WIFI v Městské nemocnici

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

WIFI v Městské nemocnici

Příspěvekod Milan » 18 úno 2012 10:19

Bohužel jsem se ocitnul v nemocnici a tak zde ležím a doufám, že zde dlouho nebudu. Při tom ležení beru svůj iPad a říkám si - připojím se na wifi a mrknu se co se děje ve světě, stáhnu poštu, pokecám s kámošema, ... Ouha, tady žádné wifi není, dnes, kdy se připojíte skoro všude. A tak jsem namlsán z Masarykovy nemocnice z Ústí, kde mají wifi pro pacienty vtipně s názvem "pacienti" musel použít operátora, abych se mohl připojit a napsat i tento příspěvek. Vím, že se musí šetřit, ale snad by to nebyl takový náklad na pořízení funkční wifi pro pacienty v naší Městské nemocnici. Moc bych se přimlouval.


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.540154,14.144587
Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: WIFI v Městské nemocnici

Příspěvekod elixdragon » 18 úno 2012 13:21

Přeji brzké uzdravení a také se přimlouvám pro WiFi, jelikož dlouhé dny v nemocnici mají neblahé účinky na zotavování organismu - a to je vědecky dokázáno. Samozřejmě tím nemyslím oddělení JIP a ARO, kdy je člověk v úmělém spánku, nebo v horším případě v kómatu a je mu tam internet k ničemu. A přeci máme 21. století, kdy je snad už normální poskytovat připojení k netu i v nemocnicích.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: WIFI v Městské nemocnici

Příspěvekod Vladislav Liška » 18 úno 2012 14:53

Koukejte se uzdravit ať můžete zase jezdit autíčkama, budu brzo potřebovat konzultace :)
Co se týče wifi tak je to mrzuté, přes mobil to jde ale díky FUP to rychle dojde :( Kdysi před šesti lety ve Vrchlabí mi heslo k wifi daly hodné sestřičky, zkuste to taky tak, tedy pokud tam vůbec nějaká wifi je :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

WIFI v Městské nemocnici

Příspěvekod Milan » 18 úno 2012 15:09

Děkuji za přání k uzdravení. Snad to nebude tak zlé a příští týden budu doma. Bohužel zde není jakákoliv wifi, tedy ani heslo mi nepomůže :-(.
Jinak ke konzultacím o autíčkách jsem připraven kdykoliv :-). Mimochodem dnes jsou kluci na závodech v Praze, tak budou další reportáže.


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.539934,14.144177
Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků