Kandidátka ČSSD

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 16 zář 2010 21:45

Jojo to nepopírám...ale také vím, že jsou věci, které se prostě staly a nedají se změnit...někdo udělal chybu a už s tím nikdo nic neudělá..ale opakované očerňování může vzít chuť pracovat lidem, kteří pracovat chtěj...
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 16 zář 2010 22:03

dotik píše:Jojo to nepopírám...ale také vím, že jsou věci, které se prostě staly a nedají se změnit...někdo udělal chybu a už s tím nikdo nic neudělá..ale opakované očerňování může vzít chuť pracovat lidem, kteří pracovat chtěj...


Já si myslím, že o té chybě se tu psalo dost dlouho a od zodpovědných ... nic. Nebudu rozebírat. Ti, co chtějí pro Litoměřice pracovat, by měli odpovědné osoby za "zpackanou" kandidátku i výlep a propagaci na veřejnosti kandidátky "pozvat" k odpovědnosti. A lídr kandidátky by neměl k problému tak dlouho mlčet. Otázka, která se nabízí v případě omylu: Když neumím vyplnit kandidátku, jak chci řídit obec?
Fandím všem, kteří chtějí pracovat pro Litoměřice a zcela jistě budou mít můj kroužek.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod dotik » 16 zář 2010 22:18

a jak víte, jestli to už neřešili? ;) předpokládám, že se ho na to někdo zeptal...ale tahle věc prostě nemá řešení...on se omluví a tím to hasne...ale u vás se kritika dá chápat...kvalita pěveckého sboru se zřejmě určuje podle nejhoršího zpěváka...
dotik
 

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 16 zář 2010 22:37

Ta nenávist k levici je u pana Hylána jaksi dlouhodobá, proto nemá výraznější cenu, milý Dotíku se s tím nadále zaobírat. Narazil jsem na jednu zajímavou reakci pana Hylána v Britských listech. Originální odkaz přikládám na konci. Důležitější než připomínka pana Hylána je reakce jednoho z redaktorů. S tou se naprosto ztotožňuji.

"Po delší době jsem si otevřel BL a zíral jsem na rozšířenou nabídku autorů. Vedle tradičního levičáka Kotrby přes Richarda Semana či Alexe Koenigsmarka. Zbývají už jen moudra Z. Hořeního, básně M. Floriána či K. Sýse. Mají to BL zapotřebí, ptá se Stanislav Hylan a pokračuje: Nemyslím si, že jde o kádrování. Spíše o to, zda lidem s pošramocenou morálkou dávat prostor."

Reakce redaktora "Publikuji texty, které mi připadají podnětné a zajímavé. V BL najdete i články od pravicových autorů. Měli bychom snad založit komisi, která by před publikací hodnotila kádrový profil každého přispěvatele a určovala, zda je "morálně přijatelný"? A podle jakých přesně měřítek? Nezastávám názor, že případné levicové přesvědčení (ať se mi osobně zdá jakkoliv mylné) se rovná "morálnímu pochybení". A kromě toho, nemyslím, že "morálně slabí" jedinci jsou v České republice pouze na levici."

Celý článek http://blisty.cz/2005/5/3/art23203.html

Nechci tím na nikoho útočit, pouze doložit, že ta logika, kterou pan Hylán používá, je zatížena jakousi ideologickou nenávistí. Kromě toho je značně pošramocená. Nevidím žádnou příčinnou souvislost mezi individuálním pochybením volebního zmocněnce (člověka, který nekandiduje, ze zákona nemůže) a schopností či neschopností kandidátů politické strany řídit město.
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Vladislav Liška » 17 zář 2010 06:28

Musim tedy rict, ze na mne to pusobi podobne jako na pana Hylana, a je jedno, ze nejsem priznivce CSSD. Pusobilo by to tak u kazde strany. Nezda se mi, ze by se jednalo jen o pochybeni volebniho zmocnence. Nekdo mu ten udaj musel dat, ze? Nejspis primo kandidat. Chapu, ze neexistuji pravidla pro to, co si tam kdo napise, ale jedna se spise o eticky rozmer. Taky je s podivem, ze spolustranici si toho nevsimli. Pusobi to na mne tak, ze CSSD si chce vylepsit profil tim, ze tam bude zivnostnik, akorat v nasem meste, je to asi trosku kontraproduktivni, vzhledem ke kontextu :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Petr Hošek » 17 zář 2010 08:38

Vážený pane Hyláne, Liško a patriote. Hluboce se Vám omlouvám za chybu, jíž jsem se dopustil při neověření informace pro zveřejnění této kandidátky na fóru. Vím, že opět hledáte spiknutí tam, kde není, ale naprosto zbytečně. Doufám ovšem, že nepodceńujete inteligenci levicově smýšlejících lidí natolik, abyste si mysleli, že musí ČSSD strkat na kandidátku živnostníky za každou cenu, zvláště, když se tento výraz stává k kontextu litoměřické politické scény výrazem pejorativním. Na naší kandidátce je živnostníků a podnikatelů víc než dost, jeden navíc nás nevytrhne. Invalidní důchodce je pro nás stejným přínosem jako jiná povolání a profese. Pevně věřím, že se pozornost obrátí ke skutečným problémům města a politiky. Pokud ne může to být jedině signál, že je vše v pořádku a musí se řešit, z mého pohledu, "banality".
Petr Hošek
 
Příspěvky: 29
Registrován: 22 kvě 2010 08:26

Re: Kandidátka ČSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 17 zář 2010 17:38

Myslím si, že p. Liška to vyjádřil přesně. Žádná ideologie, žádné spiknutí, žádné podceňování inteligence levicově smýšlejících lidí. Prostě chyba. Nejen na fóru, ale i na plakátech. Pokud by poslední reakce p. Hoška neměla několikatýdenní zpoždění, nevygradovala by reakce zastánců socdem až do té míry, že diskuse získá rozměr předpůlnoční debaty ze čtvrté cenové. Viz reakci diskutéra schovaného za nick „prinz.vonsavoja“. Přeji všem krásný víkend.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Předchozí

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník