podivne praktiky v CSSD

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 čer 2010 21:00

dotik píše:V Podsedicích jsme dostávali jen párky a chleba :( to je bordel...radši jsem měl chodit do Luny... ;) V Olešku je to dobrý, tam je aspoň kuřecí řízek a kafíčko...v Roudnici zase lidi vyhazujou bez jídla (naštěstí to pořádaj v hospodě, tak si člověk může objednat sám)...ani nevím, jestli ve Štětí daj aspoň chlebíček...bůh ví...V Lovosicích byl tuším řízek s bramborem...a nejlepší to je na krajských konferencích, tam jsou i koláčky co hrdlo ráčí...a řízek s bramborovým salátem..jídlo je hlavní výhoda, proč být v politice...člověk dostane vždy najíst a napít... :)

jsem rozhodně pro zrušení místní organizace ČSSD v Litoměřicích...mělo by to proběhnout co nejdříve...veřejnost(sice asi spíše pravicová, ale naslouchat se má každému) si to žádá...

Lidé by táhli doleva, ale to by se ti levobočci museli nejdřív zbavit strupatosti co na sebe nabrali, jinak jim určitě utečeou i ti slušní co tam ještě mají a zůstane jim pouze senegalské družstvo, protože se lidem z toho co se tam odehrává, točí zažívací ústrojí. Stačí jen poslouchat, to se mezi lidmi jeden dozví věcí......
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod dotik » 15 čer 2010 21:40

A jak chcete změnit osazenstvo místních organizací, když stanovy v podstatě umožňují nikoho nepřijmout? Když si porovnáte na volby.cz kandidátky v různých městech, tak vám zůstane minimálně 2/3 stále stejných lidí...na úvodních pozicích možná i vyšší procento...to přece obecně - nejen u ČSSD není tak úplně správně...ty strany zestárnou...nepřináší žádné nové myšlenky...jedou ve stále stejných kolejích...dříve nebo později se to někomu přestane líbit a bude chtít změnu...

a je na voličích, aby rozhodli, zda je to změna k lepšímu - zda revolucionáři vybrali správně...pokud ne, tak přijdou jiní...Sobotkové, Haškové, Kirchnerové, Friedrichové...dostanou šanci se ukázat...jak to umí...a co jsou ochotni udělat pro běžného řadového občana ve městě...když zrovna na to nebude vypsaná žádná dotace z EU...
dotik
 

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 15 čer 2010 21:47

Já souhlasím s názorem Tomášem Marným, že stačí poslouchat mezi lidmi. Trochu mě zaráží Dotíkův zlehčující tón. Lidé v okolí Luny by vám pověděli, kdo se trousil na schůze MO ČSSD Litoměřice a hlavně s jakým úmyslem. V dobách, kdy se tzv. nabírala členská základna. Když někdo chce ovládnout organizaci politické strany či ekonomický subjekt a využije k tomu "lid", který buď hromadně vstoupí do politické straně v té správné místní organizaci, musí počítat i s tím, že se občas pochlubí se svým zážitkem ostatním kamarádům či kamarádkám. Myslím, že to s chlebíčkem v Podsedicích vůbec nesouvisí. Ač nesocan, k tomu by se Robert Kopecký nikdy nesnížil. Na rozdíl od jiných mocichtivých socanů k tomu neměl důvod. Můžeme na něj koukat jakkoli, ale to byl socdemák.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod dotik » 15 čer 2010 22:30

to vůbec není zlehčování...to jsou fakta...a já osobně bych vůbec nic neměl proti, kdyby se organizace zrušila třeba hned zítra...vyčistí se...zůstanou pouze ti opravdoví socdemáci...já s tím nemám vůbec žádný problém... :) a Robert? pracáku vždycky pomohl, pomáhal kde se dalo...proto mu bylo leccos odpuštěno...nebo to prostě lidé neviděli...ale pravdou je, že na jeho úroveň se jen tak někdo v nejbližší době nedostane...ostatně také proto, že okres nebude mít hodně dlouho soc dem poslance...mimo jiné také proto, že nebude mít sílu na to, aby prosadil svého kandidáta proti jiným okresům, kde jsou na tom ještě hůře s "členy"...ale nám v Litoměřicích prostě vadí, že by mohl být okres vnitrostranicky dostatečně silný, aby mohl něco dokázat...radši si necháme diktovat od přivadrovalců koho máme dát na kandidátku...stejní lidé jako teď nadávali na to, že chtěl Benda vnutit do Litoměřic Šlégra...když se za pomocí posílení povedlo prosadit alespoň nějakého kandidáta z Litoměřicka...tak najednou stejní lidé nadávají, že jsou tady podivné praktiky...

Takže:
1. okamžité zrušení litoměřické organizace
nebo 2. přeregistrace všech členů ČSSD v celém Ústeckém kraji
dotik
 

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Petr » 16 čer 2010 07:01

Myslím, že kvalita osob ve vedení místní ČSSD je prachbídná, doslova žalostná! Jde jim o vedení smečky a s tím spojenými výhodami. Nějaké vize jak oslovit slušné lidi jim chybí. Tak okatě si kopat vlastní hrob, jak to dělají tady, je až zarážející - viz http://www.novinky.cz/domaci/203366-sch ... aktik.html Jediná záchrana = rozpustit a najít slušné lidi pro novou levici! Nedělám si iluze, že v ostatních stranách je vše čisté, ale takový binec jako v MO ČSSD se hned tak nevidí.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Petr Hošek » 16 čer 2010 07:22

Nevím o tom, že by bylo zakázáno členům politické strany připravit pohoštění (nejedná se o žádné opuletní rauty zbohatlíků s kaviárem). Pokud někdo vstupuje do politické strany pouze pro chlebíčky a kávu, tak mu gratuluji, že mu to stačí. K novinářům - fotografie a filmový záběr jsou pořízeny členy MO, kteří na schůzi byli a jsou v prudkém sporu s vedením MO a mělo být hlasováno o jejich vyloučení, bohužel stanovy říkají jasně, jak se má postupovat, takže k tomuto aktu nedošlo (zatraceně, neporušili stanovy, aby se zbavili nepohodlných, fujtajbl). Takzvaní novináři, kteří měli být přítomni schůzi neznají zásadní fakta, neznají role a jména jednotlivých účastníků, neznají procedurální postupy ani stanovy soc.dem., takže jsou otiskovány pouze názory členů ČSSD, kteří bohužel rovněž neznají stanovy, ale mohou se z titulu své funkce zviditelňovat. Je to smutné, ale veřejnost je právě svědkem ukrutného boje uvnitř krajské organizace ČSSD, který si jedna strana ventiluje přes tisk, což ovšem neznamená, že by tisk byl nestranný. Je-li něco ve velkých médiích, ještě to neznamená, že je to objektivní. Celá aféra se řeší a doufám, že bude vyřešena. V litoměřicích se nebojíme ani přeregistrace, ani jiných rozhodnutí. Na okraj, na této schůzi bylo přítomno tolik kontrolních orgánů, které vstupovaly do schůze, že jich tolik není ani na jejich vlastních jednáních.
Petr Hošek
 
Příspěvky: 29
Registrován: 22 kvě 2010 08:26

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Vladislav Liška » 16 čer 2010 07:35

je pravda, ze MO ma kolem 250 clenu?

osobne mi to prijde tak, ze jde o boj mezi dvema bunkami uvnitr jedne MO. Jenze navenek to cele pusobi silne neduveryhodne a obycejny clovek nema naladu se v tom stourat a vezme si z toho proste jen to, ze neco je v neporadku, ruce pryc.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Petr » 16 čer 2010 07:38

Petr Hošek píše:...Takzvaní novináři, kteří měli být přítomni schůzi neznají zásadní fakta, neznají role a jména jednotlivých účastníků, neznají procedurální postupy ani stanovy soc.dem., takže jsou otiskovány pouze názory členů ČSSD, kteří bohužel rovněž neznají stanovy, ale mohou se z titulu své funkce zviditelňovat....


Tak to je skutečný guláš! Stanovy neznají jak novináři, tak samotní straníci :lol: ! Ono se zdá, že takový cár papíru, kromě pana Hoška, nikdo nečetl. To jen potvrzuje to, co jsem výše napsal. Prebendy jsou zajímavější a lidskou důstojnost lze vyměnit za pivo s párkem... Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod babča » 16 čer 2010 09:23

"Obyčejný člověk" na to hlavně nemá žaludek. Neustále se těmi obyčejnými lidmi zaštiťují, ale vůbec jim o ně nejde. Jde jim pouze o jejich koryta a moc, kterou využívají ve svůj prospěch. Tohle jim ti obyčejní lidé spočítají i na podzim. Tahle strana je fakt nepoučitelná. Zbavila se konečně Paroubka, ale už nemají sílu na to, aby svrhli všechny ty jeho kontraverzní "podržtašky" s kriminální minulostí a přítomností. Dokud nepochopí, že tohle se musí vyměnit za úplně jiné lidi, tak s nimi zůstanou pouze ti, kteří slyší na plané a neuskutečnitelné sliby.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod dotik » 16 čer 2010 11:57

Petr > stanovy zná málokdo :) ostatně - pochybuju, že třeba všichni zastupitelé znají zákon o obcích apod. Jsou tam z jiného důvodu, než se učit zákony a stanovy...jaké jsou jejich důvody, to už je jiná věc...

Babča > pouze potvrzujete klasické chování voličů u nás...nezajímají je volební programy, lidi, kteří jsou na kandidátkách...zajímají je pouze hesla - ať na billboardech nebo na Idnesu...stále je to pouze heslo, které nemá nic společného s programem...zvláště zde v Litoměřicích...víte, kdo je v zastupitelstvu za ČSSD? Znáte je? Pokud budete chtít znát jejich názory a třeba si i popovídat o současné situaci, tak předpokládám, že příští týden bude zase setkání před zastupitelstvem - již třetí...zde má veřejnost možnost nahlédnout do všech podkladů, o kterých budou zastupitelé hlasovat...myslím, že vás tam zastupitelé rádi uvidí...už proto, že máte takový zájem o úroveň a kvalitu sociální demokracie v Litoměřicích...a určitě budete chtít vědět, o čem se bude hlasovat, proč a na základě jakých podkladů...

a opakuji...jsem rozhodně pro zrušení místní organizace...okamžitě...klidně dnes...ať se to moc nezdržuje :mrgreen:
dotik
 

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod babča » 16 čer 2010 18:21

Pro Dotika: Možná se budete divit, ale zajímají mě volební programy stran a neřídím se hesly na bilbordech. A jsem právě ten obyčejný občan, pro kterého tato strana chce dělat politiku. Vím dokonce i kdo je v zastupitelstvu za ČSSD a některé i znám, protože jsme opravdu malé město :) . Dokonce jsem byla vždy volič ČSSD, ale letos jsem už bohužel nemohla. Těm nejvýše postaveným chybí hlavně pokora. Převažuje pouze nabubřelost, odtržení od reality a touha po moci. Levice má v politice určitě své nezastupitelné místo, ale těch profláknutých se tahle strana musí zbavit, protože jí prachobyčejně škodí.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod dotik » 16 čer 2010 19:44

babča > výborně...tak teď bych tedy poprosil o Váš komentář k těmto lidem...zvláště mě zajímá jejoch odtržení od reality, nabubřelost a touha po moci...berte to jako prosbu o kostruktivní kritiku, aby se dotyční mohli zlepšit a začít se chovat tak, aby byl volič ČSSD (kterým evidentně jste) spokojený se svými zástupci v orgánech města...
1. Hassan Mezian - lékař
2. Vladimír Kestřánek - náměstek nemocnice pro ekonomiku
3. Jan Szánto - jednatel společnosti
4. Lukáš Znojemský - učitel
5. Petr Hošek - zástupce ředitele ZŠ Masarykova
6. Helena Lexová - podnikatelka
7. Josef Čech - podnikatel
8. Josef Věrnoch - úředník, Měú Ltm
nebudu psát celou kandidátku...ale určitě zde bude zveřejněna...co nejdříve...abyste ji mohli náležitě okomentovat...
dotik
 

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod babča » 16 čer 2010 20:33

Schody se metou vždy od shora. Takže jsem psala o těch nejvýše postavených, kteří tuto stranu potápí. Jména si určitě dosadíte sám. :) Co se týče kandidátky do zdejšího zastupitelstva, některých si vážím, třeba Mudr. Meziana, p. Kestřánka. Někteří z nich mezi lidmi vyvolávají také rozporuplné reakce, např. p. Hošek. O některých radši pomlčím.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 16 čer 2010 21:07

Petr Hošek: "Nevím o tom, že by bylo zakázáno členům politické strany připravit pohoštění (nejedná se o žádné opuletní rauty zbohatlíků s kaviárem). Pokud někdo vstupuje do politické strany pouze pro chlebíčky a kávu, tak mu gratuluji, že mu to stačí."
To mě fakt pobavilo. Takže podle vyjádření p. předsedy: zastánce obyčejných lidí p. Paroubek je zbohatlík s kaviárem. V jeho případě z Hotelu Kempinski, kam si občas zajde na sváču. Ale ne jako ten obyčejný člověk tj. na drštkovku nabo sekačku :lol: . To jen na okraj. Včera nebo už den před tím, nám př. Hošek všechno upřímně vysvětlil. V dnešním MfDNES a nejen tady ale i ve spřízněném Právu resp. v Novinkách.cz, popisují jednání "krajského výboru strany", kde řešili Litoměřice a tam to od některých krajských kolegů p. předsedy MO Litoměřice vyznívá poněkud jinak.
Á propos, kolik je tedy registrovaných členů sociálních demokratů v litoměřické MO? Dotaz už padl, odpověď nikoli. Zhruba před 10 lety jsme marně naháněli členy do MO DEU a marně. Po deseti letech v době všeobecné otrávenosti z politiky se do socdem klubu ženou stovky lidí :lol: Trochu mi taargumentace připomíná trapnou kauzu př.PS p. Vlčka. Též ze socdem...
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod dotik » 16 čer 2010 21:09

To pouze potvrzuje, co jsem psal dříve...nezajímá vás práce těch dole, ale hesla těch nahoře...je škoda, že kvalita lidí na kandidátce nehraje roli...že si své zástupce vybíráme podle nějakých papalášů v Praze...no nic...ale stále platí, že si to i třeba s Petrem Hoškem můžete přijít vyříkat :) Pozvánku na příští týdeb asi někde zveřejní...

Stanislav Hylán > - třeba jste je nedokázali dostatečně zaujmout :D řízek pomáhá...je to vyzkoušené...už tisíce let...tehdy možná ne v trojobalu...jinak odpovím asi na věc, kterou by měl řešit někdo jiný, ale okres Litoměřice má zhruba stejný počet členů v porovnání s dalšími okresy v Ústeckém kraji. Tuším, že nejvíce má Most...Litoměřice jsou asi na 4. místě...ale úplně přesně to nevím...celý kraj má 3500 členů (psali někde na Novinkách tuším). Okres Litoměřice snad asi 480. Je tu tuším 7 okresů???

A tady jsou ne úplně poslední čísla...ale cca. měsíc stará...řekl bych...možná trochu více...

počet mužů žen
Litoměřice 264 173 91
Lovosice 57 29 18
Roudnice nad Labem 31 20 11
Štětí 26 24 2
Oleško 23 14 9
Liběšice 22 16 6
Velemín 21 9 12
Libochovice 20 17 3
Bohučovice n. Ohří 17 10 7
Bechlín 5 2 3
Podsedice 2 2 0

A než se zeptáte, proč mají jiné organizace málo členů - tak například Roudnice odmítá lidi, kteří třeba již byli na kandidátce ČSSD v minulých volbách...další problém, se kterým jsem se setkal bylo třeba také to, že se běžní a obyčejní lidé báli vstoupit, protože si mysleli, že členství v MO je pouze pro vyvolené (možná právě pod dojmem z článků v médiích)...a vím to 100%, protože jsem pro tyto lidi hlasoval, když jsem byl ještě členem ČSSD.
dotik
 

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Stanislav Hylán » 16 čer 2010 21:42

Dotik "třeba jste je nedokázali dostatečně zaujmout řízek pomáhá...je to vyzkoušené...už tisíce let...tehdy možná ne v trojobalu" To byla docela dobrá nahrávka, děkuji. Tu vyzkoušenou věc jsme nevyužili z důvodu, že nám nešlo o to získat nové koryto, nepřijít o to svoje např. na úrovni kraje - jména so dosaďte sám. V tom jsme se asi trochu lišili. Že jsme však nabídli v té době kvalitní lidi dokazuje i dnešní p. starosta Chlupáč. Co se týče debat o programu zastupitelstva se skupinkou jedné strany, to ne. Děkuji. Mnohem víc mi dala debata o bezpečnosti ve městě nedávno pořádané Severem. Tam se sešlo celé spektrum obyvatel města. A světe div se, některé výstupy z té diskuse jsou již úspěšně v praxi.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod dotik » 16 čer 2010 21:51

:) rád nahrávám...diskuse musí plynout...a Sever dělá diskuse výborně...a vždy jsem je v článcích chválil ...debaty mají umožnit nahlédnout do materiálů, které mají k dispozici zastupitelé...ne ke každému se vždy dostanou...i když předpokládám, že dřív nebo později je město bude zveřejňovat přímo na svém webu (pokud se nezavede přístup na stránky města přes nějaký kód, jako třeba do banky :) vždy se vygeneruje jednorázový, platný na půl hodiny.. :D )...není na nich nic tajného a zákon to umožňuje...ale jsou tam zajímavé postřehy z jednání různých komisí, výborů apod. zhodnocení finančních prostředků je také zajímavé čtení, plnění rozpočtu atd. atd. ale je pravda, že lidi v Litoměřicích se o dění vůbec nezajímají...ve Štětí, Rci, Lovosicích chodí aspoň trochu veřejnosti...v Litoměřicích v podstatě nikdo...pokud se nezvedají koeficienty na prodej bytů...

a doplnění : mám si dosadit jména k lidem, kteří bojují, aby neztratili koryto? Omlouvám se, trochu jsem to nepochopil...Prosím o vysvětlení...je to ve vztahu k ČSSD? Pokud ano, tak jste přesně kápnul na to, proč celá kauza vznikla...Litoměřice mají průměrný počet členů, zhruba stejně jako jiné okresy...podle toho co píšete - a evidentně víte o čem mluvíte - získat členy není nic jednoduchého...z toho mi prostou logikou vychází, že ve všech okresech jsou na tom naprosto stejně...takže ten, kdo spustil tuto celou kauzu se bojí o to, aby nebyl ohrožen...takže zde nejde o Bendu nebo Paroubka...těm jejich čísla a počty vycházej...ale jde spíš o někoho, kdo by mohl být ohrožen moc silnou organizací v okrese Litoměřice...ta jména v článcích také najdete...komentují dění...Ryšánková??? Nejde jí spíš o to být znovu na kandidátce do kraje?

Pokud sledujete detektivky...od nejstarších až po New York - vždy se ptají, kdo ze zločinu může mít užitek...proto ptám se - Kdo z této kauzi - a oslabení okresu (to znamená snížení počtu členů z průměrných 500 na hluboký podprůměr 250) - může mít užitek? (nebo si aspoň myslí, že může mít užitek?) Není to náhodou Ryšánková? Která se bojí, že jí odvolaní z kraje? Není to Bulasová? Která v rozporu s programem ČSSD hlasovala o prodeji roudnické nemocnice soukromé firmě, což klidně může být důvod jejího vyloučení a tím ztráty politické kariéry, kterou budovala řadu let?
dotik
 

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Achab » 16 čer 2010 22:04

Rad bych se zeptal nekoho z CSSD, nejspis p. Hoska, protoze je zaregistrovan. Docela me zaujal pocet clenu MO CSSD Ltm - 264. Otazky tedy nasledujici
1) Jak casto a kde konate schuze, pokud prijdou vsichni clenove, musi to byt celkem problem
2) Kolik clenu na schuze chodi
3) Kolik clenu MO se zucastnuje setkani zastupitelu s verejnosti, pripadne, kolik clenu se zucastni projednavani pred zastupitelstvem interne. Predpokladam, ze pokud informujete verejnost, probirate to i s cleny
4) Kde informujete verejnost o konani schuzi a zda jsou verejne
5) Je nekde moznost (web) precist zapisy ze schuzi - vcetne dochazky
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod prinz.vonsavoja » 17 čer 2010 23:37

osobne mi to prijde tak, ze jde o boj mezi dvema bunkami uvnitr jedne MO. Jenze navenek to cele pusobi silne neduveryhodne a obycejny clovek nema naladu se v tom stourat a vezme si z toho proste jen to, ze neco je v neporadku, ruce pryc.


Ujišťuji Vás, že nejde (o boj) a ujišťuji Vás, že působí (nedůvěryhodně). A je to škoda. Socdem v Ltm má spoustu zajímavých nápadů a zdravých myšlenek. Ale onen obyčejný člověk bohužel uvidí pouze ty palcové titulky a mediální masáž a dál už se nezajímá. Jestli někdo předpokládá, že souboj o kandidátku v komunálních volbách vede k tomu, že se uplácejí lidé, aby se stali členy, je, promiňte mi to, ukrutný blázen. Odměna zastupitele je Vážení zcela zanedbatelná (zastupitelé za čssd ji navíc rozdávají na různé sportovní, kulturní či společenské akce litoměřičanů), odměna pro členy různých komisí a výborů jest jedna večeře za rok. Opravdu úchvatné a stojící za to někoho podplácet. Neříkám však, že se tady členové nekupují, zcela jistě ano, tak jako jinde a v jiných stranách. Jen role a obsazení jsou různé. Nejde však o komunální politiku jde tam o vyšší patra.
Abych uspokojil kolegy předdiskutéry, musím poznamenat, že i osoby "více než šibalské" se v litoměřické čssd najdou, zcela nepochybně, tak jako ve všech stranách, nemyslím, že by jejich procento bylo jiné, než je v politických uskupeních u nás, obvyklé. Je na Vás je rozeznat. A, nezlobte se na mě, to nelze udělat tak, že něco někde slyším. Právě setkání zastupitelů s občany je ideální příležitostí jak se přesvědčit. Přijdete podíváte se ďáblům do očí a řeknete si "je to pravda, jsou to oni, oranžová lůza, která usiluje o moc a moje peníze". Anebo zjistíte, že to ďáblové nejsou, že je štvou podobné problémy jako Vás a že je chtějí řešit a jen byli trošku odvážnější než vy a do toho víru špinavostí politického bytí se vrhli, aby s tím něco provedli. Je to Vaše osobní rozhodnutí a jakkoli se rozhodnete bude to správné. Protože jste se rozhodli na základě konfrontace a vlastní zkušenosti.
Je ještě jedna možnost, zůstat sedět na zadku doma a poslechnout si souseda. Ten má přece zaručené info o všem. ALE MÁŇA ŘIKALA, ŽE TO NENI SMĚROPLATNÝ, tak nevim!?!
PS: Omlouvám se za poněkud patetický příspěvek ale mám takovou nějakou nostalgickou noc, tak jsem si nemohl pomoct.
Uživatelský avatar
prinz.vonsavoja
 
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2010 23:19

Re: podivne praktiky v CSSD

Příspěvekod Milan » 18 čer 2010 08:17

Stanislav Hylán píše: Co se týče debat o programu zastupitelstva se skupinkou jedné strany, to ne. Děkuji. Mnohem víc mi dala debata o bezpečnosti ve městě nedávno pořádané Severem. Tam se sešlo celé spektrum obyvatel města. A světe div se, některé výstupy z té diskuse jsou již úspěšně v praxi.

Mám za to, že pozvánka na debatu o programu zastupitelstva vždy zněla jak pro občany tak pro zastupitele z ostatních stran. Zastupitelé za ČSSD byli jediní, kteří s tímto nápadem přišli, vždyť je přece dobré mít co nejvíce informací. Debaty poté začali organizovat i zelení (mají to nyní tuším 21.6.). Je zde otázka - proč město nezveřejní všechny podklady před jednáním zastupitelstva samo? Má internetové stránky, myslím, že by nebyl problém. Snad se také jednou dočkáme. Určitě nepopírám, že debaty v Severu jsou přínosem.
Ještě trochu k otázce "podivné schůze" - našel jsem zajímavý odkaz http://www.skromach.cz/item/reakce-na-informace-medii-ohledne-naboru-novych-clenu-v-litomericich-4647.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků