Tržnice Zahrady Čech 2012

Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Veselý » 06 dub 2012 09:10

Hned první den ve středu jsem s velkým očekáváním navštívil Tržnici Zahrady Čech 2012. Nevím, zda můj názor bude osamocen, ale více než tématicky zaměřených vystavovatelů a prodejců jsem tam bohužel viděl stánkaře s nic neříkajícím zbožím. Stánky a v nich struhadla, lepidla, autopotahy, vojenské oblečení a možná i secound hand. Takových stánků je tam skutečně minimálně 50%. A nejsou jenom na venkovních plochách, ale i v pavilonech. Hrůůůza !!!!!!!!!!!!!!! Dost mě to zklamalo. Je vidět, že současný nájemce již neměl snahu něco měnit k lepšímu, něco lépe organizovat. Přeji novému nájemci hodně štěstí ! Změnu to skutečně potřebuje. A jak to vidíte Vy?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod ronyk » 06 dub 2012 09:36

Asi nebyl šťastný nápad spojit dvě akce do jedné, je to fádní.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Milan » 06 dub 2012 09:54

Asi není v současné době jednoduché naplnit výstavní plochy. Předpokládám, že kdyby byl zájem o plochy ze strany tématicky zaměřených vystavovatelů/prodejců, bylo by jich tam i 100 %. Pokud by tam tedy nebyly stánky zde kritizované, bylo by asi z 50% prázdno. Pokud mi takovéto stánky vadí, nenavštěvuji je.
Uvidíme, jak se s organizací popasuje nová společnost Zahrada Čech s.r.o. Potom můžeme hodnotit.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Veselý » 06 dub 2012 12:42

Milane, při návštěvě Tržnice jsem samozřejmě také navštívil některé vystavovatele. I u nich zájem klesá. Ale na vině není ani tak neustále omílaná ekonomická krize, ale dle jejich vyjádření špatné vedení výstaviště současným managementem. Někteří věděli o změně nájemce od ledna 2013 a překvapilo mě s jakým očekáváním změn a přístupu tuto změnu provozovatele uvítali. Uvádím jen některé body, které jsem pochytil: špatně řešení parkování pro vystavovatele, topení v halách je i v tomto počasí vypnuté nebo tam není vůbec - vystavovatelé tam sedí v zimních bundách, vystavovatelé se tam necítí jako zákazníci, ale jako Ti "co pořád něco chtějí a obtěžují". A toto jsou podle mě důvody, proč zájem vystavovatelů každým rokem klesá........a pak se nahrazuje ve velkém množství prodejci, kteří vůbec nesouvisí s tématikou zahrady. Běžte se tam podívat a promluvte s některými..........
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod vojta » 06 dub 2012 13:07

Ano pane Červine( Veselý) všichni vás viděli roznaset letáky nového nájemce...
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Veselý » 06 dub 2012 15:25

Aha........takže když má někdo argumenty na které lze jen obtížně reagovat, musím to být hned pan Červín? To bych si také mohl myslet o Vás věčných pesimistech, že jste současní pracovníci ZČ. A o jakých letácích to mluvíte?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod litelot » 06 dub 2012 16:03

Veselý píše:Aha........takže když má někdo argumenty na které lze jen obtížně reagovat, musím to být hned pan Červín? To bych si také mohl myslet o Vás věčných pesimistech, že jste současní pracovníci ZČ. A o jakých letácích to mluvíte?


Asi před měsícem jsem tady podle obsahu příspěvků od "Veselý" napsal, že pod tímto jménem je ukryt místostarosta města, ředitel školy, jednatel ZČ s.r.o., trenér juda, majitel vinotéky U Rehuše ...... atd. p.Červín. A vida, není to jenom moje doměnka. Máme to ale šikovného místostarostu, když všechno stihne.
Možná, že jste si roznášel i reklamní letáčky na svojí vinotéku. Nedaleko v Albertu máte novou konkurenci, tak se musíte snažit. Naštěstí jsou prázdniny, takže jste nebyl "za školou" :lol: a už se také cítíte, že jste na svém výstavišti. Na městě už začněte dělat něco užitečného :!: Myšleno užitečného pro nás všechny, a ne jenom s Krejzou vymýšlet, jak si zase něco zprivatizujete. Chudák starosta, takovej to byl slušnej a oblíbenej člověk. Proč se nechává takhle ovlivňovat a ještě Váše kšefty veřejně omlouvá? :!: Co zatím sakra je, že si nechává kazit svojí dosud úspěšnou kariéru?
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Veselý » 06 dub 2012 16:35

litelot píše:
Veselý píše:Aha........takže když má někdo argumenty na které lze jen obtížně reagovat, musím to být hned pan Červín? To bych si také mohl myslet o Vás věčných pesimistech, že jste současní pracovníci ZČ. A o jakých letácích to mluvíte?


Asi před měsícem jsem tady podle obsahu příspěvků od "Veselý" napsal, že pod tímto jménem je ukryt místostarosta města, ředitel školy, jednatel ZČ s.r.o., trenér juda, majitel vinotéky U Rehuše ...... atd. p.Červín. A vida, není to jenom moje doměnka. Máme to ale šikovného místostarostu, když všechno stihne.
Možná, že jste si roznášel i reklamní letáčky na svojí vinotéku. Nedaleko v Albertu máte novou konkurenci, tak se musíte snažit. Naštěstí jsou prázdniny, takže jste nebyl "za školou" :lol: a už se také cítíte, že jste na svém výstavišti. Na městě už začněte dělat něco užitečného :!: Myšleno užitečného pro nás všechny, a ne jenom s Krejzou vymýšlet, jak si zase něco zprivatizujete. Chudák starosta, takovej to byl slušnej a oblíbenej člověk. Proč se nechává takhle ovlivňovat a ještě Váše kšefty veřejně omlouvá? :!: Co zatím sakra je, že si nechává kazit svojí dosud úspěšnou kariéru?


Na tomto fóru je úchvatné, že když někdo pojmenuje věci tak jak jsou, bez zášti a pomlouvačné nálady, je hozen do pytle ihned s osobou, která se hodí. Vaše příspěvky jsou pane "litelote" již dlouhodobě plné nenávisti vůči některým lidem a proti nim budete bojovat až do posledního dechu. Pan Červín skutečně nejsem a ani tohoto pána neznám osobně. Jen se vždy snažím najít i jiný pohled na věc, než že všichni jsou zloději, lumpové a lháři. A o současném nájemci výstaviště Zahrady Čech si nemyslím nic pozitivního. Mám k tomu jednoduchý důvod - protože na výstavišti nic pozitivního za 20 let nepředvedli. A také musím říci, že kvůli Vám, některým věčným rýpalům a negativistům má toto fórum v očích mého okolí snižující se úroveň.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Tomas.Marny » 06 dub 2012 17:03

Přátelé, občané, od dnešního dne si dovoluji vyhlásit zákaz vstupu na toto fórum všem těm rýpalům a negativistům, protože tací lidé zapříčinili pokles úrovně fóra.
Napříště všechny příspěvky laditi do pozitivních barev, nejlépe růžové a za porušení tohoto nařízení, asi zřejmě dostanete na zadek od pana Veselého, či někoho z jeho blízkého okolí, popřípadě se pan Veselý a jeho nejbližší okolí urazí a již nikdy do takto pokleslého fóra nevstoupí a ba co víc, ani nepřispěje.
Jenže ono pane Veselý není vše jen veselé a krásné a pozitivní a růžové, ono toho všeho zmíněného je v naší malé zemičce plné grázlů, vyžírků, darmošlapů a darmožroutů čím dál tím méně.
Vše dobré a pozitivní nebo jeho valná většina je zničeno, rozkradeno a zašmeleno. Pokud nejste ochoten vyslechnout ne vždy pozitivní názory občanů, budete muset asi někam do bárbínova, popřípadě do nejbližšího okolí vládních lumpů... ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod litelot » 06 dub 2012 17:08

Proti lumpům se musí pane Červíne bojovat skutečně až do posledního dechu! Nejsem negavistický, pouze mě štvou lidi okolo radnice, kteří okrádají a tunelují
naše město. To se v Litoměřicích nenosilo! Bohužel se politická korupce a mravní bída dostala až do Litoměřic! Mimichodem, špitá se po Litoměřicích, že se prý policie začala zajímat o dotace na stavbu zimního stadionu a hradu. A ještě jsem zvědav, jak to dopadne s naší nemocnicí. Co za tím odvoláním ředitele skutečně je. Těch kauz je na naše malé město v poslední době nějak hodně. Nedivte se, že je někdo naštvanej, co se to děje s majetkem a dobrou pověstí našeho města :!: .
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod Veselý » 06 dub 2012 17:30

No a pomalu jsme odbočili od tématu...........tak prosím zpět k tématu. Jsem plný očekávání, jaké nadšené a optimistické příspěvky o letošní Tržnici si tu přečeteme.....
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Tržnice Zahrady Čech 2012

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 06 dub 2012 23:05

No, byl jsem tam též. A musím říci, že nic moc. Taková přeplácaná všehochuť. Ale hlavně mě překvapila výše vstupného. 60 Kč se mi zdá v současnosti docela málo. Na druhou stranu, vzhledem ke kvalitě výstavy, je to možná akorát.
PS: nejsem Červín :D
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron