Petice na podporu OC Na Soutoku

Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod OC Na Soutoku » 02 zář 2014 11:28

prosíme čtěte přiložený dokument. děkujeme za vaší podporu. nájemci OZ Na Soutoku

Petice OC.PDF
(24.68 KiB) 947 krát
OC Na Soutoku
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 zář 2014 09:59

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod vodomerka » 02 zář 2014 11:42

co na to říct? další z Třešňákových šméček. a můžeme se těšit, co postaví na městem "darovaném" pozemku u Sociálky.
zajímavá je informace o příslibu utlumení nákupní zóny na náměstí.
jinak se obávám, že se klidně může stát, že stávající vedení radnice opravdu takovouto kompenzační smlouvu podepíše - a po nás potopa!
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Birner Pavel » 02 zář 2014 12:50

Zajímavá petice s ještě zajímavějším koncem. Autoři petice si stěžují, že vedení radnice nesplnilo ani jeden z daných slibů a ve druhé větě žádají občany, aby volili tyto samé pány. To je minimálně podivné. Když někdo nedodrží slib a pak se brání i setkání, tak nechápu jistotů autorů petice, že jim tito pánové po volbách pomůžou. - Vždyť ani nemají jak.
Nechápu, jestli je to pravda, jak může vedení radnice slibovat kompenzace za vzniklé ztráty. Neříká se tomu nepovolená veřejná podpora? Zajímavé by bylo udělat anketu mezi občany (třeba v rámci projektu Zdravé město), kolik z nich souhlasí s kompenzací obchodníkům v OC (nic proti nim), jsou to přeci veřejné prostředky nás všech a nemůžeme zvýhodňovat jednoho na úkor druhého. To je jako, kdyby někdo z provozovatelů předzahrádek chtěl po městu kompenzace za dny, kdy v létě pršelo, aby mu radnice kompenzovala ztráty.
Nájemnců je mi na jednu stranu líto, ale rozhodnutí, že budou v provozovat své prodejny v tomto objektu udělali ze své vlastní svobnodné vůle a to, že uvěřili nějaké stuii i nereálným slibům vedení radnice, je bohužel jen jejich problém vzniklý s jejich rozhodnutím umístit svou provozovnu do OC Na Soutoku.
Než vstoupili do nájemního vztahu, měli si ověřit, zda pan Třešňak není náhodou kamarád či blízký známý někoho z vedení radnice........ a jak postupuje v ostatních městech či podnikatelských projektech, určitě je minimálně na Googlu dost informací.
Jestli se nepletu, tak díky tomuto developerovi byly i problémy s výstavbou prodejny Lidl.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Jaromír Mareš » 02 zář 2014 13:37

vodomerka píše:co na to říct? další z Třešňákových šméček. a můžeme se těšit, co postaví na městem "darovaném" pozemku u Sociálky.
zajímavá je informace o příslibu utlumení nákupní zóny na náměstí.
jinak se obávám, že se klidně může stát, že stávající vedení radnice opravdu takovouto kompenzační smlouvu podepíše - a po nás potopa!


vodomerko,
toto vlákno je spíše „šméčko“ úplně někoho jiného resp. pořád toho stejného, ale to si snad poznal také, né? :)
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod vodomerka » 02 zář 2014 13:42

Jardo, vůbec mě nenapadlo, že by to nemusela být pravda.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 zář 2014 13:51

Celkově to je divné, napřed se na někoho nadává a pak ho máme podpořit? Že tam prodejci pláčou je sice pravda, ale na druhou stranu do toho šli na vlastní triko a pokud si neumějí něco ošetřit smluvně, tak je mi jich sice líto, ale asi to je vývoj. Navíc pochybuju, že by prodejci dělali takovou petici a neuvedli, žádné jméno nebo kontakt.

Pokud autor chce, může mě kontaktovat a já ověřím, že se jedná o existující osobu s napojením na nájemce, v opačném případě to je z mého pohledu fake.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod vodomerka » 02 zář 2014 14:02

nojo, sem se asi nechal napálit :). nicméně zas tak divoká fikce to není. už bych se tu nedivil téměř ničemu.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Birner Pavel » 02 zář 2014 14:02

Jestli je to fake, tak proč autor ztrácí čas (asi ho má hodně) přípravou takového dokumentu. Může rovnou pod anonymním jménem napsat, o co mu jde a co mu vadí.
Tak se nás nechalo napálit více.
Je pravda, že petice má nějakou formu a tato tomu opravdu neodpovídá.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 zář 2014 14:46

Treba to fake neni, ja fakt nevim, jen to pusobi hodne podivne. Mozna jsem taky prilis paranoidni a jak rika pan Mares "negativni" :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Litomericko24.cz » 02 zář 2014 15:01

:) protoze se tu necha napalit kde kdo a vyvozuje z toho zavery s celkem zavaznymi dusledky :) :)
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod wind » 02 zář 2014 17:25

Vážení "nájemci", neoslovujte občany města, kteří nejsou posloucháni pány Chlupáčem, Krejzou a Červínem. Tak špatný a hloupý vtip, jako jste vymysleli, jsem dlouho neslyšel. Dostali jste se do problému vlastním rozhodnutím. Nevím jaké studie a materiály vám byly předkládány, rozhodně však stačí v celé republice zmínit Třešňáka a ihned víme, že se nemáme nikam podepisovat. Je to stejná kategorie člověka, jako jsou Krejza a Červín. Chlupáče vynechávám, ten ještě nyní pořádně neví, o co se jedná. Máte to, co jste chtěli. Nevyvolávejte hloupě podporu někomu, kdo vás dostal do pasti, je to hloupé.
P.S. : Buď tuto petici napsal zcela nesvéprávný člověk, nebo někdo, kdo se chce udržet na radnici!!!
wind
 
Příspěvky: 89
Registrován: 21 říj 2010 15:11

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod sally » 02 zář 2014 17:36

Mno nevím zda-li je to fake.Rozhodně to ale reálně existuje.Nedávno jsme to měli u Sparu za stěračema.Pak to taky nějaký dívčiny rozdávali v myslím 5.května nebo Novobranský.Souhlas s panem Birnerem.Na fake by to stálo moc peněz i moc času.A v zásadě jsou ty informace přesný.Kámoška tam dělá v botách a neustále nadává,že dostala od vedení sprďáka za malou tržbu.Prý ale není komu prodávat.Chodí tam málo lidí.Vedení CCC ale tohle prý nechce slyšet.
sally
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 črc 2014 19:37

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Milada » 02 zář 2014 17:39

To je asi vtip, ne? Proč bych měla volit někoho jenom proto, aby na tom vydělali obchodníci, které vůbec neznám?
Komunální politice nerozumím, nevím, kdo s kým a proč...Každopádně bych jako podnikatelka rozhodně nevěřila slibům (jakéhokoli) politika, natož majitele prostor, který mi pronajímá - ikdyby sliboval hory i s horákama!!
O prostory v OC NA Soutoku jsem se zajímala, přišel mi emailem cenový návrh, ze kterého jsem měla husí kůži - jak na takové podmínky mohl někdo přistoupit?? A pokud přistoupil - jeho problém - nebo se pletu...?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Petr » 02 zář 2014 18:09

Když už petice oslovuje občany aby volili ODS, tak ať voliče ;) raději žádá, aby přednostně nakupovali u nich. To má snad větší logiku.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod simi » 02 zář 2014 19:28

Co na závěr k této věci říci, je dobře, když jsem někdo napíše, jinak by to prostě upadlo v zapomnění a jen pan Liška asi ví, kdo agituje. Co zveřejnit adresu toho nového pisálka a kolik příspěvků již napsal.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod elixdragon » 02 zář 2014 20:54

Tomu může uvěřit tak akorát slaboduchý človíček nešťastný :lol:

Předvolební šméčka v Litoměřicích :twisted: no když už má někdo chuť podvádět seniory a vyhrožovat že nebude na důchody (jak tu někdo uváděl), tak proč ne tato zhovadilost :roll:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Stanislav Hylán » 02 zář 2014 21:52

Ta celá pseudopetice je k smíchu, stačí se podívat na podpis "Skupina nájemců prodejních prostor v OC Na Soutoku" :D . To je kdo? GATE, JYSK, CCC, ORION, Erotic shop? Trochu to připomíná dobu před rokem 1989, kdy se podepisovalo taktéž podobně "soudružky z JZD 1.máje" atd. Pokud by tedy někdo podobnou petici sepsal,tak by rozhodně musela mít náležitosti vč. garanta a uvedení konkrétních podepisujících. Pravděpodobně by asi autor zveřejnil i místa,kde je možno petici podepsat ;) . V době, kdy developer naháněl prodejce, jsem byl v úzkém kontaktu se dvěma možnými nájemci a NIKDY se nehovořilo o nějaké podpoře města atd. Vždy pouze o tom, že developer předkládal předpokládaná "vysněná" čti silně nadhodnocená čísla počtu nakupujících s tím, že ve svých předpokladech vycházel mj. i z návštěv obyvatel Roudnicka či Lovosicka :) . Ani jeden samozřejmě smlouvu neuzavřel, protože nájem neodpovídal skutečné možné návštěvě a koupěschopnosti. Je to trapný předvolební atak. Nic víc, nic míň. Možná, že se po volbách dozvíme, kdo je autorem :)
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 zář 2014 22:27

Simi - ja nevim kdo to je, nejsem schopen a ani nechci byt schopen identifikovat vsechny uzivatele. Pocet prispevku si kazdy muze zkontrolovat. Je to jen tento jeden prispevek. Nejake nejasnosti jsou ale tento uzivatel je zatim tabula rasa. Trosku si myslim, ze to i tak zustane - z meho pohledu fake (navic to nedava smysl).

Muze nekdo potvrdit, ze se nekde objevily i ty letaky?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Jarda Malík » 04 zář 2014 13:10

Pozvrzuji dnes tahle petice u kauflandu za mym stiracem. Souhlas s tim ze petice by se asi mela nekde podepisovat. Tohle ma charakter nejake vyzvy nebo oznameni
Jarda Malík
 
Příspěvky: 15
Registrován: 04 srp 2014 10:48

Re: Petice na podporu OC Na Soutoku

Příspěvekod Jana Malá » 04 zář 2014 17:27

Já to měla včera odpo za sklem u Lidlu. Žlutý papír. Taky bych to nenazvala peticí. Veřejná výzva by bylo přesnější. Obsah nemohu hodnotit - neznám okolnosti.
Jana Malá
 
Příspěvky: 10
Registrován: 12 lis 2013 19:04

Další

Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron