Výsledek voleb 2010

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 22 říj 2010 19:06

Jsem snílek a svoje sny postupně měním ve skutečnost...pokud má někdo zájem, může se o to pokusit se mnou...jeden z prvních snů, které hodlám zrealizovat je zkulturnění Mostné hory...pokud má někdo zájem se přidat, pište nápady...můžeme realizovat společně...udělat lavičky, novou lávku u hospody, aspoň dvě až tři sezení podobné jako jsou u rybníka, připravit a vydat brožurku o Mostné hoře pro turisty (tuším Klika1 už něco má připraveného), další z plánů (autor Petr Hošek) je postavit vikingské opevnění pro děti atd.

no a nebo můžeme myslet a sedět v zastupitelstvu velmi konstruktivně nic nedělat...a kontrolovat, zda někdo tu moc, kterou mu svěřili voliči, nějak nezneužívá...

Petr > co je podle vás úkolem politických stran v Litoměřicích?

P. Chovaneček > co vám konkrétně vadí na volebním programu ČSSD a ODS? Pokud tedy chcete být konstruktivní (což neznamená osočovat z rozkrádání dotací apod. dlouho předtím, než vůbec nějaké peníze do Litoměřic v dalším volebním období přijdou...)
Pro usnadnění:
http://www.cssd-ltm.cz/?page=mezian
http://www.cssd-ltm.cz/?page=szanto
http://www.cssd-ltm.cz/?page=znojemsky
http://www.cssd-ltm.cz/?page=kestranek
http://www.cssd-ltm.cz/?page=lexova
http://www.cssd-ltm.cz/?page=hosek
http://www.cssd-ltm.cz/?page=cech
http://www.cssd-ltm.cz/?page=vernoch

http://www.ods-ltm.cz/komunalni-volby/litomerice/
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 22 říj 2010 21:26

Dotíku...nepodsouvejte prosím své smyšlenky druhým.....jsou to vaše úvahy a to neznamená, že tak apriory přemýšlí ten druhý.
Veřejná kontrola je holý fakt a nutnost.
Vaše lavičky nikterak nesouvisí se socan programem. .....ani se sněním...ať už ty lavičky máte, rád vám i pomohu...ale hlavně, toto je to povinnost odboru územního rozvoje, který má dělat uzemní monitoring, což nečiní ,jinak by na sídlištích, v lesoparku nebyly shnilé lavičky. Má osobní zkušenost s tímto odborem není zcela nejpozitivnější ...musite je hezky poprosit a oni se pak rozhodnou.

Proti programu ODS nemám zhola nic ba naopak.... pouze záleží zase na lidech kteří ho realizují. Každá dobrá myšlenka je zneužitelná.
Proti programu ČSSD mám mnoho výhrad. Prostě tento model se neukazuje jako program pro udržitelný rozvoj progresivnich společenství.
Jsem pravicově založen a tím to je. Já teď nemluvím ale o tom co kdo naslibuje že udělá pro Litoměřice..zdravotnictví, školství,mosty,obchvaty..atd.
To se rozhoduje uplně jinde a proto nerozlišuji politiku, tak jak to spousta populistů dělá ........na komunální a státní. Nelz to oddělit.
Rozlišuji svět a lidi na poctivé a nepoctivé, pracovité nebo líné, zdravé nebo nemocné, .....a je mi jedno jaké má kdo vyznání.
Dotíku také jste mi podsunul že jsme se nesnažili jednat s těmi stranami co MOC maji......odpověď: ano a dvakrát po volbách....vždy však do chvíle než došlo na všeobjímající koalici ČSSDODSSZ.

A to nejpodstatnější ne závěr........celá toto fórum a vešechny tyto diskuze jsou neefektivni.To má Dotík pravdu v příměru že sedět na zadku nic nevyřeší.
Choďte na zastupko a ptejte se vlastním občanským jménem.

Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod david.matuska » 22 říj 2010 21:35

Dobrý večer,

chtěl bych trochu vstoupit do diskuze koalice/opozice a práce v komisích/výborech, podle mého názoru jsou v koalici zastoupeny ty strany, které mají své zástupce v radě města. Ti ostatní jsou podle této logiky v opozici. Práce v komisích a výborech by měla být záležitostí do značné míry odbornou a také názorově pestrou a proto je účast členů napříč politickým a občanským spektrem více než záhodná, komise/výbory nejsou koaličními orgány.

Zkrátka, já osobně jsem připraven ukazovat na problémy a špatná rozhodnutí a pokud budu mít dostatek informací, tak navrhovat alternativní řešení. Toto vnímám jako konstruktivní a správný přístup.

Pěkný večer,
David Matuška

Politika (z řeckého polis - město, politiké techné - správa obce) je mnohoznačný pojem obvykle označující proces a metodu rozhodování určité skupiny lidí s pluralitními zájmy a názory. Komunální politika je umění spravovat veřejné záležitosti na úrovni obce/města. (zdroj: Wikipedie)
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Tomas.Marny » 23 říj 2010 06:22

Pro pana Chovanečka:
Pane Chovanečku, místo rozdávání rozumů na vše strany, by bylo záhodno vyhrnouti si rukávy a odstranit konečně nelegálně vylepené plakáty toho vašeho veleúspěšného uskupení.
Pokud nevíte kde, rád doložím fotografiemi.
T.M.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod jimi brown herrer » 23 říj 2010 14:32

Naopak - státní a komunální úroveň se musí striktně oddělovat. Dobrým příkladem jsou litoměřické Věci Veřejné.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Petr » 23 říj 2010 15:06

Petr > co je podle vás úkolem politických stran v Litoměřicích?

Politické strany mají především prakticky naplňovat svůj program, který předložily svým voličům. Prosazovat svůj světonázor, který je značně odlišný u stran ODS a ČSSD. Tyto dvě strany u nás symbolizují směřování vývoje společnosti doprava (liberálně- konzervativní) a doleva (sociální). Pokud utvoří ODS koalici s KDU, SZ, VV, případně nezávislími, má to svoji logiku - nemá většinu k prosazení svého programu, tak se obrátí k ideově příbuzným stranám. To samé platí u ČSSD (KSČM, KDU, SZ...). Poté se snaží v obci prosazovat co nejvíc z programu své strany a hospodařit s penězi města podle své vize. Pokud se ovšem tyto dva pravolevé symboly zcela účelově spojí, nikdo z nich nic ze svých slibů fakticky nemůže splnit! Tady nastává logicky podezření z onoho klientelismu, podle známé věty "lotr nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina!" To, co Dotik vydává za politiku, jsou občanské aktivity, charitativní akce apod. Těch bylo i za totality dost - Akce Z, Brigády soc. práce, peníze pro Vietnam, SČSP atp, aniž bych jejich účel nějak komentoval. Vedoucí politickou stranu a jejího vedoucího tajemníka ve městě však nikdo kritizovat nasměl. Dnes je naštěstí doba jiná a vedoucí politici ve městech už nejsou nedotknutelní. Politický boj k životu patří jako voda a vzduch! Kdo na něj nemá, chce se jen v teploučku sekretariátů bratříčkovat s opozicí, ten do politiky nepatří. Nebo snad znáte lepší systém, kde by nebylo politických stran? Zatím ho nikdo nenašel. Že by snad v Litoměřicích? ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 23 říj 2010 17:41

Petr > celkem se s tím dá souhlasit...problém je aplikace na místní úroveň...když si projdete předvolební sliby a programy, tak zjistíte toto:

Věci veřejné:
- rozvoj cyklistické dopravy na území města dle zpracované koncepce
ČSSD
- Hodláme revitalizovat veřejná městská sportoviště, zejména na sídlištích, jejichž stav je v současnosti nevyhovující a dobudovat síť cyklostezek.
ODS
- nadále podporovat profesionalizaci cestovního ruchu (zpřístupnění pietních míst a podzemní továrny Richard, výstavba nových cyklotras, založení destinační agentury Českého středohoří se sídlem v Litoměřicích)
SZ
- zlepšit podmínky pro cyklodopravu ve městě a jeho okolí zprůjezdněním jednosměrek v protisměru, možností průjezdu mimo komunikace a kvalitním značením tras,
KDU
- vytvoření naučných tras pro pěší i cyklisty, motivovat místní živnostníky k rozšíření nabídky pro cyklisty i motoristy
TOP09
- program jsem nenašel...ale vypovídající je info o jejich lídrovi
- Ve svém volném čase je rekreačním sportovcem co si rád zahraje nohejbal, florbal nebo projede na kole. Jeho zálibou je turistika a výlety po všech hezkých místech v ČR.

A to je to co chci říct...opozice není problém...ale když mají strany v podstatě stejné programy, tak prostě opozice neexistuje...a nemůže existovat...protože KDU nemůže přijít a říct, proč už jste neudělali něco pro cyklisty...ale měla by přijít a říct, máme tady dobrý nápad pro cyklisty, pojďte se na to podívat a společně to nějak vyřešíme... a až když se s nima nikdo nebude bavit, tak teprve potom má přijít na řadu opozice...

Bohužel pan Chovaneček programy nečetl, ale je pravicový volič...takže po cyklostezce udělané socanama jezdit nebude...co kdyby ho třeba nasměřovala doleva :)
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod david.matuska » 23 říj 2010 20:35

Dobrý večer, pane Dostále,

všichni máme zkušenost s tím, že volební program a realita se často liší. Pokud se budou realizovat shodné body programů, tak opozice nebude a nemá smysl, pokud, ale budou prosazovány "nesmysly", tak je opozice velmi potřebná :-)

Hezký večer,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 23 říj 2010 20:49

V tomto případě je to jasné...já jsem optimista, věřím v lepší budoucnost a třeba se o to víc zklamu...pesimisté to mají jednodušší a třeba budou příjemně překvapeni...nebo aspoň nebudou až tak zklamáni :) :) ale to ukáže až čas...
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Petr » 24 říj 2010 09:43

Dotíku, budete se možná divit, ale já optimista jsem a věřím v dobro v lidech. Vaše aktivity a vize jsou mi sympatické a fandím Vám stejně jako mnohým dalším, rozumně uvažujícím (Liška, Matuška a další). Vy vidíte politiku ve městech a obcích jinak než celostátní politiku. To je zčásti pravda v malých obcích, kde také většinou kandidují různé nezávislé organizace a ODS s ČSSD v nich nemají šanci. Tam vidí Franta Pepovi do kuchyně a nic se neutají. Tam je opozice skutečně zbytečná - to zásadní se vyřeší v hospodě... Ale město s 25 tisíci obyvateli už tu opozici silně potřebuje! Proto se tu volí zavedené strany, které lidé znají na celostátní úrovni a vědí, co od nich mají čekat. Že je program zvelebení města u všech podobný ještě neznamená, že tímto nepotřebujeme opozici, silnou kontrolu! V pokladně jsou desítky miliónů a ty je potřeba správně a účelně investovat. Kdo v tendrech nepodlehne mámení lobistů a různým šibalům s měšci? Proto mám z té velké koalice (která když už, tak SZ k sobě už vůbec nepořebuje...) velké obavy! Přesto zůstávám optimistou, že i kdybych měl pravdu, tak voliči jim to v příštích volbách spočítají. Hezkou neděli všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 24 říj 2010 10:16

Určitě se shodneme v tom, že oba doufáme, že to voliči v dalších volbách spočítají - a v tom je ten můj optimismus - já doufám, že za 4 roky budou moct voliči říct, že taková spolupráce je možná, reálná a dobře fungující...vy jako pesimista předpokládáte, že toto spojení fungovat nemůže...a čtyři roky je potřeba udělat opozici...

Jak by podle vás taková konstruktivní opozice měla fungovat? Zkuste si představit, že máte k dispozici zápisy z rady, záznam ze zastupitelstva, před každým zastupitelstvem si můžete přijít neformálně popovídat s některými zastupiteli nad jejich materiály, každý měsíc anketu přes SMS, noviny, net na nějaké aktuální téma atd. atd...
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 24 říj 2010 12:03

Dotaz na Dotíka : V politice je opravdu lecos možné a tak se vás i dalších chci zeptat ..těch co si myslí, že je jedno kdo je v koalici a kdo v opozici a že není třeba polarizovat strany.

V případě výrazného úspěchu KSČM platí tento názor - varianta také ?.....a nemusíte psát jestli je to reálné či nereálné. Bavíme se o principech. I v KSČM jsou přece hodní a poctiví lidé, kteří by určitě chtěli také ty lavičky, cykloztesky a také bychom po nich rádi společně jezdili Dotíku na kolech.
V roce 1989 jsem jezdil obden do Prahy zvonit klíčema a spolu s litoměřickými studenty teologické fakulty jsme realizovali první listopadový dialog
Bylo nás asi šedesát. Píšu to proto, že kdybych nebyl též OPTIMISTA ,tak sedím někde v klidu, zklamaný,zahořklý, staral bych se jen o sebe a nesnažil se veřejně angažovat. Dotíku berte opozici jako KONKURENCI, která posouvá dějiny dopředu. Kdyby tak nebylo, tak tu dodnes je třeba jen OF nebo třeba Turek.

Dík za přímou odpověď.

Jo a programy stran mám dobře načtené....ten kdo nezná strategii konkurence tak nemá šanci uspět. Například jsem si přečetl strategii pana Szanta.
Je jasné, že jde o stavební zakázky.

Prosím též pana Tomáše Marného o dodání těch fotek s nelegálním výlepem jak uvádíte.Rád je půjdu odstrtanit.Nic takového jsme neorganizovali.
Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 24 říj 2010 13:06

Trochu omyl - mně není jedno kdo bude ve vedení města...může to být kdokoliv...mimo KSČM :) Ostatně jsem to psal níže...

Jistěže jde o stavební zakázky :) To je samozřejmé...ono bez stavebních firem se toho ve městě moc nepostaví :) ani ty cyklostezky...a z mého pohledu je ideální řešení, aby v okrese stavěly stavební firmy z okresu, aby zaměstnávaly lidi odsud...když budou zaměstnávat lidi odsud, budou mít peníze a budou si k vám chodit kupovat klobásy...nebo je snad mezi vámi někdo, kdo by chtěl, aby sem dojížděly firmy z Prahy, Moravy apod.? - jediné, co je potřeba zajistit, je transparentní výběrové řízení...
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 24 říj 2010 16:20

Dotíku dík za odpověď. Bohužel je to přesně ten druh odpovědí jaký jsem čekal
Takže komunisté se vám do komunální ( která je jiná než ta státní jak říkáte ) politiky nehodí. Zelení hodí .....když jste si je za dlohodobé zásluhy a služby přizvali do koalice. Osobně vím, že s tím samozřejmě nemáte nic společného. Červín musí být uspokojen, páčto je mu ODS zavázána za oddané mlčení.

Děkuji Dotíku za vaši upřímnost ve věci stavebních zakázek. Přesto mi nepříjde až tak docela normální ...pokud se jedná o poctivou práci, že kvůli tomu musím být na významném postu na kandidátce politické strany ,jako pan Szanto byl.

Pro zajímavost poslední případ z RM. Výběrové řízení na rekonstrukci bývalé jídelny ve Velké krajské. Jednalo se o rekonstrukci třech místnosí a dvorek z původní jídelny na klub důchodců. Ušlechtilá myšlenka. Vysoutěžená cena však 6 mil. kč. Za to postavím moc pěknou vilu.Tak jsem to zablokoval a shodil ze stolu. Sice se to některým kolegům v radě nelíbylo, ale co mohli dělat. Bylo již po výpovědi koaliční smlouvy SZ a ODS a tak by nám prohlasováním nabili zbraně.
Nově vysoutěžená cena je 3,5 mil. Schváleno RM. Tak jsem na poslední radě svoji drzostí proti členům "nové koalice" ušetřil městu 2,5 mil.

Ale je po volbách a mám informace, že prý ta firma z Děčína která toto vynucené opakované výběrko vyhrála, udajně od tohoto vítězství odstoupí. :oops:
No a tak to asi bude Dotíku dělat nějaká ta místní . Tak takhle se to dělá. Ale uvidíme, tak aspoň příjdou na ty klobásy a dají praci těm litoměřickým občanům z Ukrajiny.


Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 24 říj 2010 16:54

:) tak trochu mi to připomíná výroky vysokých politiků (často z ČSSD), kteří rádi říkají - za to můžou minulé vlády...a nějak si neuvědomovali, že v těch vládách byli ;)

A nemluvil jsem o litoměřických občanech, ale o lidech odsud...to je trochu něco jiného...ale pro vás to ještě vysvětlím, i když předpokládám, že místní stálá komunita to chápe :) - firma z Prahy si přiveze dělníky z Prahy, ti tady vykopou díru, v Praze jim přijdou peníze a utratěj je v Praze...a je jedno, jestli je to cikán, Ukrajinec, Vietnamec, Rus nebo Mongolec...nebo sem tam nějaký Čech ;)

Dále - komunisté se mi prostě do žádné vedoucí politiky nehodí...a říkám to v médiích minimálně 6 let velmi, velmi otevřeně...

Mně taky přijde hodně věcí nenormálních...akorát jiné, než vám :)

Výběrová řízení jsou vůbec velmi zajímavá věc - pokud vím, tak do KAŽDÉHO výběrka se může přihlásit KDOKOLIV. Nemusí být osloven...a KAŽDÝ, kdo dal nabídku, se může přijít podívat na OTEVÍRÁNÍ obálek...takže ono to možná je někdy (ne vždy samozřejmě) i trochu chyba těch firem, že si to nehlídají...byť je to někdy trochu složitější (obcházet vývěsky apod.).

Ale je to všechno o diskusi...např. ve Štětí je naprosto běžná situace, kdy místní firmy nabízí vyšší cenu, než firmy z Prahy a pak jsou naštvané, že tak stavěj cizáci...ale to je taky tak trochu jejich problém, že neumí využít místních znalostí, zvyklostí a nedokážou nabídnout opravdu nejnižší cenu, protože jim lidé nemusí dojíždět, často nemusí platit za parkování strojů, ale mohou je mít u sebe v areálu atd. atd. atd.
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod rajnoha » 24 říj 2010 16:57

Pane Chovanečku, že jste nebyl takto drzý a nezasáhl třeba při vybaveni informačního centra?

Mimochodem, jsem rád, že Vás nikdo moc nevolil. Je mi stydno, že jsme měli radního, který není schopen se naučit svůj rodný jazyk. Dává to jistou představu o tom, jak jste na tom i s dalšími nejen odbornostmi.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 24 říj 2010 19:18

Bezejmenný člověče rajnoho bez vlastni identity a nedostatku odvahy. Tvoje zoufalé volání je plné zášti a nenávisti.

To že neviš, že jsem se ve volbách posunul z OSMNÁCTÉHO místa ( protože jsem již dále nechtěl pracovat v kontaktni politice ) až na PÁTÉ a že naše sdružení nezávislých kandidátů dostalo dva mandáty, ti vůbec nezazlívám, koho by to také zajímalo. Tak nepiš nepravdu. Jen je mi z tebe smutno.

Na tomto fóru jsou lidé třeba jako Dotík, Petr a jiní.........nemusíme se shodnout ve všech názorech...o tom svět není.....ale diskutujeme a o tom to je. Čas od času zajdu s panem Dostálem na kafe a jen tak kecáme o politice.....mnohokrát jsme si vzájemně také dali za pravdu a nechali se inspirovat .

Ale ty to jednou určitě pochopíš.

Dotíku máte samozřejmě pravdu v tom že........a já to vím.....že hovořím o svém působení ve vedení radnice.....ale právě proto že jsem "vědom "a že vím jak to funguje, tak tady diskutuji. Stydím se za to, co se nepodařilo a co někdy prošlo, ať jsem byl pro nebo proti. Jsem hrdý na to co se podařilo.Vždy tvrdím že jakékoliv rozhodnutí RM je kolektivní dílo. Ať je to úspěch či neúspěch.
Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Stanislav Hylán » 24 říj 2010 19:45

..."Pro zajímavost poslední případ z RM. Výběrové řízení na rekonstrukci bývalé jídelny ve Velké krajské. Jednalo se o rekonstrukci třech místnosí a dvorek z původní jídelny na klub důchodců. Ušlechtilá myšlenka. Vysoutěžená cena však 6 mil. kč. Za to postavím moc pěknou vilu.Tak jsem to zablokoval a shodil ze stolu. Sice se to některým kolegům v radě nelíbylo, ale co mohli dělat. Bylo již po výpovědi koaliční smlouvy SZ a ODS a tak by nám prohlasováním nabili zbraně.
Nově vysoutěžená cena je 3,5 mil. Schváleno RM. Tak jsem na poslední radě svoji drzostí proti členům "nové koalice" ušetřil městu 2,5 mil."...

Bylo by možno firmy konkretizovat?
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod wind » 24 říj 2010 20:12

Dobrý večer. Přečetl jsem si podstatnou část diskuse o výsledku voleb, o názorech, jak by se to či ono mělo dělat. Vážení, komunální politikaje o znalosti lidí, kteří jsou na jednotlivých kandidátkách politických stran či uskupení. Proč tam zrovna nejsou jiní, kteří by se vám líbili, je složité. Ten, kdo něco umí, komu se jeho práce vede a dělá ji pořádně, tak se nehrne do politiky,a to je právě škoda. Potom se nám stává, že v komunální i celostátní politice jsou lidé, kteří se do politiky chtějí dostat zcela záměrně (ta jména zde zazněla) nebo se snaží diskutovat a vysvětlovat na těchto stránkách, jak to dělali oni dobře. Ještě dlouho bude trvat, než se na správě věcí veřejných budou podílet poctivci, kteří nemají máslo na hlavě a nikdo je tedy nemůže na ničem nachytat. To už není součást temné minulosti, to je výsledek přizpůsobené demokracie místním podmínkám, které trvájí po počátečním nadšení již bohužel těch 20 let. Poslední volební období, které právě skončilo, bylo zvládnuto díky některým jednotlivcům celkem dobře. Z řad podnikatelů k nim nikdo nepatřil a sami to dobře vědí, proto se převtělili do VV a další zase do strany zelených. Kdo tedy byli ti úspěšní? Jednoduchá odpověď - ODS, ČSSD, KSČM. Nebo se snad mýlím? :D
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod rajnoha » 24 říj 2010 21:21

Chovaneček píše:Bezejmenný člověče rajnoho bez vlastni identity a nedostatku odvahy. Tvoje zoufalé volání je plné zášti a nenávisti.


Vlastimil Chovaneček sr.


Milý řezníče,
dobře budeme si tykat. Chceš tady snad tvrdit, že ty jsi zde nevystupoval pod jiným než svým jménem?

Na ostatní věci se dostane až po Tvé odpovědi. Neboj.

P.S.: Je chvályhodné, že příspěvěk Ti gramaticky opravila manželka. Ještě doladit tečky a bude to v ažůru. Popros jí, ať to dělá stále, Tvá hvězda tím rozhodně stoupne. A to nemyslím jako ironii.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků