Výsledek voleb 2010

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Chovaneček » 25 říj 2010 19:01

Dobrý večer, pane Liško, tomu, co jste zde vysvětlil v oblasti IT .......tak tomu já stejně nerozumím, ale pochopil jsem, že jste připustil omyl. Děkuji.
Děkuji všem těm, kteří věcně diskutovali. Necítím již dál potřebu vést diskuze a tak nashledanou.
Vlastimil Chovaneček sr.
Chovaneček
 
Příspěvky: 22
Registrován: 20 zář 2010 21:21

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod rajnoha » 25 říj 2010 19:43

Obávám se, že pan Liška omyl spíše nepřipustil, pže MAC adresy jsou unikátní každému síťovému zařízení. Což jsem si tedy musel přečíst na internetu.

Každopádne je pane Chovanečku škoda, že nás opouštíte aniž byste odpověděl na konkrétní dotazy například pana Hylána nebo dalších. Takto si bohužel můžeme myslet, že vám došly arumenty a vlastně to vše bylo jen mlácení prázdné slámy. Vážně jsem si chvíli myslel, že budete přeci jen správný chlapík a nepřišel jste si sem, mezi plebs, jen honit triko. Zklamal jste. Uvidíme před dalšími volbami. Vemte si příklad z mladého pana Matušky, ten to bere za správný konec.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 říj 2010 19:50

"Jen si dovoluji připomenout, že né občané nás nepřizvali na radnici, ale ODS. Mandátů máme stejně jako TOP, SZ.
Holt jsme si dovolili jim šlápnout na kuří oko tím že dostali výpověď koaliční smlouvy. Ale je to již jedno."

Můj názor je, že ani občané vás jako kandidující subjekt "nepřizvali na radnici". Alespoň podle výsledku voleb. Kampaň nejviditelnější - všechna čest, ale výsledek takřka nikde. A nedivím se, že vás jako subjekt postavili tzv. mimo hru. Já být vyjednávačem vítězné strany,tak určitě neoslovím toho, kdo stávající koalici opustil. A to prosím neřeším, zda oprávněně, odůvodněně či nikoli. Prostě pouze z lidského hlediska.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod wind » 25 říj 2010 20:14

Dobrý večer. Vrátil jsem se z práce a zjišťuji, že je neustále vedena diskuse, která již není k volbám. Máte na to právo pánové, ale vaše, nyní již napadání se, je hloupější a hloupější. Přejděte na jiné téma, které bude někoho zajímat :(
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 říj 2010 20:33

Nevím, jak dlouho jste byl v práci, ale když mrknu na poslední stránky tematu,tak tam urážek moc nevidím. Spíš různost názorů ;) .
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Tomas.Marny » 25 říj 2010 20:34

Chovaneček píše:Dotaz na Dotíka : V politice je opravdu lecos možné a tak se vás i dalších chci zeptat ..těch co si myslí, že je jedno kdo je v koalici a kdo v opozici a že není třeba polarizovat strany.

V případě výrazného úspěchu KSČM platí tento názor - varianta také ?.....a nemusíte psát jestli je to reálné či nereálné. Bavíme se o principech. I v KSČM jsou přece hodní a poctiví lidé, kteří by určitě chtěli také ty lavičky, cykloztesky a také bychom po nich rádi společně jezdili Dotíku na kolech.
V roce 1989 jsem jezdil obden do Prahy zvonit klíčema a spolu s litoměřickými studenty teologické fakulty jsme realizovali první listopadový dialog
Bylo nás asi šedesát. Píšu to proto, že kdybych nebyl též OPTIMISTA ,tak sedím někde v klidu, zklamaný,zahořklý, staral bych se jen o sebe a nesnažil se veřejně angažovat. Dotíku berte opozici jako KONKURENCI, která posouvá dějiny dopředu. Kdyby tak nebylo, tak tu dodnes je třeba jen OF nebo třeba Turek.

Dík za přímou odpověď.

Jo a programy stran mám dobře načtené....ten kdo nezná strategii konkurence tak nemá šanci uspět. Například jsem si přečetl strategii pana Szanta.
Je jasné, že jde o stavební zakázky.

Prosím též pana Tomáše Marného o dodání těch fotek s nelegálním výlepem jak uvádíte.Rád je půjdu odstrtanit.Nic takového jsme neorganizovali.
Vlastimil Chovaneček sr.

tak pane Chovanečku jeden plakát jste v Dlouhé sundali, dobrá, ale co třeba Družba? zasílám tedy 3x foto, kde po vás zůstalo snažení...
Ty na výloze se nacházejí u vietnamského majitele textilu a plakáty jsou nalepeny z venku, tedy dle mého svévolně, nezkoušejte prosím na mě že to udělala konkurence aby vás poškodila, v jiných prodejnách se ještě tetelíte za výlohami hezky ze vnitřku.
A další obrázek je rovnou relikvie hodně stará, co na to říct, že pane Chovanečku?
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Martin Veber » 27 říj 2010 08:26

Vážený pane Chovanečku,
dovolte mi odpověděl na Váš příspěvek na fóru ohledně rekonstrukce bývalé jídelny pro seniory ve Velké Krajské. Nebudu se samozřejmě rozepisovat o tom, že by bylo vhodné v centru města vybudovat z poměrně zchátralých prostor pěkný moderní klub pro seniory, že bychom tímto krokem zároveň uvolnili další prostory pro zařízení Klokánek, kde žijí děti týrané, opuštěné a sociálně zanedbané a navíc zrekonstruovali majetek města. Na tom jsme se možná shodli.
Na čem se však neshodneme je fakt, že jste informoval veřejnost dle mého názoru ne zcela přesně.
Cena 6,5 milionů byla cena, která vyplynula z vyhotoveného projektu, nikoli cena s kterou, jak líčíte, „přišel“ p. Pošík nebo já. Oba bychom zajisté byli rádi, kdyby cena byla pro město co nejnižší, a proto také bylo vypsáno regulérní výběrové řízení.
- rada města odsouhlasila na Váš návrh limit stavby do 4,2 mil. včetně DPH.
- poté proběhlo řádné výběrové řízení, kde pouze jeden uchazeč splnil limit do 4,2 mil., u ostatních se cena pohybovala nad 6,2 milionů.
Musím se přiznat, že jsem měl velkou radost z toho, že se lacinější nabídka vysoutěžila, ale vítězná firma si rozpočet přes víkend přepočítala a došla k závěru, že je nereálný a svou nabídku na uzavření smlouvy zrušila. Takže k Vámi avizované úspoře 2,5 mil. bohužel nedošlo. Vzhledem k tomu, že se domnívám, že rekonstrukce domu ve Velké Krajské je počin veskrze dobrý, především v rámci hospodaření s majetkem města, předložíme nové radě k posouzení, zda domluvit s projektantem změnu projektu některých částí, aby se rekonstrukce zlevnila a upravený projekt byl z hlediska rozpočtu města akceptovatelný. Mohu Vás ujistit, že pokud se projekt neuskuteční vůbec, vrátí odbor do rozpočtu města cca 2 mil. korun, které velmi pracně získal na dotacích a umožnil tím rozpočtově získat část prostředků na opravu městského majetku.
Nejedná se o 3 místnosti jak uvádíte, ale o 4 velké místnosti + kompletní sociální a hygienické zázemí a dvorní trakt. To vše o celkové výměře 410 m2.
Tolik fakta k informaci pana Chovanečka.
Martin Veber
vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví
Martin Veber
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 říj 2010 08:07

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 lis 2010 13:51

Vážený pane Chovanečku,
před časem jsem Vás upozornil na předvolební výlep plakátů strany VV ne zrovna legální, Vy jste mi odpověděl cituji:
Prosím též pana Tomáše Marného o dodání těch fotek s nelegálním výlepem jak uvádíte.Rád je půjdu odstrtanit.Nic takového jsme neorganizovali.
Vlastimil Chovaneček sr.

Zatím nebyly tyto plakáty odstraněny, mohu znát důvod proč? Že by málo času?
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 lis 2010 12:16

Vážený pane Chovanečku,
stále čekám na Vaši odpověď, veřejně jste zde dal slib, že osobně odstraníte plákáty z výloh, do dnešního dne se tak nestalo.
Ptám se Vás tedy opět, kdy odstraníte z výloh nelegálně nalepené plakáty strany VV a dokonce ještě samolepku z voleb minulých, ale to jste byl kandidát za jiné uskupení, vše jsem Vám zaslal tak jak jste mě žádal.
Bylo by opravdu chlapské dané slovo dodržet, nemyslíte pane Chovanečku?
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod david.matuska » 11 lis 2010 20:30

Dobrý večer,

byl jsem se dnes podívat na ustavujícím zastupitelstvu. Vše šlo podle připraveného plánu starosta, místostarostové, radní. Znovuzvolený pan starosta mluvil o široké spolupráci napříč politickým spektrem a pak přišla volba členů finančního výboru (FV) a kontrolního výboru (KV), tím pro mne pojem "široké spolupráce napříč politickým spektrem" dostal nový rozměr - já (David Matuška) a Zdeněk Hofman jsme nebyli zvoleni do FV. Mohu to chápat tak, že stojím mimo politické spektrum nebo... .

Pěkný večer,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Stanislav Hylán » 11 lis 2010 20:42

Jsem docela překvapen. Ani jsem nezaznamenal, že ustavující zastupitelstvo už proběhlo. Propagace nic moc. I když to mě samozřejmě neomlouvá. Nevím, kdo byl zvolen do obou výborů, ale určitě by tam měli být zastoupeni lidé mimo "vládnoucí koalici".
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod david.matuska » 11 lis 2010 21:14

Dobrý večer,

to byli, ale zřejmě jen ti z politického spektra...

David Matuška
Naposledy upravil david.matuska dne 12 lis 2010 14:26, celkově upraveno 1
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Milan » 11 lis 2010 21:40

Byl jsem tam také a byla to pro mě zajímavá zkušenost. Vše bylo připravené, hlasování jak na drátku a podle mě bylo připravené i neschválení pana Matušky a Hofmana. Z mého pohledu (z pohledu veřejnosti) zastupitelé u pravého stolu se při volbě těchto dvou pánů zdrželi hlasování jak jeden muž. Zřejmě výsledek povolebního vyjednávání. Velmi zajímavé bylo, že převážnou část veřejnosti tvořili zaměstnanci úřadu, alespoň mi to tak připadalo - není to výtka, je dobře, když se úředníci zajímají, kdo povede Litoměřice další čtyři roky. Poslední můj postřeh byl takový, že všichni zastupitelé byli oblečeni přiměřeně vážnosti ustavující schůze zastupitelstva (mimo jiné skládají slib zastupitele), pouze pan Tvrdík dorazil - no řekněme jak na nedělní procházku.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Tomas.Marny » 12 lis 2010 14:18

Žádný politický systém na světě, žádné volby, žádná politická strana, ba ani žádné jmenování do jakékoliv funkce Vám nemůže sebrat to nejzákladnější právo, právo býti bezcharakterním hovadem...
A že o ně poslední dobou pomalu ve městě zakopáváme, že?
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod litelot » 12 lis 2010 15:45

Včera, jak je známo, bylo hladce zvoleno nové zastupitelstvo. Otázkou je: Jak bude pro blaho města pracovat nové vedení města? Když o životě ve městě budou rozhodovat především tito pánové:

Starosta - Ladislav Chlupáč (pouze dočasně)Zkušený a oblíbený starosta (již osm let), který má vysokou důvěru voličů. To je v pořádku. Od nového roku ale odchází do poslanecké sněmovny (náhradník za P. Gandaloviče). Je otázkou, kdo potom bude vykonávat funkci starosty. Proslýchá se, že to bude Karel Krejza. Jestli to tak opravdu bude, tak radnici povedou hlavně tři zbylý bossové a všichni nevalné minulosti. Slušný a znovu zvolený pan starosta se odejde zkazit do poslanecké sněmovny. Je to velká škoda a bohužel také zbytečné zklamání pro pravicové voliče, kterých bylo v Litoměřicích vždy hodně.

1.místostarosta - Karel Krejza
Zkušený zákulisní hráč, který se ještě nedávno díky své pestré podnikatelské minulosti raději moc ukazoval na veřejnosti. Touha po moci a penězích na které byl zvyklý je ale silnější.

http://www.cibulka.com/cgi-bin/det_os.exe?id=W137005

viz: starší příspěvek od Litomericana

Re: Kandidátka ODS
od Litomerican » 21 zář 2010 11:46

zajímavé články:
http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/post ... 12051.html
http://firmy.nasepenize.cz/cronsvale-portfolio-as#
http://www.ceskyholding.cz/STRANKY/vyrocni2007.pdf

2.místostarosta - Jan SzántóVlivný dohazovač stavebních zakázek pro firmy spřízněné s ČSSD. Velký kamarád Petra Bendy, předsedy Krajské zdravotní ....! Pana Szánta už nechce ani jeho vlastní strana a to díky jeho celostátně známé kauze - organizace náborů černých duší spojená s drogami.

http://usti.idnes.cz/clenove-cssd-chtej ... zpravy_alh

3.místostarosta - Václav ČervínŘeditel školy provařený kauzou neřešené šikany na své ZŠ Ladova a účelovým odvoláním několika jemu nepohodlných jiných ředitelů. Šikovný ředitel, který ze svého platu dokáže platit hypotéku na dům na Miřejovické stráni, koupit si nové auto a zároveň hotově zaplatit za další pozemky v okolí jeho domu (celkem 3.983,10m2 za 2.6 mil. Kč). Vše v době, kdy měl jako místostarosta ve své moci odbor územního rozvoje.

viz: na doplnění starší příspěvek od Litoměřičana

Ohlásit tento příspěvekOdpovědět s citací Re: Pokračování zamčeného tématu SZ - všehochuť
od Litomerican » 02 říj 2010 09:51

Podivné aktivity pana Červína

Případů kolem pana Červína je mnoho – zvláštní dosazení ředitele CŠJ, odchod ředitele ZŠ Masarykova, kauza Červín/Novák s vrcholem "přátelství" pana Červína s drogovým dealerem.

Informace (možná pomluvy), že pan Červín za poslední 2 roky inicioval a prosadil rekordní objemy odměn pro ředitele příspěvkových organizací (to by možná vysvětlilo počet ředitelů p.o. na kandidátce SZ).

Informace o ochranné ruce nad Ing. Brunclíkovou – neplacené volno a teplé místečko v záloze, analogie s místem ředitele pana Červína v době uvolněného místostarostování (odešel na radnici, ale místo ředitele ZŠ si nechal jako pojistku). Navíc se proslýchá, že to neplacené volno má vazbu na investice pana Třešňáka a novou výstavbu v Želeticích.

A teď informace o nákupu pozemků na Miřejovické stráni (1361/4, 1361/6 a 1361/7) – pan Červín nakoupil podíl v celkové výši téměř 4tis m2 a bez úvěrování, přičemž vlastní dům má se zástavou? Odhadem jde o investici přes 4 mil korun.
Spoluinvestorem je pan Bulíček (mj. kandidát za VV/živnostníci na 6. místě), pan Tomko (mj. kandidát za SZ na 7. místě) a pan Záveský. Podivně se nám kruh uzavírá Červín – Bulíček – Novák a zase Červín…

Kandidátka SZ se tímto stává zcela nedůvěryhodnou.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Petr » 12 lis 2010 16:58

Děkuji litelotovi za velice zajímavé informace! Mnohé z nich se dostaly i ke mně a nejsou mi cizí. Pochybuji ovšem, že se na tomto fóru rozvine diskuze se zainteresovanými lidmi. Píchnul jste do vosího hnízda a je tu mnoho přívrženců ODS, ČSSD a SZ, kteří nebudou mít chuť nic vysvětlovat. Pro mě ve středu uzavřený kartel moci znamená hluboké rozčarování z místní tzv. politiky. Doufám, že to pověst Litoměřic v očích české veřejnosti příliš negativně nepoznamená...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Vladislav Liška » 12 lis 2010 17:04

Pro mne je hlavnim rozcarovanim odchod pana starosty. Nalakal na sve jmeno volice a pak odejde na lepsi. To neni uplne fer.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod dotik » 12 lis 2010 17:08

chapu, ze Jan Szanto je brany jako problematicka osobnost a nebudu to nikomu vyvracet, ale nabidnu jednu zajimavost k clanku na idnesu o tom, ze ho spolustranici nechtej...
Jana Szanta nechteji spolustranici, kteri nevahali a pri prvni prilezitosti vzali do vedeni Steti komunisty. Stejni lide stali pri prvnich pokusech o svrzeni Szanta v Litomericich v roce 2006. Kdyby se to tehdy povedlo, mozno by mit mesto dnes ve vedeni koalici komancu, socanu, vvcek a topky (existuje v okrese a nekterych jinych mestech).

Nerikam, ze je Szanto zarukou demokracie, ale s komunistama by nesel...i kdyz to jsou hodni panove...nez se dostanou dovedeni...
dotik
 

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod david.matuska » 12 lis 2010 18:01

Dobrý večer,

slyšel jsem, že odchod pana starosty do PS není úplně jistý, protože pana Gandaloviče na místo Velvyslance v USA vetoval Karel Schwarzenberg (ministr zahraničních věcí). Obecně si myslím, že pokud budou mít Litoměřice svého zástupce v PS, tak to bude jistě výhoda. Jiná je otázka taktiky nalákání voličů na oblíbenost pana starosty, tedy pokud to byl připravený plán.

Pěkný večer,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Výsledek voleb 2010

Příspěvekod Milan » 12 lis 2010 19:05

Já doufám, že nově zvolení zástupci města budou skutečně pracovat pro město a že plně naplní slib zastupitele, který včera složili. Ano, je zde několik pochybností, ale to, že někdo někam napíše něco do článku v novinách - každý si musí udělat názor sám. Mě spíše zaráží výkonnost pana Mgr. Krejzy, který má (podle údajů z obchodního rejstříku) 16 funkcí v různých společnostech a ještě si troufne na funkci uvolněného místostarosty. To skutečně klobouk dolů. Já nedávno zastával jednatele společnosti a byl ve dvou dozorčích radách a málem jsem neměl čas ani spát. Nezbývá tedy doufat, že pan místostarosta dokáže svůj čas organizovat opravdu tak efektivně, že bude všechny funkce, a HLAVNÉ funkci uvolněného místostarosty, vykonávat dobře.
Koho by snad zajímalo oněch 16 angažmá, zde jsou, pouze jsem vymazal rodné číslo (i když ve veřejně přístupné části obchodního rejstříku je přístupné).


1 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Tolstého 1
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: KOVOSLUŽBA OTS a.s.
Spisová značka: B 4530 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 25103709
Angažmá: Dozorčí rada - člen

2 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: Arator a.s.
Spisová značka: B 1227 vedená u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
IČ: 26040018
Angažmá: Dozorčí rada - člen dozorčí rady

3 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: PORTA DT a.s.
Spisová značka: B 1064 vedená u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
IČ: 26019582
Angažmá: Dozorčí rada - člen dozorčí rady

4 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: ERADO, a.s.
Spisová značka: B 5417 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 25675192
Angažmá: Dozorčí rada - člen

5 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: BROCCA & PARTNERS, a.s.
Spisová značka: B 5080 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 25629719
Angažmá: Dozorčí rada - člen dozorčí rady

6 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 1966/12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: Černá skála a.s.
Spisová značka: B 7721 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 26705371
Angažmá: Dozorčí rada - člen

7 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: PANOK - KNIGHT, a.s.
Spisová značka: B 1025 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 43001807
Angažmá: Dozorčí rada - člen dozorčí rady

8 / 16
Jméno: Mgr Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 1966/12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: WPS IDEA s.r.o.
Spisová značka: C 18250 vedená u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem
IČ: 25435299
Angažmá: Společník

9 / 16
Jméno: Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 1966/12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: BROCCA & REALITY, a.s.
Spisová značka: B 4948 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 25608347
Angažmá: Statutární orgán - místopředseda představenstva

10 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 1966/12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: Barbican, a.s.
Spisová značka: B 1828 vedená u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
IČ: 26166461
Angažmá: Statutární orgán - místopředseda představenstva

11 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: Agrator a.s.
Spisová značka: B 12465 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 27814785
Angažmá: Statutární orgán - předseda představenstva

12 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: MEDOVÁ a.s.
Spisová značka: B 1752 vedená u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem
IČ: 26729661
Angažmá: Dozorčí rada - člen dozorčí rady

13 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: Nakano a.s.
Spisová značka: B 1273 vedená u rejstříkového soudu v Českých Budějovicích
IČ: 26050943
Angažmá: Dozorčí rada - člen dozorčí rady

14 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: CRONSVALE PORTFOLIO, a.s.
Spisová značka: B 1204 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 45245151
Angažmá: Statutární orgán - místopředseda představenstva

15 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 1966/12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: FALKA, a.s.
Spisová značka: B 5299 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 25657259
Angažmá: Statutární orgán - jediný člen

16 / 16
Jméno: Mgr. Karel Krejza
Adresa: Litoměřice, Škrétova 12
Rodné číslo: xxxxxx
Název subjektu: Český holding, a.s.
Spisová značka: B 1119 vedená u rejstříkového soudu v Praze
IČ: 44265590
Angažmá: Statutární orgán - místopředseda představenstva
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron