Nový způsob uplácení...

Nový způsob uplácení...

Příspěvekod dotik » 03 říj 2010 21:01

http://zpravy.idnes.cz/bezna-cena-500-k ... _domaci_hv

Toto je konec Horáčků, Gandalovičů apod. Je to něco jako by se zlegalizovala prostituce...nejdřív na to všichni nadávaj, ale když je to v masovém měřítku a legalizované, tak je všechno v pořádku... :D

Když to zaženu do extrému a porovnám to s pseudokauzou marihuana, tak 30.000 členů v ODS bude mít slevu na nejrozšířenější drogy - cigarety a alkohol...kdykoliv...bez dohledu kamer, médií, Aktuálně.cz, kriminalistů apod.
dotik
 

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod m.gut » 03 říj 2010 21:19

to nemyslíte vážně....tohle srovávat s průserama ČSSD, o jaký korupci mluvíte? Jasně, snažíte se najít jakoukoliv špínu na kohokoliv z pravé strany spektra, ale na tohle vám skočej opravdu jen levý prosťáčci
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod dotik » 03 říj 2010 21:31

Je to naprosto jasná věc...budou lákat lidi do strany, aby dostali slevovou kartu...za tu pak budou dostávat slevy...co je na tom tak nepochopitelného? dneska to nabízí každá banka...kreditky - nakupujte a vrátíme vám 1%, 2%...atd. atd.

A aby to bylo srpávně pochopeno...já proti tomu nic nemám...jen říkám, že když se to udělá v malém, tak je to problém...když se to udělá pro 30.000 členů, tak je to vlastně správně :)
dotik
 

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod m.gut » 03 říj 2010 21:41

tak v jednom odstavci píšete, že je to korupce, v dalším vám to nevadí, v dalším odstavci je to vlastně to samé jako rozdávání nelegální drogy......a ono jde přitom o slevové karty využitelné možná u pár firem, běžná praxe po celém svété.....u vás všechno v pořádku?
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod dotik » 03 říj 2010 21:49

Jojo tento způsob korupce mi nevadí :). Lidé se mohou rozhodnout, jestli si chtěj vzít slevovou kartu a používat jí / 300Kč za vstup / guláš / nebo cokoliv jiného...a psal jsem to tu na fóru hodněkrát...že na tom nevidím nic špatného...

A pokud si článek dobře přečtete, tak pokud se jim podaří dát mezi lidi opravdu 30.000ks karet, tak už budou velký hráči na poli podobných slevových karet...

A nebuďte hned vytočenej :) politika je taky jenom legrace a hra...je pravda, že někdy jde o hodně peněz, ale peníze budou, my nebudem... ne? ;)
dotik
 

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod jimi brown herrer » 03 říj 2010 21:51

To je taková analogie k pivům za 2 koruny no - prostě s politikou to nemá nic společnýho. Je vidět, že ods už je fakt zoufalá :D
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod m.gut » 03 říj 2010 21:57

takže nyní radši budete bagatelizovat toto vaše nesmyslné vlákno......ale vydržte, třeba se k vám přidají stálí "pozitivní" diskutéři tohoto fora, nicky asi netřeba připomínat, pak už budete mít co špinit :D
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Nový způsob uplácení...

Příspěvekod dotik » 04 říj 2010 06:18

jak jsem psal, me tento zpusob lakani clenu nevadi...
A pro vas jako milovnika hokeje:
Jaky je rozdil kdyz date fanouskum prvni zapas vstupenku zadarmo a kdyz vstoupi do klubu tak kartu na slevu na kazdy zapas 10%...? Jediny rozdil je v tom, ze to tentokrat nabidla politicka strana...a kdyz slo o stovky lidi, tak to byla kritika na uvodnich stranach novin, kdyz se to udela u desitek tisic lidi, tak je to ok...

Ale znovu opakuji - ja jsem zastancem otevreni stran co nejvice lidem, takze me to neurazi...spis mi vadi fakt ze u desitek lidi to je spatne a u desitek tisic je to ok.
dotik
 


Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron