Řezník z Pekařské je zpět...

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod kočka » 07 úno 2012 15:10

Pro všechny které to zajímá.
Řezník, co měl prodejnu v Pekařské ul. vedle Zlaté 2, a proslul vynikajícími výrobky, se přestěhoval do areálu Družby, naproti Samce. Je to bývalá prodejna masa a uzenin fy. Kalina. Jeho klobásky, jelítka, jitrničky, škvarky aj. nemají v Litoměřicích konkurenci. Ani u živnostníků s tradicí, obzvláště pak jednoho.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod elixdragon » 07 úno 2012 16:35

To je dobré vědět - jezdil jsem pro uzeniny a maso do Brozan nad Ohří, tak teď vyzkouším tuto prodejnu a uvidíme, je to i blíže.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod worwan » 09 úno 2012 18:24

kočka : díky, dnes jsem smutně cloumal dveřma v Pekařské.... :cry:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod Pátková » 09 úno 2012 20:58

Špatně jste četl ! Je v areálu Družby.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod worwan » 10 úno 2012 12:17

Pátková: četl jsem dobře,až poté co jsem se vrátil z Pekařské jsem se zde dočetl kde řezníka hledat! Ale odpouštím Vám.. :)
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 úno 2012 15:27

Také jsem navštívil masnu, ale jak jsem vešel, tak také odešel, ceny jsou hodně vysoko, jedině snad kuřecí čtvrtě za tuším 47.90,-. jinak vše drahé, můj názor je že tam dlouho nevydrží.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod kočka » 10 úno 2012 16:09

[quote="Tomas.Marny"]Také jsem navštívil masnu, ale jak jsem vešel, tak také odešel, ceny jsou hodně vysoko.
Výrobky z obsahem drubežího separátu tam snad opravdu neprodávají. Tu zprávu jsem na forum jsem nevyvěsil pro reklamu toho živnostníka, ale pro informaci těm, co si jeho zboží, týden co týden, vzdor vysoké ceně, objednávají. I v našich malých Litoměřicích si kvalita svého zákazníka najde.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Řezník z Pekařské je zpět...

Příspěvekod Tomas.Marny » 10 úno 2012 20:22

kočka píše:
Tomas.Marny píše:Také jsem navštívil masnu, ale jak jsem vešel, tak také odešel, ceny jsou hodně vysoko.
Výrobky z obsahem drubežího separátu tam snad opravdu neprodávají. Tu zprávu jsem na forum jsem nevyvěsil pro reklamu toho živnostníka, ale pro informaci těm, co si jeho zboží, týden co týden, vzdor vysoké ceně, objednávají. I v našich malých Litoměřicích si kvalita svého zákazníka najde.

Dovolil jsem si zde sdělit můj názor na prodejnu, a opakuji, není levná, ale to neznamená, že nebude mít své zákazníky, ale jak jsem napsal výše, dlouho nevydrží a to je můj názor a ještě něco, s tím separátem bych byl velmi, velmi opatrný...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků