Kandidátka Strany zelených

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 19 zář 2010 17:49

Vidite a ja Vam muzu naprosto klidne sdelit, ze tim jak podivne se snazite propagovat CSSD odrazujete od teto strany nejakych 95-96 % volicu. Rika se tomu medvedi sluzba - tak v tom hezky pokracujte a pak se muzou slusny soc demaci jako treba pan doktor Mezian treba rozkrajet a vsechno jim pokazi jeden pseudonovinar fanaticky milujici Jyrku Paroubka - budiz tomu hovadu politicka zeme lehka.
Petr Novak
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 19 zář 2010 19:06

Můj odhad vycházel z čísel volebního výsledku, které VVčka v Litoměřicích očekávají (a odpovídá tomu co si myslím) - to nebyl žádný negativní výpočet, pouze konstatování jejich očekávání...a je zřejmě celkem reálný (8% ve volbách do sněmovny). Nevím kde jste vzal vy vaše hodnocení, zkuste se rozepsat a trochu to upřesnit...
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod ronyk » 20 zář 2010 06:24

Možná, že jsem Vám i ze začátku trochu fandil pane Novák, ale poslední dobou jste zhrubnul jak ve výrazech tak v pravopisu a Vaše žlučovitost nabývá nebývalých rozměrů.Ani možná pravěpodobnost Vašich argumentů Vás k tomu neopravňuje. Soudím, že i Vy děláte medvědí službu jak sobě, tak své straničce.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jqh » 20 zář 2010 06:34

patriot-ltm píše:Musím dát za pravdu subformovi pane Hrkale. Co tedy p. Červín a Strana zelených udělala, zařídila nebo prosadila pro širokou veřejnost v Litoměřicích?
Zdůrazňuji pro širokou veřejnost a raději hned vynechte:

a) Červínovu základní školu
b) Červínovo judo
c) Červínův zpackaný přechod u "Pokratických závor"
d) Červínova "cestička k domovu" na Miřejovické stráni
e) Červínovo zablokování výstavby rodinných domů na parcelách u "Pokratického rybníku"

Děkuji za odpověď

K výše uvedeným skutkům přikládám několik dalších :

- nová mateřská škola + rekonstrukce stávajících MŠ (celkem během 1 roku 125 nových míst pro děti)
- bezpečné (nové !) přechody pro chodce (Plešivecká, Osvobození)
- zasíťování a následný prodej městských parcel na Miřejovické stráni
- vybudování prvních komunikací na Miřejovické stráni
- nové chodníky v ul.Stránského a České armády
- bezplatný svoz bioodpadů v bigbecích a spec.popelnicích
- nové prostory pro knihovnu KHM v ZŠ v Havlíčkově ulici
- dotace na opravu ZŠ v Ladově ulici + následná realizace (škola není Červínova a dotace ze SFŽP cca 25 mil. nespadla z nebe)
- oprava palubovky v tělocvičně ZŠ v ul.U Stadionu

a také se postavil za úředníky, kteří rozhodovali dle zákonů této země.
jqh
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2010 13:39

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 20 zář 2010 07:35

tak zrovna to stěhování knihovny bylo vynucené, neboť z bývalé knihovny se uělala právě ta školka. Je to správné, že se uďelala mateřská školka, míst je málo, ale zavání to tím, že si pan Červín " hrabe na vlastním písečku ". Připadá mi, že většina investic jde do "jeho" školy a na ostatní se kašle. Že se opravila palubovka na 6 zš, je pro basketbal, a ne pro školu jako takovou. Je to zase o klice..... proč byly zavřeny na 5 ZŠ kurty na tenis? to se nenašlo v rozpočtu na jejich opravu? Asi ne, holt to není škola, která je v milosti ( nebo aspoň nebyla ) protože tu řediteloval p. Žák a ten ležel p. Červínovi v žaludku.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 20 zář 2010 11:45

Ono s tou dotací pro 8.ZŠ je podivností více :
Dobrý hospodář může postupovat buď tak, že průběžně opravuje všechny své objekty - v tomto případě myšleno školy.
Druhou variantou je soustředit investici do těch škol, které jsou stavebně nejstarší a tudíž logicky potřebují potřebují investice nejvíce.

Jak do toho zapadá 8.ZŠ je nepochopitelné - stavebně je nejmladší či jedna z nejmladších a tak by se měla opravovat jako jedna z posledních , tedy až po té kdy se opraví ty starší.

Anebo se někdo rozhodne , že si začne přihrávat malou domů a ostatní školy ostrouhají, jako se stalo v tomto případě.
Uvidíme , třeba se okolo té malé domů ještě něco objeví ....

Kromě technického vybavení školy je tu i její kvalita, která je daná jejím pedagogickým sborem a ten je utvářen jejím šéfem tedy ředitelem.
Dlouhodobě nejlepší školou v LTM ale byla ta, kde řediteloval pan Žák, tak co s tím uděláme, to se nám moc nehodí.
O tom, jak to pan Červín s panem Žákem sehrál - to už je zase jiný příběh, z kterého se musí všem zasvědceným zvedat žaludek.

Musím se přiznat ,že podnikám od roku 92 a pohybuji se v oboru, který je vzhledem k částkám které v něm protékají, docela drsný. Ovšem to jaké podrazy se dějou na místní radnici v režii pánů Červína , Panaše a Hrkala ze Strany Zelených, nad tím nepřestávám valit oči.

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jimi brown herrer » 20 zář 2010 11:55

S tim přechodem v ulici Osvobození to myslíte vážně? Pokud je to ten u Boženy, tak ten je naprosto tragickej a dá se přes něj jet bez sebemenšího zpomalení (když jedu směrem dolu) 50 km/h a ani se to nezhoupne (a to říkám jako fakt, u ostatních se musí opravdu zpomalit, např. u 6ky je supr). Nedávno tam byly zábrány tak jsem slepě doufal, že už na to někdo přišel a opravuje se to - ale myslím, že nic. Jinak souhlasim i s tou 5kou. Kurty jsou zavřené už snad rok. To se nedalo reklamovat jako zbytek plochy (ta taky vypadala původně jinak) ?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 20 zář 2010 15:57

Prostě je zde vidět že se zde bijete v prsa né zcela právem...... a jak tak koukam je to názor i vícero lidí..... i když to nemyslím jako útok na SZ, jde mi vždy o konkrétní osoby...... Červín, Tvrdík, Chovaneček....... tydle již nikdy více..... ted jsem si vzpoměl na logo trikového studia..... nazval bych je "bratři v triku". A že umějí na radnici provádět triky. :-)
Naposledy upravil subform dne 20 zář 2010 20:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 20 zář 2010 18:18

Vážený pane Nováku. Poměrně dlouho jsem se rozmýšlel, zda vám odpovídat. S člověkem vašeho naturelu je velmi těžko diskutovat, o čemž svědčí styl vašich příspěvků a vulgarity v nich používané. Ale konec konců je to vaše vizitka. Píšu z důvodu, neboť píšete na tomto fóru lži. Tak např. ohledně kauzy volebních plakátů Strany zelených, kde si stěžujete, že jsem se vše snažil nějak "přikrýt". Narozdíl od vás jsem dal podnět k prošetření celé záležitosti. Vy jste tu možnost měl také, ale neudělal jste to. Já ano. Tak v tomto lžete. Ano, skutečně jsem prosadil zrušení původního litoměřického fóra, abych se ihned přihlásil na toto a mohl odpovídat. Můžete si zjistit pořadí přihlášených, jsem skutečně jedním z prvních. Opět tedy lež. K vaší utkvělé představě, že došlo ke zcizení stavební dokumentace sděluji, že se skutečně nejedná o žádnou stavební a ani jinou dokumentaci, což je snad schopen poznat i žák základní školy. Vás prostě jenom žere, že byl zveřejněn dokument určený pro členy rady města a ve kterém je uvedeno, jak soustavně porušujete zákon. V tomto případě váš hněv sice chápu, nic to však nemění na skutečnosti, že nikdy žádná stavební, technická a ani jiná dokumentace nebyla odcizena. Což konečně potrdilo i šetření kontrolního výboru zastupitelstva. Opět tedy lžete. Dalšího podvodu jste se dopustil na jednání zastupitelstva, kdy jste četl údajný výrok správního orgánu o zastavení řízení, ale přitom jste četl vyjádření vašeho právního zástupce. To mohou dosvědčit všichni přítomní a navíc to dokládáte i vámi zveřejněnými dokumenty zde na fóru. Uvadíte, že jsem obvolával radnice a zjišťoval, kdo proti vám povede správní řízení. V pořadí další lhaní. Nikdy jsem nic takového neudělal. Rád bych věděl, od koho tuto informaci máte. Můžete zde napsat ? Ale ono to nepůjde, když je to vylhané ! Dokáži si představit ty spousty právníků, kteří nevěřicně kroutí hlavou nad vyloučením z podjatosti. Nicméně upozorňuji, že bylo postupováno přesně podle pokynů Krajského úřadu. A že se mě vaše výzdoba náměstí nelíbí ? To máte pravdu a toto řízení bych inicioval, pokud by tam bylo cokoli jiného. Roky se snažíme vymýtit nešvar na náměstí, aby bylo cokoli vyvěšováno do oken a nebo z oken, vždy chodili na toto stížnosti (např. budova bývalého Raka), ovšem nyní po zveřejnění vašich dokumentů je to signál, že si může každý umístit co chce a že to bude na našem náměsti jako v cirkuse je vám úplně jedno. Měl jsem pouze potřebu upozornit občany na vaše stále lhaní a dále skutečně necítím potřebu s vámi komunikovat. A pokud chcete na mou osobu podat trestní oznámení, nevím, proč o to veřejně žádáte starostu, udělejte to sám. Nebo se něčeho bojíte ? Asi ano. Ale nic jiného od vás ani nelze čekat. Přeji příjemný zbytek večera. Petr Panaš.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 20 zář 2010 20:22

Pane Panaši, možná vám to ještě nikdo neprozradil, ale tím, že si budete hrát na mravokárce kvůli mému nějakému ostřejšímu výrazu ve spojitosti s Stranou Zelených , tím ty vaše ošklivosti, myšleno prasárny nezakryjete ani nezmenšíte.

Nebo byste si raději představoval abych Stranu zelených za nelegální výlep plakátů nazýval vepříky místo prasaty ?

Nebo že bych grázla Červína, který ohrozil moje děti měl nazývat ošklivákem ?

Nebo, že bych místo toho, že kolem těch vašich zelených dotací to dost smrdí, říkal, že to páchne ?

Nebo, že když jste na Zastupitelstvu řval na radní a zastupitele, že jestli budou chtít kontrolovat úředníky v jejich práci tak ,že tu taky nemusí být, a nejen mě z Vás bylo k blití, tak bych měl napsat že mi bylo nevolno ?

Nebo, když jste s vašim vrchním myslitelem Bursíkem chtěli oblbovat celý ústecký kraj tím , že bráníte těžební limity a přitom právě on za poradenství jak těžební limity prolomit zinkasoval 1,5 milionu, tak jsem měl místo slova lumpárna napsat ,že je to nečestné ??

Nebo snad se Vás dotklo,že jsem volební výsledek 2,44% v posledních volbách nazval, že Vás voliči vypráskali z parlamentu a neřekl jsem, že to byl drobný neúspěch ?

Nebo snad Vás pohoršilo to, že ještě horší výsledek než celá Strana Zelených získal Červín, kterého nakonec v té vaší straně pokrytců z druhého místa přeskočilo dalších pět kandidátů ?

Každé své tvrzení jsem v předchozích příspěvcích doložil důkazem - co vy ? Jen kňouráte a kde nic tu nic.

Je katastrofa ,když ve státní správě pracují typy lidí jako vy - hromada spisovných slov a pod tím sliz a křivárny.

Vzpomínáte si jak slavně bylo ukončeno vaše působení v řadách Policie ČR ?
A víte kdy se na litoměřickém finančáku nejvíce slavilo ? Když se vás konečně zbavili.
Tak jste to vyzkoušel na radnici a zjistlil jste ,že i tam se musí pracovat a dodržovat zákony.
Kde se objevíte příště ? Zbývají ještě České dráhy a nebo Centrála odborů.

Dělá se mi nevolno, když vidím jací odborníci se platí z našich daní.
Abych ale nebyl jen negativní, na závěr jeden vtípek, který mi poslal Franta z Pokratic.
Červínovo koště na pět ? PANAŠ !!! Zamete každý průser.
Řekl bych, že tohle koště už má mírně naprasklou násadu, asi těch průserů zametalo příliš.

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 20 zář 2010 20:26

já myslím, že těchto debat už bylo dost a není třeba je řešit i na tomto fóru. nebo si aspoň založte vlastní vlákno...... Nestojím ani při panu novákovi, ani při panu Panašovi, ale je fakt, že kauza je dostatečně známa a není třeba to zde probírat. uvědomte si to prosím a nechte zde prostor pro názory ostatních, ne jen stále o "omýlání jedné kauzy". Opravdu je již úmorné přeskakovat přízpěvky, které se pořád opakují.

zamyslete se nad tím..... Děkuji
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod rajnoha » 20 zář 2010 20:37

Zase došly pilulky ze sušených žab?
Soudný člověk, který nezná pozadí, si musí nutně udělat ten názor, že pan Novák by se měl vážně léčit. Ta snůška blbostí a demagogie je až zarážející. Třeba v radničním zpravodaji psali, že rada se postavila za pana Červína a nesouhlasí s tím jak je zasviňováno náměstí. A pan Novák nám tvrdí něco jiného. Že by ho místostarosta a zkrachovalý opravář šicích strojů v jedné osobě spolu s radním a zkrachovalým řezníkem (také v jedné osobě) poslali ke dnu, neb jim zhoršuje jejich už tak špatnou pověst?
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 20 zář 2010 21:25

ikdyž jsem několikrát psal, že nebudu reagovat na připokakané anonymy, tak teď opravdu musím. Nazvat pana Chovanečka zkrachovalým řezníkem - to je jednoznačně nejlepší vtip tohoto roku. Dokonce to překonalo i to, že mne samotného někdo nazval sockou. Tady se konečně pisatel odhalil : neskutečně ho žere, že jsou mezi námi tací , kteří nepotřebují lézt na radnici aby si nakradli. Poradím vám tajný recept jak mít dost peněz abyste nemusel ani krást ani kňourat - tvrdě pracujte a řiďte se základní nepsanou ekonomickou poučkou - DOTACE je sprosté slovo , protože to kolem nich velice velice často hooooooooooooodně smrdí.
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 20 zář 2010 21:29

ach jo.......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 20 zář 2010 21:36

Skoro to vypadá tak, že ti anonymové, kteří Nováka pošťuchují musí být voliči Zelených :) s každou jeho odpovědí VVčka ztrácí, Zelení získávají :) celé volby pak budou o tom, kdo z nich sebere tomu druhému těch pár desetin a přehoupne se přes 5%...a druhý ostrouhá někde kolem 4.9% nebo tak něco :D Ale je hezké sledovat, jak někdo bere plkání u piva v hospodě (=toto fórum) tak vážně, jak Novák :)
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod rajnoha » 20 zář 2010 21:53

Pane Nováku, když máte tak dobré zdroje na finančáku (sic vám říkají kraviny), zeptejte se jich na hospodaření pana Chovanečka. Možná vám pak dojde i něco ohledně té jeho "fúze". :D Jsme malé město.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 20 zář 2010 21:57

honí se mi hlavou co si asi člověk , který se bojí i podepsat může představovat pod slovem fúze - že byste myslel opak transfúze :lol:
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod rajnoha » 20 zář 2010 22:34

pane Nováku, co se takhle naučit používat Google, prý jste na IT odborník :D Mimo jiné je tento termín definován i v obchodním zákoníku, a mimo jiné toto slovo použil i pan podnikatel Chovaneček, když se odprodej svých krachujících aktivit snažil vzletně vysvětlovat v tisku. Úroveň debaty s Vámi připomíná debatu se čtyřletým dítětem - také neudrží myšlenku a melou páté přes deváté. Takže raději budu debatovat s vnoučaty, je to příjemnější.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 20 zář 2010 22:49

Z vnoučaty určitě pohovořte a nezapomeňte je proškolit o tom, že v našem měste žijí rádobyctihodní grázlové jako je například pan Červín, kteří je mohou osobně seznámit se zločinci, kteří takováhle vnoučata přepadají a zkopou do bezvědomí. Ale jinak je to dobrák - i u mateřinky se nechá vyfotit.
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jqh » 21 zář 2010 06:34

subform píše:.... proč byly zavřeny na 5 ZŠ kurty na tenis? to se nenašlo v rozpočtu na jejich opravu?

Protože mě podmínky pro sport a pohyb zajímají a v areálu 5. ZŠ jsem nedávno strávil krásnou neděli, zjišťoval jsem osud kurtů na tenis. Ty tam ale nikdy nebyly, byla snaha (požadavek) je tam na místě volejbalových kurtů vybudovat, bohužel metrově to tam nevychází. Snad se to podaří při další rekonstrukci, stávající volejbalové kurty jsou ale velmi kvalitní. Pokud máte zájem, kurty na tenis s umělým osvětlením zejí prázdnotou na ZŠ Havlíčkova (což mi přijde u z hlediska vynaložených prostředků přímo líto), bylo by dobré je lépe využívat.
jqh
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2010 13:39

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků