Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod Sadil » 02 pro 2013 19:38

Jako spousta občanu našeho města jsem byl zvědavý na nové otevřenou nákupní zónu vedle Intersparu. Vyrazil jsem proto v neděli na prohlídku novych obchodů a take za nějakou inspirací na vánoční dárky. Nečekal jsem buhvíco, ale skutečnost mi doslova vyrazila dech. Nečekal jsem, že se budu pohybovat po staveništi, kde lezi stavební materiál, mezi zákazníky se pohybuji dělníci a na zemi je prašný beton !!!! Navíc je většina prostor prázdných a všude visí tabulky s nabídkou pronájmů. Vrcholem nedělních nákupů pak byl šokující zážitek, kdy se na nějakou starší paní sesunuly desky (asi sádrokarton nebo něco podobného), které byly vyskládany u stěny a primáčkly jí nohu k betonu. Ochranka jí tam pak dolovala ven a volali záchranku protoze to vypadalo na zlomenou nohu...

Tak mne napadá jak asi probíhala kolaudace ???
Nejenom, že se stavělo v zátopové oblasti, to už tu probíralo mnoho pisatelů, ale aby se při kolaudaci přešly nedostatky ohrožující zdraví lidí, to už je vážně moc. Moc rád bych znal stanovisko územního rozvoje a stavebního úřadu zda je to vůbec zkolaudované.
Jestli to někdo otevřel bez kolaudace, tak bych očekával rychlou reakci příslušných orgánů města. A jestliže je to v tomhle hororového stavu zkolaudována , pak nám na úřadě našeho starosty Chlupáče tiká další korupční aféra.
Doufám že se tím bude urychleně někdo zabývat.
Sadil
Sadil
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 čer 2013 12:38

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod babča » 02 pro 2013 21:14

To víte. Čas jsou peníze. Doufám, že dotyčná poškozená všechny hlavní aktéry zažaluje a patřičně "zkasíruje".
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod worwan » 03 pro 2013 11:18

to Sadil : pláč dobrej ba vynikající ale špatnej hřbitov...... :)
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20


Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod Jirka » 10 pro 2013 17:18

Petro,
příště místo třístránkového neplatného odkazu napište jen číslo parcely a návod k hledání na www.cuzk.cz. Ne všechny odkazy mají delší platnost.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod Honza » 16 čer 2014 00:24

Odpověď z města na neexistenci kruháku i nefunkčnost semaforů: http://www.litomericko.severoceskydenik ... -zony.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod Petr Panaš » 16 čer 2014 06:47

A vlastník (investor) městu asi jen tak nepředá. Pro město "výhodná směna" účelové komunikace právě u Intersparu za stavební pozemek u OSSZ proběhla. Tím pádem žádné páky, jak ho k tomu dotlačit, nejsou. Vlastně ano ! Město od něho může signalizační zařízení "výhodně" koupit. A snad bych se tomu ani nedivil :x
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod winie » 16 čer 2014 20:37

možná jsem jediný, ale mě by tam ten kruhák spíš naštval, než potěšil. Jezdím tam poměrně často a nemám moc problémy odbočit z hlavní a ani na hlavní. Naopak by mne to zdržovalo při cestách směrem na Terezín
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod Milada » 04 srp 2014 13:36

Nevíte, proč jsou přikryté reklamy obchodů ze strany obchodního centra Na Soutoku (směrem k mostu)?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Kolaudace nákupní zóny u Intersparu !!!

Příspěvekod Honza » 17 zář 2014 23:24

Proč nefungují semafory u Intersparu. Kličkovaná úředníků - přepisy emailů. http://www.litomericko.severoceskydenik ... -zony.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39


Zpět na Rozvoj města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků