Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod Petr » 23 pro 2011 07:20

Chci také prostřednictvím našeho fóra popřát všem diskutujícím, ale i těm, kteří sem jen občas zabloudí, příjemné prožití svátků vánočních a šťastný rok 2012! Vážím si toho, že tady (i jinde) můžeme otevřeně diskutovat. Vážím si všech, kteří vyjádří svůj názor a pohled na věc, i když může být úplně jiný než ten můj. Někdy i tímto způsobem zjišťuji, že pravda může být trochu jiná... Prostě si to všichni užívejte a buďte v pohodě!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod Vladislav Liška » 23 pro 2011 08:08

Také se připojuji a do nového roku přeji, ať se co nejméně rozčilujete a co nejvíce smějete :-)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod Kaktus » 23 pro 2011 11:22

Použiji otřepanou frázi ÚSMĚV NA RTU DOBROU KARTU, ne hrací ale životní. Ještě jednou k Vánocům a do Nového roku všecho dobré, lepší a nejlepší :) , 8-) , :D
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod Petr Panaš » 23 pro 2011 20:02

Také se připojuji s přáním příjemného prožití Vánoc a všem úspěšný Nový roku ! A jsem zvědavý na první příspěvěk tohoto fóra v roce 2012 ;)
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod elixdragon » 24 pro 2011 14:01

Veselé vánoce - mnoho zdraví, kopec dárků a dobrou náladu do roku 2012 :P
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod Tomas.Marny » 31 pro 2011 07:37

Všem slušným lidem přeji do roku 2012 mnoho zdraví, úspěchů a spokojenosti.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod taura » 31 pro 2011 19:40

Petr Panaš píše:Také se připojuji s přáním příjemného prožití Vánoc a všem úspěšný Nový roku ! A jsem zvědavý na první příspěvěk tohoto fóra v roce 2012 ;)

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Rozhovor Starého roku 2011 s Novým rokem 2012
O změnu se musejí přičinit lidé

Nový roku, již se blíží okamžik, kdy převezmeš vládu.

Starý roku, vím, vím… Nech mě ještě pro dnešek. Ještě mám celičký den!

Celičký den na co?

Na to, abych se po všech stránkách připravil na svůj příchod. Snad k tomu budu mít dost síly. Lidé jsou na Silvestra veselí, popíjejí na zdraví, vtipkují, pořádají různé slavnosti, ohňostroje, bouchají petardy, tak snad mě ta všeobecná optimistická nálada bude inspirovat.

Myslím, že se mýlíš, Nový roku. Ne všichni jsou na Silvestra veselí…

Kdo třeba?

Mnoho lidí bilancuje, co všechno za mé vlády – vlády roku 2011 – zvládli, a co se jim třeba taky nezdařilo tak, jak chtěli. Prostě – Silvestr je poslední den v roce, který dneškem definitivně uplyne a už se nikdy nevrátí zpět.

Chápu, to samo o sobě není příliš veselé. Rok života pryč. Ale já věřím, že když se něco rodí nového, je to příležitost začít mnoho aktivit dělat jinak, nově, lépe. A taky doufat, že za mé vlády bude mnoho věcí lepších. Už se na to těším, jak lidé budou při mém nástupu plni radosti a budou se těšit na dny příští.

Nový roku, ty se v půlnoci narodíš jako úplné mrně a, nezlob se, rozumuješ teď jako dítě. Tvá vláda bude setsakramentsky náročná.

Starý roku, proč bude má vláda tak náročná?

Dny poplynou jeden za druhým, tak jako každý rok. Ráno vyjde slunce, které večer zapadne, i Měsíc vyjde. V tom bude tvá vláda stejná jako ta má. Ale lidé v mnoha zemích pocítí tvrdá opatření, která na ně padnou. A mnohým hodně zamotají hlavu.

Co máš na mysli?

Tak třeba v České republice. Tamní vládci se usnesli, že celou jejich ekonomiku spasí zvýšení nižší daně z přidané hodnoty. To zdraží potraviny (i když již za mé vlády se jejich ceny zvedly), teplo, elektřinu, vodné a stočné, dopravu, léky a zdravotnické pomůcky, knihy, časopisy, noviny, vstupné na kulturní akce, stavební práce, sociální a zdravotní péči…

Zadrž, Starý roku, to je nadělení. A to se bude dít za mé vlády?

A to není všechno. Méně rodin s novorozenými dětmi dostane od státu porodné, a to jen na první dítě.

To se bude rodit méně dětí. Ti, co mají moc v rukou, to jsou nějací šibalové! Vidím, že to mají propočítané, aby bohatým to nijak moc neublížilo, ale chudí na tom budou hůře.

Lidé si své vládce vybrali, je to tedy jejich volba. Dokud nepochopí, jak souvisí jejich aktivní chování ve volbách do Poslanecké sněmovny, do Senátu i do zastupitelstev všech stupňů s vlastní životní úrovní, tak se od svých televizorů a z hospod nezvednou.

A myslíš, Starý roku, že se tohle může za mé vlády změnit?

Nový roku, za tvé vlády budou....
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
taura
 
Příspěvky: 46
Registrován: 15 úno 2011 07:53

Re: Radostné Vánoce a úspěšný rok 2012!

Příspěvekod litoweb » 01 led 2012 00:01

tak pratele vse nej do noveho roku preji za Litoweb.cz ;-)
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků