Hospic

Hospic

Příspěvekod Kendy » 21 črc 2012 16:28

Tak jsem zrovna četla článek,že je Litoměřický hospic ve finanční tísni,protože od státu nedostali peníze. To je ostuda státu,ale i vedení města!! To by se nenašlo na městě nějaký fond,který by pomohl ??? Myslím,že město podporuje spousty nedůležitých věcí,ale do hospicu se můžou dostat i páni radní.A byli by rádi,kdyby fungoval i za pár let,protože není důstojné umírat v nemocnici bez blízkých,bez zájmu okolí.A pokud si člověk může přát,a jde to zařídit,určitě využije možnosti hospicu. Myslím si,že za vše mluví i to,že je čekací doba na místo. Je to ostuda :cry:
Kendy
 
Příspěvky: 71
Registrován: 23 bře 2011 11:37

Re: Hospic

Příspěvekod Llukas007 » 21 črc 2012 19:27

Ono se stačí podívat do nemocnice na Ldn, která spadá pod město jak to tam vypadá. Lepší chcípnout někde pod mostem nežli tam! Hrůza a děs!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Hospic

Příspěvekod Stanislav Hylán » 21 črc 2012 21:45

Problém hospice je spíše problém státu. Ten by měl podporovat podobná zařízení. Ovšem to by musel na Ministerstvu práce a SOCIÁLNÍCH věcí sedět někdo kompetentní a nikoli asociál J.Drábek. Ten škrtá všude - v oblasti zdravotně postižených a důchodců zvlášť. Výjimkou škrtů jsou aktivity kolem financí na samotném MPSV, aktivity řízené náměstkem Šiškou, kdy se přes inovaci IT systémů na úřadech práce (připravuje se i na správě sociálního zabezpečení ) a hlavně úsporám :D "k lizu" dostávají firmy sponzorující TOP O9. Stačí mrknout na: http://www.nfpk.cz. Byznys mise obou pánů je prozatím úspěšná (boží mlýny však melou pomalu, ale jistě ;) ) a v mnohém připomíná misi jistého náměstka na Ministerstvu obrany v 90.letech...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Hospic

Příspěvekod subform » 26 lis 2012 10:56

chtěl bych upozornit na charitativní akci ve prospěch hospice..... více informací zde: http://pinupangels2013.g6.cz/o-projektu/
dnes jsem se od organizátorky dočetl toto: "MĚSTO Litoměřice prostřednictvím svého Centra cestovního ruchu projevilo zájem o prodej charitativních kalendářů pro litoměřický Hospic sv. Štěpána...ale musí mít alespoň nějaký zisk mi bylo řečeno!!!! Takže vážené Město Litoměřice, za sebe a za celý projekt Vám vzkazuji FUCK OFF! Nejenže nepodporujete kulturní akce, které stojí za to - jen kvůli tomu, že se nejedná o Kabáty a jim podobné, ale ještě máte tu drzost si říct (byť třeba o minimální) zisk u projektu, u kterého jsem si zakládala na neziskovosti!!!"

že se město netydí, no asi nestydí.........
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Hospic

Příspěvekod subform » 27 lis 2012 12:37

subform píše:chtěl bych upozornit na charitativní akci ve prospěch hospice..... více informací zde: http://pinupangels2013.g6.cz/o-projektu/
dnes jsem se od organizátorky dočetl toto: "MĚSTO Litoměřice prostřednictvím svého Centra cestovního ruchu projevilo zájem o prodej charitativních kalendářů pro litoměřický Hospic sv. Štěpána...ale musí mít alespoň nějaký zisk mi bylo řečeno!!!! Takže vážené Město Litoměřice, za sebe a za celý projekt Vám vzkazuji FUCK OFF! Nejenže nepodporujete kulturní akce, které stojí za to - jen kvůli tomu, že se nejedná o Kabáty a jim podobné, ale ještě máte tu drzost si říct (byť třeba o minimální) zisk u projektu, u kterého jsem si zakládala na neziskovosti!!!"

že se město netydí, no asi nestydí.........


žřejmě jsem zvěřejněním tohoto článku a názoru způsobil nechtěné....... omlouvám se hlavně Věrce a vůbec celému týmu kolem této akce. Nemyslel jsem to nijak zle, spíše jako propagaci takovéto charity.... Tímto se ještě jednou omlouvám.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Hospic

Příspěvekod Lucca » 27 lis 2012 14:55

Vyjádření koordinátoky projektu Pin Up Angels – Věra Urbánkové Svobodové

Vzhledem k tomu, že nejsem a nebudu registrovanou uživatelkou fóra a registrace je poměrně zdlouhavý proces, vyjadřuji se prostřednictvím svého rodinného příslušníka k výše uvedenému příspěvku.

Ten byl použit bez mého vědomí a je zcela vytržen z kontextu. Byl napsán pro použití na sociální síti, kde byl řádně uveden na pravou míru s ohledem na vyvíjející se situaci. Pokud se tedy výše uvedený příspěvek kohokoliv dotknul, pak se omlouvám a pevně věřím, že nebude mít dopad na financování Hospice sv. Štěpána. Věřím, že jak mně, tak panu řediteli Česalovi, na jehož popud toto doplnění píši, i panům radním, jde v první řadě o zachování a fungování Hospice sv. Štěpána a výše uvedený příspěvek bude adminem smazán na mou osobní žádost. Pan ředitel mě poučil, že Město Litoměřice každoročně Hospici na provoz přispívá. A informace o tom, jak se Město postavilo k neposkytnutí dotací, mám jen kusé, takže se k nim nebudu vyjadřovat. Jasně se distancuji od jakéhokoliv napojení mých názorů na vedení Hospice a věřím, že jako svobodný občan mám nárok na vlastní úsudek, který nebude zneužíván v případný neprospěch kohokoliv jiného, než jeho tvůrce – mám na mysli především negativní dopad na Hospic. Děkuji za pochopení a má-li někdo skutečný zájem pomoci, věřím, že je schopen celou poměrně vykonstruovanou situaci objektivně selským rozumem posoudit. Mým cílem bylo od počátku pomoci a věřím, že tento jeden, z kontextu naprosto vytržený příspěvek, nebude mít na veškeré solidárně míněné aktivity našich spoluobčanů žádný vliv.
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron