Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovce)

Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovce)

Příspěvekod vrotter » 06 čer 2013 22:27

Dnes ve čtvrtek 6. června 2013 jsem se zúčastnil jednání zastupitelstva. Chtěl jsem aby se dnes nehlasovalo o bodu 17.
Tento bod je směna kusu komunikace u OBI kterou vlastní pan Třešňák (dále už jen pan T) za velice lukrativní pozemek v majetku města - placené parkoviště vedle Sociálky v Seifertovce.
Co s tímto parkovištěm pan T zamýšlí... že by lepší parkoviště, myslíte že tam to parkoviště v Seifertovce vůbec zůstane? To všechno se brzy dovíme, jen co přijedou bagry.
Kdo tam parkujete, víte že to už asi nebude na dlouho?
Proč se město zbavilo jednoho z posledních lukrativních pozemků uvnitř města, copak se to nedalo směnit za jiný pozemek za stejnou cenu, resp. mnohem výhodněji prodat?
Proč zastupitelé nepočkali do dalšího jednání, vždyť ta silnice u OBI je pod vodou a vůbec se neví v jakém může být stavu?
Jak chce město zajistit, že opět nedojde ke změně územního plánu aby si tam pan T postavil co bude chtít... ačkoli to má teď trochu těžší, je v ochranném pásmu železnice a to jsem zvědav jak se popere s tím.
V. Rotter [SZ Litoměřice]
Uživatelský avatar
vrotter
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2013 12:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Tomas.Marny » 06 čer 2013 23:22

Ať nikdo z té lokality nekňučí, dobře jim tak a už se opravdu a ze srdce těším až se všechny přilehlé ulice docpou auty z onoho parkingu, co mám info, tak tam až na několik málo jedinců nebyl nikdo, z toho lze usoudit, že parkovacích míst v dané lokalitě je více než dostatek a pokud nemají občané zájem se podílet alespoň přítomností na tak zásadní záležitosti, nedivím se, že toho radnice využila a využívá ku prospěchu jedinců...
Tím jaký z celé záležitosti vyplynul závěr, se jen potvrzuje co se povídá po městě, že pan T má všechny koupené a že vše bylo dopředu dohodnuto a toto byla jen omáčka pro lidi.
No bude to mazec s parkováním ...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod ronyk » 07 čer 2013 06:00

Jsem jeden z parkujících jsem naštván, ale stále nevím jak jsem měl bojovat proti větrným mlýnům, když je pohání silné finanční tornádo. Na to můj vánek nestačí, i když bychom se nějak spojili. Spíše se divím nájemci parkoviště, že víc nebojoval, anebo se pro něj stalo velice výhodné pozemek opustit.
Proč jsou však radní z pana T.tak připosraní,nevím, velké finanční pobídky se přímo nabízejí a to nemyslím pro město. On močí radnici na paty ,kde se dá a oni mu jdou stále na ruku. Už z principu bych mu nic nedal. :!:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Petr Panaš » 07 čer 2013 06:54

Zde uvidíte (pokud to bude dostatečně vidět) jak zastupitelé o směně pozemku hlasovali.
Přílohy
hlasování ZM.jpg
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Tomas.Marny » 07 čer 2013 07:53

Panáčkové ví velmi dobře, že je pan T podfouk už s bytovým domem u Lídlu, nebo nepodfouk a vše bylo za účasti našich zákonodárců domluveno dopředu. A docela se přikláním k druhé vyriantě, protože jen blbec by směnil takovéto lukrativní pozemky za nějakou silnici.
Je zarážející, velice zarážející že bylo onomu podnikateli povoleno stavět v zátopové oblasti, každý se nad tím pozastavuje, jen ne ti, kteří mu udělili souhlas, jak to vypadá na stavbě nechť se každý přesvědčí pohledem k Intersparu, vše zaplaveno.
Není už těch prapodivných rozhodnutí našich konšelů nějak moc? Mám dojem, že jeden z nich již byl v hledáčku protikorupční policie.
Pak se nemůžeme divit, že jeden z nejmocnějších mužů radnice měl před časem eminentní zájem o nákup kacií nejmenované společnosti v hodnotě 3 mil. prostřednictvím burzovní společnosti v Praze. A vím o čem hovořím, protože každý má někde své známé a mě jeden makléř volal zda neznám určitého člověka z Ltm, že má zájem o nákup...
Pak se asi nemůžeme divit a nemůže nás překvapit co se tu děje...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod vrotter » 07 čer 2013 09:41

Na Litoměřickém deníku se o tomto už objevil i článek: Třešňák, Jurčák, město: hra o pozemky a milion
http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 30528.html
V. Rotter [SZ Litoměřice]
Uživatelský avatar
vrotter
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2013 12:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod jimi brown herrer » 07 čer 2013 10:43

Proč se Červín v novinách staví ke směně pozemku negativně a pak hlasuje pro?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod vodomerka » 07 čer 2013 12:29

jimi brown herrer píše:Proč se Červín v novinách staví ke směně pozemku negativně a pak hlasuje pro?


asi potřeboval zvednout cenu svého hlasu (třeba) :)
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Achab » 07 čer 2013 21:23

doporucuji si precist diskuzi o aktivitach Tresnaka v jinych mestech. Tedy bydlicim v Seifertovce to nedoporucuji at si nekazi vikend. O Tresnakovi to zacina od 2 prispevku. Vazeni zastupitele hlasujici pro velice dekujeme ze vam lezi blaho mesta a jeho obyvatel na srdci a pozemek jste dali tak osvicenemu staviteli ktery kout naseho mesta urcite proslavi http://neratky.cz/discussion/opinions:d ... 68dd1263d9
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Petra Rotterová » 07 čer 2013 22:02

Achab píše:doporucuji si precist diskuzi o aktivitach Tresnaka v jinych mestech. Tedy bydlicim v Seifertovce to nedoporucuji at si nekazi vikend. O Tresnakovi to zacina od 2 prispevku. Vazeni zastupitele hlasujici pro velice dekujeme ze vam lezi blaho mesta a jeho obyvatel na srdci a pozemek jste dali tak osvicenemu staviteli ktery kout naseho mesta urcite proslavi http://neratky.cz/discussion/opinions:d ... 68dd1263d9


Máme se tedy opět na co, těšit :(
Petra Rotterová Laušmanová
(SZ Litoměřice)
Petra Rotterová
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2013 11:43

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod ronyk » 08 čer 2013 06:20

Jak si, tak čtu město odmítlo miliónový úplatek (pardón sponzorský dar), och jak velkorysé!
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod kočka » 08 čer 2013 06:56

Tak Eva Břeňová opět vytřela zrak všem škarohlídům a nevěřícím Tomášům. Kdo ještě může nevěřit, po přečtení jejího článku na stránkách města, křišťálově čistým pohnutkám našich zastupitelů.... http://radnice.litomerice.cz/clanek-1043.html
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 čer 2013 08:15

Doufám, že po tomto se ozvou další litoměřické firmy, s tím, že také chtějí podobnou městskou podporu, aby to bylo spravedlivé.

Neví někdo jestli dotyčná silnice nebo pozemky k nimž vede byly zaplavené? Pokud ano, pomáhá tedy město k rozvoji záplavové oblasti, a tím potenciálně vytváří další škody místo aby v záplavové oblasti zakázalo stavět?

Na druhé straně nechápu, proč se město zbavuje lukrativního pozemku. Někde jsem četl nářek nějakého radního, že město má z pozemku asi devět tisíc ročně, a že to je málo. Proč ho tedy nepronajme dráž, případně, proč ho parkujícím nepronajímá samo, například přes technické služby.

Ale třeba si někdo udělal analýzu a zjistil, že je výhodnější naštvat spoustu parkujícich lidí a naopak možná přinést pár nových pracovních míst...

Že by tam šlo o úplatky se mi věřit nechce, přece jen to je sledované a je před volbami a nikdo by na sebe tohle riziko snad vzít nechtěl. I když veletoč pana Červína, který v deníku tvrdí, že je proti, a pak hlasuje pro, je zajímavý.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod vrotter » 08 čer 2013 10:54

Výsledky hlasování upravené aby se to dalo přečíst:
Obrázek
V. Rotter [SZ Litoměřice]
Uživatelský avatar
vrotter
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2013 12:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Petr Panaš » 10 čer 2013 21:17

Snad zastupitelé (někteří) vědí co dělají. Na jejich místě bych byl však maximálně opatrný, zejména pokud jde o pana Třešňáka a jeho firmu.
http://kolin.pres.cz/?page=clanek&rok=2008&idc=2283
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod vodomerka » 11 čer 2013 05:52

je dobře, že Vašek Rotter vyfotil to hlasování. takhle snad v budoucnu nezapadne, kdo rozhodoval..!
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod vrotter » 11 čer 2013 12:58

Nejenom vyfotil, já jsem chtěl hlavně přesvědčit zastupitele aby s tím prodejem posečkali.

Jen se všichni podívejte co vlastně město kupovalo:
Obrázek
(obrázek z FB Litoměřicka 24 poslaný Klárou F. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=604356102915514&set=o.157113497667962&type=3&theater )

Vždyť ani nevíme v jakém to bude stavu až voda opadne úplně, může to být také úplně na odpis... ale to nikoho v tu chvíli asi nezajímalo (resp. ty zastupitele co hlasovali pro prodej)!
V. Rotter [SZ Litoměřice]
Uživatelský avatar
vrotter
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2013 12:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod ronyk » 11 čer 2013 18:07

Třeba nám tam postaví parkovací dům s parkovným do pětikila. :lol:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod winie » 11 čer 2013 18:49

treba to mesto necha zaplavit na porad a budou se tam prohánět gondoliéři jako v benátkách :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Konec parkování v Litoměřicíh (nebo alespoň v Seifertovc

Příspěvekod Petra Rotterová » 12 čer 2013 21:15

Tak dokonce vyšel článek v Radničním zpravodaji a také na http://www.parlamentnilisty.cz/parlamen ... sna-274848

Tak mě to rozlítilo.. že jsem musela přidat komentář do diskuse:
http://www.parlamentnilisty.cz/parlamen ... nt=6568552
Petra Rotterová Laušmanová
(SZ Litoměřice)
Petra Rotterová
 
Příspěvky: 5
Registrován: 07 čer 2013 11:43

Další

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron