Zajímavá kandidatura našich radních

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod david.matuska » 25 srp 2010 00:05

pro Achaba: byly to politické šachy, a pokud zůstaneme u šachové terminologie, tak jsem měl na výběr - buďto partii vzdát nebo se posadit za šachovnici v jiném týmu. Jsem přesvědčen o tom, že prací v zastupitelstvu mohu městu prospět. (jinak bych do toho boje ostatně nešel :-))
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Milan » 25 srp 2010 07:52

Pane Matuško, Vy jste přesně ten typ člověka, který by radnici velice slušel. Doufám, že se do zastupitelstva dostanete a svojí prací prospějete našemu městu. Je jen škoda, že i komunální volby jsou politické, strana, za kterou kandidujete nepatří k mým oblíbeným.
To jak jste popsal Vaše angažmá ve VV jasně vypovídá o charakteru a postupech této strany. Jejich tzv. otevřenost a hlasování "véčkařů" je pouze divadlem. Já si o této straně již obrázek udělal a Vám mohu pouze blahopřát, že jste je opustil.
Přeji Vám hodně úspěchů.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 srp 2010 07:55

Milan píše:Pane Matuško, Vy jste přesně ten typ člověka, který by radnici velice slušel. Doufám, že se do zastupitelstva dostanete a svojí prací prospějete našemu městu. Je jen škoda, že i komunální volby jsou politické, strana, za kterou kandidujete nepatří k mým oblíbeným.
To jak jste popsal Vaše angažmá ve VV jasně vypovídá o charakteru a postupech této strany. Jejich tzv. otevřenost a hlasování "véčkařů" je pouze divadlem. Já si o této straně již obrázek udělal a Vám mohu pouze blahopřát, že jste je opustil.
Přeji Vám hodně úspěchů.


pod to se podepisuji, nastesti se da krouzkovat napric stranami.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod david.matuska » 25 srp 2010 09:49

děkuji za podporu :-)
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Achab » 25 srp 2010 19:10

Kandidovat za VV = politicka sebevrazda, alespon v Ltm. Udelal jste fakt dobre. Ocenuju ze zde na foru odpovidate na rozdil od jinych kandidatu. Treba z ODS si nepamatuju ze by nekdo neco napsal a to ani na byvalem foru. V tomto ohledu na volice z vysoka kaslou. A zverejnit kandidatku je jim taky zatezko. Ale tesne pred volbama si poslechneme jak naslouchaji obcanum a chteji pro ne jen to nejlepsi.
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 srp 2010 20:07

Fandím p. Matuškovi, zcela jistě má můj hlas. Výsledek hlasování o kandidátech v místní VV není ojedinělá záležitost, probíralo se to několikrát v různých médiích. Tady se to jen potvrdilo.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Targi » 25 srp 2010 21:02

Tak teď už rozumím tomu, proč měl pan Matuška už někdy v květnu banner s fotkou u Agipu a reklamy na litomericku24.cz. Mně spíš ten přechod od VV ke KDU přijde jako snaha dostat se za každou cenu do zastupitelstva... A ty reklamy jako start kampaně...
Targi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2010 13:00

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Milan » 25 srp 2010 21:13

Myslím, že ty reklamy byly na firmu pana Matušky a určitě byly řádně zaplaceny. S tím, že nyní kandiduje do zastupitelstva to jistě nemělo nic společného.
Znovu opakuji, Litoměřice by potřebovaly 27 Davidů Matušků. Doufám, že bude zvolen a že se stane alespoň radním.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Targi » 25 srp 2010 21:50

Myslíte, že se svou CEET tu má šanci někoho oslovit? Tou reklamou se jen chtěl zviditelnit po LTM...
Targi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2010 13:00

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 srp 2010 21:50

Targi píše:Tak teď už rozumím tomu, proč měl pan Matuška už někdy v květnu banner s fotkou u Agipu a reklamy na litomericku24.cz. Mně spíš ten přechod od VV ke KDU přijde jako snaha dostat se za každou cenu do zastupitelstva... A ty reklamy jako start kampaně...


Jestli měl "banner u AGIPu" to nevím, spíš si myslím, že to, co měl a má u AGIPu, je prachobyčejná pověšená reklama na umělohmotné desce :) Hezký večer.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod david.matuska » 25 srp 2010 21:56

Asi nemusím, ale přijde mi vhodné reagovat :-)
1) reklamy po Litoměřicích jsem začal rozmisťovat v lednu tohoto roku a jsou zaplaceny zpravidla na rok, záměrů bylo několik:
a) finančně podpořit sportovní kluby nebo školy (plavecký klub, fotbal, hokejbal nebo ZŠ U Stadionu a ZŠ Masarykova)
b) informovat občany o našich dvou firemních značkách, upozorňuji, že nyní nemáme v Litoměřicích téměř žádné klienty
c) zviditelnění dívčího basketbalu (Slovanu Litoměřice), kde působím jako trenér a nyní i jako předseda TJ
d) k tomu byla potřeba určitá personifikace a tou je má osoba, můj obličej
2) rozhodnutí vstoupit do komunální politiky
a) prvotní motivací pro mne byla informace od jednoho z radních, který mi někdy na začátku tohoto roku řekl: "Tato záležitost je již rozhodnuta a pokud se Vám to nelíbí, tak musíte vstoupit do politiky a změnit to." (problém byl v tom, že daná záležitost v té chvíli ještě neprošla ani komisí, ani radou a ani zastupitelstvem...)
b) rozhodl jsem se na jaře letošního roku a začal jsem monitorovat středopravé politické spektrum ve městě
c) chtěl bych, aby se veřejné/městké prostředky investovali rozumně a pokud možno spravedlivě
d) jsem jedním z těch kandidátů, který chce opravdu pracovat, nechci pouze propůjčit své jméno pro získání hlasů a pak nic nedělat, nechci být do počtu a proto říkám, ano, chci se do zastupitelstva dostat a mou ambicí je pracovat i v radě

Nakonec už jen malý komentář/dotaz pro Targiho: opravdu si myslíte, že KDU má před volbami lepší výchozí pozici než VV?

Já budu samozřejmě tvrdě pracovat na tom, aby KDU získala co možná nejvíce hlasů a její pozice byla po volbách ve městě významná.
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 srp 2010 22:09

Nedá mi to nereagovat. Pane Matuško, vím, co to je shánět finance na práci s dětmi. Vím, co to je, snaha o zviditělnění činnosti i úspěchů organizací pracujících s dětmi a mládeží. Máte mojí a věřím, že nejen mojí, plnou podporu.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Targi » 26 srp 2010 07:22

Dobré ráno... Po zjištění, že p. Tvrdík je jedničkou na kandidátce VV, myslím (doufám), že KDU má větší šance :-)
Targi
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 kvě 2010 13:00

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod wiki » 27 srp 2010 07:16

Targi píše:Dobré ráno... Po zjištění, že p. Tvrdík je jedničkou na kandidátce VV, myslím (doufám), že KDU má větší šance :-)


Největší šance ve volbách má ten, co naslibuje lidem nejvíc nesmyslů, bohužel. Přál bych vám v Litoměřicích radní, kteří budou skutečně hájit zájmy litoměřičáků, ale je to takové scifi - poctivci, samaritáni a lidé dobré vůle se do politiky většinou necpou...
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Achab » 03 zář 2010 20:34

Citace z litomerickeho deniku : Paradoxem, na který logicky upozorňují ostatní koaliční partneři, však je, že několikrát odsouhlasený územní plán opakovaně podpořili také Vlastimil Chovaneček i Jaroslav Tvrdík, kteří proti němu nyní bojují. „Ano, je to tak. Byla to chyba, neprostudovali jsme si dostatečně materiály pro jednání rady a zastupitelstva,“ přiznává Vlastimil Chovaneček. To si snad delaj z lidi prdel. Tak oni berou za neco penize a ani nevedi o cem hlasujou. Panove od zivnostniku a VV - bezte do hajzlu, to je snad opravdu vysmech ! :evil:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Petr » 04 zář 2010 09:47

Achab píše:Citace z litomerickeho deniku : Paradoxem, na který logicky upozorňují ostatní koaliční partneři, však je, že několikrát odsouhlasený územní plán opakovaně podpořili také Vlastimil Chovaneček i Jaroslav Tvrdík, kteří proti němu nyní bojují. „Ano, je to tak. Byla to chyba, neprostudovali jsme si dostatečně materiály pro jednání rady a zastupitelstva,“ přiznává Vlastimil Chovaneček. To si snad delaj z lidi prdel. Tak oni berou za neco penize a ani nevedi o cem hlasujou. Panove od zivnostniku a VV - bezte do hajzlu, to je snad opravdu vysmech ! :evil:


Ale co byste od nich mohl čekat? Oni jsou pro nějakou tu výhodičku schopni popřít a zesměšnit sami sebe! Co chceme, to máme...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod m.gut » 24 zář 2010 15:32

pár příspěvků výše nám dotik píše jak rád by pana Matušku viděl na radnici, má na ten svůj názor určitě právo. Ale nezlobte se na mě, člověka který za pár měsíců vystřídá kandidátky několika stran jen aby na radnici mohl prosazovat svůj "byznys", tak to snad radši neee :?
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod dotik » 24 zář 2010 16:16

m.gut > netuším, jestli bude pan Matuška prosazovat svůj "byznys" na radnici...a kdyby ano, tak by to bylo jen ku prospěchu města...všichni zastupitelé by se u něj mohli povinně učit anglicky ;) ale teď vážně...vím jak funguje politika, znám zákulisí, vím, že to je svinstvo...přesto jsem idealista a věřím, že nastane doba, kdy se bude do politiky chodit také dělat něco pro lidi...tyto volby to ještě nebudou, ale změna pomalu přichází...definitivní to bude asi až v roce 2014, ale už teď jsou někteří kandidáti velmi slibní...a to i v případě, že vystřídali několik jiných kandidátek...i když tuším p. Matuška někde psal, že to byly ??dvě??. U VVček se ani nedivím, že tam neprošel...zvlášť když dostal v jejich hlasování dvakrát tolik hlasů než jejich současný lídr...a při systému fungování živnostníků (všichni odstoupí, aby se tam dostali ti "správní") je logické, že tam ambiciozní Matuška prostě nemohl být.

Jestli chce prosazovat více peněz pro basket, tak je to jeho právo...pokud sežene dostatečnou podporu mezi zastupiteli, tak se mu to třeba i podaří...zatím za basketbalisty bojují jen Véčkaři, když nasadili dresy a zachránili první ligu basketbalu pro Litoměřice. :lol: nebo to aspoň píšou na letácích...
dotik
 

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Stanislav Hylán » 24 zář 2010 21:38

m.gut píše:pár příspěvků výše nám dotik píše jak rád by pana Matušku viděl na radnici, má na ten svůj názor určitě právo. Ale nezlobte se na mě, člověka který za pár měsíců vystřídá kandidátky několika stran jen aby na radnici mohl prosazovat svůj "byznys", tak to snad radši neee :?

Myslím si, že to není "člověk, který za pár měsíců vystřídá kandidátky několika stran jen aby na radnici mohl prosazovat svůj "byznys". O kandidátce véčkařů, kde původně byl, se tu psalo víc než dost... Na rozdíl od jiných si myslím, že p. Matuška nemá potřebu prosazovat svůj byznys na radnici. Pokud by se dostal do rady či zastupitelstva, tak by jistě kopal za podporu smysluplného využití volného času pro děti a mládež. A to není málo.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod m.gut » 24 zář 2010 22:02

byznys tam byl v uvozovkách, je jedno jestli to je angličtina, basket nebo sbírání brouků.........ono to nešlo u véčkařů, tak to zkusim u pánbíčkářů, když to nepůjde tam, zkusíme komanče, a jestli to nevyjde, zkusim obchodníky s marjánkou.......nezlobte se na mně, neberte mi můj názor, prostě tady důvěryhodnost chybí stejně jako u Tvrdíka s Chovanečkem.......a ještě jedna věc, vůbec se nedivím zastupitelům či úředníkům, že nereagují na některé hlouposti, i zajímavé dotazy, na anonymním foru
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků