Kino Máj

neděkujeme...

Re: Kino Máj

Příspěvekod MAtraLTM » 05 bře 2013 08:27

Naprosto souhlasím. Také si dávám sklenku vínka, většinou i před filmem ;) Popcorn v kavárně mi také nevadí a občas si ho také dám. Dokonce jsem teď v sobotu zaregistroval nějakou aktivitu, že by se snad kavárna měla zavírat či nějak omezit, a to si myslím je škoda. Co mě vadí je hromadná konzumace přímo v sále a následně po skončení filmu a rozsvícení neskutečný bordel. To bych prostě nějak omezil. Nevím, kolik přesně těch gaučíků v kině je, škoda tedy, že nejsou všude. Ano, dá se to vydržet. Měřím 190cm a kolena mám otlačený a lokty taky. Extra mi to nevadí, člověk vydrží 2h i stát, ale proč jen neposedět kulturněji.
MAtraLTM
 
Příspěvky: 25
Registrován: 28 led 2013 13:38

Re: Kino Máj

Příspěvekod vojta » 05 bře 2013 17:45

Tak a je to tady http://www.litomericko24.cz/2013/03/04/ ... ou-dobu-2/ Popcorn asi vydělával málo :D
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: Kino Máj

Příspěvekod Petr » 06 bře 2013 08:37

Není důvod paní ředitelce nevěřit. Po deseti letech provozu může být změna nájemce impulzem ke zlepšení. Počkáme a necháme se překvapit...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Kino Máj

Příspěvekod resist » 18 bře 2013 18:16

Mě se kino docela líbí, je tam sice málo místa, ale přestavět kino asi není nic jednoduchého, laciného a není to za pár dní hotové. Je to škoda, ale chápu... Využívám ráda zadní dvojsedadla a popcorn? Nesmrdí mi, občas si ho dám. Škoda jen, že se lidé neumí chovat a po ukončení filmu je to co nesnědli na zemi. Co uvítám je renovace kinokavárny. Jak jsem četla v Litoměřickém deníku, tak už by kavárna nemusela být tak nudná jako je v současné době. Otevárací doba nění jasně daná, každý den se otevírá jinak, obsluhu za haldou cedulí není skoro ani vidět. Snad to nový provozovatel vezme do lepších rukou, takže se ráda nechám překvapit z něčeho nového. ;)
resist
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 úno 2013 11:51

Re: Kino Máj

Příspěvekod otačermák » 30 bře 2013 16:02

Dobrý den,
čas od času zavítám do ltm kina Máj...

Vždy jsem plně spokojen s ochotou zaměstnanců - od prodeje vstupenek, přes šatnu... je dobré, že se vedoucí kina objevuje v předsálí před začátkem představení, z toho usuzuji, že má zájem o to, jak zařízení funguje.

Jedinou a zato hodně kritickou poznámku mám k úrovni kavárny, nebo jak tomuto podivnému zařízení říkat.

Patří také /spravuje "kavárnu" kinu?

Obsluha v kavárně /paní či slečna/ ochotou zrovna neoplývá, jako bych vždy cítil - a stejný pocit měli i naši známí - že jí jde hlavně o tržbu...

Katastrofální stav nábytku, z rozvrzaných židlí /jsou tam snad všechny! ?provozovatel kavárny nemá na výměnu nemá prostředky na výměnu?/ manželka dvakrát téměř spadla...
Nabízené občerstvení dalo by se říct "stále na jedno brdo".

Doufám, že provozovatel kavárny po přečtení našich řádků zajistí, aby se podstatně zlepšilo chování k nám návštěvníkům kina a zamyslí se i nad dalšími našimi poznámkami.

za rodinu O. Černý
otačermák
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2013 15:47

Re: Kino Máj

Příspěvekod UderNick » 16 bře 2014 20:31

Kdyz uz Mesto pred nekolika lety zlikvidovalo v kine Maj moznost promitani z filmovych pasu vcetne 70mm a promita se z "jednicek a nul", proc alespon neparticipuje na Metropolitan Opera: Live in HD apod. prenosu?
UderNick
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 pro 2013 20:59

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron