Zajímavá kandidatura našich radních

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Stanislav Hylán » 24 zář 2010 22:25

m.gut píše:byznys tam byl v uvozovkách, je jedno jestli to je angličtina, basket nebo sbírání brouků.........ono to nešlo u véčkařů, tak to zkusim u pánbíčkářů, když to nepůjde tam, zkusíme komanče, a jestli to nevyjde, zkusim obchodníky s marjánkou.......nezlobte se na mně, neberte mi můj názor, prostě tady důvěryhodnost chybí stejně jako u Tvrdíka s Chovanečkem.......a ještě jedna věc, vůbec se nedivím zastupitelům či úředníkům, že nereagují na některé hlouposti, i zajímavé dotazy, na anonymním foru


Já se na Vás vůbec nezlobím, neberu Vám Váš názor, jen přikládám názor svůj. Á propos, proč nevystoupíte z anonymity? Třeba byste svou identitou přispěl k tomu, aby forum nebylo "anonymní" a reagovali by zastupitelé či úředníci i na hlouposti či zajímavé dotazy.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod david.matuska » 25 zář 2010 07:34

Dobré ráno,

komunální politika je hodně o lidech (ikdyž podle statistik i v komunálních volbách volí 60% voličů podle politických stran). Pokud někdo chce vstoupit do této řeky, musí "své" lidi poznat a oni jeho. Já jsem se snažil poznat lidi, kteří měli kandidovat na kandidátkách VV, TOP09 a KDU. Nakonec to dopadlo tak, že kandiduji na kandidátce KDU jako nezávislý a jsem rád, že tato kandidátka je složena z většiny nezávislých a poměrně nových tváří. Neberu to jako "střídání kandidátek".
K "byznysu", každý z nás něco v profesním nebo soukromém životě něco dělá, u někoho je to vidět u někoho ne, já se nestidím a ani nepotřebuji schovávat to, že řídím společnost poskytující jazykové služby a že působím jako trenér basketbalistek. Chovám se transparentně.
Pokud se stanu zastupitelem budu chtít pracovat zejména na to, aby byly procesy na radnici transparentnější a spravedlivější a aby radnice hospodařila se svým majetkem jako dobrý hospodář. Při řízení společnosti potřebuji mít kvalitní informace, analýzy, produkty/služby, finanční plány a postupy... a podle mého názoru musíte při řízení města postupovat stejně.

Pěkný den,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 zář 2010 07:56

Díky, budete ochoten zvěřejňovat to jak jste v čem hlasoval?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zajímavá kandidatura našich radních

Příspěvekod david.matuska » 25 zář 2010 09:02

Dobré ráno,

ano, za svými názory si stojím. (chovám se transparentně :-))

Pěkný den,
David Matuška
david.matuska
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 srp 2010 22:58

Předchozí

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron