Kandidátka ČSSD

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Milan » 27 srp 2010 13:00

Petr Panaš píše:Jinak řečeno (když už jsme v diskuzi o ČSSD) mám volit tuto stranu, protože je velká, ovládá Kraj, za 3 a půl roku možná bude ve sněmovně a dokáže pro Litoměřice nestadardně prolobovat dotace ? V tom případě, proč se vůbec zatěžujeme číst jejich volební program, zejména proklamace o boji proti korupci a o prosazování transparentnosti. Děkuji, ale tuto hru jako volič odmítám.

Pane Panaši, moc nerozumím pojmu "nestandardně prolobovat". Lobing může být buď úspěšný nebo neúpspěšný. Když tedy budu chtít lobovat za nějaký projekt u zákonodárců, lidí, kteří rozhodují o penězích atd., sáhnu po někom, kdo má v této oblasti výsledky a zkušenosti (a samozřejmě kontakty). A v tomto mají velké strany (zleva či zprava) zkušenosti. V tomto se dá souhlasit s dotikem a není třeba tento model, který prokazatelně funguje, označovat hrou, na kterou tyto strany lákají voliče. Ano, každý má svůj názor a volí podle svého přesvědčení a sám za sebe. Ale ... Sám víte, jak dopadla Vaše strana v parlamentních volbách. Velkým předpokladem je, že VV dopadnou úplně stejně - nemají tradici, nabalují se na ně různá individua a podle mě nezvádají politiku v celorepublikové působnosti. Kdo tedy zbývá, pokud nechce volič volit komunisty? Jedna strana levicová, jedna pravicová a jedna strana středu. Pokud tedy chci, aby můj hlas byl využit, rozhodnu se volit stranu, která má šanci zastávat významnou roli v zastupitelstvu.
Vaše obava z návratu minulých časů určitě také není namístě. Ano, zastupitelé slibují, že svoji funkci budu vykonávat svědomitě, v zájmu města a jeho občanů, to však vůbec nekoliduje se stranickým názorem. Která strana má v programu jednat proti těmto zájmům? Žádná.
Pěkný víkend ;) .
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod patriot-ltm » 07 zář 2010 17:14

patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Petr » 07 zář 2010 19:10

Pokud někdo ČSSD ubližuje, tak jsou to její litoměřičtí členové. Moc rozumu tedy nepobrali a už slyším, že to byla cílená provokace :lol: Měli by zdejší organizaci rozpustit, než to za ně udělá vedení...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 07 zář 2010 19:36

Milý Petře, na základě mých znalostí a informací z místní ČSSD máš 100% pravdu. To je také důvod, proč vedení ČSSD v Praze přikázalo přeregistraci všech členů v okrese Litoměřice a jejich velmi důslednou prověrku. Komise tvořená mimo jiné nejvyšším kontrolorem z Prahy se ptá na takové věci, jako kdo bydlí s dotyčným na patře apod. Otázky typu proč je v ČSSD jsou logické a samozřejmé...Praha dokonce zašla tak daleko, že všem členům zaslala dopis do vlastních rukou, se kterým museli přijít k přeregistraci. Pokud tento dopis člen nemá, nemůže být uznán jako člen ČSSD. Přeregistrace probíhá minimálně týden, ví se o ní asi 2 měsíce (+-) a bude trvat asi do konce září.

Pokud máte zájem o těchto faktech uvažovat, tak Vám z toho vyjde, že nabírat jakýmkoliv nestandardním způsobem nové členy v této době může udělat akorát imbecil...a já za sebe jsem rád, že podobná individua po přeregistraci v ČSSD nebudou a budeme moct v Litoměřicích pracovat na zajímavých projektech a snažit se přesvědčit lidi o tom, že ČSSD není Paroubek a Rath, ale třeba ekonomický náměstech výborně fungující litoměřické nemocnice Vladimír Kestřánek, mezi pacienty oblíbený doktor Mezian, sociální pracovníci Jakub Barčík a Honza Marek, živnostník a provozovatel tuším tří trafik Pepa Čech, zástupce ředitele Masarykovy ZŠ Petr Hošek nebo i leckdy proklínaný a démonizovaný předseda okresní ČSSD Jan Szántó.

Je na voličích, aby rozhodli a na mně a mých spolupracovnících z ČSSD, abysme Vás a další čtenáře a obyvatele Litoměřic přesvědčili o smysluplnosti našeho počínání. A to i přesto, že nám někteří rádoby kolegové hází klacky pod nohy. Nápadů máme v zásobě dost, jsou vždy reálné a jsme schopni je zrealizovat...

A teď to potvrzení Petře...ano, je to zinscenované...byť možná i členy ČSSD.
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod patriot-ltm » 07 zář 2010 20:05

Jak to skutečně bylo je práce pro policii, která už koná. Náborové kauzy členů ČSSD se ale v Litoměřicích opakují. To nám ukázala Nova. Opravdu úžasná "reklama" pro město ve všech hlavních médiích !!!!! :(
Tady je kompletní zvukový záznam náboru: http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy ... ?id=676548
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 07 zář 2010 20:45

Budu jenom rád, když se vše zveřejní...jen ať policie koná...ale neměla by to být policie z obvodu, ale někdo vyšší...

Ono totiž není nijak velký problém vzít do ruky mp3 záznamník a nahrát si dohadování vstupu do některé z velkých stran a pak to předat médiím...a když navíc ten někdo půjde dát oznámení na oddělení, kde šéfuje něčí kamarád, bratranec nebo tak něco, tak už vůbec není čeho se bát...takže já jsem rozhodně pro okamžitý zásah policie..

mimochodem...pro obvodní oddělení je to tak důležitý případ, že pověřený policista má do 13.9. dovolenou :) a až to všechno vyšetří, tak se konečně ČSSD zbaví zmetků, kteří jí pouze kazí jméno...
Naposledy upravil dotik dne 07 zář 2010 21:39, celkově upraveno 1
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod patriot-ltm » 07 zář 2010 21:16

Od Dotika je to docela odvaha uvádět takto jména. Je ale novinář, takže by měl vědět o čem píše a mít vše ověřené. Jsem zvědav kdo bude vítěz, zda vlk nebo beránek. :?:
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 07 zář 2010 21:31

Pravda Patriote...Nechme to na policii...všichni v ní máme maximální důvěru...tak ať koná...ať najde toho, kdo nabízí jeden gram marihuany za členství v ČSSD...moc bych za to nedal, že to bude někdo blízko k litoměřickému gymnáziu :) a rovnou bych ho poslal sedět za šíření drog...bude o dalšího zmetka v ulicích méně...myslím, že konkrétní jména se už k policii nějak dostanou...a předpokládám, že to bude celkem zajímavé...
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 07 zář 2010 21:52

Nechci vstupovat do probíhající diskuse, o místní ČSSD mám své mínění. To, co se dnes objevilo v médiích, je trochu silnější káva, uvidíme, jestli je to provokace nebo skutečnost. Já spíše pořád čekám na to, až mi pan Hošek sdělí, v čem podniká Zdenda Fořtů uveden na jejich kandidátce jako živnostník. Už jsem se ptal několikrát a stále nic. Možná je to pro někoho maličkost, ale i tohle ovlivňuje důvěru v kandidátku.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Petr » 08 zář 2010 07:08

Dotiku, trochu si protiřečíte. V jednom vyjádření kritizujete policii, že se případ dostane kamarádovi, bratranci... a v dalším píšete - "nechme to na policii...všichni v ní máme maximální důvěru... " Mám to brát jako ironii? Každopádně ve Vaší straně je i několik slušných a schopných lidí, i když v tom výčtu se můžeme v některých jménech rozcházet. Ve svém okolí se však většinou (a o tom jsem přesvědčen) setkávám se členy Vaší strany, kteří toho rozumu moc nepobrali a ti se přesně hodí k charakteristice takových náborářských šibalů z nahrávky. A klidně to mohou být gymnazisté, tzv. intelektuální elita litoměřické mládeže. Stačí se podívat jak dokáží zaneřádit Jiráskovy sady... Ale to je na jiné povídání. Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 08 zář 2010 08:16

Petr > Toto jsem psal: Budu jenom rád, když se vše zveřejní...jen ať policie koná...ale neměla by to být policie z obvodu, ale někdo vyšší... Ostatně poslední info je, že by litoměřická ČSSD měla podat trestní oznámení...jeden z důvodů je, že se případem prý obvodní oddělení stejně nechce zabývat, že to je prý pouze politický boj...s využitím médií...pokud to půjde, tak se budu snažit každý týden zveřejnit informaci tiskové mluvčí policie o aktuálním stavu vyšetřování...
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 zář 2010 16:32

dotik píše:Petr > Toto jsem psal: Budu jenom rád, když se vše zveřejní...jen ať policie koná...ale neměla by to být policie z obvodu, ale někdo vyšší... Ostatně poslední info je, že by litoměřická ČSSD měla podat trestní oznámení...jeden z důvodů je, že se případem prý obvodní oddělení stejně nechce zabývat, že to je prý pouze politický boj...s využitím médií...pokud to půjde, tak se budu snažit každý týden zveřejnit informaci tiskové mluvčí policie o aktuálním stavu vyšetřování...

Již delší dobu je v Litoměřicích skupinka lidí (členové ČSSD), kteří mají eminentní zájem změnit vše kolem této strany,a to za pomocí čehokoliv. Je to jednoduché, pokud by se jim to povedlo, jsou napojeni na spřátelené šéfy na kraji a pak by nic nestálo v cestě za vysněnými zakázkami všeho druhu, takhle to jde velice obtížně.
Za vším hledej peníze. Jen se divím těmto lidem, že to udělali takto školácky.
Samozřejmě že vše je hloupost největšího kalibru vymyšlená těmito osobami, třeba se ukáže, že touto rádoby senzací straně kupodivu pomohli.
Ale jsou tak trochu najivní, je toho na ně asi poslední dobou moc...
Ale máte plnou pravdu pane Dostále, jsou to lidé ne neznámí...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Petr » 08 zář 2010 17:56

Stojí za to přečíst si dnešní rozhovor v MFDnes s Kateřinou Blechovou, bývalou mluvčí ČSSD, s názvem Děkuji, stačilo. Mnohým je hned jasno. V dalším článku s názvem "Další problém ČSSD: drogy" se doslova píše, .... že "lovec" (rozuměj náborář) nepracuje na vlastní pěst, ale stojí za ním vedle Horáčka i šéf litoměřické organizace Jan Szántó... Podle některých odvádí straně velké služby. Zdá se, že medvědí :?
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod patriot-ltm » 08 zář 2010 18:28

Drogy v Litoměřích ! - to letí napříč republikou. Místní buňka ČSSD stále víc a víc poškozuje dobrou pověst našeho města:

http://archiv.nova.cz/multimedia/televi ... -2010.html
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097 ... 907/video/
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... drogy.html
http://usti.idnes.cz/clanek.asp?c=A1009 ... 9_krimi_js
http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy ... ?id=676559

Máme je volit za to, že svými intrikami urážejí slušné občany? Občany, kteří jsou na své město právem hrdi a kteří pracně budují jeho pověst? Děkuji nechci :!:
Věřím, že při volbách v Litoměřicích dostanou šanci především slušní lidé. Parlamentní volby nám ukázaly cestu, tak v ní prosím pokračujme i v Litoměřicích.
Je mi ale líto lídra kandidátky ČSSD pana doktora Meziana. Znám ho jako velmi slušného člověka. Myslím, že vůbec netuší co se děje za oranžovou oponou.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 zář 2010 19:16

Pochopte prosím danou situaci ne jen očima medií, kterým tuto senzaci naservírovali určití lidé jen proto, aby občané NEVOLILI ČSSD, o nic jiného nejde.
Celá záležitost je vykonstruována od A až po Z s jediným cílem a jak tak koukám, tak se jim zatím povedla, protože mnozí jsou již teď rozhodnuti nevolit tuto stranu v komunálkách.
ONI se chtějí dostat k lizu za každou cenu, nejsem členem této strany, ale něco o této zájmové skupince vím.
Není v ČSSD vše ideální, je tam i dost věcí, které zaslouží radikálního řešení, ale není to banda hašišáků, není to náborová kancelář jak se zhusta tvrdí, pokud nevěříte, ale budete opravdu nestraní, vyčkejte, ona ta bublina splaskne a třeba se dozvíte, kdo za tím stojí a jaká kde místa zastávají, myslím profesní, ne politická, to se budete divit...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Milan » 08 zář 2010 19:26

To patriot-ltm: Ano, každý má právo na názor. A dokonce jej může říkat i veřejně - naštěstí. Mám ale dojem, že jste byl na dlohé dovolené v Asii. Já si nemyslím, že nám parlamentní volby ukázaly cestu, naopak, ukázaly, co se může stát, když voliči uvěří předvolebním slibům. Myslím nyní konkrétně stranu VV. Prosím porovnejte její volební program a programové prohlášení vlády. Vystupování jejich ministrů je přehlídka nekompetenosti a neznalosti.
Ke kauze ČSSD v Litoměřicích: Nemyslím si, že toto ve značné míře bulvární téma tolik poškozuje naše město. Celé je to tak absurdní, že tomu může uvěřit skutečně jen čtenář, který bydlí v Aši (nic proti obyvatelům Aše ;) ). Litoměřice jsou skutečně malé město a takovéto nábory členů jakékoliv strany, či popisované praktiky nejsou prakticky "utajitelné" a prováděl by je snad jen nesvéprávný. Myslím, že když se každý zamyslí, dokáže si to sám zanalyzovat.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 08 zář 2010 19:34

Místní ČSSD podala trestní oznámení, obvodní oddělení tuším muselo předat věci k šetření dál a teď to teprve začne být zajímavé. Ostatně v posledním článku paní Machové už ten dotyčný popírá vlastní hlas na nahrávce, že o drogách nemluvil, ani o penězích a prý říkal, že to je dobrovolné...už se těším, až se v policejních spisech a tedy postupně i na veřejnosti začnou objevovat jména zaintersovaných osob...

to mi připomnělo, že na zítra musím zjistit aktuální vyjádření policejní mluvčí :)
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 08 zář 2010 21:22

To Dotik: bude dobře, pokud nás budete denně informovat. Osobně to na nějakou provokaci nevidím, nicméně jsem zvědav na výsledek šetření Policie. Článek paní Machovéjsem nezaznamenal. Kde ho mohu přečíst? Díky.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod patriot-ltm » 08 zář 2010 21:26

Milan píše:To patriot-ltm: Ano, každý má právo na názor. A dokonce jej může říkat i veřejně - naštěstí. Mám ale dojem, že jste byl na dlohé dovolené v Asii. Já si nemyslím, že nám parlamentní volby ukázaly cestu, naopak, ukázaly, co se může stát, když voliči uvěří předvolebním slibům. Myslím nyní konkrétně stranu VV. Prosím porovnejte její volební program a programové prohlášení vlády. Vystupování jejich ministrů je přehlídka nekompetenosti a neznalosti.
Ke kauze ČSSD v Litoměřicích: Nemyslím si, že toto ve značné míře bulvární téma tolik poškozuje naše město. Celé je to tak absurdní, že tomu může uvěřit skutečně jen čtenář, který bydlí v Aši (nic proti obyvatelům Aše ;) ). Litoměřice jsou skutečně malé město a takovéto nábory členů jakékoliv strany, či popisované praktiky nejsou prakticky "utajitelné" a prováděl by je snad jen nesvéprávný. Myslím, že když se každý zamyslí, dokáže si to sám zanalyzovat.


O to právě jde, že si čtenáři nebo diváci od Aše napříč republikou udělají snadno špatný názor na Litoměřice. Praha je hodně atraktivní ale spousta zahraničních turistů ví, že na cestě z letiště okrádají taxikáři. To letí světem (CNN apod.) proto přestávají do Prahy jezdit. Vyhledávají jiná místa, kde ostatním nekazí pověst pár zlodějů nebo intrikářů. Jak za to můžou v Praze ostatní slušní lidé, kteří poskytují kvalitní služby? Určitě víte, že pokazit dobré jméno jde rychle, zvlášť když to uchopí některá médiia. Mě osobně to uráží. Snad se vše rychle vyšetří, jak píše Dotik nebo Tomas.Marny a ujma na pověsti města nebude tak velká.
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod david.matuska » 08 zář 2010 21:27

to: Stanislav Hylán - článek, zřejmě se myslí tento: http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy ... ?id=676559
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron