Kandidátka Věcí veřejných

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 říj 2010 17:41

jimi brown herrer píše:A máme tu pokračování. Mohli bysme vyhlásit soutěž o nejlepší titulek. Můj je: Nesaháte nám ani po kotníky! :D
Btw - mnohem účelněji vynaložené finanční prostředky na kampaň.
Obrázek


To Vám slibují: Melichar, Tvrdík, Baltazar a s nikým o tom nikde nediskutujeme :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 říj 2010 17:52

prej s podporou zivnostniku :) to je slusnej vtip :) na kandidatce je jeden veckar a zbytek zivnostnici :) z toho nekteri podvodnici a umyslni porusovatele zakona. Takze Kecy Verejne.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 říj 2010 17:58

Vladislav Liška píše:prej s podporou zivnostniku :) to je slusnej vtip :) na kandidatce je jeden veckar a zbytek zivnostnici :) z toho nekteri podvodnici a umyslni porusovatele zakona. Takze Kecy Verejne.

I ten podtext je zajimavý: Dokážeme věci změnit :twisted: :twisted: :twisted: to je přesné, ale ve svůj prospěch leda.... :twisted:
No myslím že bude výsledek voleb velmi zajímavý...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 říj 2010 18:41

On je velice zajimavy i ten letak co strkaj do schranek, napriklad bod 7.) (to by me zajimalo, kdo ten letak delal, ze nezna zakladni typograficka pravidla)
Protikorupcni opatreni. VV chteji zavest transparentni a pruhledny system zadavani verejnych zakazek.
Za podivnych okolnosti dosazeny lidr kandidatky Jaroslav Tvrdik (mistostarosta, reditel Labske paroplavebni, krachujici obchodnik, opravar sicich stroju), jaksi zapomnel, ze on sam udelil predrazene zakazky bez vyberoveho rizeni, a jeste navic nezakonne odmita zverejnit smlouvy.
Dalsi vtipny bod je napriklad spravedlive rozdelovani dotaci na sport. Opet radni pan Tvrdik s panem Chovaneckem, pri hlasovani o udeleni vysoke dotace hokeji, hlasovali pro. Jinou dotaci pro ostatni sport nenavrhli.
Take by Veckari (tedy jeden a zbytek nezavislych a zivnostniku) radi zavedli vyhlasku o verejnem poradku a cistote. Asi spolu moc nekomunikuji, protoze jinak by jim mistostarosta Tvrdik mohl rict, ze takovou vyhlasku uz mesto davno ma. Stejne tak jako ma od letoska mesto vyhlasku o verejnych vyberovych rizenich, kterou vydal pan starosta s tajemnikem, kteri se uz asi nemohli koukat na ty lumparny.
V dalsich bodech semleli opravdu kde jaky nesmysl a presny opak toho co nyni delaji. Akorat zapomneli na lanovku, lod do Terezina a elektrokola. Asi panu Tvrdikovi konecne nekdo vysvetlil, ze to jsou skutecne blbosti, ktere neni schopen prekousnout ani volic s nizkym IQ. Mrzi me, za na kandidatce jsou i normalni lide, ale timto se bohuzel diskvalifikovali :( Doufam, ze lidi nemaji kratkou pamet a nejsou tak hloupi aby dali na falesne pozlatko jednoho letaku.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Achab » 08 říj 2010 19:19

Pane Lisko, chtel jsem se vas zeptat take na zaklade precteni letaku VV ze schranky, zda vam pan Tvrdik konecne poskytnul podklady z vyberoveho rizeni na lodni dopravu. V letaku se pise ze VV chteji zavest transparentni a pruhledny system zadavani verejnych zakazek, zadavaci podminky a prubeh vyberovych rizeni zpusobem kdo, jak, za kolik zakazku vyhral a online databaze zakazek a investicnich zameru mesta. Na druhou stranu na foru ctu ze mistostarosta Tvrdik odmita dodat podklady k vyberovemu rizeni na lodni dopravu a to i pod hrozbou zaloby na mesto. Nejak me to nejde dohromady od lidra teto strany :D
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 říj 2010 19:23

neposkytl, s nejvetsi pravdepodobnosti podam trestni oznameni, ktere je uz pripravene (bohuzel ne nejvetsimi pravnickymi spickami okresu jak je ted zvykem :) ale ve spolupraci s Transparency International)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 říj 2010 19:32

Kdyby dílem samotného pekla se stalo, že by se tito političtí kamikaze ocitli na radnici, stejně tam budou jen pro pobavení ostatních, protože budou si myslím v izolaci ne nepodobné tomu opuštěnému vagonu u nádraží, který tak trefně "ozdobili" svými podobiznami s nápisem: WANTED :twisted: ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 08 říj 2010 22:56

Žádné dotace bohužel nejsou a nebudou spravedlivé. A jinak moc nechápu ten zbytek lidí, který sou ochotný si špinit svoje jméno s výše uvedenými. Pokud je někdo na kandidátce, tak v podstatě říká - neshledávám nic znepokojujícího na předchozí práci těch nebo tamtěch. S tou žalobou Vám fandím, snad uspějete. Já doufám, že se mi ozve pan Kádner (VV) z Ústí. Uvidíme, jak se slučuje politika litoměřických VV s tím, co hlásí na vyšší úrovni. Třeba konec politických dinosaurů.

A souhlas s Tomášem. Stejně s nimi nikdo nepude do koalice (snad).
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod marcela » 09 říj 2010 00:03

Dobrý večer,moc naděje si nedělejte ,hned jak jsem se dozvěděla o tom,že pan Tvrdík a Chovaneček si nalezli do VV.Jsem telefonicky kontaktovala pani Vernerovou z Lovosic,která je předsedou klubu VV.S panem Kádnerem jsem mluvila telefonicky .Pani Povolné jsem psala e-mail,kde jsem je seznámila ze situací ,doporučila jsem jim LITOMĚŘICKÉ FORUM ,aby byli v obraze jediná pani Vernerová byla znepokojená.Ale to asi protože jsem jí potvrdila její intuici jak mi později řekla.Zřejmě se bude muset urgovat mnohem vejš než je pan Kádner,když se mu na této kandidátce nezdá divné,že pomalu třicetitisícové město má pouze jednoho člena na kandidátce a ostatní nezávislý. Neni potřeba litovat lidi na kandidátce,protože oni vědí proč si špiní své jméno a z jakého důvodu.Jsou stejně falešný a vyčůraný jako páni Tvrdík,Chovaneček a Hofman.Doufám ,že rozumný lidi je volit nebudou.Hlavně ne toho prvního- opraváře kancelářských strojů.
Naposledy upravil marcela dne 09 říj 2010 19:58, celkově upraveno 1
marcela
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 srp 2010 18:50

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Targi » 09 říj 2010 06:51

Dobré ránko... Chtěl bych se tímto zeptat zástupců stran kandidujících v komunálních volbách v LTM, zda by po volbách šli do koalice s VV/Živnostníky... Děkuji a přeji hezkou sobotu...
Targi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2010 13:00

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr » 09 říj 2010 09:26

Při průchodu městem vás z každé druhé výlohy děsí plakát party Tvrdík a spol. Mám obavy, že mnoho Litoměřičanů nesmýšlí stejně jako většina na tomto fóru. Za nějaký volný lístek na plavbu Tvrdíkovou lodí s příslibem rautu jsou někteří z nás ochotni upsat město i peklu :x Uvidíme za týden, ale moc velké iluze si nedělám. Rád se budu mýlit! Krásný, slunečný víkend všem ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 říj 2010 10:44

Třeba bude pan prezident čehokoliv čelit v brzké době žalobě a pak se uvidí až se nahlédne pod poklici bahna zda bude ještě moci kdy vykonávat nějakou funkci a myslím že si véčkaři rozmyslí nechat si takového vykuka ve svém středu, ale co to je za lidi, kteří ho strpí ve svém středu a ještě k tomu na postu lídra.
Copak nevědí co to je zač? Copak je jim jedno jak dopadne jejich strana spojená s tímto politickým turistou s hroší kůží? Zřejmě jim nasliboval hory doly a k tomu ještě vagon buřtů od Chovanečka, jinak to není možné, nebo že by sliby za post na radnici? že by se opět plánovalo nějaké "levné" stěhování na radnici ?
A proč mi tak nějak není těch lidí od VV líto jak dopadnou.....
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 09 říj 2010 15:09

Přikládám další:

Obrázek

Btw taky mam trošku strach z toho, že lidi si neuvědomujou, že na komunálu se volí hlavně lidi, co stojí za jménem strany. Věřím a doufám, že lidi budou hlavně křížkovat své kandidáty (podle mě nejlepší volba), které znají a věří jim a ne stranu jako celek. Myslím si, že je pořád lepší, když pár hlasů propadne, než volit lůzu. Pokud ale VV dostanou dostatek hlasů, můžeme jen doufat, že s nimi nikdo koalici neuzavře. Byl bych ale pro, pokud přinese trestní oznámení nějaké výsledky, dát vědět celostátním mediím. ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod babča » 09 říj 2010 16:16

Bohužel mám taky trochu strach. Snad vezmou lidi rozum do hrsti a zvolí důstojné zástupce a správce našeho města.
V letáku VV s podporou živnostníků jsou ještě další perly. Např. chránit historické centrum. Tak to by mohly zmizet nápisy jejich zakladatele z výloh, že. Neříkají, kde vezmou peníze na multifunkční halu a další sportovní plány. To jsou všechno sliby-chyby.
Ale co se mi opravdu líbí, je program pro seniory :D :D Už se těšíme až se s dědkem vyřádíme na vybudovaném účelovém hřišti se zaměřením na aktivní odpočinek a relaxaci seniorů. Doufám, že by tam nechybělo lanové centrum, skluzavky, prolézačky , bungee jumping apod. :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod subform » 09 říj 2010 17:16

Tak jsem koukal, jak se elektra pana Nováka pěkně vyčistila. Nápis o červínovi zmizel všechny výlohy jsou agitkou VV. Tak je jasne odkud vál vítr...... z radnice od "podnikatelů"....... pak se vše vysvětluje, šlo jen o předvolební boj, sice trochu hrubšího zrna, ale to je VV vcelku jedno, nad jejich praktikama zůstává rozum stát.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 09 říj 2010 18:18

babča píše:Např. chránit historické centrum. Tak to by mohly zmizet nápisy jejich zakladatele z výloh, že.


Bohužel smutná pravda. Žéčkaři( :D ) bojují, aby nenastala smrt historického centra Litoměřic, aby maminky s dětmi nezačali chodit místo do cukráren do Tesca, ale největší nápis na náměstí - GURMÁNIE zůstává bez povšimnutí.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod marcela » 09 říj 2010 19:45

jáký véčkaři,vždytˇ je tam jen jeden člen VV na celé kandidátce a ostatní vykukové jsou nezávislý.Já bych to nazvala stranou ,,co dům dal". Tvrdíka už by nevzali ani ke komoušům ,tak raději se stal nezávislým protože poznal,že v ostatních politických stranách mu pšenka nepokvete.A v podnikání asi se mu nedařilo už dávno mimo dobu čtyř let na radnici .Kde se ovšem zadařilo/parníky na Labi,lokomotiva v ulicích Litoměřic, levné turistické centrum bez turistů/ .A to zdaleka netušíme co nás všechno čeká/trasa pro in-line brusle možná až do Dráždˇa podle volebního programu jednoho véčkaře a zbytku nezávislých ,skromnost stranou ,chlapci a děvčata na nějakou tu korunu koukat nebudou.
marcela
 
Příspěvky: 24
Registrován: 17 srp 2010 18:50

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr » 10 říj 2010 08:49

Rozum mi nebere, jak si mohou dát véčkaři do čela kandidátky člověka, který se v minulých volbách z pozice lídra vůbec na radnici nedostal. Až po povolebních čachrech a odstoupení zvolených se tam pan Tvrdík dostal - a hned na post místostarosty :!: Zdá se, že voliči jsou malými pány. Pokud bude mít stejné preference jako před čtyřmi lety, nevadí. Minimálně post místostarosty mu určitě neunikne ;) I tomu se říká komunální politika. Jestlipak pánové John a Bárta vědí, jak to v té jejich partě funguje!?
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod jimi brown herrer » 10 říj 2010 12:17

Pan John a Bárta s tímdle nemá nic společnýho. Todle je věc pana Kádnera, který už dostal podle info na fóru minumálně 3-4 maily ohledně situaci v ltm VV buňce.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod rajnoha » 10 říj 2010 17:08

Tak pan Novák už sundal veškeré nápisy i zrušil stránky. Místo toho vyvěsil podporu Kecy Veřejné. Sundání prý nebylo na popud policie, ale výměnou za slib živnostníků, nebo-li strany VV, že za reklamu a sundání těch nesmyslů mu v případě volebního úspěchu povolí plastová okna - která už prý má nakoupena. Pokud je tohle pravda, tak už pak nezbývá než jen nevěřícně kroutit hlavou. Než toto na radnici tak snad raději i komunisty. Mimochodem všimli jste si jak se pan Tvrdík na předvolebních letácích nechal zvětšit?
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron