Václav Klaus v Litoměřicích

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod elixdragon » 18 říj 2011 21:38

Dnes jsem byl svědkem příjezdu pana prezidenta do Litoměřic, né že bych neuznával hlavu státu jako autoritu, ale co mě nasralo je to, že pan prezident musí mít okolo sebe dobrých 11 limuzín (vlajkových lodí) 9x AUDI A8, 2x ŠKODA Superb. 2 policejní auta, 4 policejní motorky - nehledě na to kolik policejních aut bylo na cestě z RCE přes Terezín do Litoměřic postaveno u silnic a číhajíc na :lol: teroristy :lol: . Nepočítaje civilních vozů pres červenou Škodu fábii kombi, modrou Škodu Octávii (Služby kriminální policie a vyšetřování). To nás ta cesta vyšla pěkně draho pane prezidente, no nic tak dáme výpověď deseti policistům a budou účty srovnány :? Docela dost lidí okolo mě si utahuje opasky a to hodně fest a pan prezident s úsměvem na výlety a okolo sebe 50 lidí. Víte pane prezidente kolik má peněz taková matka samoživitelka jednoho dítěte, když je na mateřské dovolené? Já Vám to napíši = 6360,-kč :evil:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod natasam » 19 říj 2011 07:45

A co jste čekal ? ;)
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod natasam » 19 říj 2011 07:46

natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod natasam » 19 říj 2011 08:04

natasam píše:http://domaci.eurozpravy.cz/kauzy/36167-bic-na-bulvar-vasut-vysoudil-milion/


Cituji z článku - Pokud se totiž stane, že pošpiní lidskou důstojnost, a je jedno, zda známé celebrity nebo „jen obyčejného“ člověka, může za svoji prostořekost draze zaplatit.
V LTM to neplatí, jen podporujou romsku komunitu, nadávky, vyhrožování, poškození vašeho majetku, atd, proto není divu, jak dopadla návštěva p. Klause s manželkou v LTM, na Revoluční se podívat nebyli, seniori si to mají řešit prý taky sami, a z radnice neví o žádnych problémech, tak to bylo v LTM, je a bude, nic s tím nenaděláte, snad jen se odstěhovat z LTM, ale ceny bytů taky klesli, to můžete ten byt nechat darem ... ;)
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod Stanislav Hylán » 19 říj 2011 20:31

elixdragon píše:Dnes jsem byl svědkem příjezdu pana prezidenta do Litoměřic, né že bych neuznával hlavu státu jako autoritu, ale co mě nasralo je to, že pan prezident musí mít okolo sebe dobrých 11 limuzín (vlajkových lodí) 9x AUDI A8, 2x ŠKODA Superb. 2 policejní auta, 4 policejní motorky - nehledě na to kolik policejních aut bylo na cestě z RCE přes Terezín do Litoměřic postaveno u silnic a číhajíc na :lol: teroristy :lol: . Nepočítaje civilních vozů pres červenou Škodu fábii kombi, modrou Škodu Octávii (Služby kriminální policie a vyšetřování). To nás ta cesta vyšla pěkně draho pane prezidente, no nic tak dáme výpověď deseti policistům a budou účty srovnány :? Docela dost lidí okolo mě si utahuje opasky a to hodně fest a pan prezident s úsměvem na výlety a okolo sebe 50 lidí. Víte pane prezidente kolik má peněz taková matka samoživitelka jednoho dítěte, když je na mateřské dovolené? Já Vám to napíši = 6360,-kč :evil:


Trochu to připomíná komunistické papaláše. Když jsem slyšel, že po trase jeho cesty se omývaly značky, čistily silnice atd. tak jsem jen čekal kdy se i trávníky budou stříkat na zeleno. V dnešní MFDnes psali o jásajících dětech čekajících na prezidenta, kterým moderátor rozhazoval plyšáky, o tom, jak byl pan prezident překvapen pozitivní atmosférou :D . Jen ta kauza s amnestiemi mu trošičku, ale opravdu jen trošičku zkazila náladu.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod Vladislav Liška » 19 říj 2011 21:26

Nahodou jsem byl v tu dobu v Roudnici na namesti, krom par duchodcu tam byly nahnane jen skolni deti :) V LTM me technicke sluzby predem dokonce upozornily na zakaz parkovani kvuli navsteve :) Pak me nekdo moc pobavil komentar Livie Klausove, kde rika, ze se ji ty tridenni vylety libi, protoze si vzdy uvedomi, ze nase zeme je daleko hezci nez to vykresluji v mediich. :)) tak tomu jsem se s chuti zasmal :) Viz clanek o jeji navsteve v detskem domove, kde se taky vse kasirovalo. No komedie :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod natasam » 19 říj 2011 21:54

Cituji - LTM deník -
A co Klaus v Litoměřicích obědval? Bramborovou polévku, vepřový steak balený a grilovaný v pražské šunce s konfitovaným bramborem na přepuštěném másle. K tomu byla restovaná zelenina.
Zajímavé ? Děs a hrůza. ;)
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod natasam » 19 říj 2011 22:23

19.10.2011 20:33 - Na závěr druhého dne své návštěvy v Ústeckém kraji prezident Klaus v Benešově nad Ploučnicí jednal se starosty šluknovského výběžku. Prezident jednoznačně podpořil starosty a ostře vyčinil vládám úřadujícím v poslední dekádě s tím, že se sociálním problémům na severu věnovaly nedostatečně. Prováděly jen líbivá gesta a od skutečných sociálních problémů s nepřizpůsobivými občany prý utíkaly.
Nový večerníček ? - umýt zuby a spát, dobrou noc.
natasam
 
Příspěvky: 95
Registrován: 10 srp 2011 02:38

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod Petr » 20 říj 2011 16:12

V řiťolezectví bychom vyhráli i Ligu mistrů! Třeba ji Klaus se svojí hradní partou založí a Barcelona nám bude závídět.... :lol: Naši novináři by v reprezentaci nové disciplíny určitě zářili!... a nejen oni...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod babča » 20 říj 2011 17:35

Od nepaměti jsou tyhle návštěvy stejné. Když přijelo panstvo na své sídlo, vždy se sehnala čeládka na uvítanou. Komunistické návštěvy se také vždy vítaly. Jen se tam nahnali pionýři. Čeládka už není, pionýři jsou také ohrožený druh, tak holt musely nastoupit děti ze školek a škol.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod dotik » 20 říj 2011 18:08

jojo v komunisticke roudnici je to normalka... :) v ltm prisel jen ten, kdo chtel (z verejnosti)
dotik
 

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod jimi brown herrer » 20 říj 2011 20:17

To mi připomnělo návštěvu Putina v nějakém ruském městě. No neříkejte, že by se Vám to nelíbilo. Díry v silnicích žádný, nová zeleň. Možná by se stihl udělat i most :D .

http://www.youtube.com/watch?v=s4Q9QkpU ... r_embedded
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Václav Klaus v Litoměřicích

Příspěvekod elixdragon » 21 říj 2011 16:57

Ti měli trávník připravený, my ho na vojně natírali zelenou barvou :lol:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků