Pískovna - bruslení

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Pískovna - bruslení

Příspěvekod Calib » 05 úno 2012 15:01

Mrzne jako v Rusku a nedaleko Litoměřic na Píšťanském jezeře nám vzniklo obrovské přírodní kluziště.
Je perfektní, je obrovské, je zadarmo !!!
Na molech "Mariny" se přezujete, je zde i přírodní bufet s občerstvením - perfektní tip na sportovní vyžití
(foto z 5.2.2012 okolo 13:00 hod.)

Piskovna-1.jpg

Piskovna-2.jpg

Piskovna-3.jpg

Piskovna-4.jpg


Hrubiško Dušan
Hrubiško Dušan
Uživatelský avatar
Calib
 
Příspěvky: 40
Registrován: 24 kvě 2010 18:57

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod Vladislav Liška » 05 úno 2012 17:15

Souhlas, led je parádní, je ale potřeba dát pozor na krajích, kde je dvojitý led a mezi tím je vrstva vody, je to skutečně jen na kraji, ale místy je tam vody po kolena, osobně ověřeno :) A taky je problém s parkováním u mariny, je jednodušší si dojet až na parkoviště u pláže, které je za dvacku, tak ji mějte u sebe.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod dipous » 05 úno 2012 17:31

Slyšel jsem, že je zde led po setmění osvětlený, tak se chci zeptat zda-li je to pravda. Za bílého dne totiž přijet nestíhám ;)
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod worwan » 05 úno 2012 17:39

Snad to vydrží do příštího víkendu, tento jsem nestíhal. Vypadá to nádherně a navíc žádnej sníh
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod dipous » 13 úno 2012 14:56

Bruslení na Pískovně je super a opět mě mrzí, že město nijak nepřispěje k rekreaci a spokojenosti občanů. Nebylo by špatné například přispět na PHM provozovateli Mariny, který udržuje pomocí čtyřkolky ohromnou plochu. Dále třeba o víkendu ( popř. o prázdninách) zajistit kyvadlovou dopravu, jakýsi "bruslobus" pro občany jež nemají auto, nebo ŘP ( sposuta lidí by jistě ráda tuto možnost využila třeba i kvůli tomu aby si mohla dát svařáček ). Zkrátka město není schopno pružně reagovat a podpořit aktuální věc :( Asi by to chtělo schopné lidi na odbor cestovního ruchu. P.S. taktéž Litoměřický deník ( a další místní informační servery) si stále nevšiml, že je zamrzlá pískovna a nebyl schopen o tom své čtenáře informovat :(
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod elixdragon » 13 úno 2012 17:53

Proč by mělo město podporovat dalšího podnikatele, když má město ohromný renovovaný zimní stadion? Pochopil bych, kdyby nashromážděné dotace přes plavební období využil spíše majitel Porty a na zamrzlém rameni udělal to samé co podnikatel na pískovně. To by pak město mohlo podporovat kdejakého podnikatele, který má před svou živností pěkně uklizeno :lol: já být redaktorem novin, tak v žádném případě nebudu informovat občany o tom, že se dá bruslit na zamrzlé pískovně ...... stane se průser a poženou mě k soudu kvůli tomu, že jsem někomu vnuknul nápad :)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod dipous » 13 úno 2012 19:29

Typický místní názor. Hlavně ať se někdo nemá lépe než-li já :( Místní podnikatele nepodporovat za žádnou cenu, že jo. :( Provozovatel Mariny například v létě na své náklady bojoval se sinicemi na jezeře, ani jedna samospráva mu nepřispěla ( podotýkám, že tak dělat nemusel, neboť z lidí koupajících se v jezeře nevydělává). Já mluvím o menší částce na benzin jako motivace ( městem protékají miliony a já se bavím o částkách v řádech tisíců korun). O víkendu na jezeře byly stovky občanů města...Co se týče novin, o bezpečnosti ledu jsou info na stránkách Policie ČR, takže se lze odvolat na ně. A dle elixdragonovy logiky by tedy neměly ani být články o adrenalinových sportech, válkách etc. Novinář článkem nenabádá, nýbrž informuje ;) ...Kéž by již zapšklí lidé začali ubývat a začalo přibývat těch co chtějí i něco pro ostatní a žít lepší životy.
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: Pískovna - bruslení

Příspěvekod elixdragon » 13 úno 2012 23:52

Vážený asi jste mě špatně pochopil :idea: jako za typický místní názor můžu považovat i Váš příspěvek. Víte Vy vůbec kolik je na litoměřicku podnikatelů, kteří by rádi příspěvek od města :?: víte Vy co je osoba samostatně výdělečně činná :?: proč by mělo město strčit peníze do OSVČ, když má zimní stadión :?: utrácet jako v Řecku ..... ano jak barvité, ale jak na dlouho? To bych mohl chtít dotaci od města, protože mám před svou čerpací stanicí uklizeno a zdarma poskytuji řidičům destilovanou vodu, jednorázové rukavice a jednorázové utěrky :roll: proberte se. V této době musíte i o 1,-kč bojovat více, než je zdrávo.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků