010 08:51

Co pořád máte? Když si to zarecitujete, zjistíte, že náš místostarosta je i básník. :) Bohužel ten pravopis mu ale stále nejde :(
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Ropovod » 13 říj 2010 15:31

Tak Dotiku, jak dopadl mač tisková mluvčí VV x lokální novinář ?
Kdo vyhrál ?
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod elixdragon » 13 říj 2010 15:41

Měl jsem možnost promluvit s jedním z kandidátů VV a řekl mi doslova: hlavně mě nevol, jsem tam jen do počtu, tak mi řekněte co je to za bandu? O svých 27 hlasech budu hodně přemýšlet, ale pan Landa bude asi znovu můj vítěz.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 říj 2010 17:36

A nepřipomíná Vám tento úryvek někoho???
.... "Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit! Nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec jak má být!" Před naší, za naší.......... :twisted:
Jako by místostarosta a hlava pomazaná u VV ne??? :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 13 říj 2010 18:18

Najděte deset rozdílů... :twisted: :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 13 říj 2010 19:27

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron