Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Jaká restaurace Vám v našem městě chybí?

Anketa končí za 14 črc 2013 10:25

1. Francouzská restaurace
0
Žádná hlasování
2. Španělská restaurace
0
Žádná hlasování
3. Pravá italská restaurace
3
38%
4. Restaurace specializovaná na zvěřinu, ryby a steaková masa?
5
63%
 
Celkem hlasů : 8

Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod whitedogshit » 15 led 2013 10:25

Rád bych se Vás zeptal na Vaši spokojenost s místní gastronomií, s kvalitou pokrmů a přístupem personálu v tom našem královské městě?
whitedogshit
 
Příspěvky: 21
Registrován: 19 zář 2010 10:35

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod Vladislav Liška » 15 led 2013 13:08

Ve výčtu nahoře mi chybí nekuřácká restaurace se slušnou obsluhou zaměřená na česká jídla z lokálních a sezónních surovin. Něco jako Čestr nebo Lokál, případně hospůdka Václava Fryče Na Pekárně, kde on mění jídelníček každý den.

Dobře se vaří a obsluhuje v Hradní restauraci, na můj vkus se tam velmi málo obměňuje jídlo, a jídelníček se příliš rozšířil, takže si troufám tvrdit, že některá jídla se připravují z mraženého masa - ale třeba se pletu. Každopádně v LTM momentálně asi nejlepší, i když si myslím, že v Praze je hodně restaurací, kde za podobnou cenu nabízí lepší kulinářský zážitek. Co se týče obsluhy, tak jí zde není co vytknout, v LTM je to takový malý zázrak.

Poslední dobou nemám moc chuť chodit do místních restaurací na běžnou večeři - uvařím si doma lépe z kvalitnějších surovin a nebude mi z toho smrdět oblečení kouřem nebo přepáleným tukem ani se neustále opakovat nabídka.

Pokud se ale chystá něco nového na místě co myslím (a tudíž i fajn prostředí), určitě rád přijdu ozkoušet a poslední volba by tam určitě pasovala, pokud se to chytne za lepší konec než nyní :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod Petr » 15 led 2013 13:41

Mně chybí opravdu dobrá česká, hlavně ale zcela nekuřácká hospoda!...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod elixdragon » 15 led 2013 16:50

Taky bych to tak viděl - pravá česká s příjemnou obsluhou - nejlépe majitel kuchař a majitelka v roli obsluhy.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod občan » 15 led 2013 18:03

Petr píše:Mně chybí opravdu dobrá česká, hlavně ale zcela nekuřácká hospoda!...

Ano i mě tu chybí zcela nekuřácká restaurace.
občan
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 pro 2010 12:06

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod whitedogshit » 16 led 2013 06:45

S čistě nekuřáckou restaurací souhlasím. Není Radniční sklípek nekuřácký? Pokud si má host jídlo řádně vychutnat a ocenit, nesmí být rušen jakousi voňavou tyčinkou. V dnešní době není problém si obstarat kvalitní suroviny, ale nejsou nejlevnější a ne každý to umí ocenit.
whitedogshit
 
Příspěvky: 21
Registrován: 19 zář 2010 10:35

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod winie » 16 led 2013 11:54

to ze by byla cast restaurace kuracka bych i prominul, jen kdyby to byla opravdu kvalitni a tradicni ceska kuchyne. Neni treba se snazit o moderni svetovou gastronomii, kdyz vetsina restaurateru neovlada ani tu domácí
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod litoweb » 16 led 2013 19:33

Pristi rok se snad uz dockame zakazu koureni v restauracich a hospodach.
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod Llukas007 » 16 led 2013 20:02

Jsem nekuřák, ale nechápu, proč by mělo být zakázáno kouření třeba v podnicích typu pivnice U Petříků. Když nebudu chtít být v kouři, tak tam nepolezu a půjdu do mléčného baru nebo někam kde se nekouří! Nechci být omezován, ale kvůli tomu přeci nebudu omezovat!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Jste spokojeni s restauracemi v Ltm?

Příspěvekod Petr » 17 led 2013 08:13

Llukas007 píše:Jsem nekuřák, ale nechápu, proč by mělo být zakázáno kouření třeba v podnicích typu pivnice U Petříků. Když nebudu chtít být v kouři, tak tam nepolezu a půjdu do mléčného baru nebo někam kde se nekouří! Nechci být omezován, ale kvůli tomu přeci nebudu omezovat!


Já nechci do mléčného baru, ale na výborné pivo, které např. U Petříků čepují. Bohužel, nedá se tam dýchat a nechci po každé návštěvě prát začouzený oděv... Ale k tématu - pokud vím, tak se tam nevaří, nejde o restauraci, ale pivnici.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron