Pronájem výstaviště

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod winie » 05 kvě 2013 09:25

kdo by chtel takovejhle areal kdyz vedlejsi prazdny kasarny lezi ladem. o tom to asi uplne nebude. spis celkove takovyhle vystavnictvi uz je za zenitem. Byl jsem se tam vcera podivat. co jsem hledal jsem nasel, ale jinak by se to melo jmenovat kotle, kotle a kotle. Tolik kotlů bych cekal leda tak v pekle :lol:
Ale jedna se o prvni sezonu, tak treba se to zacne zlepsovat
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod LtmPavelka » 05 kvě 2013 09:44

Z kasáren se těžko udělají stavební parcely......
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Desty » 05 kvě 2013 17:52

Z kasáren těžko, ale jaké krásné parcely budou jednou přímo na výstavišti ;) I když kdo chtěl už má postaveno. Ale též mi to připadá dovést to do červených čísel.
Už ani ti trhovci tam nebyli jako vždy :lol:
Desty
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 říj 2010 10:46

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod winie » 06 kvě 2013 14:14

stavebni parcely sousedici s vypadovkou na ceskou lipu? to by bylo hodne levný, když už by tam něco vyrostlo, tak nějakej hypermarket. A to, že tam nebyli trhovci jedině vítám!!! Tahle spodina národa co vám cpe do ruky záclonu a fusekle patří na vietnamský tržnice, jaký to asi tak dělalo dojem, když přijížděli lidi na výstavu aut a tyhle individua jim nabízí čínský záclony....
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 06 kvě 2013 18:04

winie píše:stavebni parcely sousedici s vypadovkou na ceskou lipu? to by bylo hodne levný, když už by tam něco vyrostlo, tak nějakej hypermarket. A to, že tam nebyli trhovci jedině vítám!!! Tahle spodina národa co vám cpe do ruky záclonu a fusekle patří na vietnamský tržnice, jaký to asi tak dělalo dojem, když přijížděli lidi na výstavu aut a tyhle individua jim nabízí čínský záclony....

Tak to jste asi špatně koukal...Na stavebním veletrhu totiž prodávali záclony hnedle u vchodu do pavilonu,kousek od polštářů :D
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod LtmPavelka » 06 kvě 2013 22:28

myslíte že třeba i na ten jakýkoliv market či cokoliv jiného není potřeba místo kde se postaví? řekněme tomu stavební parcela ač to může být nazváno nepřesně. a že je to u výpadovky? co více si přát.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 kvě 2013 20:17

Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 18 čer 2013 09:56

vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vodomerka » 18 čer 2013 12:22

vojta píše:http://www.litomericko24.cz/2013/06/17/vystaviste-dela-charitu-mesto-to-zaplati/


takže charitu udělalo vlastně jenom město (ostatní spolumajitelé společnosti nezaplatili nic). ZČ si tím akorát udělala reklamu za městský peníze a prezentaci klasicky po Červínovsku...
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Petr Panaš » 19 čer 2013 21:50

Určitě nemám nic proti prominutí nájmu, ovšem pokud Zahradě Čech výdaje ve výši 333.000 Kč skutečně vznikly. Den dětí byl zrušen, ovšem kvůli dešti, nikoli povodním. To bylo ještě před. Kolik financí stála propagace akcí Hasičské slavnosti a Akce Policie ČR – “Do života bez karambolů” nedokáži odhadnout, ale spol. ZČ nebyla organizátorem ani jedné z akcí (pouze se měly konat v areálu výstaviště), proto si myslím, že výdaje na propagaci nebyly asi příliš veliké (pokud nějaké byly). Zda bylo třeba hlídat areál po dobu povodní (a jestli se mimo akce výstav nehlídá) to nevím. Stejně tak nedokáži odhadnout spotřebu energií. Ale jak jsem napsal, nemám s prominutím nájmu problém, stačí prokazatelně doložit, že ztráta vznikla. A pokud byla menší a Město se už rozhodlo částku oželet, ať jde případný rozdíl přímo postiženým povodním (nebo třeba na opravu letního kina či koupaliště). Můj názor.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 19 zář 2013 19:41

Chtěl bych tímto vyjádřit svůj obdiv nad organizací letošního veletrhu Zahrada Čech. Obzvláště nové pavilony jsou nádherné a důstojné. Ještě na žádném výstavišti jsem nezažil takovou koncentraci olašských Romů, kteří na sebe pokřikují přes návštěvníky zvláštním jazykem. Nutno dodat že většina značně posilněna alkoholem. Jinak sortiment tradiční,ponožky,burčák a zaručeně český česnek. Vřele doporučuji, uvidíte nevídané ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Bambi » 15 led 2014 16:00

Bambi
 
Příspěvky: 13
Registrován: 14 čer 2010 20:13

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Petr Panaš » 16 led 2014 12:02

Zajímavé, že ze strany radnice se nikdy neobjevila žádná zmínka o tom, že by se na ZČ něco nedařilo. Naopak - viz. tiskové zprávy : http://radnice.litomerice.cz/clanek-1107.html Zatím ani není jasné, zda byl dosavadní ředitel odvolán nebo skončil sám. Dle webu ZČ došlo i k obměně dalších zaměstnanců. Tak uvidíme, jak to bude celé dál. Škoda, že zrovna k tomuto radnice nedá žádnou aktuální tiskovou zprávu.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vojta » 16 led 2014 15:38

http://www.litomericko24.cz/2014/01/16/ ... it-nebude/ Zahrada Čech už nemá téměř žádné zaměstnance...
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Ondra » 16 led 2014 16:02

To, že pronájem výstaviště partě dobrodruhů, které velí pan Červín, nedopadne dobře, se očekávalo. Myslím si, že pan Náprstek rve vlasy, když si vzpomene na to, jak naletěl svému sousedovi. Ještě horší stav může nastat v momentě, kdyby město, jako 50% vlastník, chtělo provést férový audit hospodaření. Jednou pánové na radnici, jednou se to stane. Není těžké zjistit chyby, těžké bude jejich odstraňování. Potom se budou muset zodpovídat konkrétní osoby z konkrétních rozhodnutí. Dotace na halu? Tak to se směju. Přečtěte si vyhodnocení kulatého stolu o sportu, jak se k problému staví veřejnost. Multifunkční halu ano, ale pro sport a tam, kde bude dobře dostupná.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod ronyk » 16 led 2014 19:20

Chlape nedejte se vysmát, že patří plocha fot. hřiště a přilehlé budovy v kasárnách pod Radobýlem firmě Gardeline to možná nevíte, ale až je bude město vykupovat na návrh p. Červína, tak se podívejte komu firma patří. Tady ae podrazy dělají, ale určitě né mezi panem Červínem a p.Náprstkem!
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Jirka » 17 led 2014 11:03

Další objevitel Ameriky.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Ondra » 17 led 2014 11:08

Tak chlape, já jsem sakra dobře informován. Raději mi řekněte, kdy ta Červínovina skončí, kdy mu šlápne někdo pořádně na perka! Nemyslíte, že by to měl udělat někdo z vedení radnice?
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod vodomerka » 17 led 2014 11:24

Ondra píše:Tak chlape, já jsem sakra dobře informován. Raději mi řekněte, kdy ta Červínovina skončí, kdy mu šlápne někdo pořádně na perka! Nemyslíte, že by to měl udělat někdo z vedení radnice?


delate si srandu? vzdyt na radnici vsichni tahnou za jeden provaz! viz Radnicni zpravodaj 3/2013

"... Stejně jako Václav Červín reagoval i zastupitel Petr Hermann, který spolu s ním obnovil svou činnost ve SNK Sport a zdraví. „Jako předseda Národní sítě Zdravých měst jezdím velmi často po českých městech a mohu říci, že leckde nám závidějí, že při rozhodování o dalším směřování Litoměřic si nehrajeme na opozici a koalici, nýbrž činíme dle svého vědomí rozhodnutí, jež jsou městu ku prospěchu,“ uvedl v této souvislosti Petr Hermann. "

http://radnice.litomerice.cz/zpravodaj/ ... 3_2013.pdf
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Pronájem výstaviště

Příspěvekod Ondra » 17 led 2014 12:08

To je nám všem známo milý pane vodomerko a platí to i o hokeji, jehož neprůhledné financování tak náruživě obhajujete. V tom je právě ten problém, já na bráchu, brácha na mě. Volby jsou zde co by dup a Červín, se svým hnutím taktéž. Jak se česky správně pojmenuje skupina osob, která není schopná samostatného myšlení, uvažování a rozhodování? Není to náhodou stádo?
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

PředchozíDalší

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků