Kandidátka Věcí veřejných

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr Panaš » 03 pro 2010 21:31

Je vidět, že živnostníci (VV) už nejsou součástí koalice. http://www.litomericko24.cz/new/c-19068 ... drazi.html
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Milan » 03 pro 2010 22:37

Možná to je tím, ale o této alternativě se hovořilo již na předvolebních setkáních v DK a já si myslím, že to je cesta správná. A když se téma parkování diskutovalo, tato alternativa tam zazněla z několika stran (snad se nemýlím :) ).
PS. Snad to nebude vadit ani panu Tvrdíkovi (ten chodí pěšky nebo jezdí na kole :D ).
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 pro 2010 23:46

No nevim, nechci ten clanek uplne shodit, ale mam pocit, ze je nekde trosku bordel a prava nevi co dela leva a naopak. Protoze napriklad je v clanku psano, ze se zdrazi parkovani pro lidi co maji karty, pritom v ruce mam dopis od reditele TS Ivo Elmana, kde pise ceny karet na pristi rok a ceny jsou tam stejne jako letos. Je pravda, ze pak prisly dalsi dva dopisy, kde v prvnim posunul z technickych duvodu prodej karet a v druhem posunul posunuti druheho terminu az na dobu tesne pred svatky a mezi svatky, tak treba nam pak oznami, ze se vlastne zdrazilo a jaksi nam to zapomneli napsat :) Cimz nerikam, ze jsem proti zdrazeni, naopak - za predpokladu, ze parkovani na vyhrazenych mistech bude dusledne dodrzovano a nebude si tam bez postihu a s usmevem parkovat kdo chce, tak aby platci mohli vzdy zaparkovat. Zdrazeni na namesti k omezeni parkovani nejspis nepovede, jen mesto vybere vice penez (coz je taky dobre). Ale treba to je jen prvni vlastovka, takze opatrne jasam.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr Panaš » 04 pro 2010 14:29

Že je naše krásné náměstí bohužel jedno velké parkoviště si nemyslím pouze já. Dokonce to zaznělo jako jedna z mála výtek ze stran odborníků při obhajobě našeho města v rámci MA21 - http://radnice.litomerice.cz/clanek-296.html (ta samozřejmě v článku zmíněna není). Osobně bych parkování na náměstí omezil dost radikálně. Argumenty o omezení podnikání neberu, mít na jedné straně náměstí hned 3 elektry , 3 drogerie, mototechnu - mě nepřijde jako ten správný druh obchodů, který by zapadal do koncepce historického náměstí, který by měl být výchozím bodem v rámci města jako centra turismu. Nemyslím si, že pokud se začne parkovat jinde, náměstí se stane mrtvým, mám naopak opačný náhled. Pravdou je, že omezení parkování bylo za minulé koalice tabu a jsem rád, že se ledy hnuly.
Naposledy upravil Petr Panaš dne 04 pro 2010 15:48, celkově upraveno 1
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Llukas007 » 04 pro 2010 15:03

Jasně. Nejlepší koncepce je jedna strana náměstí celá radnice a zbytek banky!!! Ikdyž třeba koberce na náměstí mi přijde taky jako zhovadilost!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr Panaš » 04 pro 2010 16:04

Zrovna ta strana náměstí, kde je úřad, mě přijde dobrá. Sídlo radnice na náměstí je v pořádku. Její začlenění do historické budovy je reprezentativní, přijímají se tam některé důležité návštěvy, konají svatební obřady, vítání občánků atd., v místnosti CzechPointu jsou fotografické výstavy, v budově sídlí informační centrun a lze navštívit Kalich. Dále je na této straně několik restaurací s předzahrádkou, knihkupectví, a další drobné obchůdky. Ty navštěvují jak občané, ale i turisté a tak to má být. Jezdit si nakupovat na náměstí pračku nebo ledničku, nevím, to klidně mohu kdekoli jinde. Problém dosavadního uspořádání našeho náměstí je, že slouží jako nákupní zóna hlavně pro lidi v pracovním týdnu. Sobota odpoledne a neděle - mrtvo - a to je čas, kdy přijíždějí turisté. V podstatě všechny obchody jsou zavřené a nemají šanci si něco koupit. Já bych raději viděl náměstí jako "veřejné kulturní a turistické centrum" a ne levné parkoviště.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Llukas007 » 04 pro 2010 18:41

Proč by si turisti nemohli nakoupit. Vietnamské večerky jedou na 200%!!! Víkend nevíkend. Jen otázka času než se nějaká větší zjeví přímo na náměstí. Né, opravdu máte pravdu, že třeba strana kde je úřad je moc pěkná. Decentní restaurace na úrovni, cukrárna. Tak by to asi mělo být. Škoda že o ten víkend je centrum mrtvé jak píšete.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod Petr » 05 pro 2010 10:57

Petr Panaš mi mluví z duše! Naprosto souhlasím!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kandidátka Věcí veřejných

Příspěvekod marga » 11 črc 2014 22:10

dotik píše:Navíc kroužkování u VV je naprosto zbytečná záležitost...stejně si ostatní odstoupí s tím, že vlastně na to nemají čas a vůbec politiku dělat nechtěj...a že vlastně mají čas jen na svoje firmy...což jsme už viděli, takže nic nového...a další důvod, proč volit velké a hlavně skutečné politické strany, ne podobné projekty různých nespokojených Nováků, kteří si myslí, jak jim všichni ubližují...



:-)
Jak se pozna skutecna politicka strana?
Sestavi vv kandidatku nebo si jen zacestuji?
marga
 
Příspěvky: 14
Registrován: 21 čer 2014 05:39

Předchozí

Zpět na Komunální volby 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron