Závadná kolena

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Závadná kolena

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 črc 2012 14:18

Netuší někdo o kterém zpracovateli masa z tohoto článku http://litomericky.denik.cz/kratce/1092341-litomerice-zpracovatel-masa-musel-koleno-znicit.html je řeč? Koleno bez kosti jsem viděl v jednom řeznictví ohřívané, ale nevím, jestli to nemají i další, tak ať víme kam nechodit.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Závadná kolena

Příspěvekod Llukas007 » 02 črc 2012 20:16

Opravdu musím uznat, že článek o hazardování s naším zdravím je poněkud strohý. A opravdu by mě zajímal víc, než-li infaltilní piráti z Labibiku, cyklostezka ve Štětí či terezínský triatlon. Že by se do deníku vrátila výtvarnice oslavných eposů EB ? Podle dalšího článku se dozvídám, že Litoměřice dostanou navíc deset mega tak na její radniční drbnu snad zbyde!? :P Ale opravdu, netušíte někdo, kdo do nás chtěl nacpat čtvrt tuny zkažených kolen?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Závadná kolena

Příspěvekod kočka » 03 črc 2012 15:05

Ono jich tu moc není. Jeden v Lidické, druhý na Dlouhé. Ostatní dováží. I když, sebekriticky doznávám, že už jsem si také naběhl. Před časem jsem chválil řezníka, co se od Zlaté 2 přestěhoval k Družbě. Jeho vynikající domácí klobásy koupené v pátek, smrděly v sobotu jak rasupytel. Není se čemu divit, když byly vyrobeny v pondělí, a do neklimatizovaného ani jinak nezastíněného krámu pere slunce celý den. V létě je třeba býti s uzeninou velmi opatrný. Kupodivu, je v tomto nejlepší Kaufland, ale obslužný pult uvnitř prodejny. Ten Eso Land ve vestibulu vypadá na pohled krásně, ale všimněte si, že chladící vitríny jsou prosté námrazy i v těchto horkých dnech. Však už jsem také krájenou šunku několikrát vracel. Přestal jsem se stydět, zboží rozbalím u pultu, přičichnu a řeším hned. Jen se nemůžu zbavit pocitu, že tak to být nemá.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron