Lidl

Chcete v Litoměřicích další supermarket

Ano
19
38%
Ne
22
44%
Je mi to jedno
9
18%
 
Celkem hlasů : 50

Re: Lidl

Příspěvekod York.y » 29 úno 2012 15:37

Llukas007 píše:Popravdě chodím nakupovat jak do marketů, tak do menších obchodů, vyjma jistých. Řekl bych, že jsem chodíval do marketů víc a teď se vracím k menším obchodům, leč mi na výběr už moc nezbývá. Farmářské trhy jsou hezké. Prodávat v krámku uzeninu nechlazenou, vystavenou jen na pultu v pokojové teplotě tak vás zemědělská inspekce ukamenuje. Tady to ale nikomu nevadí, nějaké chladící řetězce jsou ty tam. Navíc je to mnohdy ten samý kšunt co v marketu, jen o něco dražší, ale ten pocit, že je to z farmářského trhu to je něco. Ikdyž musím říct, že občas se tam na něco narazí. Z marketů vede Globus, ostatní třeba Kaufland a Interspar nejsou špatné, ale né ty v Litoměřicích. Zde je to katastrofa. Lidl plný přelepených potravin z okolních zemí, proč ne, ale pro mě NE určitě. Cena na úkor kvality.

A kolik inspekce už ukamenovala prodejců? Vy snad ani netušíte jak se prodává na FT, vy jste tam viděl prodávat gothaj volně ležící na pultě? Je to opět dokolečka, za každou cenu rýpat, podívejte se na ceny paliva u čerpacích stanic v LTM, garantuji Vám, že pokud by byla čerpací stanice provozována v podmínkách LTM třeba sparem, tak by tam byla pravděpodobně mnohem nižší cena za 1/litr než jsou domluveny stávající benzínky a co by se pravděpodobně stalo? To samé co u menších obchodů, každý motorista by jel tankovat levnější palivo k sparu než k zbytečně vyšroubované ceně u nynějších stálých stanic, další příklad jsou vejce, teď je bída v marketech a co udělali menší prodejci, napálili vysokou cenu za kus, proč? Protože využívají, že jich je nedostatek a tak na nich chtějí co nejvíce urvat a tak by to bylo pořád, kdyby zde nebyl ani jeden market, pokud ani tohle nechápate, tak pardon.
York.y
 
Příspěvky: 9
Registrován: 23 kvě 2010 11:20

Re: Lidl

Příspěvekod Llukas007 » 29 úno 2012 18:54

Neviděl jsem konkrétně gothaj, ale jiné uzeniny, jitrnice apod. se tam válejí nechlazené na pultě běžně, myslím na FT. Normálnímu prodejci by uložila inspekce minimálně zákaz činnosti. Co se týče benzínu a absence čerpací stanice u marketu plně s Vámi souhlasím! Jinak nebýt malých prodejců bylo by po vejcích úplně.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Lidl

Příspěvekod dipous » 01 bře 2012 10:12

Llukas007 píše:Popravdě chodím nakupovat ......Lidl plný přelepených potravin z okolních zemí, proč ne, ale pro mě NE určitě. Cena na úkor kvality.


Nebyl bych si tímto úplně tak jistý. Výrobky prodávané spol. Lidl jsou pravidelně hodnoceny časopisem D-test jako jedny z nejkvalitnějších, to je důvod proč se opravdu na lidl těším. Ty náhražky všechno co prodávají v Kauflandu a nyní již i ve Sparu jsou občas fakt síla.
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Lidl

Příspěvekod Konik.HOP » 02 bře 2012 14:18

Mesto by je hlavne melo nechat nejdriv postavit ty bytovky..a pak jim povolit Lidl. Jinak to dopadne uplne stejne jako s Albertem, kde podminkou jeho vystavby byla vystavba dvou bytovych domu v jeho sousedstvi, tak aby lepe zapadal do zastavby. Dokonce jsem nejkde videl i studii na ty bytovky. Nikdy k tomu nedoslo, byla to od zacatku jen bouda na mesto. To same muze byt (a nemusi) v pripade Lidlu. Jen predpokladam ze se prestavitele mesta poucili.
Uživatelský avatar
Konik.HOP
 
Příspěvky: 107
Registrován: 27 kvě 2010 13:30

Re: Lidl

Příspěvekod Jirka » 28 zář 2012 08:19

Jdu ve středu po obědě do garáže okolo liduprázdného staveniště Lidlu a ochranka tam honí nějaké spratky. Ti samozřejmě utekli a udýchaný dozorce se mi na otázku "Proč se nepracuje" svěřuje nějak takhle. Rozkradli to, dluží stavební firmě, tak je po Lidlu. Kdo ví více?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Lidl

Příspěvekod Jirka » 01 říj 2012 17:58

Tak je pondělí 1.října večer a na staveništi Lidlu jemuž patří všechny tři parcely je stále mrtvo.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Lidl

Příspěvekod worwan » 01 říj 2012 18:01

kdo by tam taky večer strašil,že??? :lol:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Lidl

Příspěvekod Milada » 02 říj 2012 07:16

Včera jsem jela okolo před 12.hod. a nikde nikdo...Asi byli všichni na obědě :D
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Lidl

Příspěvekod Milada » 02 říj 2012 08:28

Před 20 minutami na staveništi nikde nikdo - kromě pěti chlápků s rukama v kapsách :)
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Lidl

Příspěvekod klk » 02 říj 2012 13:24

zeptal jsem se dnes ostrahy a ty mi sdělili, že firmu co stavěla pro Lidl majitel vytuneloval a firmám co pro něj stavěly nezaplatil, proto ukončily výstavbu.Stavbu by teď měli přebrat lidi od Lidlu a dokončit jí ve své režii.Práce budou započaty během 2-3dnů. Termín dokončení byl posunut ze začátku prosince na leden 2013. To je vše co jsem zjistil od ostrahy .
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Lidl

Příspěvekod Milada » 02 říj 2012 19:08

Díky za informace. Lidl přijde o největší kšefty - o Vánocích ;)
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Lidl

Příspěvekod winie » 08 lis 2012 11:11

uprimne receno, po predchozich kauzach lidlu mi toto taky docela zavani mensi kauzickou. Pokazde kdy prochazi/projizdim okolo, tak marne patram po tom bytovém domě, který byl součastí vizualizace a plánu. Myslím si, že hodně obyvatel okolí právě proto neprotestovala, že to nebude jen další market, ale pujde o celkovou revitalizaci místa. To, že majitel firmu vytuneloval je sice mozne tvrdit, ale prijde mi to jako by si zadavatel stavby prave podobne kroky objednal, protoze prave diky vystavbe bytu nejspis mesto projekt schvalilo. Je to jen muj osobní nazor a nemel jsem moznost do projektu nahlednout, ale vizualizace by mu mela dle vseho z 99% odpovidat. A to uz vubec nemluvim o tom, jak silné zatizeni v okoli stavby nici v ulici 28.rijna domy a silnice je take v dezolatnim stavu. Nicmene snad se to vramci stavby bude resit. No snad si tento projekt stavebni odbor mesta peclive ohlida a nepujde na ruku novému "zamestnavateli" ve meste. Berte to prosim jako muj osobni nazor na danou vec, nechci tim nikoho napadat, nebo nedej boze obvinovat. Pouze poukazuji na aktualni skutecnosti.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Lidl

Příspěvekod kočka » 20 led 2013 08:28

"Dobrý den,
velice nás těší Váš zájem o naše prodejny. Plánované otevření naší nové prodejny v Litoměřicích je 18.2.2013.
Zákaznický servis naší společnosti 800 11 54 35 je Vám bezplatně k dispozici od pondělí do soboty od 8 – 20h.
Srdečně Vás zveme do našich prodejen a přejeme Vám mnoho spokojených nákupů".
Projekt vypadal trochu jinak.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Lidl

Příspěvekod elixdragon » 20 led 2013 11:05

Co to remcáte? Lidl ne? Vždyť zaměstná lidi, vždyť má o mnoho kvalitnější výrobky než ostatní markety, stačí se podívat na nezavíslý DTest, remcáte, ale až bude akce budete tam první :mrgreen: Já už se těším a budu blahem bez sebe, že budete mít na čele naběhlou žílu, až se ten market otevře :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Lidl

Příspěvekod Vladislav Liška » 20 led 2013 12:21

Ja musím svůj názor přehodnotit. Poslední dobou do LIDLu doceka právě díky dTestu jezdíme. Celkově i to místo v LTM teď vypadá lépe.
Akorát jsem zvědav jak se s celou situací popasuje město. LIDL slíbil postavit i byty a další obchody, nic z toho se nestalo a požádal město o změnu stavby - ex post! Město to neodsouhlasilo. Co bude dál jsem vážně zvědav. Na jednu stranu ten LIDL asi skutečně tady špatný nebude, na druhou stranu se pravidla mají dodržovat.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Lidl

Příspěvekod dnn » 20 led 2013 13:10

také nevím proč lidem z okolí Lidlu tak vadila jeho výstavba, když ten neudržovaný prostor byl akorát pro ostudu .. nyní mě mrzí pouze ten kruhový objezd, vyřešení autobusové zastávky mi také nepřijde jako ideální a nedodržený slib s výstavbou domu s byty i komerčními prostory

..snad budou mít litoměřické rohlíky :P
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: Lidl

Příspěvekod ronyk » 20 led 2013 18:16

Mne by spíše zajímalo vyřešení křižovatky Plešivecká - 28. říjma, dnes už tam většinou není k hnutí, každý si tam stojí jak chce, vlastně, kde chce. Zastávka autubusu je klidně obsazená auty. U obchodu stojí auta i ve třech řadách a co bude až otevřou LIDL mě děsí ! Už jsem zažil autobusáka, který nechal stát autobus uprostřed silnice a šel si nakoupit. :!:
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Lidl

Příspěvekod kočka » 05 úno 2013 16:16

http://radnice.litomerice.cz/clanek-931.html
Radnice protestuje a u Lidlu se staví tempem nebývalým. Metrostav umí, když chce. Že je to jinak?
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Lidl

Příspěvekod vojta » 05 úno 2013 18:08

Tak to jsem zvědav jak se naši radní předvedou ;)
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Lidl

Příspěvekod litelot » 05 úno 2013 22:33

kočka píše:http://radnice.litomerice.cz/clanek-931.html
Radnice protestuje a u Lidlu se staví tempem nebývalým. Metrostav umí, když chce. Že je to jinak?


Stejnému investorovi tzn. Třešňákovi jste pane Červíne a spol. povolili rozšíření OC v Želeticích. Tam zase z vůle Třešňáka nebude kruhový objezd po kterém se dlouho volá. Jakoby nevaroval příklad Alberta, kde měly podle tehdejších slibů stát bytové domy. Co se asi skrývá za "naivitou" radních, kteří jdou Třešňákovi na ruku?
Copak to asi je pane místostarosto Červíne, gestore litoměřického územního rozvoje?
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

PředchozíDalší

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků