ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

bazar, inzeráty, témata úplně mimo, cokoliv vás napadne...

ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod ROFAN Sport » 03 pro 2013 10:38

Přijďte podpořit zimní charitativní akci. Máte doma starou zimní bundu (čistou), kterou se chystáte vyměnit za novější model? Přineste ji do prodejny ROFAN Sport, Na Valech 50 v Litoměřicích (cca 200m pod elektro Šípek) a vyberte si novou s automatickou slevou 30%. Akce je platná pouze do 18.12.2013
Podpořte dobrou věc a mějte se fajn :)
ROFAN Sport
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro 2013 10:33

Re: ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod winie » 04 pro 2013 15:18

preji uspesne podnikani, ale obavam se ze s nove otevrenym intersportem budete mit velmi tezky zivot...
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod ROFAN Sport » 04 pro 2013 15:46

Díky za přání :) nicméně Intersport znám a nemám proti němu vůbec nic :) Lidi, kteří ví o čem outdoor, nebo turistika je, nemůžou srovnávat InterLídl se speciálkou, kterou jsem otevřel. Intersport, Sportisimo, Hervis, Lídl...McKinley, Carra, Kilimanjaro, Crivet...všechno jeden stejný pytel. I když je mi to proti srsti, neodsuzuji...nicméně spocená záda, žmolky na triku, rozlepený a promočený nepromokavý boty, stan, který nejde na potřetí rozložit...něco z toho vlastní zkušenost a naštěstí minulá. A cena, v tom je největší fór...lidi si myslí, že i ten Lídl je levnější, ale opak je pravdou. Například opravdu pěkná bunda v Intersportu McKinley s jejich aquamembránou a parametry 8000/3000 za 4990 je přece výsměch. S přehledem můžu konkurovat s membránou 15000/12000 za 2499 Kč a ještě zůstane na kalhoty a hned si pak můžu vybrat něco zdarma. Takže v ceně to není. Je to v letácích, je to tím, že je to obrovský a všichni tam choděj. Ale nechci dělat reklamu...spokojení zákazníci si mě doporučujou navzájem a je to někdy jak lavina :)
ROFAN Sport
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro 2013 10:33

Re: ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod subform » 04 pro 2013 15:52

je to tak, lidi jsou ovce a obchoďák neznamená že koupěj levně, spíše naopak.... Není to taková kvalita a ani parametry neodpovídaj ....
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod winie » 04 pro 2013 16:46

ja s vama plne souhlasim. snad na takhle malym meste budete mit dostatecne trzby a stalou klientelu ;) verte mi ze vam to ze srdce preji
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod subform » 04 pro 2013 16:50

taky držím palce........ v tomto "řetězcovém" městě :-)
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ROFAN Sport - turistické potřeby, charitativní akce

Příspěvekod ROFAN Sport » 04 pro 2013 16:51

Subform ... děkuji
Winie ... nedělám to proto abych byl milionářem...dělám to pro radost a doufám, že nejen svoji. Mám stejný zboží jako v Praze, ale za úplně jiné ceny a jsem blíž jak Drážďany :)
ROFAN Sport
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro 2013 10:33


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron