ČS Eurooil u nového mostu

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod tm0098 » 09 kvě 2012 18:42

Již druhý týden máme otevřenou novou ČS, akorát cenama moc nenadchne. Kdyby vytvořili cenovou politiku jako ČS Dušníky u Roudnice nad Labem, hned by byl větší zájem. Levnější BA 95 o 0,20 Kč se moc nevyplatí.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod elixdragon » 09 kvě 2012 19:08

Ceny EuroOil nastaví podle ostatních čerpaček během 2 až 3 měsíců - můj odhad. Agip, Omw, Benzina a EuroOil budou mít stejné ceny. Frapa diesel a čerpačka u Havla - to je jiná, tam bych osobně, ale nenatankoval ani za zlaté prase :lol: nejvíce mě pobavila reklama na ráááádiu Impuls, kde šlo do éteru, že má již nová benzínka otevřeno a že daj benzín za 1000,-kč každému 20. zákazníkovi :lol: :mrgreen: :lol: plno aut se otáčelo, tak akorát na kruhovém objezdu, protože benzínka neměla v nádržích ani kapku pohoných hmot, jelikož neměla ještě otevřeno :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod tm0098 » 09 kvě 2012 19:38

Havel a Frapa - humus první třídy co se týče kvality. Agip je hned jejich kamarád. Osobně tankuji pouze třetím měsícem Maxxmotion 95 na OMV a spokojenost. Jednak je jistota kvality a i spotřeba motající se kolem 5 l/100 km v průměru a to jezdím krátké trasy.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod winie » 10 kvě 2012 14:14

v litomericich natankujete kvalitni palivo pouze na OMW ;) havel nejspis zmenil dodavatele, protoze jeste pred rokem byl benzin kvalitni, aspon podle chovani auta. EuroOil me zklamal. Tesil sem se na E85 v nabídce na které bych si nechal auto predelat, nicmene dostalo se mi odpovedi ze na to neni misto.... Takhle si zakazniky neziskaji ;)
Jen jeste kratka zkusenost - doporucuji vsem s prazdnejsi penezenkou vyhnete se velkym obloukem LUKoilu v usti. Ve stredu jsem tam natankoval a ten benzin je opravdu velmi spatny. Auto netahne a spatne startuje. Uvazuju ze si ho radsi vytahnu a naleju do skutru nez abych ti trapil motor. Zlata OMW, nebo verva z benziny
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Llukas007 » 10 kvě 2012 19:25

Tak nový Eurooil mě docela zklamal. Rozmístění stojanů více než ubohé. Mít jeden stojan pro tankování pro auta s nádrží napravo je víc než bída. To už i ty 2 za sebou na starý byly lepší. A podle cen jen další soukolí litoměřického kartelu. Škoda.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Milada » 10 kvě 2012 19:35

Mám nádrž vpravo a natankovala jsem v pohodě i u "levého" stojanu :) . Obsluha je fajn, ceny benzínu ani nekomentuju... :roll:
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Llukas007 » 10 kvě 2012 19:48

Jako jde to, ale při tom kolik aut má nádrž vpravo je udělat zbrusu novou benzínku s jedním pravým stojanem jaksi dementní.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 kvě 2012 22:09

tm0098 píše:Havel a Frapa - humus první třídy co se týče kvality. Agip je hned jejich kamarád. Osobně tankuji pouze třetím měsícem Maxxmotion 95 na OMV a spokojenost. Jednak je jistota kvality a i spotřeba motající se kolem 5 l/100 km v průměru a to jezdím krátké trasy.

Nezlobte se, ale dostal jste mně, kvalita zmiňované společnosti z Rakouska je taková, že před časem dostala jedna s pump flastr za "nevyhovující" PHM dohledatelné...
Dále, myslíte že pokud načerpáte u zmíněné společnosti zmíněnou PHM je kvalitnější než standartní 95ka??? Opravdu si to myslíte nebo to odvozujete od ceny a syndromu placeba..........................????
Proč myslíte že se ona zmíněná společnost chystá odejít z republiky? Má jiný zdroj- lukrativnější než stávající....
Není vše co se blýská zlato, mám informace kterými vy nedisponujete..... ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod elixdragon » 10 kvě 2012 22:57

Pane Marný pochlubte se informacemi ;) nebo máte ty informace, které nikdo neví, jen Vy z wikipedie? U nových vozů, lze snadno identifikovat kvalitu benzínu, ať už zmíněnou spotřebou, výkonem vozu, cukáním při sešlápnutém plném plynu, prodlevou mezi sešlápnutím plynu a akcelerací vozu samotného. U naftových motorů dT, Td, Tdi, cdi, jtd, tdci, d5d apod. je to jedno - musel by člověk natankovat, něco co nebude mazat. Zkušený řidič, který jezdí ze stejným vozem delší dobu, kvalitu benzínu pozná a kvalitnější benzín je právě u velkých čerpaček, kde si nemůžou dovolit průser a ani to nemají zapotřebí, tak tady netvrďte něco o placebo efektu - tomu sám nevěříte, že tankovat u nějaké malé benzínky, kde si majitel vleze do nádrže, kdy se mu zachce je pro auto lepší ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod tm0098 » 11 kvě 2012 06:21

Jak již bylo zmíněno, tak v Litoměřicích je nej pouze OMW, popřípadě Benzina a jejich Verva 100. Na Eurooilu jsem tankoval dříve, ten jejich Optimal 95E u Předonína, ale žádný zázrak oproti Maxxmotion 95. Kvalitu benzínu poznám, jak u starého, tak teď novýho auta a raději připlatím 1 kč na litru než tahat do nádrže sračky od Havla, Agipu bo Eoruoilu. O Lukoilu se raději nbavit, Tankoval jsem jak na D8 u Prahy, tak i v Ústí na Střekově a stačilo mi to.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Milan » 11 kvě 2012 06:48

Zajímavá diskuze, ale je to stejné jako s motorovými oleji. Kupuji základové oleje v Německu pro Slovnaft. V Německu se v tancích míchají motorové oleje a jednou je to pro AGIP, podruhé pro SHELL, potřetí pro OMV, vše ze stejných základových olejů a podle stejných receptů - porovnejte si potom ceny srovnatelných olejů.
Obecně benziky neživí prodej benzínu, ale obchod v nich a na benzínu nemají takovej vývar jak si spousta lidí myslí. Vesměs se všechno stáčí v Čepru a není to tak, že 1000 litrů je od Dolfíka a 12000 litrů je od Frantíka z lepší nádrže. Je to imaginární a hlavně je to investice, na které je možné vydělat a stejně tak i prodělat, ale vždycky je to stejná nafta nebo benzín, protože je ze stejnýho tanku v Čepru. Problém nastává, pokud někdo vozí PHM ze zahraničí (vesměs z Rakouska), protože je tam levnější nákupní cena. Tak se s tím už dá šmelit biosložkama (biolíh). Myslím, že Unicorn a některé menší benzínky si dovážejí PHM z Rakouska. Pro ilustraci, Shell V Power diesel a jenom o chlup horší nafta, co má benzina, akorát o 4 Kč na litru dražší - jsou to podle testů z Ústavu paliv a maziv srovnatelná paliva. V Německu je nafta s cetanovým číslom kolem 60 (normální nafta) až 64 (carrera OMV, resp V Power Shell), kdežto v ČR kolem 54 (V power). Já osobně tankuju tam, kde mi dojde palivo :-).
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 kvě 2012 08:19

Musím dát za pravdu Milanovi, dělal jsem 6 let v Chemapolu. Idea, že někdo křtí benzín nebo naftu je značně iluzorní. Je s tím větší pakárna než si dovedete představit. Podvádět s PHM se dá mnohem lépe při čarování s daní a nebo s hustotou, protože velkoobchod neprobíhá na litry, ale na kila neb s teplotou se objem značně mění. Tehdy, ale věřím tomu, že to tak je i teď bylo 98% PHM z jedné rafinérky. Občas OMV dovezlo něco z Rakouska, když to zrovna vyšlo levněji. Občas někdo něco ze Slovenska. Shell vozil z Německa tu stovku. To, že kontroly nahlásí závady na některých pumpách neznamená že pančujou, ale že jsou většinou prasata, oni nebo řidič co zavážel. Je to vidět i z popisů chyb, většinou to je bordel navíc, který vzniká špatným čištěním, nebo mícháním produktů. Historky o rozbitých autech a nekvalitním palivu na levných čerpačkách pouštějí do oběhu konkurenti. Statisticky vycházely poruchy na motorech všude stejně a co pamatuju tak vždy to bylo chybou auta/majitele. Nízké ceny mají malé benzínky z toho důvodu, že většinou nesplácejí úvěry, neživí velký aparát, neplatí franšízu a nákupy často sdružují.
Tankuju taky tam kde mi dojde palivo, s tím, že se snažím, aby mi došlo v blízkosti levnější pumpy a nebo tam kde maji nejhezčí obsluhu a něco dobrýho na zub. Nicméně na druhou stranu než se honit za nízkou cenou, tak si radši nějakou cestu odepřu a vyřídím to pěšky nebo po telefonu, ušetřím víc :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod winie » 11 kvě 2012 13:00

Pane Liška s tim ze nekvalitni benzin nenici motory nesouhlasim. sam sem Motor poskozeny nekvalitnim benzinem uz parkrat videl a hlavne slysel. Verim tomu ze to bylo spatnym skladovanim na pumpe, ale motor silne detonoval, nasledne se ucpaly vstriky a musela se cistit cela palivova soustava. Majitel auta se s cerpaci stanici soudi dodnes. Jednalo se o zanovni benzinovy vuz koncernu VW. A o placebo efektu nemuze byt rec. Vzdyt uz najezd na mene kvalitni benzin je podstatne jinde. Pro zajimavost jsem asi pred rokem podobny test delal. Probihalo to na stejne trase, ve stejnem pocasi a stejnym stylem jizdy. Na mene kvalitni benzin byl najezd na dvaceti litrech benzinu o 100km mensi ;) O chovani auta ani nemluvim. Proste zkuseny ridic pozna ze ma v nadrzi nekvalitni palivo.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 kvě 2012 14:48

A to je právě to, také vím o případech kdy se lidé několik let soudili a vždy neúspěšně. Nemyslím, že by soudci chtěli nadržovat petrofirmám, ale, že prostě to poškození není prokazatelné. Nikdy se to nestane ráz na ráz, ale vždy to trvá, a prokázat jak ten řidič jezdí je velmi obtížné. U nového vozu taky záleží jak řidič motor zajížděl - byť některé automobilky tvrdí, že zajíždět se nemusí. A poměřovat kvalitu palivu dle nájezdu byť na stejné trase je nemožné. Těch okolních vlivů je prostě moc, nelze to dodržet v žádném případě, laboratorní testy hovoří prostě jasně. Nicméně neberu vám váš názor, nevylučuji, že někde nějaký koumes něco napančuje, ale rozhodně to není masový jev. Vždyť i jen pitomé nedání účtenky mu vynese daleko více peněz než ředění PHM.
Ale co už, lidi kupují i homeopatika :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Vassago » 11 kvě 2012 15:10

Když už to tady někdo nakous, jak je možné, že všechny bezinky v LT mají stejné ceny ?! :x . Je to kartel, nebo jsou zde "specifické" podmínky. Jednou se ke mě dostala zpráva, že snad někdo chtěl v LT prodávat výrazně levněji a bylo mu "vysvětleno", že takhle se to nedělá, pokud chce mít ještě kde podnikat a zůstat zdravý on i jeho nejbližší. Ale jak říkám jen slyšel.
Osobně v LT tankuji jen nouzově, když to zrovna nevyjde. Kdyby to tak udělal každý, tak by se nad sebou museli zamyslet, ale vím, že je to jen naivní přání. 8-)
Jaký máte důvod tankovat v LT, to jezdíte jen po městě ?
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Istari » 11 kvě 2012 22:22

Dovoluji si dát sem reakci z ÚOHS, kam jsem psal podnět kvůli cenám pohonných hmot v Litoměřicích r. 2009. Tehdy byla situace ve srovnání PHM v Ltm a Ústí poměrně křiklavá, na některých místech činil rozdíl až 3,-/litr. Myslím že na "starém" fóru o tom bylo dokonce i celé vlákno.

Počtěte si a obrázek si udělejte sami. Nedělám si iluze, že by se od té doby ve smyslu přístupu zodpovědných institucí cokoliv změnilo :twisted:
Přílohy
Benzinka.pdf
(178.56 KiB) 534 krát
Istari
 
Příspěvky: 13
Registrován: 23 čer 2010 19:56

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod tm0098 » 12 kvě 2012 10:24

Pane Liška, kvalitu benzínu zkušený motorista doopravdy mozná, jak na chování motoru, tak hlavně spotřebě a výsledném nájezdu. Tankuji vždy plnou. V okolí Litoměřic je pro mě nej OMV (netankuji Vervu, takže proto OMV. Je ale zvláštní, že čerpačka na Roudnicku je cenama o 1 až 2 kč níž než konkurence a dodnes existuje a je tam prakticky pořád narváno a někdy i fronty. Kdyby tohle udělal Eurooil, tak většina lidí by jezdila jenom tam, jenže to oni neudělají. Minulý týden jsem jel do Kostelce nad Labem a Benzina na Mělníku (vedle Evy) měla BA 95 za 35,90 oproti naší za 37,40 a to byly doby, kdy na Mělníku byl Benzín i o pár desetníku dražší než v LTM.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Vladislav Liška » 12 kvě 2012 12:14

Podle toho najezdu to skutecne nelze poznat. Na kazde cerpacce to jinak peni, takze plna neni vzdy stejne mnozstvi. Teplota hraje take velkou roli.
O cene nediskutuji, tady je jednoznacne dohoda. Na Melniku se da tankovat i o dve koruny levneji nez u Evy - naproti Shellce. Problem je v LT v tom, ze lidi to proste saji. Litomerice jsou pomerne specificke - v regionu se jedna o bohatsi mesto, takze to lidi proste zaplati. Jedina pomoc je skutecne jezdit tankovat jinam. Ne vzdy to jde.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod tm0098 » 12 kvě 2012 18:48

Tank ONO nepovažuji za vhodnbou čerpačku. Tankovat jsem tam zkoušel několikrát obyč. 95 do nového i starého auta a pokaždý děs....horší než u Havla. Jen 98ku se tvářila jako normální 95ka na OMV a posledně byl rozdíl mezi Shellkou a Tank ONO 0,3 Kč.
tm0098
 
Příspěvky: 17
Registrován: 30 dub 2012 15:04

Re: ČS Eurooil u nového mostu

Příspěvekod Tomas.Marny » 12 kvě 2012 20:58

Aktuální cena u mostu: 36.90,-
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron