Výsledek voleb 2010

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 24 říj 2010 22:02

No vidíš rajnoho, že to jde i bez urážek. Oslovení řezníče je mi příjemné, páč je to moje odbornost a řemeslo ( každý den vyrábím 30 tun kvalitních uzenin ).A tykáni mi jde líp než vykání...vždycky se mi lépe říkalo ty vole než vy vole.
Ještě když se příhlásiš vlastním jménem a adrersou, nebude to mít chybu a pak si tě začnu vážit a budeš u mne občan a ne nick, bublina, prázdnota.

Na tvoji otázku zda jsem zde někdy vystoupil pod přezdívkou či jiným jménem prohlašuji : NE NE NE, proto jsem fakt klíčema nezvonil, abych se musel
bát zde i kdekoliv jinde na světě říct nahlas svůj názor.
Ten nápad s manželkou je dobrý. Vždycky když mám příspěvek bez chyb tak ho píše žena. Vždy když se propadnu na dno českého jazyka tak to píšu já.

Wind má dobrý názor....musím souhlasit.

Stanislav Hylán....omlovám se ale už nemám přístup k materiálům. Nicméně lze vše vyčíst ze zápisu RM. Pokud by to bylo pro vás důležité tak se to pokusím sehnat.
Dokonale je v obraze pan Pošík z uzemního rozvoje a pan Weber ze sociálního, který s tímto návrhem za 6 mil.přišel do rady.


Vlastimil Chovaneček sr
štursova 19 Litoměřice
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 24 říj 2010 22:12

Chovaneček píše:Na tvoji otázku zda jsem zde někdy vystoupil pod přezdívkou či jiným jménem prohlašuji : NE NE NE, proto jsem fakt klíčema nezvonil, abych se musel
bát zde i kdekoliv jinde na světě říct nahlas svůj názor.

Vlastimil Chovaneček sr
štursova 19 Litoměřice



:D
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 24 říj 2010 22:30

Vstoupí muž do hospody, rozhlídne se po lokále, vybere si stůl s pár neznámýma chlápkama a zahlásí : Jmenuju se Franta Řezníček, bydlím v Heydukovce a rád bych si s vámi povídal...chlápci na něj pohlédnou, mrknou na něj a řeknou : "Tak povídej..." no a Franta pokračuje: Chlapi, můžete mi nejdřív ukázat občanky? Abych si s váma mohl povídat... ;)
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Petr » 25 říj 2010 06:42

dotik píše:Vstoupí muž do hospody, rozhlídne se po lokále, vybere si stůl s pár neznámýma chlápkama a zahlásí : Jmenuju se Franta Řezníček, bydlím v Heydukovce a rád bych si s vámi povídal...chlápci na něj pohlédnou, mrknou na něj a řeknou : "Tak povídej..." no a Franta pokračuje: Chlapi, můžete mi nejdřív ukázat občanky? Abych si s váma mohl povídat... ;)


Lépe bych to navyjádřil! A navíc - pokud lidé znají identitu, při ztrátě argumentů v diskuzi se někteří uchylují k osobním invektivám a urážkám, týkajících se osobního života druhého (klobásky, manželka.. pan Chovaneček)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Lenka » 25 říj 2010 07:17

Chovaneček píše:No vidíš rajnoho, že to jde i bez urážek. Oslovení řezníče je mi příjemné, páč je to moje odbornost a řemeslo ( každý den vyrábím 30 tun kvalitních uzenin ).A tykáni mi jde líp než vykání...vždycky se mi lépe říkalo ty vole než vy vole.
Ještě když se příhlásiš vlastním jménem a adrersou, nebude to mít chybu a pak si tě začnu vážit a budeš u mne občan a ne nick, bublina, prázdnota.


Pane Chovanečku, zůstaňte u svého řemesla, u uzenin, které máte velice dobré. Občané vyjádřili svůj názor u voleb a to takový, že na radnici nechtějí ani Vás, ani pana Tvrdíka. Leč bohužel jeden z vás přeci jen proklouznul. Jak se toto podařilo, nad tím kroutí hlavou nevěřícně snad každý. A to bohužel i lidé z vašich řad živnostníků.

Toto je diskuze, která anonymitu poskytuje, není to nic nezákonného a v diskuzích bývají lidé anonymní. Je to vcelku dost normální jev na dnešní dobu, už jsme přeci klíči cinkali né? Není snad potřeba hlásit politickou příslušnost,jméno,adresu, majetkové vlastnictví apod. když se chci s někým bavit či mu oponovat.

K vašemu problému se staviteli. Myslíte, že rada doktorů a učitelů a malých živnostníků, kteří stavitelství vůbec nerozumí uzavře dobrý obchod pro město? Já myslim, že ne. Vždy je potřeba několik lidí z oboru, kteří vědí o čem mluví. Nebo pokud máte konkrétní příklad neefektivní práce lidí ze stavebních firem vůči městu, tak nám jej napište. Myslím si, že malujete čerta na zeď příliš brzo.

Místo napadání jeden druhého by bylo vhodnější sledovat dění a kroky nastávajícího nového vedení radnice.
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 25 říj 2010 08:19

Dobrý den Lenko.

Máte docela dobrý názor....ale jen si divolím ještě přiložit pár slov.
Každopádně si již budu hledět svého řemesla, protože ho mám opravdu rád a budu mít více času. Velmi si vážim vašeho uznání za ty buřty.

Jen si dovoluji připomenout, že né občané nás nepřizvali na radnici, ale ODS. Mandátů máme stejně jako TOP, SZ.
Holt jsme si dovolili jim šlápnout na kuří oko tím že dostali výpověď koaliční smlouvy. Ale je to již jedno.

Nemaluji čerta na zeď jen vzpomínám na to co bylo a záleží mi stejně jako vám na tom co bude.

Pro pana Lišku a jeho pochybovačného smajlíka ........Vy jste zářný případ toho, že člověk jakmile se představí vlastním jménem a ne nickem, tak ho to rázem zkultivuje.
Myslím že jste udělal velmi moudré rozhodnutí.


Vlastimil Chovaneček sr
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 říj 2010 09:00

Chovaneček píše:Pro pana Lišku a jeho pochybovačného smajlíka ........Vy jste zářný případ toho, že člověk jakmile se představí vlastním jménem a ne nickem, tak ho to rázem zkultivuje.
Myslím že jste udělal velmi moudré rozhodnutí.


Vlastimil Chovaneček sr


Pane Chovanečku, ten smajlík není pochybovačný, ten je vědoucí, protože lžete a moc dobře to víte - není pravda, že se za anonym neschováváte (přesněji neschoval). Pokud se mě snažíte spojit s rajnohou, tak jste na omylu. Na jiných fórech jsem i anonymně a chovám se stejně. Je úsměvné, když tvrdíte, že jste klíči cinkal za svobodu, a následně ji druhým upíráte, když po nich chcete div ne číslo občanky. Myslím, že Lenka i Dotik to napsali dost trefně a s jejich názory se ztotožňuji. Vaše právo na jiný názor samozřejmě respektuji.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Lenka » 25 říj 2010 09:55

Jen si dovoluji připomenout, že né občané nás nepřizvali na radnici, ale ODS. Mandátů máme stejně jako TOP, SZ.
Holt jsme si dovolili jim šlápnout na kuří oko tím že dostali výpověď koaliční smlouvy. Ale je to již jedno.
Nemaluji čerta na zeď jen vzpomínám na to co bylo a záleží mi stejně jako vám na tom co bude.

Vlastimil Chovaneček sr


Nebudu tvrdit, že máte špatné výrobky i když vás jako komunálního politika zrovna nemusim. Takže uznání alespoň za ty buřty.
Nevím přesně kdo komu teď šlápnul na kuří oko, každopádně ODS má nejvíce mandátů a znamená to, že má větší podporu voličů a pak má tedy právo si vybrat s kým bude spolupracovat a s kým ne. Kritizovat je za to můžeme až udělají něco špatně a né proto, že si vybrali jak vybrali.

Každopádně, měli jste celkem slušnou předvolební propagaci. Plakáty všude v prodejnách okolo náměstí (jeden i ve výloze na Dlouhé ulici v obchodě živnostníka vietnamského původu - věděl vůbec o co jde?), transparenty, předvolební akce na Mírovém nám. s muzikou, hostesky rozdávající letáky. Jak si tedy vysvětlujete ten propad? V čem to tkví, že máte jen dva mandáty (nehledě na SZ a TOP9 se stejným počtem)?
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod david.matuska » 25 říj 2010 10:32

Dobrý den,

sestava rady a vedení města je téměř jistá (dle dnešního vyjádření MS ODS):
starosta - Mgr. Ladislav Chlupáč (ODS)
1. místostarosta - Mgr. Karel Krejza (ODS)
2. místostarosta - Jan Szántó (ČSSD)
3. místostarosta - Mgr. Václav Červín (SZ)
radní - MUDr. Pavel Kejř (ODS), Ing. Radek Lončák, MBA (ODS), Ing. Ivo Elman (ODS), MUDr. Hassan Mezian (ČSSD) a Ing. Vladimír Kestřánek (ČSSD).

6 členů je staronových, většinu si opět ponechala ODS.

Přeji "novému" vedení města hodně moudrých rozhodnutí ku prospěchu města a jejich občanů,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 25 říj 2010 11:18

Ještě k diskusi o klíčích apod. zajímavý článek: http://zpravy.idnes.cz/veci-verejne-uva ... domaci_taj
Skoro to vypadá, že to je prostě o tom, že jedno zboží se neprodává, tak zkusíme prodávat něco jiného :)
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 25 říj 2010 12:20

No jo pane Liško, že jste takový jaký jste to je holt život....ale že se z vás vyklube EXTRA LHÁŘ, který zde tvrdí že se tu presentuji pod
bezejmeným nickem. Tak to ne. Je to velice přízemní a podlé.

Dávám vám k dispozici svůj mobil a budu doufat že se mi ozvete a že si domluvíme setkání a vy budete mít dost odvahy mi to vysvětlit osobně 776862011. :shock:
Rád bych věděl koho potkávám v LTM.
O našem setkání pak zde podám výpověď.

Pokud máte pocit, že vaše právo na svobodu a svoboda vyjadřování, stojí na tom, že je pro jistotu lepší a bezpečnější raději zamlčet svoji identitu ....tak žiju asi v jiné době. :roll:

Pokusil jsem se zde diskutovat...DĚKUJI VŠEM za názory .....bylo to pro mne opět poučením.



Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Tomas.Marny » 25 říj 2010 12:31

dotik píše:Ještě k diskusi o klíčích apod. zajímavý článek: http://zpravy.idnes.cz/veci-verejne-uva ... domaci_taj
Skoro to vypadá, že to je prostě o tom, že jedno zboží se neprodává, tak zkusíme prodávat něco jiného :)

Tak to je velice zajímavé.....
Takže nechytli jsme se jako pravicová strana, dobrá, zkusíme to trošku do zelena, do leva, nahoru, dolu, živnostníci, šup VV, no to je k zblití, všem slušným lidem se omlouvám, ale oni se nám vybarvili zde v komunálu a už to jede i v Praze, jóó moc pěkná partička, jak zde tak i tam...
A tací rozdávají rozumy....
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 říj 2010 13:28

Chovaneček píše:No jo pane Liško, že jste takový jaký jste to je holt život....ale že se z vás vyklube EXTRA LHÁŘ, který zde tvrdí že se tu presentuji pod
bezejmeným nickem. Tak to ne. Je to velice přízemní a podlé.

Dávám vám k dispozici svůj mobil a budu doufat že se mi ozvete a že si domluvíme setkání a vy budete mít dost odvahy mi to vysvětlit osobně 776862011. :shock:
Rád bych věděl koho potkávám v LTM.
O našem setkání pak zde podám výpověď.

Pokud máte pocit, že vaše právo na svobodu a svoboda vyjadřování, stojí na tom, že je pro jistotu lepší a bezpečnější raději zamlčet svoji identitu ....tak žiju asi v jiné době. :roll:

Pokusil jsem se zde diskutovat...DĚKUJI VŠEM za názory .....bylo to pro mne opět poučením.



Vlastimil Chovaneček sr.


Pane Chovanečku, nevidím jediný důvod se s vámi scházet (pokud vam jde o to jak vypadám, stačí použít google, kádrový profil bohužel nikde nemám) a vězte, že nedostatkem odvahy netrpím. Pokud jste si jistý, že jste zde nikdy nic pod jiným nickem nepsal, tak se hluboce omlouvám. V tom případě Vám ale doporučuji podat polici trestní oznámení na neznámého pachatele za zneužití vašeho osobního počítače. Rád v tom případě budu svědčit a policii předám o inkriminované skutečnosti důkazy.

Aby bylo jasno, je mi úplně jedno kolik zde kdo má nicků pokud se chová slušně.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 25 říj 2010 16:01

Tak takovou odpověď jsem čekal. Jste jen BÁSNÍK.
A jestli máte takovéto prostředky jak naznačujete a kterými disponujete, to znamená, že máte kontrolu nad veškerými maily a dopisovateli a tudíž vite kdo je kdo tak pak bych označil totom fórum pro některé nicky velmi NEBEZPEČNÉ.

V takovémto prostředí již nebudu nadále setrvávat. Telefon na mne již máte. Stejně bych byl časem zabanován to jstE již předvedl.


Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 25 říj 2010 16:06

lIŠKO PROSÍM, ZVEŘEJNĚTE ČLÁNKY které jsem zde pod jinými jmény psal.
Moc se na to těším a ostatně určitě nejen já.

Děkuji za vaši rychlost.

Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod jimi brown herrer » 25 říj 2010 16:43

No já bych si Vás taky asi nepozval pane Chovanečku, kdybyste mi měsíc předtím vypověděli koaliční smlouvu kvůli něčemu, o čemž ste hlasovali pozitivně (dokonce snad několikrát) a pak ste otočili. Můžete upřesnit, jestli ste si nechali s panem Tvrdíkem ty funkce a proč?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 říj 2010 17:06

Pane Chovanečku, odpusťte, ale nesnížím se k Vašemu chování, takže i nadále se k vám budu chovat slušně.

Onen jeden příspěvek se nachází zde - viewtopic.php?f=13&t=72&p=575#p575

Takové prostředky abych mohl kontrolovat maily skutečně nemám. Takové prostředky nemá ani Echelon - http://cs.wikipedia.org/wiki/Echelon :)

Soukromé zprávy uživatelů také číst nemohu. Pokud to někoho zajímá, tak fórum jede na phpBB, což je systém GNU licence a tím pádem jsou jeho možnosti velmi dobře známy a dají se najít na netu v hojném množství.

A skutečně nevím kdo je kdo. Pouze engine tohoto fóra disponuje účinnou kontrolou duplicitních uživatelů, protože na mnoha jiných fórech se tohoto zneužívá ke spamování. Bohužel, tím, že jste se přihlásil pod svým jménem, to ukázalo i na aktivity předchozího nicku použitého na Vašem počítači. Takže není těžké si dát 1+1 dohromady. Vícero uživatelů tu má dva nicky, a je mi to jedno. Jen nikdo z nich kategoricky netvrdí, že se za nic neschovává. Nicméně je možné, že váš počítač byl zneužit, akorát je podivné, že někým, kdo vás chválí - viz onen příspěvek.

Překvapuje mne, že zrovna Vám vadí, že by tu někdo neměl být anonymní, v předchozích příspěvcích, jste tvrdil něco o cinkání klíči a o tom, aby každý vystoupil z anonymity a najednou je Vám to proti srsti. Přiznám se, tomu nerozumím. Fórum je i nadále anonymní, dokonce pan Chovaneček může tvrdit, že není uživatel Chovaneček a někdo se tu za něj vydává a nebude jak mu to dokázat (vyjma policie, která může získat data od providerů). Totéž Liška, může být klidně Beránek. Nebo taky Vlk.

Ban byste nezískal, protože se narozdíl od zabanovaných chováte slušně. Trošku mi to připomíná ono slavné - Znak města, jsme použili bez povolení proto, že víme, že povolení bychom nezískali. To, že někdo má jiný názor než já, pro mne není důvodem pro ban. Pluralita názorů je věc žádoucí.

Za básníka děkuji, moje učitelka češtiny by tomu zcela jistě nevěřila :)

Omlouvám se všem za OT.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 25 říj 2010 17:51

Važený pane Liško. Ocenńuji vaši rychlost a do určité míry férovost ....férovost v tom, že jste žil v omylu a to vás omlouvá. Hodně se mi ulevilo, teď vidím že jsem se nechal zbytečně unést pocitem křivdy.
ANO, TENTO ČLÁNEK KTERÝ MYSLÍM NIKOHO NEURÁŽÍ je psán z našeho koncernového PC na jednom ze 200 počitačů. Myslí že víte o čem je řeč......servr.
Dokonce toho spisovatele osobně znám a sám mi to před cca měsícem řekl, i já mám přátelé.
Nečekám omluvu jen je mi trochu lépe.
Vidíte sám jaká je te pravda relativní a jak jsou ty nicky k ničemu.



Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod jimi brown herrer » 25 říj 2010 18:01

Takže Vy teď sedíte u jednoho z 200 počítačů? Pokud teda chápu správně, že pan Liška může poznat, že se oba nicky přihlásily na stejném počítači.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 říj 2010 18:10

Pane Chovanečku, doporučuji vašemu adminovi ať si nastuduje něco o tom phpbb a topologii sítě než začne říkat něco o serveru. Dále nemá smysl o tom hovořit, už je to skutečně OT. Myslím. že ostatní uživatelé spíše ocení, když budete věcně diskutovat nad jejich konkrétními dotazy. Každopádně se Vám omlouvám, systém samozřejmě může udělat chybu a označit duplicitu neprávem. Třeba jedete na CITRIXU a všichni máte stejné MAC adresy :)

Jimi, systém na základě několika faktorů pozná duplicitu uživatelů. Nejedná se o prosté porovnávání IP adres, například z městského úřadu chodí více lidí pod IP FW a nejsou označeni jako duplikáty. Do jisté míry umí rozpoznat i uživatele používající anonymizéry, nicméně i systém má své mezery a vše se dá obejít. Používání fóra přes různé mobily například. Nicméně pro roboty je většinou toto neefektivní a raději si najdou jiný server, a o to jde.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků