Bicykl a obecně obchody v LT

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Bicykl a obecně obchody v LT

Příspěvekod ronyk » 29 črc 2011 11:15

Dobrý den, opět jsem tu se žádostí o radu. Chtěl bych si pořídit nové kolo a Litoměřické prodejny mě jaksi nepřesvědčily,nevíte o nějaké dobré prodejně poblíž, asi tak do 60 km ? Předem všem děkuji.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Bicykl

Příspěvekod Vladislav Liška » 29 črc 2011 16:33

Jsem na tom ohledně místních cykloprodejen stejně. Pokud mohu doporučit, jeďte se podívat na Mělník. Daleko větší výběr, větší ochota, příjemnější personál. Osobně doporučuji Cyklo Derfl hned u Mountfieldu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Bicykl

Příspěvekod Vassago » 29 črc 2011 22:11

Jen k těm prodejnám. Poslední dobou zjišťuji, že v Litoměřicích je to s maloobchodními prodejnami čím dál horší. Malý výběr zboží, nekvalifikovaný personál, drahé zboží bez přidané hodnoty která by vyšší cenu obhájila, malá ochota vyjít zákazníkovi vstříc... . Prakticky jsem ve stavu, kdy v LT nakupuji již jen potraviny a případné nutné drobnosti. Vše ostatní nakupuji v jiných městech, nebo na internetu. :(
Jak je to u vás ?
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: Bicykl a obecně obchody v LT

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 črc 2011 09:17

Musím se přiznat, že jsem na tom dost podobně, spokojen jsem třeba s papírnictvím, to bych řekl, že tu je poměrně velká konkurence, takže se všichni snaží. Nespokojen jsem s hračkářstvím, domácími potřebami (kde mi paní prodavačka/majitelka tvrdila například, že plechový pekáč vážící půl kila a stojící 1200 je litina, takže nakonec jsem si opravdový litinový pekáč za 1100 vážící asi 7 kilo koupil v IKEA a měl jsem tisíc chutí ji to jít ukázat). Sportovní potřeby v LT mi tady taky přijdou hodně omezené a předražené.
Jaké máte názory třeba na prodejny oblečení a obuvi v LT? Nenakupuji zde, takže nemohu srovnávat, vyplatí se to nebo ne?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Bicykl a obecně obchody v LT

Příspěvekod Lukino » 30 črc 2011 11:49

Oblečení zde nakupuji jedině v Taku, jinak vyjíždím do obchoďáku, kde je několik značkových prodejen a člověk má tak větší výběr
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Bicykl a obecně obchody v LT

Příspěvekod LtmPavelka » 30 črc 2011 13:46

mě se osvědčilo si kolo nechat postavit, dal jsem cílovou částku, sedli jsme a za ty peníze složili dohromady Bike dle mých finančních možností, ale bez dalších zbytečností které bych musel platit a přitom je nepotřeboval. Pár lidí je tady v LTM staví. 8-)
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Bicykl a obecně obchody v LT

Příspěvekod elixdragon » 30 črc 2011 22:46

K těm kolům - pamatuji ještě na povodňové kola od Horejska Rock Machine apod. to bylo kol :) mám starší trekinkové kolo zn. RETA je to sice základ mezi značkami, ale 40 000,- bych za kolo nedal na to moje ježdění. Kupoval jsem to kolo v cyklo hobby v roce 2001 myslím a můžu říct, že na mě jako na laika udělali dobrý dojem od té doby jsem tam nebyl a kolo mám do teď. S tím sestavením na tom něco je, kamarád si nechával sestavit kolo kellys nebo tak a v komponentech předběhl o třídu sestavená kola a ještě ušetřil - většinu dílů zakoupil na internetu. Tak asi, kdybych já kupoval, tak sestavit z dílů a nákup na internetu. Oblečení takko a hlavně moje manželka :) jinak mají celkem dost akcí v letňanech Kenvelo, HaM, spencer apod. Zde v Ltm nenakupuji a už vůbec né v malých prodejnách, jelikož živnostníci prodávají za velmi draho mají na tričku kolikrát 500 až 700% rabbat. Jídlo nakupuji v Penny, Kauflandu, ale tam jezdím zásadně až po 21:00 hodině, protože přes den je to horor :D interspar je dle mého názoru předražený a albert využiju jen jednou za měsíc, když dostanu stravenky na jídlo. Občas zajedu do LIDLu do RCE - tam kupuji prací prášek FORMIL, který vyšel v D-TESTU jako nejlepší a můžu říct, že 9 Kg za 199,- kč mluví za sebe. Zubní pasty DENTALUX 100gr za 12,90kč a v D-TESTU stejně jako prací prášek - výrobce je většinou Německo. Bohužel podporuji Německého výrobce a raději bych Českého, ale kupte ODOL za 33,90 :roll: ikdyž ani nevím jestli ODOL vyrábí česká firma.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Bicykl a obecně obchody v LT

Příspěvekod winie » 31 črc 2011 14:23

ja muzu jedine doporucit pana tlaska a jeho VTR. jen doporucuju komunikovat s panem tlaskem, ne s tou pani co tam pracuje, ktera poradi spis v oblasti obleceni na kolo.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků