Rallye

neděkujeme...

Rallye

Příspěvekod Llukas007 » 26 říj 2013 18:26

Může mi někdo vysvětlit, proč když přijede do města jeden alkoholik jsou ulice plné dopravních policistů a když se po městě honí davy rádoby závodních aut v různých technických stavech nikde nevidíte ani policistu? Den dopředu praskají litoměřické hospody ve švech, ožralý "závodníci" všude a den nato se prohánějí rychlostí hovada litoměřickými ulicemi v protisměru? Kde je dopravní policie???
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Rallye

Příspěvekod Stanislav Hylán » 26 říj 2013 21:19

Nevím, co jste prožil v souvislosti s rally, z vašeho emotivního příspěvku se toho konkrétního nikdo moc nedozví. Nicméně před každým víkendem praskají hospody ve švech, po městě a okolí se prohánějí návštěvníci různých diskoték - nevím jestli ožralí, v protisměru se jezdí např. v Michalské ulici téměř denně atd. atd. Pokus jsem viděl dobře, tak pořadatelů bylo všude docela dost (oproti minulým ročníkům), policisty jsem viděl také.
Á propos, teď jsem si četl váš příspěvek k volbám :), už chápu vaší frustraci. Ale za výsledek hlasování ve volbách rally opravdu, ale opravdu nemůže.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Rallye

Příspěvekod worwan » 27 říj 2013 13:35

Rally České středohoří : V CHKO? A co na to strana Zelených? raději budou zakazovat herny! a co Studnička :x
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Rallye

Příspěvekod Jirka » 27 říj 2013 15:19

Pro Llukase 007
Proberte se. Žijete v kocourkovských Litoměřicích dosud pod vládou ODS. Zdejší dopravní policisty dostane z teplých kanceláří jen nějaká dopravní nehoda a pak znovu hupky ke kafíčku. Prevence neexistuje. Jízda v protisměru je častým jevem u navrátilců z Anglie. Jednosměrky jsou naopak pobídkou k jízdě protiproudu. Parkování v protisměru je běžné. U bývalé Pohody, kde nyní sídlí Charita se tyto jevy kumulují.
Několik desítek členů Králíkovy gardy má jediné dva úkoly a to dávat botičky a rozvážet panstvo po skončení pracovní doby domů.
Ale to jsou známé věci a tak jsem zvědav, kdo navrhne řešení.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: Rallye

Příspěvekod Stanislav Hylán » 27 říj 2013 22:04

To worwan: Utrpěla CHKO průjezdem několika desítek aut po standartních silnicích, kde se dnes a denně projíždějí v normálním provozu auta, autobusy atd.? Došlo v souvislosti s konáním této akce k poničení přírody? Co s tím má společného Strana Zelených, Studnička apod.?
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Rallye

Příspěvekod winie » 01 lis 2013 14:42

abych rekl pravdu, tak jsem ani rally prilis nezaznamenal. potkal jsem par zavodnich aut cestou na food festival a vsichni jeli predpisove a naprosto v poradku. Lukasi opravdu to trosku prehanite a pokud jste zaznamenal precin proti pravidlum silnicniho provozu, tak neni nic jednodussiho nez si zapamatovat startovni cislo auta a typ a vse ohlasit PCR a samozrejme vse radne dosvedcit ;) misto toho tupe mlatite do klavesnice....
A jen tak mimochodem, fandou policie jako takove zrovna nejsem, ale proc by mela policie dohlizet na akci, kterou porada soukroma poradatelska sluzba? proc by melo neco co je placeny z nasich dani, pomahat soukromym osobam? zas neblaznete...
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Rallye

Příspěvekod Llukas007 » 02 lis 2013 07:40

Promiňte, ale šílenec jedoucí Dlouhou ulicí v protisměru rychlostí hovada za plného provozu nepatří soukromé službě, ale do rukou policie a okamžité zabavení řidičského oprávnění!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Rallye

Příspěvekod Stanislav Hylán » 02 lis 2013 22:27

Nechť Llukas promine,ale připomíná mi to zpravodajství tn.cz nebo agenturu jpp (jedna paní povídala). Při sjezdu z rampy naváděla auta ven z náměstí pořadatelská služba. Ne do protisměru :) . A řítící se auto v protisměru Dlouhou ulicí "rychlostí hovada za plného provozu", kde na jedné straně parkuje jedno auto za druhým... takže průjezdný pouze jeden pruh. Nevím, nevím. A "za plného provozu" znamená, že musel potkat několik aut v protisměru. Jak se tam ta auta do jednoho pruhu vešla? Vůbec se tímto nezastávám porušování dopravních předpisů a při rally obvzlášť. Ale trochu mi to připomíná diskusi na FB, kde rally obtěžovala při sběru hříbků v CHKO :D atp.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Rallye

Příspěvekod Llukas007 » 03 lis 2013 09:05

Takže zpřesnění zpravodajství. Okolo 19.hodiny (+- 10minut) proti mě vyrazilo závodní auto rychlostí hovada, vjelo v protisměru do Dlouhé ulice a řítilo se až dolů. Dlouhá ulice v té době nebyla uzavřena jako závodní okruh a pohybovali se na ní nic netušící chodci i automobily! Žádná služba ani policie přítomna nebyla. Značku auta ani popisy si bohužel nepamatuji, neboť jsem byl v tu chvíli rád, že mě nesmetlo! Od té doby opravdu nejsem příznivcem rallye konaného ve městě za provozu.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Rallye

Příspěvekod kočka » 03 lis 2013 10:17

Llukas007 píše:Takže zpřesnění zpravodajství. Okolo 19.hodiny (+- 10minut) proti mě vyrazilo závodní auto rychlostí hovada, vjelo v protisměru do Dlouhé ulice a řítilo se až dolů. Dlouhá ulice v té době nebyla uzavřena jako závod......

Jestliže kamerový systém dokáže odhalit řidiče bez parkovacího lístku, neměl by být problém řidič jedoucí v protisměru. Musí být ale zájem.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron