Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 říj 2010 06:09

Udělejme vážení spoluobčané čáru za volebním obdobím zde na radnici a pojďme bilancovat.
Na tapetě je uskupení zajímavých, velice zajímavých lidí s přívlastkem „ Živnostníci s tradicí rozhýbají radnici“
Do této chvíle dobré heslo, ale co dál? Jsme schopni nezaujatě shrnout co že nám vlastně naši živnostníci s tradicí“ byli schopni nabídnout, prosadit a uvést v život pro blaho města a nejen svého?
Dle jimi zveřejňovaných zásluh minimálně to, že tu ještě vůbec žijeme, proč to říkám je jednoduché, t pokud jde o výčet zásluh kterými se honosí tato parta není nikdo lepší a úspěšnější na radnici něž tito již výše jmenovaní živnostníci.
Chtělo by se říct že oni sami vlastně vybudovali to dobré a tolik potřebné pro občany města, včetně mnohokrát propíraného stěhovaní info centra, které stálo majlant a jen naši živnostníci vědí kolik opravdu.
Dále obrovský hit léta provoz lodiček a šlapadel, vynikající a tolik potřebná elektrokola pro úředníky radnice, nebo nedej bože slavný výkřik do tmy v podobě lodi která bude brázdit Ohři.
A další a další výmysly těchto lidí, kteří se bohužel mnohdy nesmazatelně zapsali do análů města.
Ale máme před volbami novými a zde se naskýtá vážení občané jedinečná šance eliminovat všechny snahy těchto lidí, kteří tak upřímně a nezištně napomáhali rozkvětu města.
Že by má slova zněla zpátečnicky, zaujatě, či snad nenávistně vůči těmto hrdým politickým samurajům městského významu? Vůbec ne, naopak myslím si, že již bylo dost různých prapodivných aktivit v našem městě a je na čase začít účtovat a nastavit zrcadlo.
Je více než prapodivné, že po tak „úspěšném“ volebním období které odbíjí poslední hodiny se naši živnostníci začali urychleně převlékat, zapomněli na své slogany podobné z padesátých let a hupky dupky do jiného, slušivého kabátku s vysačkou Věci Veřejné.
Jenže občané nejsou hloupí a mají i dokonce paměť vážení pánové od živnostníků s tradicí.
Tím že tito političtí skokani roku nepomohli nikterak VV je jasné, co tím sledovalo samotné vedení VV je ve hvězdách, co to značí pro nás občany?
Něco není v pořádku a jde jen o koryta a nic jiného a v takovém případě mě napadá otázka, souvisí to nějak i s tím, jak odmítli zástupci už VV vystupovat na besedách s občany a odpovídat na jejich otázky?
Samozřejmě, z mého úhlu pohledu jednoznačně. Pokud tomu tak není, proč odmítli tito živnostníci nebo jak si dnes říkají diskutovat o občany? Zapomněli proč jsou na radnici? Zapomněli že mají vůči občanům města závazky?
Z toho mi vychází jediné, na radnici se doškrábali jen kvůli sobě, jen pro plnění svých zájmů, občané jim jsou ukradení .
Co dál? Dnešním dnem máme jedinečnou možnost vážení spoluobčané tuto nit přetrhnout a pokusit se změnit osazenstvo radnice tak, aby plnilo své poslání, službu občanům města.
Pokud nedojde ke změně, musíme výsledek přijmout, i to je obraz demokracie, ale já osobně věřím v inteligenci občanů našeho krásného města, pojďme všichni k urnám a volme, volme tak, jak chceme po další volební období žít, volme tak, jak chceme aby se naše krásné město rozvíjelo a nedovolme už naplňování plánů některých jedinců a účelových uskupení.
Volme hlavou, volme srdcem…
Tomáš Marný
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Llukas007 » 15 říj 2010 07:02

Jsem pro! Poděkujme u volební urny straně živnostníků (nyní ukryté pod název VV). Poděkujme jim za to, že promrhali spousty peněz z městské kasy! Poděkujme jim za to, že z Litoměřic se stal za jejich působení malý Vietnam! Vzpomeňme si na podraz z minulých voleb jakým způsobem se dostali na radnici jistí pánové! tyto pány už opravdu NE!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Targi » 15 říj 2010 07:17

Proboha, jaký malý Vietnam, Lukáši??? :? Jinak s Tomášem Marným souhlasím... Hezký den všem...
Targi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2010 13:00

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Llukas007 » 15 říj 2010 08:03

Stačí si projít centrum města a nejen to. Proč ubývá našich živnostníků? :!: jestli to tak půjde dál za 4 roky máme na radnici zase VV (Vietnam Vítězí) :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod babča » 15 říj 2010 08:08

I já doufám, že dnes a zítra jim občané tohoto města vystaví účet a pošlou je z radnice pryč.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Targi » 15 říj 2010 09:46

Llukas007 píše:Stačí si projít centrum města a nejen to. Proč ubývá našich živnostníků? :!: jestli to tak půjde dál za 4 roky máme na radnici zase VV (Vietnam Vítězí) :lol:


Aha, takže Čechy Čechům nebo tak něco...? Copak u nich musíš nakupovat?
Targi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2010 13:00

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Vladislav Liška » 15 říj 2010 10:04

Targi ma pravdu, pokud nebude poptavka, nebude nabidka.
Pikantni mi prijde spise to, ze zivnostnici bojovali proti tomu, aby se tu Vietnamsti obchodnici rozrustali a nakonec i oni na dverich maji plakat VV (pardon, jak vysvetlil maestro Tvrdik, to neni plakat VV, ale zivnostniku a za ten oni jako VV nemohou - trosku schiza :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod jimi brown herrer » 15 říj 2010 10:25

Prosím Vás, nemáte někdo kandidátku Živnostníků z minulých voleb? Konkrétně mi jde o to, kolik lidí se skutečně přelilo do VV a kolik je jich nových. Díky
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod david.matuska » 15 říj 2010 10:31

Dobrý den,

tady je k dispozici: http://www.volby.cz/pls/kv2006/kv111111 ... 0&xvyber=0

David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Llukas007 » 15 říj 2010 10:39

Targi píše:
Llukas007 píše:Stačí si projít centrum města a nejen to. Proč ubývá našich živnostníků? :!: jestli to tak půjde dál za 4 roky máme na radnici zase VV (Vietnam Vítězí) :lol:


Aha, takže Čechy Čechům nebo tak něco...? Copak u nich musíš nakupovat?


No a o to právě jde. Za chvíli budu muset protože tady nikdo jiný nebude. Tedy už dneska skoro není.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod jimi brown herrer » 15 říj 2010 10:48

david.matuska píše:Dobrý den,

tady je k dispozici: http://www.volby.cz/pls/kv2006/kv111111 ... 0&xvyber=0

David Matuška


Jé to mě nenapadlo. Díky ;)

Llukas007> A proč s tím máte problém?
Naposledy upravil jimi brown herrer dne 15 říj 2010 11:49, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Llukas007 » 15 říj 2010 11:18

jimi brown herrer píše:
david.matuska píše:Dobrý den,

tady je k dispozici: http://www.volby.cz/pls/kv2006/kv111111 ... 0&xvyber=0

David Matuška


Jé to mě nenapadlo. Díky ;)

Llukas007> A proč s tím máš problém?


Mám s tím problém a velký. Nechci podporovat praní špinavých peněz. Nechci podporovat šedou ekonomiku!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod jimi brown herrer » 15 říj 2010 11:30

Češi taky perou, nebojte ;)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Milan » 15 říj 2010 13:41

Prosim bezte volit a rozhodnete se spravne. Z Vietnamu zdravi milan


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Lenka » 15 říj 2010 19:54

Vietnamci mi tedy v našem městě nevadí. Chovají se slušně a vstřícně, narozdíl od některých jiných obchodníků. Pokud přede mnou bude viset otázka zda si raději koupím něco v tabáku u Tvrdíka nebo u vietnamce, tak je předem jasná odpověď.
A pokud by mi na nich mělo něco vadit, tak je to to, že by neplatili daně,soc. a zdravotní pojištění s veškeré služby spojené s pobytem či životem v Čr.
Takže nechovejme se vůči otázce cizinců rasisticky, protože za pár let už tu nebude žádný vietnamec. Oni budou sedět doma, počítat peníze a mi pro ně pracovat. :lol:
VVéčka nevolme, mohla by nám tu totiž začít jezdit pro velký úspěch mašinka II. a na Labi Titanik. Ještě nemáme vzducholoď, tož také dobré lákadlo na turisty. :?
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Llukas007 » 15 říj 2010 20:10

Milá Lenko, ukažte mi jedninou západní zemi, kam přijedete, řeknete že sice neumíte jejich jazyk, ale, že tam začnete podnikat a brát práci a obživu jejich lidem a oni si vás tam rádi nechají! Ukažte mi jedinou mimo nás!!! Až se vám vaše děti vrátí zfetovaní, bude to jen proto, že berou drogy od dealerů podporovaných z peněz praných v pochybných hernách a obchodech! gratuluju! :!: :!: :!: Jinak VV ani omylem!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod dotik » 15 říj 2010 21:13

Francie? Německo je to jeden Turek vedle druhého...samej kebab apod. V každém státě někoho maj, kdo dělá práci nebo má prodejny, které místní nechtěj už držet...elektry, občerstvení, samoobsluhy...ve Francii nonstop prodejnu určitě nebude mít místní...kdy by pil víno a pojídal žáby? ;)
dotik
 

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod jimi brown herrer » 15 říj 2010 21:20

Llukas007 píše:Milá Lenko, ukažte mi jedninou západní zemi, kam přijedete, řeknete že sice neumíte jejich jazyk, ale, že tam začnete podnikat a brát práci a obživu jejich lidem a oni si vás tam rádi nechají! Ukažte mi jedinou mimo nás!!! Až se vám vaše děti vrátí zfetovaní, bude to jen proto, že berou drogy od dealerů podporovaných z peněz praných v pochybných hernách a obchodech! gratuluju! :!: :!: :!: Jinak VV ani omylem!!!


To ale není pořád problém těch večerek, které jsoui dobré. To je chyba zákonů nebo nedodržování zákonů (pokud neumějí jazyk). Že někdo někomu bere práci, to je typická věta od nácka adresovaná přistěhovalcům - nesmysl. Projeďte si londýn a budete rád, že narazíte na obchod, kde je to pod arabským názvem napsáno i anglicky. A hlavně vyžeňte všechny nigerijce, co tady prodávaj koks, jestli je poznáte.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Lenka » 15 říj 2010 22:00

Llukas007 píše:Milá Lenko, ukažte mi jedninou západní zemi, kam přijedete, řeknete že sice neumíte jejich jazyk, ale, že tam začnete podnikat a brát práci a obživu jejich lidem a oni si vás tam rádi nechají! Ukažte mi jedinou mimo nás!!! Až se vám vaše děti vrátí zfetovaní, bude to jen proto, že berou drogy od dealerů podporovaných z peněz praných v pochybných hernách a obchodech! gratuluju! :!: :!: :!: Jinak VV ani omylem!!!



Milej pane,
nač Vám ukazovat a přesvědčovat Vás o něčem, když máte svou pravdu. Ovšem jinej úhel pohledu než já. Pro mě člověk který poctivě pracuje = dobrý člověk. Tito lidé pracují od rána do večera a to i o svátkách. Načež někteří občané ČR sedí doma a občas zajdou pro dávky. Kdo je v tomto případě tedy lepší?
Pokud se budeme bavit o drogové problematice, tak to jste trochu uhnul z tématu. Psal jste přeci o těch kteří berou práci našincům. ;)
Pokud jde o mé děti, snažim se je vychovat a vést k tomu, aby mi zfetovaní domů nechodili. A ti vietnamci, kteří mají pěstírny a následně dealeři to těm dětem do pusy necpou, takže záleží na tom zda to dítě si to půjde koupit či ne. A bez poptávky není nabídka. Takže tak. ;)
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: Strašidla z vikýře aneb Živnostníci s tradicí...

Příspěvekod Llukas007 » 16 říj 2010 07:16

Dobře. Jste v přesile. Ikdyž jsem vašimi názory poněkud překvapen uznávám je. Zároveň musím podotknout u některých až přílišnou naivitu. Vy si opravdu myslíte že je živí ty večerky popřípadě občerstvení nasekaný jedno vedle druhého? :lol: :lol: :lol: To chce pořádný políčko, když maj utáhnout nájem, elektřinu, a mít dostatek financí vykoupit celý sklad Kauflandu. :lol: :lol: :lol: Vážně si myslíte že si na to půjčují u Providentu??? :lol: :lol: Hezký víkend všem diskutujícím
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Další

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron