Stánkový prodej

Stánkový prodej

Příspěvekod Petr Panaš » 01 říj 2014 17:01

Vždy nerad zakládám nové téma a vím, že se nad tím už tady diskutovalo (tedy trochu podobným), ale nemohu dohledat. Jaký je váš názor na umístění prodejny grilovaných kuřat, která je teď na svém původním místě (naproti poště) vzhledem k probíhajícím stavebním úpravám na parkovišti naproti soudu ? Mě osobně více vyhovuje to aktuální (provizorní) místo naproti poště. Podle mého není prodejní přívěs v parčíku u hradeb nijak rušivý a nabídka pokrmů na veřejné prostranství prostě patří. U soudu to je už malinko dál od centa (byť přiznávám málo). Když nevadí několik reklamních aut na náměstí, nevím, proč by měl vadit přívěs s občerstvením na současném místě. Ten navíc vždy odjede a o víkendu tam není, narozdíl od těch vystavených aut.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Stánkový prodej

Příspěvekod jiri.rudolf » 01 říj 2014 17:24

I pro mne je toto současné místo přijatelné. Navíc si myslím, že daleko více frekventované a nijak mě to neruší. Spíše mě vadí, že přes tento malý parčík je udělaná cyklostezka, tedy jen vyznačena značkami na začátku a konci. To mě připadá trochu úchylné. Kdyby aspoň byl vyznačen pruh pro kola. Jsem zvědav až se srazí kolista s kočárkem nebo dítětem, kdo bude v právu? :P
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Stánkový prodej

Příspěvekod simi » 01 říj 2014 17:36

špatně se tam parkuje, když jedete pro kuře autem.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Stánkový prodej

Příspěvekod elixdragon » 01 říj 2014 18:13

Pro pěší je samozřejmě lepší toto (provizorní) místo, ale pokud ujedu z práce pro 1/2 kuřete, tak jsem rád, že u toho můžu i zaparkovat, takže pro mě je lepší místo ve spodnější části, tudíž to blíže k soudu.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Stánkový prodej

Příspěvekod Llukas007 » 01 říj 2014 18:57

O přemístění na parkoviště se kdysi postaral živnostník z radnice pan CHovaneček, aby mu grilovaná kuřata nekonkurovaly jeho obchodu v Novobranské. Jenže se to jaksi minulo účinkem a kuřatům se začalo dařit daleko víc právě kvůli možnosti snadnějšího zaparkování. Takže souhlasím, pro pěsí lepší u pošty, ale pro motoristy a provozovatele kuřat asi lepší na parkovišti.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron