Práce řízená z domu

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Práce řízená z domu

Příspěvekod mejlastrom » 08 úno 2013 08:48

Zdravím možná by vám to mohlo pomoct. http://vydelekzdomu.goneo.cz
mejlastrom
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2013 08:44

Re: Práce řízená z domu

Příspěvekod elixdragon » 09 úno 2013 23:54

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

jasně budu sedět doma a budou se mi hrnout zlaté kulaté penízky, že na to někdo naletí ještě dnes? To musí být opravdu tupec.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Práce řízená z domu

Příspěvekod mejlastrom » 17 úno 2013 19:21

elixdragon píše::lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

jasně budu sedět doma a budou se mi hrnout zlaté kulaté penízky, že na to někdo naletí ještě dnes? To musí být opravdu tupec.

Tupec je ten co jenom doma a nebo v hospodě nadává na politiku a na systém. Ten kdo chce skutečně svůj život změnit a nebýt závislí na státu, tak mě kontaktujte na uvedených stránkách. Vše naučím a hlavně Vás naučím vydělávat peníze jinak než vyděláváte doposud.
mejlastrom
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2013 08:44

Re: Práce řízená z domu

Příspěvekod mejlastrom » 17 úno 2013 19:41

JDE VYDĚLAT NA INTERNETU? JDE DĚLAT VÍCE PROJEKTŮ? DAJÍ SE LIDÉ OVLÁDAT? KRITIKA A VÝSMĚCH.

Na tohle vše bych Vám chtěl odpovědět.

Dneska jsem si prožil zkušenost, která mně docela osobně zasáhla.
Před nedávnem, jsem byl osloven a byla mi nabídnuta možnost se zapojit do nového projektu. Skoro týden jsem odolával a dotyčnému tvrdil, že do ničeho dalšího nepůjdu, protože již dělám projekty tři. Nakonec jsem se podíval na prezentaci a jsem za ní vděčný.
Bylo to asi řízení osudu, protože jsem se dozvěděl o společnosti, která pomáhá lidem vrátit jim zdraví. Teď se asi usmíváte a říkáte si, dobrá propaganda!
Omyl, tenhle týden jsem se dozvěděl že kamarád má asi nádor. Včera ho vezl do nemocnice, kde mu nález potvrdili. Konzultoval jsem vše z primářkou a zmínil se i o společnosti, která vyrábí spoustu přírodních produktů, která pomáhají i v těchto případech. Bylo mi odpovězeno kladně a společnost doporučena.
Takže, já si říkám řízení osudu.
Přitom společnost o které píši, není nevýdělečná, spíše naopak.
Akorát se našel někdo, kdo pochopil sílu internetu a nabídl jim spolupráci, aby se tyhle produkty mohli šířit i po internetu, jinak jak byli zvyklí, pomáhat lidem, za příznivější ceny a ještě jim dali možnost vydělat!
Jak je to možný ? Je to jednoduchý.
Většina společností si začíná uvědomavat sílu internetu. Své výrobky mohou po internetu přímo prodávat levněji, protože nemusí platit přepravu, sklady, kamenné prodejny, nájem, eletkřinu, vodu, zaměstnance ...atd.
Vše co ušetří pak dají lidem, kteří jim pomohou produkty přímým prodejem prodávat po internetu. A z toho je ten výdělek. Ten kdo je již v projektu zapojen, doporučí známému, inzercí.. danný produkt. Pokud to někoho zaujme, zaregistruje se pod něj a doporučí to také dále. Tím vzniká síť, z které registrovaní členové získávají provize, z nákupů. To je vše.
Mnoho lidí se tomu směje a vidí v tom letadlo nebo pyramidu. Proč ?
Protože neznají význam slova doporučení!
Přiblížím to třeba takhle: jdete do kina na film. Moc se Vám líbí a doporučíte ho kamarádům. Oni jdou na film, taky se jim líbí a taky ho doporučí.
Výsledek ?
Všichni jsou spokojení, ale ... teď si představte, že by Vám za to producent filmu, nebo přímo kino vyplatilo část peněz z jejich zaplacené vstupenky, za to, že na základě Vašeho doporučení, Vaši kamarádi a kamarádky kamarádů, šli do kina na zmíněný film!
A takhle to funguje v bysnyse na internetu.
Je spousta projektů a společností, které slouží pouze na sbírání dat( vaše emaily) dále podvodné společnosti, někdy doslova zlodějny. Těch je bohužel spousta!
Proto je dobré si opravdu vybrat to, co má význam. A co Vás zaujme, nebo Vám doporučí přítel, známý..který má s tím už zkušenost. Tím myslím kladnou zkušenost!
Sám jsem několikrát naletěl, ale to mně jenom posílilo!
Ted dělám více projektů, kterým se věnuji. Je potřeba si ale uvědomit jedno! Zvládnu to ?
Pokud budu mít pod sebou už více lidí (tým) DOKÁŽU JIM PORADIT, POMOCI, ODPOVĚDĚT NA OTÁZKY ?
Píší mi lidé, kteří si ze mně dělají legraci, označují mně za MLM prostituta a kobylku, protože dělám více projektů !
A radí mi dělej jeden projekt naplno a vyděláš!
Má odpověd ?
Ano mají v něčem pravdu. Jenže já myslím i na zadní kolečka.
V dnešní době není nic 100% !!!!!!!!
Už jsem se v životě spálil vícekrát. Byl jsme na vrcholu i několikrát na dně. A to doslova!! Vždy ale vstanu, oklepu se a jdu dál.
To vše mi pomohlo k tomu, abych se na vše díval objektivně.
Proto dělám to, na co stačím a zvládám.
Nedělám projekty, která by si v něčem konkurovaly, ale které se vzájemně podporují! Tím je to pro mně vše jednodužší.
Já osobně doporučuji dělat naplno 1-2 projekty, ale ty o kterých víte že už fungují, vydělávají, ale hlavně VÁS BAVÍ !!
Poté jste do nich zapálení, máte kvalitní informace, dokážete je předávat lidem pod Vámi! A jste úspěšní a máte výsledky.
Dříve, nebo později..ale máte!
Mně se pár jedinců směje a myslí si, že úspěšný nejsem, když toho dělám více. Protože nevidí u mého bytu stát drahé auto, nebo fotografie, z exotických dovolených.
Omyl, já už se živím pouze prací na internetu a kdybych nemusel platit dluhy a exekuce, které jsem získal v době, když jsem se snažil poctivě podnikat a naletěl pár podvodníkům, které stát nepotrestal, ale místo toho, na mně navalil další pokuty a exekuce, tak jsem už za vodou. Já se ale snažím čestně vše splácet. Je to pro mně priorita č.1 se zbavit dluhů a pak začít svobodně žít a vydělávat tak, že budu svým vlastním šéfem.
A musím říci že se mi to daří! Tímto chci také poděkavat i kamarádům, které jsme třeba ještě osobně neviděl, ale pomohli mi, když mi bylo nejhůř ! To jsou lidé, kteří Vám otevřou oči a poznáte že se dá i na internetu vybudovat přátelství!!
Nemíním ale dále podporovat tento exekutorský stát. Proto se snažím, vše nejdříve zaplatit a dostat se z krysího závodu!
Takže pro ty, co se mi smějí, smějte se, mně to nevadí, co z Vás mám.....vy za mně složenky neplatíte.
Jak se dají lidé ovládat ??
Neznalí práce na internetu - jednoduše.
Proč ??
Jsou ve srabu, mají dluhy, malou výpaltu, exekutor šahá na kliku. Snaží se najít práci na internetu.
Vidí stovky nabídek a hlava nehlava, se do všeho registrují za vidinou rychlého výdělku.
Tam a tam vloží investici a protože toho dělají více a nemají zkušenost, prodělají. Kolikrát ani neví kam své poslední peníze vložili, jsou zoufalí. Nikdo jim neporadí, registrovali se neuváženě a peníze vložili třeba i tam, kde žádný produkt, výrobek, zisk..není.
Pak nadávají, dávají za pravdu lidem, kteří skončili obdobně, nebo kteří to ani nezkusili a šíří kolem sebe to, že je vše lež, podvod a nesmysl. Pak se Vám smějí, pokud vy chcete začít vydělávat na internetu. Rada?
Nevšímat si jich !! Najděte si projekt, který je funkční, úspěšný, ověřený a osloví Vás !
Tomu se věnujte, registrujte se pod lidi, kteří tomu rozumí a pomohou Vám v začátcích! Aby i vy jste mohli poté poradit.
Berte to Vážně a ne jako možná ! A výsledky se dostaví.
Hlavně pokud se rozhodnete dělat třeba projekty dva, vyberte si takové, aby nebyli shodné v produktech !!
Já osobně dělám naplno 2 projekty a ty se vzájemně podporují.
1. projekt - internetová reklama, denně se protočí na internetu jen v reklamě doslova miliardy korun, dokonce bych řekl že dolarů, tak proč si jednoduše něco z této hromádky neurvat pro sebe a za co za to že si koupím nějaký ten prostor na internetu, který se bude pronajímat pro reklamu a točit se tam velké peníze.
2. projekt- vždy se ráno nastartuji kávou a pokud je zdravá, tak proč ji nedoporučit ? Káva mně chutná, s její pomocí se díky Ganodermě cítím lépe a hubnu.
Produkty jsou TOP, jsou žádané, tak proč nemít možnost nakoupit levněji něž v obchodě?
Uděláte nejenom radost svým blízkým, známým, ale navíc si i vyděláte. Bezva ? Super!!
Tak a ted mi řekněte, pokud to zvládám a nehádá se mi to , tak proč bych se tomu nemohl věnovat?
Na oba dva byznysy, které dělám Vám podám kvalifikované odpovědi, poradím , pomohu.
Dělám to, co zvládám a na co stačím.

To, že se věnuji vzdělání a rozšiřuji svou finanční gramotnost - Finlinter, díky které pak vím jak výhodně investovat -
To že vím, kde se slevou nakupovat a získat část zpět - Zlatá úspora, co je natom špatného ?
Stále mi chodí denně spousta dotazů a na všechny odpovídám!
A to i na dotazy, která se týkají projektů a programů, které nedělám.
Také mi chodí denně spoustu nabídek na to a na to, ale ty už odmítám. Vím že bych další už nezvládl.
Proto mi už nic dalšího nenabízejte.
Teď jsem plně vytížen, ale spokojený, protože dělám, to co mně baví, jsem svým vlastním šéfem, vydělávám a tvořím si pasivní příjem.
Takže co závěrem ?
Dělejte to co zvládnete, dělejte to, co si ověříte a víte že vydělá. Dělejte to, co cítíte v srdíčku, že to je to pravé!
A pak budete úspěšní!!
A ti co se mi smějí ?
Ať se smějí, věřte mi nebo ne, je mi to fuk.
Já jsem štastný. Mám práci která mně baví a navíce mohu pracovat a zároveň být se svou rodinou, kterou miluji!!!!
mejlastrom
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2013 08:44

Re: Práce řízená z domu

Příspěvekod mejlastrom » 17 úno 2013 19:43

mejlastrom
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 úno 2013 08:44


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron