Kandidátka Strany zelených

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 21:28

Pro subforma : souhlasim s vami , potiz je v tom, ze ja zadnou kampan nedelam , ani za nikoho nekandiduju , nechci ani zadny zakazky od radnice, ani nechci zadny dotace ani zeleny ani modry ani zluty , jen si myslim ze na radnici nemaji co delat lidi kteri maji pokriveny charakter a ktery tam vlezli kvuli tomu aby hrabali dotace. Ke spokojenosti mi uplne bude stacit kdyz tam budou urednici jako treba na odboru dopravy ,kteri se na vas usmeji a snazi se vam pomoci. Dulezity je aby tam sedeli lidi kteri nemeli ruce zaspineny uz kdyz sli do voleb , coz je bohuzel pripad lidi ze Strany Zelenych. Nastesti nekandiduji jen Zeleni a ja mam radost, ze vidim na kandidatkach poctive lidi jako treba pana Meziana a vubec mi nevadi ze je z CSSD nebo treba Radek Bania za VV a Zivnostniky. Tam je totiz nadeje, ze se na radnici neco zmeni a lidi jako Panas , kteri si mysli, ze radnice je jejich a urednici jsou nedoknutelni at provedou cokoliv, tak takovi dobraci potahnou o dum dal. Pan Panas nam neodpovedel kam po tom kdy neslavne dopadl na Policii , neslavne dopadl na Financaku , katastrofalne pracuje na radnici , kam pujde priste ? Budou to ty Drahy nebo Centrala odboru. Videl bych to druhe. Hlavne nechodte do nejake soukrome firmy - to by bylo tak na den a vsude by vas vynesli v zubech. Ale to vy víte , ze pane Panasi a tak si najdete zase neco, kde vas bude za tyhle hrozny pracovni vykony platit stat.

Petr Novak
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 zář 2010 21:35

Tohle tema se jmenuje Komunalni volby 2010, budte tedy vsichni tak laskavi a bud si vytvorte nove nebo zde netapetujte, nechci nic mazat, ale v podobnych pripadech priste zakrocim. Osobne se za pana Panase musim postavit, protoze jako jeden z mala z radnice do fora fundovane prispiva a to i na dotazy anonymu. Dik za to, a doufam, ze se nenecha odradit. Zaklady netikety diskuzi naleznete zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Internetov%C3%A1_diskuse
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 21:47

Pane Lisko , ale ta diskuze je o kandidatce Strany Zelenych a o tom se tu prave bavime. Nemohu za to, ze se Zelenym nelibi, kdyz nekdo zverejni dukazy ze velice casto lzou jako kdyz tiskne. Zelenym se to nelibilo na oficialnim foru a tak ho navrhli zrusit a tak treba ted navrhnou zrusit i tohle ? Vy preci taky nechcete na radnici lhare ?

Petr Novak
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 zář 2010 21:56

To jsou jen hospodske plky, dokazte, ze ho navrhli zrusit zeleni. Moje informace jsou jine.
Tohle forum celkem tezko nekdo zrusi. Pokud se vase prispevky nebudou tykat tematu, budu je mazat.
Ostatni se tu chovaji v mezich normy, i presto, ze maji rozdilne nazory. Myslim, ze to zvladnete taky.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 21 zář 2010 22:04

a pan liška má pravdu...... jen to za sebe shrnu.... rád bych viděl radnici bez pánů: Tvrdíka, Chovanečka, Červína..... je mi i proti srsti volit konkrétní stranu, jde mi spíše o lidi kterým mohu véřit. A je mi v podstatě jedno z jaké jsou strany. Všude jsou "hajzlíci" a lidi kteří chtějí pro město něco udělat. Tím bych to asi z mé strany uzavřel......

Děkuji Všem za jejich názory....

A pro pana nováka: neházel bych zelené do jednoho pytle, stejné tak nemužu háze cssd, ods, nemohu podle tvrdika hodnotit vsechny zivnostniky, atd atd atd....
Naposledy upravil subform dne 21 zář 2010 22:06, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 22:04

Treba existuje zvukovy zaznam toho jak to pan Panas s Cervinem navrhuji. Treba ho nekdo nekdy zverejni. Co vy na to pane Panasi ,nebude lepsi se priznat dobrovolne ? Co budete pane Lisko rikat kdyby se neco takoveho objevilo ? Porad by to byly hospodske reci ?
Petr Novak
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 22:24

Pokud existuje, tak ho zveřejněte. Není přeci nic jednodušího. Pouze upozorňuji, že zvukové záznamy jsou maximálně ze zasedání zastupitelstva a ne rady. Pokud si to ovšem některý z radních tajně nenahrával :o . Ale i v tom případě to zveřejněte. Předpokládám, že to tomu radnímu vadit nebude, za zbylé členy rady města mluvit nemohu.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 22:27

A vy chcete pane Panasi tvrdit,ze jste spolu s Cervinem nenavrhovali uplne zavrit litomericke diskuzni forum ??
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Panaš » 21 zář 2010 22:40

Omlouvám se, opět jsem zabředl do diskuze s panem Novákem, který bude za každou cenu tvrdit, že jsem lhář (v tom nejlepším případě). Vzhledem k tomu, že se nejedná o diskuzní fórum oficiální, nebudu nadále přispívat a odpovídat. Konverzovat můžete nadále pouze s panem Novákem, já to nemám skutečně zapotřebí. Se všemi slušnými přispěvateli se tímto loučím, byť jsem s některými v mnohém nesouhlasil, docela mě to bavilo a snad to někdy mělo i smysl. Přeju panu Liškovi, ať je fórum navštěvované a hlavně slušné (je to tuším i v podmínkách přihlášení). Petr Panaš.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 21 zář 2010 22:50

Mily pane Panasi, tak to jsem netusil ze nez byste odpovedel na primou otazku zda jste spolu s Cervinem navrhli zrusit oficialni diskuzni forum, tak radeji utecete. Co kdyz ten zaznam opravdu existuje - brrrr to asi budete mit dneska v noci moc osklivy sny, ze to nekdo zverejni.
Petr Novak
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Achab » 22 zář 2010 05:09

Pan Panas odpovidal v jednom z predchozich prispevku primo na otazku iniciovani zruseni byvaleho fora z jeho strany a napsal ze to je lez. Pokud zaznam nezverejnite dnes do 16 hodiny tak jste lhar vsech lharu a nikdo vam tu na foru uz nebude verit ani slovo :!: Mozna by bylo nejlepsi pokud si zalozite forum vlastni a tam si muzete pindat od rana do vecera tady na tom na vas neni uz nikdo zvedavej.
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod jqh » 22 zář 2010 06:29

jak je to s D8, ekoteroristy a SZ v Litoměřicích ?

Prohlášení SZ Litoměřice ze dne 22.1.2008 :
http://litomerice.zeleni.cz/7666/clanek/prohlaseni/

a můj článek v místním tisku ze dne 22.7.2008 :
http://litomerice.zeleni.cz/9767/clanek/uvaha/

Tedy ne plky a kecy z náměstí, ale veřejný tlak a jednání s aktéry různých problémů, které nás v regionu i ve městě trápí, to je realita SZ v Litoměřicích.

S přáním dobré volby,
Ing. Jan Hrkal, SZ Litoměřice
jqh
 
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2010 13:39

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 22 zář 2010 10:11

milý ABCHABe již několikrát jsem vám psal, že se nejprve podepište a pak můžeme diskutovat.
Ale i přesto, že jste strach pokakaný anonym tak vám výjimečně odpovím.
Panu Panašovi stačilo sdělit cituji : Treba existuje zvukovy zaznam toho jak to pan Panas s Cervinem navrhuji. Treba ho nekdo nekdy zverejni. Co vy na to pane Panasi ,nebude lepsi se priznat dobrovolne ?
Ta představa, že se takový záznam dostane na veřejnost mu způsobila takovou hrůzu, že raději utekl jak malý kluk.
Nikdy jsem nenapsal , že ten záznam vlastním, naučte se prosím anonyme číst, jen jsem vyjádřil možnost, že existuje.
Ale pan Panaš moc dobře ví, že nepíšu jen tak do větru a tak se nám z toho zhroutil.
Co ale není dnes může být zítra a třeba mi ten zázmnam někdo zašle a pak vám slibuji , že ho zveřejním.

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 22 zář 2010 10:16

Pane Hrkale, nějak jste pozapoměl uveřejnit článek o tom, jak podporujete Děti země a jiná hnutí , která blokují dostavbu dálnice .
Taky postrádám vaší reakci na tuto důležitou otázku :

Ono s tou dotací pro 8.ZŠ je podivností více :

Dobrý hospodář může postupovat buď tak, že průběžně opravuje všechny své objekty - v tomto případě myšleno školy.
Druhou variantou je soustředit investici do těch škol, které jsou stavebně nejstarší a tudíž logicky potřebují potřebují investice nejvíce.

Jak do toho zapadá 8.ZŠ je nepochopitelné - stavebně je nejmladší či jedna z nejmladších a tak by se měla opravovat jako jedna z posledních , tedy až po té kdy se opraví ty starší.

Anebo se někdo rozhodne , že si začne přihrávat malou domů a ostatní školy ostrouhají, jako se stalo v tomto případě.
Uvidíme , třeba se okolo té malé domů ještě něco objeví ....

Kromě technického vybavení školy je tu i její kvalita, která je daná jejím pedagogickým sborem a ten je utvářen jejím šéfem tedy ředitelem.
Dlouhodobě nejlepší školou v LTM ale byla ta, kde řediteloval pan Žák, tak co s tím uděláme, to se nám moc nehodí.
O tom, jak to pan Červín s panem Žákem sehrál - to už je zase jiný příběh, z kterého se musí všem zasvědceným zvedat žaludek.

Musím se přiznat ,že podnikám od roku 92 a pohybuji se v oboru, který je vzhledem k částkám které v něm protékají, docela drsný. Ovšem to jaké podrazy se dějou na místní radnici v režii pánů Červína , Panaše a Hrkala ze Strany Zelených, nad tím nepřestávám valit oči.

Petr Novák
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Klokanka » 22 zář 2010 13:32

Při čtení příspěvků p.Nováka( i na starém foru ) jsem nevěděla co si o tom mám vlastně myslet,na čí straně je pravda a kdo jenom blafuje,ani dnes nevim komu věřim víc.Ale i kdyby jen polovina byla pravda co píše p:Novák tak z toho mám husí kůži a při představě,že někdo takovým způsobem ublíží mým dětem a ředitel zůstane ředitelem a vlastně se jede dál,jako že se nic nestalo tak k té husí kůži mám i zimnici,neumim si představit tu bezmocnost.Dneska ve městě jsem nechtěně(ve frontě)vyslechla hovor majitelky obchodu ze zákazníkem,že je ráda,že se něco děje,že každý podnikatel má s městem nepříjemné zkušenosti,jen se to bojí říct nahlas.Názor ještě nemám ani po napsání tohoto příspěvku,ale co vím,tak koho volit nebudu.Hezký den všem :roll:
Klokanka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 čer 2010 20:36

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod patriot-ltm » 22 zář 2010 17:40

jqh píše:
patriot-ltm píše:Musím dát za pravdu subformovi pane Hrkale. Co tedy p. Červín a Strana zelených udělala, zařídila nebo prosadila pro širokou veřejnost v Litoměřicích?
Zdůrazňuji pro širokou veřejnost a raději hned vynechte:

a) Červínovu základní školu
b) Červínovo judo
c) Červínův zpackaný přechod u "Pokratických závor"
d) Červínova "cestička k domovu" na Miřejovické stráni
e) Červínovo zablokování výstavby rodinných domů na parcelách u "Pokratického rybníku"

Děkuji za odpověď

K výše uvedeným skutkům přikládám několik dalších :

- nová mateřská škola + rekonstrukce stávajících MŠ (celkem během 1 roku 125 nových míst pro děti)
- bezpečné (nové !) přechody pro chodce (Plešivecká, Osvobození)
- zasíťování a následný prodej městských parcel na Miřejovické stráni
- vybudování prvních komunikací na Miřejovické stráni
- nové chodníky v ul.Stránského a České armády
- bezplatný svoz bioodpadů v bigbecích a spec.popelnicích
- nové prostory pro knihovnu KHM v ZŠ v Havlíčkově ulici
- dotace na opravu ZŠ v Ladově ulici + následná realizace (škola není Červínova a dotace ze SFŽP cca 25 mil. nespadla z nebe)
- oprava palubovky v tělocvičně ZŠ v ul.U Stadionu

a také se postavil za úředníky, kteří rozhodovali dle zákonů této země.


Mám trochu zmatek, kdo vlastně za SZ odpovídá. Jestli p. Hrkal nebo p.Červín. To ale není podstatné. Důležité jsou skutky pro širokou veřejnost, které zařídil p. Červín nebo SZ. Žádal jsem Vás p. Hrkale, aby jste rovnou vynechal výše uvedené "Červínovi osobně prospěšné skutky". Nestalo se, a některé jste opět vyjmenoval. Takže krátký komentář k "novým skutkům":

Rozšíření kapacity mateřských školek je dlouhodobě řešená záležitost, protože se projevují silné ročníky dětí. Je to celostátní problém, to je obecně známo. Jeho vyřešení je základní povinností města. Nic víc. Opravy chodníků a budování nových přechodů se běžně provádějí každý rok. Nic nového (viz rozpočty města na internetu). Parcely na Miřejovické stráni (u hřiště) jsou unikátem. Kdo schválil to, že se se za velké peníze nejdříve vydláždí chodníky a komunikace a potom se teprve začnou stavět domy? Jsem zvědav kolik bude stát následná oprava rozježděných chodníků od bagrů a nákladních aut. Jestli to byl to p.Červín, tak to se mu opravdu povedlo. Inu z cizího krev neteče. Bezplatný svoz bigbegů funguje už několik let. To je zásluha opravdového ochránce přírody Pavla Gryndlera. Narozdíl od nedávno převléknutého ekologa Červína.

No nevím p. Hrkale, opravdu nevím čím je SZ v Litoměřicích prospěšná svým občanům.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod subform » 22 zář 2010 19:17

Tak s výše uvedeným mi nezbývá než souhlasit.......

Proč se zde nevyjádří i pan Červín? jako lídr kandidatky by snad i mohl, nebo se snad nehodí sestupovat mezi "poddané"? proč tu nastavuje "kůži" jen pan Panaš a pan Hrkal?

Víte, to mi prostě připadá tak, že Vám o lidi vůbec nejde...... a to nemyslím pouze SZ ale i ostatní strany, třeba i Tvrdík vůbec nekomunikuje. není to jen o SZ ale o všech stranách..... ono se ne nadarmo ŕíká : Víte jak chutná moc? - MOC!!!!!!!! zamysleme se nad tím všichni a hlavně lídři.........
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod dotik » 22 zář 2010 19:35

A nemůže to být třeba tím, že mají rozdělené úkoly? Můžu teda mluvit jen za ČSSD...za ně komunikuje Petr Hošek...jako předseda místní organizace - i když není lídr...navíc kdo by se chtěl pouštět do Novákových demagogických úvah o hypotetických důkazech :D

ostatně už to tu zaznělo - po čtyřech letech společného vládnutí na radnici je naprostá zhovadilost psát, že někdo něco dokázal sám...1. to nemohl nikdy sám dokázat... 2. jeden měl 13 druhý 12% a machrujou jak něco dokázali...a ODS, která měla 35 si jenom seděla v koutě a čekala, až Tvrdík s Červínem všechno ve městě zařídí a udělají :D Jestli tomuhle někdo věří, tak si nezaslouží jiné vedení města než z VV nebo SZ...
dotik
 

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Petr Novák » 22 zář 2010 19:38

To vysvetleni je ale preci jednoduche : Charakteristickym rysem pokrytce Cervina je neustale se za nekoho schovavat a chtit po ostatnich at resi jeho prusvihy. On se hezky vyfoti u Materske skoly a spoleha na to ze ty jeho svinarny a svinarnicky ho tak nejak minou. Evidentne spoleha na to, ze volici jsou hlupaci a budou chtit na radnici grazla ktery ohrozuje male deti. Pevne verim, ze se seredne prepocita, stejne jako se prepocital na jare kdyz ohlasoval ze Vaclav Cervin miri do Parlamentu a misto toho ho volici s celou Stranou Zelenych poslali nekam co ma s Parlamentem spolecne jen to prvni pismeno P.
Petr Novak
Petr Novák
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 zář 2010 10:26

Re: Kandidátka Strany zelených

Příspěvekod Stanislav Hylán » 22 zář 2010 19:42

Jak jsem mrknul, tak z jedině p. Marek z topky reagoval na příspěvek hned. Fakt je, že příspěvky z pera p. Nováka jsou zahuštěné osobní záští a tudíž argumenty oponentů jsou pro něj většinou nepřijatelné. A ostatních se to na tomto vláknu ani moc netýká.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron